07:00
-
|
Μπιουάκο Σίγκα
Τόκιο Μουσασίνο
|
|
|
08:00
586
|
Σερέσο Όσακα
Βεντφορέτ Κόφου
|
|
|
08:00
587
|
Ομίγια
Κασίβα Ρέισολ
|
|
|
08:00
588
|
Χιροσίμα
Καβασάκι
|
|
|
08:00
589
|
Σεντάι
Σιμίζου
|
|
|
08:00
590
|
Βίσελ Κόμπε
Σαγκάν Τοσού
|
|
|
08:00
591
|
Ματσουμότο Γιαμάγκα
Όιτα Τρίνιτα
|
|
|
08:00
592
|
Ρενόφα Γιαμαγκούτσι
Μίτο Χόλιχοκ
|
|
|
08:00
593
|
Λουτς Βλαδιβοστόκ
Νίζνι Νοβγκόροντ
|
|
|
09:00
594
|
Τζούμπιλο Ιβάτα
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα
|
|
|
09:00
595
|
Σεούλ
Σουγόν Μπλουγουίνγκς
|
|
|
09:00
596
|
Νταεγού
Ίντσεον Γιουν.
|
|
|
09:00
597
|
Τζεονάμ Ντράγκονς
Ποχάνγκ
|
|
|
09:00
2276
|
Ανσάν Γκρίνερς
Σεούλ Ι-Λάντ
|
|
|
09:00
2277
|
Τσουνγκνάμ Ασάν
Γκιέονγκαμ
|
|
|
09:00
2278
|
Μπούτσεον 1995
Σουγόν
|
|
|
09:30
-
|
Κίτσε
BC Ρέιντζερς
|
|
|
09:30
2279
|
Μπάοντινγκ Ρόνγκντα
Κινγκντάο ΦΚ
|
|
|
09:30
2280
|
Νταλιάν Τράνσεντενς
Γουχάν Γιανγκτζέ
|
|
|
09:30
2281
|
Μέιζου Χάκα
Ζεζιάνγκ Γιτένγκ
|
|
|
09:30
2282
|
Σανγκάη Σένζιν
Κανγκζού Μάιτι Λάιονς
|
|
|
09:30
2283
|
Λιζιάνγκ
Ντάλιαν Προ
|
|
|
09:30
2284
|
Ζετζιάνγκ Γκριντάουν
Σενζέν Χονγκζουάν
|
|
|
09:30
2285
|
Νέι Μονγκόλ
Μπεϊζίνγκ Ρενέ
|
|
|
09:35
598
|
Μέλμπουρν Σίτι
Ουέλινγκτον Φοίνιξ
|
|
|
10:00
-
|
Στάλιον Λαγκούνα
Γιουνάιτεντ Σίτι
|
|
|
10:00
599
|
ΦΚ Τόκιο
Χοκάιντο Σαπόρο
|
|
|
10:00
600
|
Γκιφού
Τόκιο Βέρντι
|
|
|
10:00
601
|
Σόναν Μπελμάρε
Εχίμε
|
|
|
10:30
602
|
Γιάνμπιαν
Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν
|
|
|
11:00
-
|
Μπαλοτέστι
Τάργκο Μούρες
|
|
|
11:00
-
|
Ντουναρέα Καλαράσι
Λουτσεαφάρουλ Οραντέα
|
|
|
11:00
-
|
Ακαντέμικα Κλιντσένι
Σχίντια Ταργκόβιστε
|
|
|
11:00
-
|
Αφουμάτι
Ριπένσια Τιμισοάρα
|
|
|
11:00
-
|
Μεταλογκλόμπους
Σπορτούλ Σνάγκοβ
|
|
|
11:00
-
|
Ολίμπια Σατού Μάρε
Φορέστα Σουσεάβα
|
|
|
11:00
-
|
Παντούρι Τάργκου Τζίου
Πολιτέκνικα Τιμισοάρα
|
|
|
11:00
-
|
UTA Αράντ
Στίντα Μιροσλάβα
|
|
|
11:00
-
|
Κάγια
Γκλόμπαλ Σεμπού
|
|
|
11:15
2322
|
Ολίμπια Ράντοτιν
Βιτκοβίτσε
|
|
|
11:15
2323
|
Τρίνετς
Παρντουμπίτσε
|
|
|
11:30
603
|
ΣΚΑ Χαμπάροφσκ
Ουφά
|
|
|
11:50
604
|
Σίδνεϊ
Γουέστερν Σίδνεϊ Γουόντερερς
|
|
|
12:00
-
|
Καγκοσίμα
Νουμάζου
|
|
|
12:00
-
|
Ελλάδα U17
Γιβραλτάρ U17
|
|
|
12:00
2429
|
Ίρτις Παβλοντάρ
Ακτόμπε
|
|
|
12:00
2430
|
Καϊράτ Αλμάτι
Άκζαϊνκ Ούραλσκ
|
|
|
12:30
-
|
Γούφου Τάι Πο
Γουέν Λονγκ
|
|
|
13:00
-
|
Μάντσεστερ Σίτι U23
Ντέρμπι U23
|
|
|
13:00
-
|
Κουάνγκ Ναμ
Χοάνγκ Ανι Γκια Λάι
|
|
|
13:00
-
|
Σάνα Καν Χόα
Ντα Νανγκ
|
|
|
13:00
-
|
Καζακστάν (Γ)
Βοσνία (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Ριούκιου
FC Τόκιο U23
|
|
|
13:00
-
|
Ζνάμια Τρούντα
Βελές Μόσχας
|
|
|
13:00
-
|
Τσελιάμπινσκ
Ουράλ ΙΙ
|
|
|
13:00
605
|
Γιοκοχάμα Μαρίνος
Κασίμα Άντλερς
|
|
|
13:00
606
|
Β-Βάρεν Ναγκασάκι
Ναγκόγια
|
|
|
13:00
607
|
Γιενισέι Κρασνογιάρσκ
Σινίκ Γιάροσλαβλ
|
|
|
13:00
2393
|
Νόμε Κάλιου
Πάιντε Λιναμεσκόντ
|
|
|
13:00
2394
|
Σιλαμάε Κάλεφ
Ινφονέτ Ταλίν
|
|
|
13:00
2428
|
Ταράζ
Σαχτιόρ Καραγκαντί
|
|
|
13:00
2536
|
Ιστανμπουλσπόρ
Αλτινορντού
|
|
|
13:00
2539
|
Ντενίζλισπορ
Άδανα Ντεμίρσπορ
|
|
|
13:15
608
|
Πεναφιέλ
Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β΄
|
|
|
13:30
-
|
Μπαντίρμασπορ
Καχραμανμάρασπορ
|
|
|
13:30
-
|
Κόκαντ 1912
Νάβμπαχορ
|
|
|
13:30
-
|
Σεπτέμβρι Σίμιτλι
Μπάνσκο
|
|
|
13:30
-
|
Χο Τσι Μιν Σίτι
Μπιν Ντονγκ
|
|
|
13:30
-
|
Γιαμπόλ 1915
Γκιγκάντ Σεντινένιε
|
|
|
13:30
609
|
Ταμπόφ
Νοβοσιμπίρσκ
|
|
|
13:30
2447
|
Ίσκρα Ντανίλοβγκραντ
Σουτιέσκα Νίκσιτς
|
|
|
13:30
2466
|
Ράκοβ Τσεστόχοβα
Τίσχι 71
|
|
|
13:45
-
|
Κάρνομπατ
Γιουροκόλετζ
|
|
|
14:00
-
|
Τουζλασπόρτ
Μέρσιν Ιντ. Γιουρ.
|
|
|
14:00
-
|
Σοκόλ Σαράτοφ
Ριαζάν
|
|
|
14:00
-
|
Μπιαλόγκ
Ντιναμό Σταβροπόλ
|
|
|
14:00
-
|
Κολόμνα
Ντιναμό Αγίας Πετρουπολης 2
|
|
|
14:00
-
|
Πσκοβ-747
Τεκστιλστίκ Ιβανόβο
|
|
|
14:00
-
|
Καλούγκα
Αραράτ Μόσχας
|
|
|
14:00
-
|
Νεφτεχίμικ
Νόστα Νοβοτρόιτσκ
|
|
|
14:00
-
|
Ζενίτ Ίζχεβσκ
Καμάζ
|
|
|
14:00
-
|
Κρίλια Σοβέτοβ ΙΙ
Ανζί Τζελενόντολσκ
|
|
|
14:00
-
|
Σούμι
Νάφτοβικ Ουκράφτα
|
|
|
14:00
610
|
Καπάζ
Νέφτσι Μπακού
|
|
|
14:00
612
|
Ουνιόν Βερολίνου
Γκρόιτερ Φιρτ
|
|
|
14:00
613
|
Μπραουνσβάιγκ
Μπόχουμ
|
|
|
14:00
614
|
Χόλσταϊν Κίελ
Αρμίνια Μπίλεφελντ
|
|
|
14:00
615
|
Τόσνο
Ροστόφ
|
|
|
14:00
616
|
Όρενμπουργκ
Άβανγκαρντ Κουρσκ
|
|
|
14:00
617
|
Ρότορ Βολγκογκράντ
Τομ Τομσκ
|
|
|
14:00
618
|
Λεβάντε
Χετάφε
|
|
|
14:00
619
|
Ανκαρασπόρ
Καρντεμίρ Καραμπόκ
|
|
|
14:00
620
|
Ολιμπίκ Ντόνετσκ
Ζίρκα Κιροβόχαρντ
|
|
|
14:00
2200
|
Οσιποβίτσι
Γκράνιτ Μικασxεβίτσι
|
|
|
14:00
2201
|
Μπελσίνα Μπόμπρουισκ
Νντεπρ Μογκίλεβ
|
|
|
14:00
2206
|
Β 93 Κοπεγχάγη
Φρεμ
|
|
|
14:00
2292
|
Σιράκ
Πιούνικ Γερεβάν
|
|
|
14:00
2298
|
Ναφτάν
Ντιναμό Μπρεστ
|
|
|
14:00
2479
|
Τσέλιε
Αλουμίνι Κιντριτσέβο
|
|
|
14:00
2550
|
ΦΣΒ Φρανκφούρτης
Χέσεν Κασέλ
|
|
|
14:00
2556
|
Σκωτία U19 (Γ)
Ουγγαρία U19 (Γ)
|
|
|
14:00
2563
|
Φραμ Λάρβικ
Οντ ΙΙ
|
|
|
14:00
2564
|
Βίντμπιαρτ
Βίνταρ
|
|
|
14:00
2565
|
Βαρντ Χάουγκεσουντ
Φάνα
|
|
|
14:00
2566
|
Μπιάσεν
Νότοντεν
|
|
|
14:00
2567
|
Έγκερσουντ
Χοντ
|
|
|
14:00
2568
|
Κφουμ Όσλο
Φίνσνες
|
|
|
14:00
2569
|
Νάρντο
Μπρίνε
|
|
|
14:00
2570
|
Χόνεφος
Νεστ Σότρα
|
|
|
14:00
2571
|
Μπρουμούνταλ
Γκρόρουντ
|
|
|
14:00
2572
|
Άλτα
Σκέιντ
|
|
|
14:00
2573
|
Νάιμπεργκσουντ Τρισίλ
Ράουφος
|
|
|
14:00
2574
|
Μπαερούμ
Φόλο
|
|
|
14:00
2575
|
Βαλερένγκα 2
Χαμ Καμ
|
|
|
14:00
2576
|
Άσκερ
Κιελσάας
|
|
|
14:00
2586
|
Μπλέκιτνι Στάργκαρντ
Ενερτζέτικ Ρόου Ρίμπνικ
|
|
|
14:15
621
|
Χιμπέρνιαν
Σέλτικ
|
|
|
14:30
-
|
Μπαντράν Τεχεράνης
Σαχρντάρι Μαχσάχρ
|
|
|
14:30
-
|
Ανγκουσχτ Νάζραν
Αρμαβίρ
|
|
|
14:30
-
|
Αλουμινιούμ Αράκ
Κόνεχ Μπι Κόνεχ
|
|
|
14:30
-
|
Μπακ Σπορ Κουλούμπου
Γκουμουσχάνε Ντόγκανσπορ
|
|
|
14:30
-
|
Χατσετέπε
Πέντικσπορ
|
|
|
14:30
-
|
Νίγκντε Αναντολού
Ανατόλου Σελκούκλουσπορ
|
|
|
14:30
-
|
Ετιμέσγκουτ
Κεσιορενγκουτσού
|
|
|
14:30
-
|
Φαχρ Σεπάσι
Ραχ Αχάν
|
|
|
14:30
-
|
ΣΚΑ Ροστόφ
Άφιπς FC
|
|
|
14:30
-
|
Λετζιόν Μαχάτσκαλα
Κούμπαν 2 Κράσνονταρ
|
|
|
14:30
622
|
Τσέλσι
Γουότφορντ
|
|
|
14:30
623
|
Γιανγκ Λάιονς
Γκέιλανγκ
|
|
|
14:30
2232
|
Μάλι U17
Γκάνα U17
|
|
|
14:30
2443
|
Πετροβάτς
Ρούνταρ Πλιέβλια
|
|
|
14:30
2444
|
Ζέτα
ΚΟΜ Ποντγκόριτσα
|
|
|
14:30
2445
|
Γκρμπάλι
Ντέσιτς Τούζι
|
|
|
14:30
2542
|
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ
Μεουσέλβιτζ
|
|
|
14:30
2543
|
Μπέρλινερ
Γερμανία Χάλμπερσταντ
|
|
|
14:35
624
|
Σανγκάη Πορτ
Γκουανγκτσού Σίτι
|
|
|
14:35
625
|
Τιαντζίν Τιανχάι
Χεμπέι
|
|
|
14:45
-
|
Μασίν Σάζι Ταμπρίζ
Γκολ Ρέιχαν Άλμπορζ
|
|
|
15:00
-
|
Μάιντζ ΙΙ
Έλβερσμπεργκ
|
|
|
15:00
-
|
Ουλίνζι Στάρς
Γκορ Μαχία
|
|
|
15:00
-
|
Πετροκούμπ
Μιλσάμι
|
|
|
15:00
-
|
Σαλιούτ Μπελγκορόντ
Ντιναμό Μπρζανσκ
|
|
|
15:00
-
|
Καρσίγιακα
Ζον. Κομούρσπορ
|
|
|
15:00
-
|
Κιρκλαρέλισπορ
Αλτάι
|
|
|
15:00
-
|
Έγιουπσπορ
Κασταμόνισπορ
|
|
|
15:00
-
|
Ινέγκολσπορ
Σανκακτέπε
|
|
|
15:00
-
|
Κορφέζ
Αφτζέτ Άφιονσπορ
|
|
|
15:00
-
|
Μενέμενσπορ
Χαταϊσπόρ
|
|
|
15:00
-
|
Μπουνιοντκόρ Τασκένδης
Σουρτάν
|
|
|
15:00
-
|
Μπούξορο
Παχτακόρ
|
|
|
15:00
-
|
Λουφτετάρι Γκιροκάστερ
Κούκεσι
|
|
|
15:00
-
|
Ενζόια Γιουν.
Τούσκερ
|
|
|
15:00
-
|
Μποντρουμσπόρ
Τοκάτσπορ
|
|
|
15:00
-
|
Σαριγιέρ
Αμεντσπόρ
|
|
|
15:00
-
|
Τσετάτε Ράσνοβ
Αεροστάρ Μπακάου
|
|
|
15:00
-
|
Μιερκουρέα Τσίουκ
AFC Χάρμαν
|
|
|
15:00
-
|
Ταργκού Σεκιουέσκ
Οντόρχειου Σεκουίεσκ
|
|
|
15:00
-
|
Ολτενίτα
Βολουντάρι Β'
|
|
|
15:00
-
|
Μεταλούλ Μπουζάου
Φαρούλ Κονστάντζα
|
|
|
15:00
-
|
Προγκρεσούλ Σπάρτακ
Αξιόπολις Σερναβόντα
|
|
|
15:00
-
|
Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι
Πουτσιοάσα
|
|
|
15:00
-
|
Γκιρόντα
Βιτορούλ Παντούρι
|
|
|
15:00
-
|
Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα ΙΙ
Μιλένιουμ Γκιαρμάτα
|
|
|
15:00
-
|
CSM Ρεσίτα
CSM Ντέβα
|
|
|
15:00
-
|
Σόιμι Λιπόβα
Φιλιάσι
|
|
|
15:00
-
|
Κομούνα Ρετσέα
Ουνιρέα Ντετζ
|
|
|
15:00
-
|
Άβαντουλ Ρέγκνιν
Ιντούστρια Γκάλντα
|
|
|
15:00
-
|
CS Ιερνούτ
Ουνιβερσιτάτεα Κλουζ
|
|
|
15:00
-
|
Λέον Σάτουρν Ραμενσκόγιε
Ζόρκι Κράσνογκορσκ
|
|
|
15:00
-
|
Σπαρτάκ Βλαντικαφκάς
Ακαντεμίγια Φουτμπόλα
|
|
|
15:00
-
|
Πολτάβα
Χίρνικ Σπορτ
|
|
|
15:00
-
|
Κόλος Κοβαλίβκα
Ρουκχ Λβιβ
|
|
|
15:00
-
|
Αβαντούλ Βάλεα Μαρουλούλ
CSM Φοξάνι 2007
|
|
|
15:00
-
|
Τούρις Τούρνου Μαγκουρέλε
Πετρολούλ Πλοέστι
|
|
|
15:00
-
|
Τσερτανόβο
Ντνεπρ Σμόλενσκ
|
|
|
15:00
-
|
Κράσνονταρ 2
Ανζί Μαχάτσκαλα 2
|
|
|
15:00
-
|
Σιλίβρισπορ
Σανλιουρφασπόρ
|
|
|
15:00
-
|
Λούσνια
Λάτσι
|
|
|
15:00
-
|
Πρίστινα
Μπέσα Πέτζε
|
|
|
15:00
-
|
Βλάζνια Ποζχεράν
Τζιλάνι
|
|
|
15:00
-
|
Σανατατέα Νταραμπάνι
Μετάλοσπορτ Γκαλάτι
|
|
|
15:00
-
|
Ιναίντε Μοντέλου
Βικτόρια Τραϊάν
|
|
|
15:00
-
|
Άβριγκ
Βιτορούλ Γκιμπάβ
|
|
|
15:00
-
|
Αλ Σόρτα Δαμασκός
Αλ Μουχαφάζα
|
|
|
15:00
-
|
Κρέμεν Κρέμεντσουγκ
Τσερκάσκι Ντνίπρο
|
|
|
15:00
626
|
Μαγδεμβούργο
Ουντερχάκινγκ
|
|
|
15:00
627
|
Βιρτσμπούργκερ Κίκερς
Βέχεν
|
|
|
15:00
628
|
Έρφουρτ
Χάλεσερ
|
|
|
15:00
629
|
Πάντερμπορν
Άαλεν
|
|
|
15:00
630
|
Πρόισεν Μούνστερ
Καρλσρούη
|
|
|
15:00
631
|
Μέπεν
Φορτούνα Κολωνίας
|
|
|
15:00
632
|
Βέρντερ Βρέμης Β
Σπορτφρούντε Λόττε
|
|
|
15:00
635
|
Γκάις
Νόρμπι
|
|
|
15:00
636
|
Γκέφλε
Φρέι
|
|
|
15:00
2202
|
Λίντα
Όρσχα
|
|
|
15:00
2208
|
Γκρέβε
Μίντελφαρτ
|
|
|
15:00
2209
|
Μάριενλιστ
Αβάρτα
|
|
|
15:00
2241
|
Νυρεμβέργη ΙΙ
Βάκερ Μπουργκχάουζεν
|
|
|
15:00
2242
|
Ίνγκολσταντ ΙΙ
Ισχστάτ
|
|
|
15:00
2243
|
TSV 1860 Ρόζενχαιμ
Μπαερούθ
|
|
|
15:00
2255
|
Σελινγκενπρότεν
Πίπινσριντ
|
|
|
15:00
2304
|
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ
Ουντερφοχρίνγκ
|
|
|
15:00
2396
|
Ούλου
ΕΙΦ Εκένας
|
|
|
15:00
2398
|
Γκράνκουλα ΙΦΚ
Χάκα
|
|
|
15:00
2399
|
Γκνιστάν
Γιάρο
|
|
|
15:00
2400
|
ΚΠΒ Κόκκολα
Οπς
|
|
|
15:00
2401
|
Χόνκα
Τούρκου
|
|
|
15:00
2454
|
Λούμπεκ
Έγκεστορφ
|
|
|
15:00
2544
|
Αστόρια Γουάλντορφ
TSV Στάινμπαχ
|
|
|
15:00
2545
|
Κίκερς Στουτγάρδης
Ρόκλινγκ Βολκίνγκεν
|
|
|
15:00
2547
|
Αϊντρ. Σταντάλεντορφ
Σχοτ Μάιντζ
|
|
|
15:00
2548
|
Σααρμπρίκεν
Στουτγκάρδη II
|
|
|
15:00
2549
|
Κόμπλεντζ
Χοφενχάιμ ΙΙ
|
|
|
15:00
2551
|
Έρντεμπρουκ
Κολωνία ΙΙ
|
|
|
15:00
2552
|
Βικτόρια Κολωνίας
Βέγκμπεργκ-Μπεκ
|
|
|
15:00
2553
|
Ντόρτμουντ Β
Βουπερτάλερ
|
|
|
15:00
2554
|
Ροντινγκχάουζεν
Βατενσάιντ
|
|
|
15:00
2578
|
Όσκαρσαμνς ΑΪΚ
Λαντσκρόνα
|
|
|
15:00
2587
|
Σταλ Στάλοβα Βόλα
Λεγκιονόβια Λεγκιονόβο
|
|
|
15:00
2588
|
Ζαστρζέμπιε
Ροζβόι Κατόβιτσε
|
|
|
15:10
2294
|
Νέμαν Γκρόντνο
Γκόμελ
|
|
|
15:15
637
|
Μπρούνεϊ Νπμμ
Γουόριορς
|
|
|
15:30
-
|
Ασίλ Λύσης
Αγία Νάπα
|
|
|
15:30
-
|
Πέγεια 2014
Εθνικός Λατσίων
|
|
|
15:30
-
|
Π.Ο. Ορμήδειας
Διγενής Ακρίτας Μόρφου
|
|
|
15:30
-
|
Σερβία U17
Νορβηγία U17
|
|
|
15:30
-
|
Κισβάρντα
Ντόρογκι
|
|
|
15:30
-
|
Αναγέννηση Δερυνείας
ΠΑΕΕ Κερύνειας
|
|
|
15:30
-
|
Διγενής Οροκλίνης
Καρμιώτισσα
|
|
|
15:30
-
|
Εθνικός Άσσιας
ΠΟ Ξυλοτύμβου
|
|
|
15:30
-
|
Ομόνοια Αραδίππου
ΑΕ Ζακακίου
|
|
|
15:30
-
|
Αχυρώνας Λιοπετρίου
Ολυμπίας Λυμπιών
|
|
|
15:30
-
|
Ελπίδα Αστρομερίτη
Ακρίτας Χλώρακας
|
|
|
15:30
-
|
ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς
Απεα Ακρωτηρίου
|
|
|
15:30
-
|
Μεαπ Πέρα Χωριού
Ονήσιλος Σωτήρας 2014
|
|
|
15:30
-
|
Χόνγκ Κόνγκ ΦΚ
Λίπερ
|
|
|
15:30
-
|
Txάτ Ράς
Αλ Ακάμπα
|
|
|
15:30
-
|
Ρασίνγκ Μπεϊρούτ
Μπέκα SC
|
|
|
15:30
-
|
Γιαγκοντίνα
Προλετέρ Νόβι Σαντ
|
|
|
15:30
-
|
Μέταλακ
Ντινάμο Βράνιε
|
|
|
15:30
-
|
Τίκβες
Πλακόβιτσα
|
|
|
15:30
-
|
Μπάτσκα Τόπολα
Μπούντουσνοστ Ντομπανόβτσι
|
|
|
15:30
-
|
Γκιόρτσε Πετρόφ
Λοκομοτίβα Σκοπίων
|
|
|
15:30
-
|
ΕΝΥ Διγενής Υψώνα
Φοίνικας Αγίας Μαρίνας
|
|
|
15:30
-
|
Λειβαδιακός Σαλαμίνα
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς
|
|
|
15:30
-
|
Μπρεγκάνλικα Κράουν
Οσογκόβο
|
|
|
15:30
-
|
Πομπέντα Βαλάντοβο
Σάσα
|
|
|
15:30
-
|
Κοζχούφ Μιράβτσι
Μπελασίτσα
|
|
|
15:30
-
|
Λαμπουνίστα
Νοβάτσι
|
|
|
15:30
-
|
Γκόρνο Λίσισε
Γκοστιβάρ
|
|
|
15:30
-
|
Ζαγιάζι Ζαγιάς
Στρούγκα Τριμ
|
|
|
15:30
-
|
Σίτιζεν
Βαντσάι
|
|
|
15:30
-
|
Σίντιελιτς
Ραντνίσκι Πίροτ
|
|
|
15:30
-
|
Μικολάιβ
Ζεμτσούζινα Οδησσού
|
|
|
15:30
2419
|
Ακράγας
Γιούβε Στάμπια
|
|
|
15:30
2422
|
Μονόπολι
Ρέτζιο Καλάμπρια
|
|
|
15:30
2425
|
Ρέντε
Παγκανέζε
|
|
|
16:00
-
|
Ντορμπίρν 1913
Σεντ Γιόχαν
|
|
|
16:00
-
|
Κουρεσάρε
Βέλκο Ηλέκτερ
|
|
|
16:00
-
|
Τζοχόρ Νταρούλ Τακζίμ
Περάκ
|
|
|
16:00
-
|
Σενγκλέα Αθλέτικ
Χάμρουν Σπάρτανς
|
|
|
16:00
-
|
Κάρλσταντ Γιουνάιτεντ
Αραμέισκα Συριάνσκα
|
|
|
16:00
-
|
Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς
Μοναστίρ
|
|
|
16:00
-
|
Κεντά Νταρούλ Αμάν
Φέλντα Γιουν.
|
|
|
16:00
-
|
Εμπαράρα Σίτι
Πόλις FC
|
|
|
16:00
-
|
Βάκερ Ίνσμπρουκ ΙΙ
Ανίφ
|
|
|
16:00
-
|
Λουντογκόρετς Β
Μπότεφ Βράτσα
|
|
|
16:00
-
|
Μπελάσιτσα Πέτριχ
Πίριν Ράζλογκ
|
|
|
16:00
-
|
Μάρεκ
Σλιβνίσκι Γκερόι
|
|
|
16:00
-
|
Πίριν Γκότσε Ντέλτσεφ
Μπαλκάν Μπότεβγκραντ
|
|
|
16:00
-
|
Ρίλσκι Σπόρτιστ
Χεμπάρ Παζάρντζικ
|
|
|
16:00
-
|
Βίχρεν
Γκερμανέα
|
|
|
16:00
-
|
Ασενόβετς 2005
Ατλέτικ Κουκλέν
|
|
|
16:00
-
|
Μπόρισλαβ Παρβομάι
Ροζόβα Ντολίνα
|
|
|
16:00
-
|
Σβίλενγκαρντ 1921
Σόκολο Μάρκοβο
|
|
|
16:00
-
|
Άαρχους Φρέμαντ
ΒΣΚ Αάρχους
|
|
|
16:00
-
|
Λεβάντια Ταλίν
Τούλεβικ Βιλιάντι
|
|
|
16:00
-
|
Μιοβένι
Άργκες Πιτέστι
|
|
|
16:00
-
|
Ντρούζμπα Μαϊκόπ
Μάσιουκ ΚΜΒ
|
|
|
16:00
-
|
Γκαμπές
Ετουάλ Μετλαούι
|
|
|
16:00
-
|
Όμπολον Κιέβου
Άρσεναλ Κιέβου
|
|
|
16:00
-
|
Σβομπόντα Πεστέρα
Τσάβνταρ Έτροπολ
|
|
|
16:00
-
|
Βόλος ΝΠΣ
ΑΟ Θήβα
|
|
|
16:00
-
|
Ιρανγιαβάν Μπουσέχρ
Μάλαβαν Μπάνταρ
|
|
|
16:00
-
|
Μπότεφ Ιχτίμαν
Ελίν Πέλιν
|
|
|
16:00
-
|
Ρακόβσκι 2011
Ντιμιτροβγκράντ
|
|
|
16:00
-
|
Βερέγια Στάρα Ζαγκόρα ΙΙ
Άρντα
|
|
|
16:00
-
|
Παναρκαδικός
Αχαϊκή
|
|
|
16:00
-
|
Σάλαμ Ζγκάρντα
Σαμπάμπ Αλ Αράμπι
|
|
|
16:00
611
|
Σουμγκαγίτ
Ζίρα
|
|
|
16:00
633
|
Βάλτικα Καλίνινγκραντ
Σότσι
|
|
|
16:00
638
|
Λέφσκι Σόφιας
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
|
|
|
16:00
639
|
Τσιμπάλια
Σλάβεν Μπελούπο
|
|
|
16:00
640
|
Λανς
Ρεμς
|
|
|
16:00
641
|
Λεβαδειακός
ΠΑΣ Γιάννινα
|
|
|
16:00
642
|
Τσεζένα
Φότζια
|
|
|
16:00
643
|
Παλέρμο
Νοβάρα
|
|
|
16:00
644
|
Πάρμα
Βίρτους Εντέλα
|
|
|
16:00
645
|
Πεσκάρα
Αβελίνο
|
|
|
16:00
646
|
Προ Βερτσέλι
Κάρπι
|
|
|
16:00
647
|
Σπέτσια
Περούτζια
|
|
|
16:00
648
|
Βενέτσια
Έμπολι
|
|
|
16:00
649
|
Τερνάνα
Άσκολι
|
|
|
16:00
650
|
Σαλερνιτάνα
Φροζινόνε
|
|
|
16:00
651
|
Αρεντάλ
Σταρτ
|
|
|
16:00
652
|
Ντουνάισκα Στρέντα
Τρεντσίν
|
|
|
16:00
653
|
Έμιρατς Κλάμπ
Αλ Αΐν
|
|
|
16:00
2207
|
Σκόβσοβεντ
Νάεστβεντ
|
|
|
16:00
2210
|
Ναέσμπι
ΧΙΚ Χέλερουπ
|
|
|
16:00
2211
|
Κόλντινγκ ΙΦ
Νταλούμ
|
|
|
16:00
2214
|
Γιάμερμπουγκτ
Όντερ
|
|
|
16:00
2238
|
Σίντβεστ 05
Λίσενγκ
|
|
|
16:00
2305
|
Κρούπα
Ράντινκ Μπιτζελίνα
|
|
|
16:00
2306
|
Βίτεζ
Μλάντοστ Ντόμποϊ
|
|
|
16:00
2307
|
Τσέλικ Ζένιτσα
Μπάνια Λούκα
|
|
|
16:00
2317
|
Λούσκο
Ντουγκοπόλζε
|
|
|
16:00
2318
|
Κουστοσίγια
Βαραζντίν
|
|
|
16:00
2319
|
Σολίν
Ντιναμό Ζάγκρεμπ ΙΙ
|
|
|
16:00
2465
|
Όντρα Οπόλε
Ποντμπεσκίτζιε
|
|
|
16:00
2473
|
Μάτσβα Σάμπατς
Μπόρατς Τσακάκ
|
|
|
16:00
2474
|
Σπαρτάκ Σουμπότιτσα
Τσουκαρίτσκι
|
|
|
16:00
2481
|
ΝΝ Γκόριτσα
Ντομζάλε
|
|
|
16:00
2540
|
Ούτιν
Σβαρτς Βάις Ρέντεν
|
|
|
16:00
2557
|
Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ
Ασντόντ
|
|
|
16:00
2577
|
Ουμέα
Νίκοπινγκς Βις
|
|
|
16:00
2589
|
ΛΚΣ Λοτζ
Γκαρπάρνια Κρακοβίας
|
|
|
16:00
2590
|
Βάρτα Πόζναν
Βίσλα Πουλάβι
|
|
|
16:00
2591
|
Γκριφ Βεϊχερόβο
Γκβάρντια Κοζάλιν
|
|
|
16:00
2592
|
Ολίμπια Ελμπλάκ
Ραντόμιακ Ράντομ
|
|
|
16:15
-
|
Περσέπολις
Ναφτ
|
|
|
16:15
-
|
Ναφτ Μάσζεντ
Γκολ Γκοχάρ
|
|
|
16:30
-
|
Μαουέρβερκ
Βίνερ Σπόρτκλουμπ
|
|
|
16:30
-
|
Σεεκίρχεν
Άλταχ ΙΙ
|
|
|
16:30
-
|
Χάιλαντς Παρκ
Σούπερ Ιγκλς
|
|
|
16:30
-
|
Τσαχούμα Μαντζιχαντίλα
Στέλενμπος
|
|
|
16:30
-
|
Μπόρετς Βέλες
Τουρνόβο
|
|
|
16:30
-
|
Μπομπέλα
Ρόγιαλ Ίγκλς
|
|
|
16:30
-
|
Ρίτσαρντς Μπέι
Ουθονγκάθι
|
|
|
16:30
-
|
Βίτμπανκ Σπερς
Ουμπουντού Κέιπ Τάουν
|
|
|
16:30
-
|
Αλμπερσβέντε
Πινζάου Σάλφελντεν
|
|
|
16:30
-
|
Μθάτα Μπακς
Κέιπ Τάουν Ολ Σταρς
|
|
|
16:30
654
|
Σίλκεμποργκ
Σοντερίσκε
|
|
|
16:30
657
|
Άουγκσμπουργκ
Αννόβερο
|
|
|
16:30
658
|
Λειψία
Στουτγκάρδη
|
|
|
16:30
659
|
Ντεμπρετσένι
Χαλάντας
|
|
|
16:30
660
|
Φερεντσβάρος
Ούιπεστ
|
|
|
16:30
661
|
Πακς
Μεζοκοβέζντι Ζόρι
|
|
|
16:30
662
|
Βάσας
Μπαλμαζουιβάροσι
|
|
|
16:30
663
|
Φέχερβαρ
Πούσκας Ακαντέμια
|
|
|
16:30
664
|
Σαντέτσια
Κρακόβια
|
|
|
16:30
665
|
Ρούμπιν Καζάν
Ντιναμό Μόσχας
|
|
|
16:30
666
|
Ακισασπόρ
Γκεντσλερμπιρλιγκί
|
|
|
16:30
667
|
Μπάλα Τάουν
Μπάρι Τάουν
|
|
|
16:30
668
|
Σεφν Ντρούιντς
Καρμάρθεν Τάουν
|
|
|
16:30
905
|
Κάρντιφ Μετροπόλιταν
Νιουτάουν
|
|
|
16:30
1036
|
Γκλάντμπαχ
Μπάγερ Λεβερκούζεν
|
|
|
16:30
1037
|
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Ντόρτμουντ
|
|
|
16:30
2324
|
Πρίμπραμ
Ούστι Ναντ Λαμπέμ
|
|
|
16:30
2484
|
Λαμοντβίλ Γκόλντεν Άροους
Πολοκουάνε Σίτι
|
|
|
16:30
2485
|
Κάιζερ Τσιφς
Ορλάντο Πάιρετς
|
|
|
16:55
-
|
Βόρβαρτς Στειρ
Μπαντ Γκλάϊχενμπεργκ
|
|
|
17:00
-
|
Σταντλ Πάουρα
Στουρμ Γκρατς II
|
|
|
17:00
-
|
Γκρόντιγκ
Σβατς
|
|
|
17:00
-
|
Χόενεμς
Κίτζμπουχελ
|
|
|
17:00
-
|
Βόλγα Ουλιανόβσκ
Σίζραν
|
|
|
17:00
-
|
Λάρνε
Λάργκαν Σέλτικ
|
|
|
17:00
-
|
Σαμπάμπ Αλ Νταχίρια
Μαρκέζ Μπαλάτα
|
|
|
17:00
-
|
Ρεκρεατίβο Ντα Κάαλα
Αβιασάο
|
|
|
17:00
-
|
Ουνιόν Γκούρτεν
Ντοιτσλαντσμπέργκερ
|
|
|
17:00
-
|
Λιμαβάντι Γιουν
Ντέργκβιου
|
|
|
17:00
-
|
Νιούρι Σίτι
Νοκμπρέντα
|
|
|
17:00
-
|
Τσάικα
Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ
|
|
|
17:00
-
|
Καζάνκα Μόσχας
Λούκι Ενέργκια
|
|
|
17:00
669
|
Στουρμ Γκρατς
Μάτερσμπουργκ
|
|
|
17:00
672
|
Φάιλντ
Μεϊντστόουν
|
|
|
17:00
673
|
Όλντερσοτ Τάουν
Τρανμίρ
|
|
|
17:00
674
|
Μπρόμλεϊ
Γουόκινγκ
|
|
|
17:00
675
|
Τσέστερ
Μπόραμ Γουντ
|
|
|
17:00
676
|
Ντάγκεναμ & Ρεντ
Ρέξαμ
|
|
|
17:00
677
|
Ντόβερ
Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
678
|
Ίστλιχ
Γκέιτσχεντ
|
|
|
17:00
679
|
Έμπσφλιτ Γιουνάιτεντ
Μπάροου
|
|
|
17:00
680
|
Γκίσλεϊ
Σόλιχαλ Μουρς
|
|
|
17:00
681
|
Χάλιφαξ
Τορκί
|
|
|
17:00
682
|
Χάρτλπουλ
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
683
|
Λέιτον Όριεντ
Μάκλσφιλντ Τάουν
|
|
|
17:00
684
|
Γουίμπλεντον
Πλίμουθ
|
|
|
17:00
685
|
Μπλάκμπερν
Πόρτσμουθ
|
|
|
17:00
686
|
Μπλάκπουλ
Γουίγκαν
|
|
|
17:00
687
|
Μπράντφορντ
Τσάρλτον
|
|
|
17:00
688
|
Ντονκάστερ
Γουόλσολ
|
|
|
17:00
689
|
Τζίλιγχαμ
Νορθάμπτον
|
|
|
17:00
691
|
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
Ρόδεραμ
|
|
|
17:00
692
|
Ρότσντεϊλ
Μπρίστολ Ρόβερς
|
|
|
17:00
693
|
Σκάνθορπ
Πιτέρμπορο
|
|
|
17:00
694
|
Σριούσμπερι
Φλίτγουντ Τάουν
|
|
|
17:00
695
|
Σάουθεντ
Μπέρι
|
|
|
17:00
696
|
Μπαρνέτ
Γιόβιλ Τάουν
|
|
|
17:00
697
|
Κέμπριτζ Γιουνάιτεντ
Τσέστερφιλντ
|
|
|
17:00
698
|
Καρλάιλ
Νοτς Κάουντι
|
|
|
17:00
699
|
Τσέλτεναμ
Λίνκολν Σίτι
|
|
|
17:00
700
|
Κόβεντρι
Κόλτσεστερ
|
|
|
17:00
701
|
Κρόουλι Τάουν
Λούτον
|
|
|
17:00
702
|
Κρου
Άκρινγκτον
|
|
|
17:00
703
|
Έξετερ
Πορτ Βέιλ
|
|
|
17:00
704
|
Μόρκαμ
Γκρίμσμπι Τάουν
|
|
|
17:00
705
|
Νιούπορτ Κάουντι
Μάνσφιλντ
|
|
|
17:00
706
|
Στίβενεϊτζ
Φόρεστ Γκριν
|
|
|
17:00
707
|
Σουίντον Τάουν
Γουίκομ
|
|
|
17:00
708
|
Άστον Βίλα
Φούλαμ
|
|
|
17:00
709
|
Μπάρνσλεϊ
Χαλ
|
|
|
17:00
710
|
Μπόλτον
ΚΠΡ
|
|
|
17:00
711
|
Μπρέντφορντ
Σάντερλαντ
|
|
|
17:00
712
|
Μπρίστολ Σίτι
Λιντς
|
|
|
17:00
713
|
Ντέρμπι
Σέφιλντ Γουένσντεϊ
|
|
|
17:00
714
|
Μίντλεσμπρο
Κάρντιφ
|
|
|
17:00
715
|
Νότιγχαμ Φόρεστ
Μπέρτον
|
|
|
17:00
716
|
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Ρέντινγκ
|
|
|
17:00
717
|
Γουλβς
Πρέστον
|
|
|
17:00
718
|
Χάντερσφιλντ
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
719
|
Μάντσεστερ Σίτι
Μπέρνλι
|
|
|
17:00
720
|
Νιούκαστλ
Κρίσταλ Πάλας
|
|
|
17:00
721
|
Στόουκ
Μπόρνμουθ
|
|
|
17:00
722
|
Σουόνσι
Λέστερ
|
|
|
17:00
723
|
Φάκελ Βορονέζ
Χίμκι
|
|
|
17:00
724
|
Κούμπαν
Κρίλια Σοβετόβ
|
|
|
17:00
725
|
Άλμπιον Ρόβερς
Κουίνς Παρκ
|
|
|
17:00
726
|
Αλόα Αθλέτικ
Ιστ Φάιφ
|
|
|
17:00
727
|
Αρμπρόουθ
Ερντριόνιανς
|
|
|
17:00
728
|
Φόρφαρ
ΕΪΡ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
729
|
Στρανράερ
Ρέιθ Ρόβερς
|
|
|
17:00
730
|
Μπέργουικ
Μοντρόουζ
|
|
|
17:00
731
|
Κλάιντ
Πίτερχεντ
|
|
|
17:00
732
|
Κάουντενμπιθ
Στέρλινγκ Άλμπιον
|
|
|
17:00
733
|
Έντινμπουργκ Σίτι
Ανάν Αθλέτικ
|
|
|
17:00
734
|
Έλγκιν Σίτι
Στενχάουσμιουρ
|
|
|
17:00
735
|
Μπρέχιν
Κουίν Οφ Σάουθ
|
|
|
17:00
736
|
Νταντί Γιουνάιτεντ
Ινβερνές
|
|
|
17:00
737
|
Ντανφέρμλιν
Λίβινγκστον
|
|
|
17:00
738
|
Φόλκερκ
Σεντ Μίρεν
|
|
|
17:00
739
|
Μόρτον
Νταμπάρτον
|
|
|
17:00
740
|
Χαρτς
Σεντ Τζόνστον
|
|
|
17:00
742
|
Πάρτικ Θιστλ
Νταντί
|
|
|
17:00
743
|
Ρος Κάουντι
Χάμιλτον
|
|
|
17:00
744
|
Ουέσκα
Κάντιθ
|
|
|
17:00
745
|
ΑΦΚ Εσκίλστουνα
Έλφσμποργκ
|
|
|
17:00
746
|
Ντέγκερφορς
Χέλσινγκμποργκ
|
|
|
17:00
747
|
Βάρμπεργκ Μπόις
Έργκριτε
|
|
|
17:00
748
|
Ολεξάντρια
Βέρες Ρίβνε
|
|
|
17:00
2286
|
Τάντεναντ
Χουσέιν Ντέι
|
|
|
17:00
2321
|
Χράντετς Κράλοβε
Μπάνικ Σοκόλοφ
|
|
|
17:00
2335
|
Στέινς Τάουν
Λέδερχεντ
|
|
|
17:00
2336
|
Ντόρκινγκ Γουόντερερς
Νίντχαμ Μάρκετ
|
|
|
17:00
2337
|
Χάροου Μπόρο
Μπραϊτλίνγκσι Ρίτζεντ
|
|
|
17:00
2338
|
Μέρσθαμ
Λόβεστοφτ
|
|
|
17:00
2339
|
Τόνμπριτζ Έιντζελς
Τούτινγκ & Μιτσχάμ
|
|
|
17:00
2340
|
Ντόλγουιτς Χάμλετ
Μπέργκες Χιλ Τάουν
|
|
|
17:00
2341
|
Κινγκστόνιαν
Γουινγκέιτ & Φίντσλι
|
|
|
17:00
2342
|
Μετροπόλιταν Πολίς
Θάροκ
|
|
|
17:00
2343
|
Μπιλερικάι
Ένφιλντ Τάουν
|
|
|
17:00
2344
|
Χάρλοου Τάουν
Μαργκέιτ
|
|
|
17:00
2345
|
Γουόρθινγκ
Χέντον
|
|
|
17:00
2346
|
Λίστον
Φόλκεστοουν Ινβίκτα
|
|
|
17:00
2347
|
Νάνιτον
Στόκπορτ
|
|
|
17:00
2348
|
Κέρσον
Μπόστον Γιουν.
|
|
|
17:00
2349
|
Τάμγουορθ
Άλφρετον Τάουν
|
|
|
17:00
2350
|
Κιντερμίνστερ
Σπενιμόρ Τάουν
|
|
|
17:00
2351
|
Μπράκλι Τάουν
Μπλάιθ Σπάρτανς
|
|
|
17:00
2352
|
Σάλφορντ Σίτι
Γιορκ
|
|
|
17:00
2353
|
Ντάρλινγκτον
Μπράντφορντ Παρκ Άβενιου
|
|
|
17:00
2354
|
Νορθ Φέριμπι Γιουνάιτεντ
Τέλφορντ
|
|
|
17:00
2355
|
Τσόρλι
Γιουνάιτεντ Οφ Μάντσεστερ
|
|
|
17:00
2356
|
Σάουθπορτ
Γκέινσμπορο Τρίνιτυ
|
|
|
17:00
2357
|
Χάρογκεϊτ Τάουν
Λέμινγκτον
|
|
|
17:00
2358
|
Χάβαντ & Γουοτερλούβιλ
Πόουλ Τάουν
|
|
|
17:00
2359
|
Μπογνόρ Ρέγκις
Τσίπενχαμ Τάουν
|
|
|
17:00
2360
|
Γουίλντστόουν
Τρούρο Σίτι
|
|
|
17:00
2361
|
Ίστμπουρν Μπόρο
Ιστ Θάροκ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
2362
|
Χέμελ Χέμπστεντ
Όξφορντ Σίτι
|
|
|
17:00
2363
|
Τσέλμσφορντ Σίτι
Ντάρτφορντ
|
|
|
17:00
2364
|
Γουάιτχοκ
Χάμπτον & Ρίτσμοντ
|
|
|
17:00
2365
|
Γκλόουσεστερ
Γουέλινγκ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
2366
|
Μπαθ Σίτι
Μπρέιντρι
|
|
|
17:00
2367
|
Σεντ Άλμπανς
Χάνγκερφορντ Τάουν
|
|
|
17:00
2368
|
Κονκόρντ Ρέιντζερς
Γουέστον Σούπερ Μέιρ
|
|
|
17:00
2369
|
Στράτφορντ Τάουν
Ρόιστον Τάουν
|
|
|
17:00
2370
|
Ντάνστεϊμπλ Τάουν
Ρέντιτς
|
|
|
17:00
2371
|
Γκοσπόρτ Μπόρο
Κινγκς Λιν
|
|
|
17:00
2372
|
Τσέσχαμ Γιουνάιτεντ
Μπίγκλσγουέιντ Τάουν
|
|
|
17:00
2373
|
Κέτερινγκ
Σλάου Τάουν
|
|
|
17:00
2374
|
Χέρεφορντ
Κινγκς Λάνγκλι
|
|
|
17:00
2375
|
Φάρνμπορο
Σεν Νέοτς Τάουν
|
|
|
17:00
2376
|
Ντόρτσεστερ
Μπάνμπουρι Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
2377
|
Σεν Ιβς Τάουν
Γουέιμουθ
|
|
|
17:00
2378
|
Φρόουμ Τάουν
Μπεϊσινγκστόουκ
|
|
|
17:00
2379
|
Μπίσοπς Στόρτφορντ
Τίβερτον
|
|
|
17:00
2380
|
Χίτσιν Τάουν
Μέρτιρ Τάουν
|
|
|
17:00
2381
|
Ρασχάλ Ολίμπικ
Μαρίν
|
|
|
17:00
2382
|
Κόλβιλ Τάουν
Μπάξτον
|
|
|
17:00
2383
|
Γουάρινγκτον Τάουν
Όλτρινχαμ
|
|
|
17:00
2384
|
Μάτλοκ Τάουν
Στάφορντ Ρέιντζερς
|
|
|
17:00
2385
|
Στάλιμπριτζ Σέλτικ
Μπάργουελ
|
|
|
17:00
2386
|
Φάρσλεϊ Σέλτικ
Μικλεόβερ Σπορτς
|
|
|
17:00
2387
|
Γουίτμπι
Χέντνεσφορντ Τάουν
|
|
|
17:00
2388
|
Νάντγουϊτς Τάουν
Γουίτον Αλμπιόν
|
|
|
17:00
2389
|
Άστον Γιουνάιτεντ
Σόου Λέιν AFC
|
|
|
17:00
2390
|
Στόουρμπριτζ
Γκράντχαμ Τάουν
|
|
|
17:00
2391
|
Χαλεσόβεν Τάουν
Λάνκαστερ Σίτι
|
|
|
17:00
2392
|
Γουόρκινγκτον
Σάτον Κόλντφιλντ
|
|
|
17:00
2397
|
Μίλτον Κέινς Ντονς
Όλνταμ
|
|
|
17:00
2448
|
Μπαλιναμάλαρντ Γιουν.
Κάρικ Ρέιντζερς
|
|
|
17:00
2449
|
Γκλέναβον
Μπαλιμένα Γιουν.
|
|
|
17:00
2450
|
Κλίφτονβιλ
Κολερέιν
|
|
|
17:00
2508
|
Ρεάλ Ουνιόν
Οσασούνα Β'
|
|
|
17:00
2541
|
Γέντελοχ
Βέιτσε Φλένσμπουργκ
|
|
|
17:00
2561
|
Κρα Ντε Χοσέιμα
Ραπίντε Ουέμ Ζεμ
|
|
|
17:00
2579
|
Ασιρίσκα ΒΚ
Καρλσκρόνα
|
|
|
17:00
2580
|
Κρίστιανσταντ
Σκόβντε
|
|
|
17:00
2581
|
Χουσκβάρνα
Όντεβολντ
|
|
|
17:15
-
|
ΗΒ Τόρσχαβν
Β36 Τόρσχαβν
|
|
|
17:15
-
|
Κι Κλάκσβικ
Ρούναβικ
|
|
|
17:15
-
|
ΤB FCS Ρόιν
Σκάλα
|
|
|
17:15
-
|
Βίκινγκουρ Γκότα
ΕΒ Στρέιμουρ
|
|
|
17:15
-
|
ΙΦ Φουγκλαφιόρντουρ
07 Βεστούρ
|
|
|
17:15
749
|
Μπέτις
Αλαβές
|
|
|
17:15
2328
|
Μπουντεγιόβιτσε
Οπάβα
|
|
|
17:25
-
|
Ουμ Σαλάλ
Αλ Ντουχαΐλ
|
|
|
17:30
2230
|
ΗΠΑ U17
Αγγλία U17
|
|
|
17:30
2420
|
Κοζέντσα
Μπισκέγλιε
|
|
|
17:30
2423
|
Κασερτάνα 1908
Σιρακούσα Κάλσιο
|
|
|
17:30
2424
|
Φιντελίς Άντρια
Φόντι
|
|
|
17:30
2500
|
Ραπίντο Ντε Μπούζας
Φουενλαμπράδα
|
|
|
17:30
2562
|
Μπερκάνε
Τσαμπάμπ Κάσμπα Τάντλα
|
|
|
18:00
-
|
Αλερχάιλιγκεν
Ουνιόν Στ. Φλοριάν
|
|
|
18:00
-
|
Μπανταίγια
Αλ Χαλά Μουχαράκ
|
|
|
18:00
-
|
Ζέμπλιν Μιχαλόβτσε
Νίτρα
|
|
|
18:00
-
|
GC Μάσκαρα
Ελ Εούλμα
|
|
|
18:00
-
|
Μπαχρέιν Κλαμπ
Αλ Ιτιχάντ Μπαχρέιν
|
|
|
18:00
750
|
Λιρς
Σερκλ Μπριζ
|
|
|
18:00
751
|
Αλκή Ορόκλινη
Δόξα Κατωκοπιάς
|
|
|
18:00
752
|
Ομόνοια
ΑΕ Λεμεσού
|
|
|
18:00
753
|
Τέπλιτσε
Κάρβινα
|
|
|
18:00
754
|
Μονακό
Καέν
|
|
|
18:00
755
|
Φαμαλικάο
Ακαντέμικο Βίσεου
|
|
|
18:00
756
|
Λεϊσόες
Ακαδέμικα
|
|
|
18:00
757
|
Νασιονάλ Μαδέιρα
Κόβα Πιεντάντε
|
|
|
18:00
758
|
Μπράγκα Β
Κοβίλια
|
|
|
18:00
759
|
Ολιβεϊρένσε
Ρεάλ Σπορτ Κλούμπε
|
|
|
18:00
760
|
Φεϊρένσε
Ρίο Άβε
|
|
|
18:00
761
|
Ντάκο-Γκετίκα Βουκουρεστίου
Σέπσι
|
|
|
18:00
762
|
Σπαρτάκ Τρνάβα
Ποντμπρεζόβα
|
|
|
18:00
763
|
Ζλάτε Μοράφτσε
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
|
|
18:00
764
|
Σένιτσα
Ρουζομπερόκ
|
|
|
18:00
978
|
Ντεπόρτες Ικίκε
Ντεπόρτες Τεμούκο
|
|
|
18:00
2287
|
Μπελουϊζντάντ
ΚΣ Κονσταντίν
|
|
|
18:00
2288
|
Ολιμπίκ Μεντέα
Σαούρα
|
|
|
18:00
2289
|
Μπίσκρα
MC Οράν
|
|
|
18:00
2308
|
Σλόμποντα Τούζλα
Σιρόκι Μπρίγιεγκ
|
|
|
18:00
2467
|
Βίγκρι Σουβάλκι
Μπιτόβια Μπίτοφ
|
|
|
18:00
2468
|
Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε
Πογκόν Σιέντλτσε
|
|
|
18:00
2475
|
Ναπρέντακ
Ζέμουν Βελιγραδίου
|
|
|
18:00
2476
|
Βοζντόβατς
Ραντ Βελιγραδίου
|
|
|
18:00
2478
|
Γιαβόρ
Ράντνικ Σουρντούλιτσα
|
|
|
18:00
2510
|
Πένα Σπορ
CD Βιτόρια
|
|
|
18:00
2558
|
Χάποελ Άκο
Χάποελ Ραανάνα
|
|
|
18:15
-
|
Βαλέτα
Τάρξιεν Ρέινμπους
|
|
|
18:15
765
|
ΑΟΚ Κέρκυρα
Παναιτωλικός
|
|
|
18:15
2559
|
Μακάμπι Νετάνια
Χαποέλ Ιρόνι Κιριάτ Σμόνα
|
|
|
18:30
2507
|
Μιράντες
Μπούργος
|
|
|
18:30
2527
|
Ουκάμ Μούρθια
Εχίζα Μπαλόμπι
|
|
|
18:45
2459
|
Ουνιβ. Σαν Μάρτιν
Αλιάνσα Ατλέτικο
|
|
|
19:00
-
|
ΑΣ Σάλε
Μας Μαχρίμπ
|
|
|
19:00
-
|
Ιτιχάντ Κεμισέτ
Γιουσούφια Μπερετσίντ
|
|
|
19:00
-
|
Φετίγεσπορ
Φατίχ Καραγκιουμρούκ
|
|
|
19:00
-
|
Σακάριασπορ
Ναζιλιμπιλντσπόρ
|
|
|
19:00
-
|
Κενίτρα
Ζενές Μπεν Γιερίρ
|
|
|
19:00
-
|
Μπούκασπορ
Σίβας Ντορτ Έιλουσπόρ
|
|
|
19:00
-
|
Ραχάντ Μπερνούσι
Ράζα Μπένι Μελάλ
|
|
|
19:00
766
|
Λόκερεν
Σαρλερουά
|
|
|
19:00
767
|
Πάφος
Νέα Σαλαμίνα
|
|
|
19:00
768
|
Ντιοσγκιόρι
Χόνβεντ
|
|
|
19:00
769
|
Σαμπντόρια
Κροτόνε
|
|
|
19:00
770
|
Αάλεσουντ
Κρίστιανσουντ
|
|
|
19:00
771
|
Πογκόν
Νιετσιέτζα
|
|
|
19:00
772
|
Σπαρτάκ Μόσχας
Άμκαρ
|
|
|
19:00
773
|
Ζενίτ 2
Βόλγαρ Άστραχαν
|
|
|
19:00
774
|
Νουμάνθια
Γρανάδα
|
|
|
19:00
775
|
Σάρτζα
Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι
|
|
|
19:00
2290
|
USM Μπελ Αμπές
Παραντού
|
|
|
19:00
2395
|
Ταμέκα Τάρτου
Πάρνου Βάπρους
|
|
|
19:00
2470
|
Μιέντζ Λέγκνικα
Γκόρνικ Λέτζνα
|
|
|
19:00
2471
|
Σταλ Μίελετς
Σχρόμπρι Γκλογκόβ
|
|
|
19:00
2497
|
Γκουιθέλο
Πονφεραντίνα
|
|
|
19:00
2511
|
Αρένας Κλαμπ
Λέαλταντ
|
|
|
19:00
2513
|
Έλτσε
Αλκογιάνο
|
|
|
19:00
2528
|
Κόρδοβα Β
Μπέτις Β
|
|
|
19:15
776
|
Γιάμπλονετς
Σπάρτα Πράγας
|
|
|
19:15
777
|
Κόναχ Κουέι Νόμαντς
Λαντούντνο
|
|
|
19:30
-
|
Σαμπάμπ Αλ Ορντούν
Ράμθα
|
|
|
19:30
-
|
Πορταντάουν
Λόχγκολ
|
|
|
19:30
778
|
Αλτάχ
Βολφσμπέργκερ
|
|
|
19:30
779
|
Σεντ Πόλτεν
Λασκ Λίντσερ
|
|
|
19:30
780
|
Μίλγουολ
Μπέρμιγχαμ
|
|
|
19:30
781
|
Σαουθάμπτον
Γουέστ Μπρομ
|
|
|
19:30
782
|
Αμβούργο
Μπάγερν Μονάχου
|
|
|
19:30
783
|
Μπρέντα
Τσβόλε
|
|
|
19:30
784
|
Βαλένθια
Σεβίλλη
|
|
|
19:30
785
|
Μαλάτιασπορ
Τραμπζονσπόρ
|
|
|
19:30
786
|
Βόρσκλα Πολτάβα
Καρπάτι Λβιβ
|
|
|
19:30
2452
|
Ντάνγκανον
Γκλέντοραν
|
|
|
19:30
2532
|
Γκαζιαντεπσπόρ
Ρίζεσπορ
|
|
|
19:35
-
|
Κατάρ ΣΚ
Αλ Αχλί Ντόχα
|
|
|
19:45
2291
|
MC Αλγέρι
Καμπίλιε
|
|
|
19:55
788
|
Αλ Χιλάλ Ριάντ
Αλ Μπάτεν
|
|
|
19:55
1038
|
Αλ Αχλί Τζέντα
Αλ Ιτιχάντ Τζέντα
|
|
|
20:00
-
|
Κλούμπι 04
Βιγκίνγκιτ
|
|
|
20:00
-
|
Αούκας
Γκουαλασέο SC
|
|
|
20:00
789
|
Χάιντουκ Σπλιτ
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
|
|
|
20:00
790
|
ΑΕΚ Λάρνακας
ΑΠΟΕΛ
|
|
|
20:00
791
|
Εθνικός Άχνας
Ανόρθωση
|
|
|
20:00
792
|
Βασιλεία
Τουν
|
|
|
20:00
793
|
Ζυρίχη
Γκρασχόπερς
|
|
|
20:00
794
|
Κιάσο
Σαφχάουζεν
|
|
|
20:00
795
|
Σερβέτ
Ράπερσβιλ-Γιόνα
|
|
|
20:00
2309
|
Ζρίνσκι Μόσταρ
Σαράγιεβο
|
|
|
20:15
796
|
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ
Τσέρνο Μόρε Βάρνα
|
|
|
20:15
797
|
Σετούμπαλ
Μαρίτιμο
|
|
|
20:30
798
|
Λαμία
Παναθηναϊκός
|
|
|
20:30
2560
|
Μακάμπι Χάιφα
Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ
|
|
|
20:45
799
|
Εξέλσιορ
Σπάρτα Ρότερνταμ
|
|
|
20:45
800
|
Φένλο
Ντεν Χάαγκ
|
|
|
20:45
801
|
Βιτορούλ Κονστάντσα
Κλουζ
|
|
|
21:00
-
|
Λίγκα Ντε Λόχα
CDS Σάντα Ρίτα
|
|
|
21:00
802
|
Έουπεν
Μαλίν
|
|
|
21:00
803
|
Σιντ Τρούιντεν
Οστάνδη
|
|
|
21:00
804
|
Μετς
Ντιζόν
|
|
|
21:00
805
|
Ναντ
Γκινγκάμπ
|
|
|
21:00
806
|
Ρεν
Λιλ
|
|
|
21:00
807
|
Αμιάν
Μπορντό
|
|
|
21:00
809
|
Ανζέ
Τουλούζ
|
|
|
21:00
810
|
Λα Όγια Λόρκα
Τενερίφη
|
|
|
21:00
2461
|
Σπόρτινγκ Κριστάλ
Σπορ Ροζάριο
|
|
|
21:15
2458
|
Σπορτ Χουανκάγιο
Ντεπορτίβο Μουνισιπάλ
|
|
|
21:15
2483
|
Κέιπ Τάουν Σπερς
Μπλουμφοντέιν Σέλτικ
|
|
|
21:15
2486
|
Μαμελόντι Σαντάουνς
Αμαζούλου
|
|
|
21:15
2487
|
Φρι Στέιτ Σταρς
Πλάτινουμ Σταρς
|
|
|
21:20
2480
|
Μάριμπορ
Άντρια Ανκάραν
|
|
|
21:30
811
|
Κόρτραϊκ
Γάνδη
|
|
|
21:30
812
|
Ρόζελαρ
Βέστερλο
|
|
|
21:30
813
|
Λέχια Γκντάνσκ
Λεχ Πόζναν
|
|
|
21:30
814
|
Σεβίγια Ατλέτικο
Ρεάλ Σαραγόσα
|
|
|
21:30
822
|
Κρισιούμα
Ιντερνασιονάλ
|
|
|
21:30
979
|
Ουατσιπάτο
Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα
|
|
|
21:30
2426
|
Κατάνια
Σικούλα Λεόνζιο
|
|
|
21:30
2427
|
Ματέρα
Λέτσε
|
|
|
21:45
815
|
Τβέντε
Ρόντα
|
|
|
21:45
816
|
Σλίγκο Ρόβερς
Ντέρι Σίτι
|
|
|
21:45
817
|
Νάπολι
Ίντερ
|
|
|
21:45
818
|
Μπαρτσελόνα
Μάλαγα
|
|
|
22:00
-
|
Γιανέρος Γκουαράνε
Μαρακάιμπο
|
|
|
22:00
-
|
Πετρολέρο Ντε Ανθοατέγκι
Εστουντιάντες Καρ.
|
|
|
22:00
-
|
ΑΚ. Πουέρτο Καμπέλο
Γιαράκουι
|
|
|
22:00
-
|
Γιαρακουγιάνος
Πετάρε
|
|
|
22:00
-
|
Ατλέτικο Βενεζουέλα Β
Τουκάνες
|
|
|
22:00
-
|
Ίντι Ελέβεν
Πουέρτο Ρίκο ΦΚ
|
|
|
22:00
-
|
Καράκας ΙΙ
UCV
|
|
|
22:00
-
|
Γκραν Βαλένθια
Ούνιον Ατλ. Φάλκον
|
|
|
22:00
-
|
Λάλα
Μαργκαρίτα FC
|
|
|
22:00
-
|
Ρεάλ Φροντέρα
Ατλέτικο Γκουανάρε
|
|
|
22:00
-
|
Ούλα
Ατλέτικο Ελ Βίγια
|
|
|
22:00
-
|
Σαμόρα Β'
Ουρένα
|
|
|
22:00
819
|
Βάσκο Ντα Γκάμα
Κοριτίμπα
|
|
|
22:00
820
|
Βιντάντ Καζαμπλάνκα
USM Αλγέρι
|
|
|
22:30
-
|
Ανγκοστούρα
Τσίκο Ντε Γκουιάνα
|
|
|
22:30
821
|
Μπραζίλ Πελότας
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
|
|
|
22:30
823
|
Λοντρίνα
Παϊσαντού
|
|
|
22:30
824
|
Βίλα Νόβα
Οέστε ΣΠ
|
|
|
22:30
825
|
Πόρτο
Πάσος Φερέιρα
|
|
|
23:00
2460
|
Μελγκάρ
Ακαντέμια Καντολάο
|
|
|
23:00
2462
|
Κούσκο
Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες
|
|
|
23:15
830
|
Ενβιγκάδο
Ατλέτικο Ουίλα
|
|
|
23:30
-
|
Κάρλος Μανούτσι
Ντεφένσορ Λα Μποκάνα
|
|
|
23:30
-
|
Σπορτ Μπόις
Σιενσιάνο
|
|
|
23:30
-
|
Ντεπορτίβο Ιαλγκάγιοκ
Σπορτ Βικτόρια
|
|
|
23:30
-
|
Σπορτ Λορέτο
Ντεπορτίβο Κουπσόλ
|
|
|
23:30
-
|
Ουνιόν Ουαράλ
Σεζάρ Βαγιέχο
|
|
|
23:30
-
|
Αλφρέντο Σαλίνας
Λος Καϊμάνες
|
|
|
23:30
831
|
Φους Ραμπάτ
Μαζέμπε
|
|
|
00:00
-
|
CS Αλαγκοάνο
Φορταλέζα
|
|
|
00:00
-
|
Ολμέντο
Μάντα
|
|
|
00:00
-
|
LDU Πορτοβιέγο
Ντεπορτίβο Κολόν
|
|
|
00:00
-
|
Ατλέτικο Βεραγκουένσε
Ντεπ. Ουνιβερσιτάριο
|
|
|
00:00
832
|
Αμέρικα Μινέιρο
Παρανά
|
|
|
00:00
976
|
Αουντάξ Ιταλιάνο
Κόλο Κόλο
|
|
|
00:00
2457
|
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
Σέρο Πορτένιο
|
|
|
00:00
2594
|
Πασακουίνα
Σονσονέιτ
|
|
|
00:05
2593
|
CD Ντράγκον
Μουνισιπάλ Λιμένο
|
|
|
00:30
2582
|
Μάραθον
Μοτάγκουα
|
|
|
00:45
-
|
Μάραθον
Μοτάγκουα
|
|
|
01:00
-
|
Ντεπόρτες Ιμπέρια
Ντεπόρτες Κοπιαπό
|
|
|
01:00
833
|
Κερέταρο
Σάντος Λαγκούνα
|
|
|
01:00
834
|
Λόμπος BUAP
Κρουζ Αζούλ
|
|
|
01:00
2583
|
Λόμπος UPNFM
Ονδούρα Προγκρέσο
|
|
|
01:30
835
|
Τολίμα
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
|
|
|
02:00
-
|
Πλάζα Αμαντόρ
Ταούρο
|
|
|
02:00
-
|
Σπόρτινγκ Σαν Μιγκελίτο
Σαν Φραντσίσκο ΦΚ
|
|
|
02:00
-
|
Σεντράλ (Γ)
Σάουθερν Γιουνάιτεντ (Γ)
|
|
|
02:00
836
|
Λουβερντένσε
Γκοϊάς
|
|
|
02:00
837
|
Λα Εκιδάδ
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
|
|
|
02:00
2595
|
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
Ντεπορτίβο Μαλακατέκο
|
|
|
02:10
2453
|
Νασιονάλ Ασουνσιόν
Ρούμπιο Νίου
|
|
|
02:30
-
|
Νορθ Καρολάινα
Σαν Φραντσίσκο Ντέλτας
|
|
|
02:30
980
|
Σαν Λούις
Αντοφαγκάστα
|
|
|
03:00
-
|
Γουόντερερς ΣΚ
Τασμάν Γιουνάιτεντ
|
|
|
03:00
-
|
Όκλαντ (Γ)
Κάπιταλ (Γ)
|
|
|
03:00
-
|
Βάιμποπ (Γ)
Νόρθερν (Γ)
|
|
|
03:00
838
|
Τίγκρες
Τολούκα
|
|
|
03:00
2299
|
Μπολιβάρ
Γκουαμπίρα Μοντέρο
|
|
|
03:00
2437
|
Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα
Μουρθιελάγκος
|
|
|
03:00
2438
|
Πότρος
Ατλέτικο Σαν Λούις
|
|
|
03:06
839
|
Πατσούκα
Πουέμπλα
|
|
|
03:30
2463
|
Αλιάνσα Λίμα
Ούνιον Κομέρσιο
|
|
|
03:45
840
|
Ατλέτικο Τζούνιορ
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
|
|
|
04:00
-
|
Λουίς Έιντζελ Φίρπο
Τσαλατενάνγκο
|
|
|
04:00
-
|
Σάουθερν Γιουνάιτεντ
Όκλαντ Σίτι
|
|
|
04:00
-
|
Τιμ Ουέλινγκτον
Ίστερν Σάμπερμπς Όκλαντ
|
|
|
04:00
-
|
Έντμοντον
Μαϊάμι FC
|
|
|
04:00
2439
|
Χουάρεζ
Σιμαρόνες Ντε Σονόρα
|
|
|
04:00
2440
|
Τάμπικο Μαδέρο
Ατλάντε
|
|
|
05:00
841
|
Κλαμπ Αμέρικα
Νεκάξα
|
|
|
05:00
2312
|
Ερεντιάνο
Αλαχουελένσε
|
|
|
05:00
2441
|
Ντοράντος
Ζακατεπέκ
|
|
|