07:00
-
|
Κάταλερ Τογιάμα
Γιοκοχάμα SSC
|
|
|
07:00
-
|
Βεέρτιεν Μίε
Νάρα Κλαμπ
|
|
|
07:30
-
|
Λάμπτον Τζάφας
Νιούκαστλ Τζετς Γιουθ
|
|
|
07:30
2435
|
Βαλεντάιν Φοίνιξ
Γουέστον Γουόρκερς
|
|
|
08:00
-
|
NSTC
Ρόγιαλ Μπλους
|
|
|
08:00
-
|
Ναγκάνο Παρσέιρο (Γ)
Έλφεν Σαιτάμα (Γ)
|
|
|
08:00
1661
|
Βενεζουέλα U20
Γερμανία U20
|
|
|
08:00
1662
|
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα
Χοκάιντο Σαπόρο
|
|
|
08:00
1663
|
Βεντφορέτ Κόφου
Χιροσίμα
|
|
|
08:00
1664
|
Γιοκοχάμα Μαρίνος
Σεντάι
|
|
|
08:00
1665
|
Τζούμπιλο Ιβάτα
Κασίβα Ρέισολ
|
|
|
08:00
1666
|
Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς
Σιμίζου
|
|
|
08:00
2416
|
Νορθ Γκιλόνγκ Γουόριορς
Πασκόε Βέιλ
|
|
|
08:00
2436
|
Γουόντεν Γουέστον
Τουγκερανόνγκ
|
|
|
08:30
2429
|
Κούμπερλαντ Γιουνάιτεντ
Αδελαΐδα Γιουν. ΙΙ
|
|
|
08:30
2430
|
Αντέλαϊντ Κόμετς
Καμπελτάουν Σίτι
|
|
|
08:30
2431
|
Γουέστ Τόρρενς Μπιρκάλα
Αδελάιδα Μπλου Ίγκλς
|
|
|
08:30
2432
|
Κρόιντον Κινγκς
Νορθ Ίστερν Μέτροσταρς
|
|
|
10:00
-
|
Σαουθ Τσάινα
Ίστερν Σπορτς Κλαμπ
|
|
|
10:00
-
|
Περθ Γκλόρι Νέοι
Γιουνταλούπ Γιουνάιτεντ
|
|
|
10:00
-
|
Ταϊβάν Στιλ
Ταϊβάν Σίσου
|
|
|
10:00
1667
|
Ομίγια
Σερέσο Όσακα
|
|
|
10:00
2417
|
Γκριν Γκούλι
Μπέντλι Γκρινς
|
|
|
10:00
2489
|
Γουχάν Γιανγκτζέ
Μπεϊζίνγκ Ρενέ
|
|
|
10:30
-
|
Μπελκόνεν
Μονάρο Πάνθερς
|
|
|
10:30
1668
|
Αργεντινή U20
Αγγλία U20
|
|
|
10:30
1669
|
Γιάνμπιαν
Σαντόνγκ Ταϊσάν
|
|
|
10:30
1687
|
Σανγκάη Σενχούα
Σανγκάη Πορτ
|
|
|
10:30
2490
|
Κινγκντάο ΦΚ
Ζετζιάνγκ Γκριντάουν
|
|
|
11:00
-
|
Μπαλοτέστι
Ουνιρέα Ταρλουνγκένι
|
|
|
11:00
-
|
Μπράιλα
Αφουμάτι
|
|
|
11:00
-
|
Μπρασόφ
Ακαντέμικα Κλιντσένι
|
|
|
11:00
-
|
Μπαγιανγκάρα
Σέμεν Πάντανγκ
|
|
|
11:00
-
|
Ριμνίκου-Βίλτσεα
Ντάκο-Γκετίκα Βουκουρεστίου
|
|
|
11:00
-
|
Σπορτούλ Σνάγκοβ
Λουτσεαφάρουλ Οραντέα
|
|
|
11:00
-
|
Βανουάτου U20
Μεξικό U20
|
|
|
11:00
-
|
Βόλτερς Μαρικίνα
Λογιόλα
|
|
|
11:00
2412
|
Μπρισμπέιν Στράικερς
Ολίμπικ ΦΚ
|
|
|
11:30
-
|
Φορέστα Σουσεάβα
Σέπσι
|
|
|
11:30
2439
|
Ροτσεντέιλ Ρόβερς
Σάουθς Γιουνάιτεντ
|
|
|
12:00
-
|
Χάσους Τσου
Μινγκ Τσουάν Γιουνιβέρσιτι
|
|
|
12:00
1670
|
Ουλσάν HD
Τζεονάμ Ντράγκονς
|
|
|
12:00
1714
|
Νεφτεχίμικ
Γιενισέι Κρασνογιάρσκ
|
|
|
12:00
1716
|
ΣΚΑ Χαμπάροφσκ
Ταμπόφ
|
|
|
12:00
2413
|
Νόρθερν Φιούρι
Γουέστερν Πράιντ
|
|
|
12:00
2414
|
Σ. Γ. Κουίν. Θάντερ
Κέρνς
|
|
|
12:00
2437
|
Μπόνιριγκ Γουάιτ Ιγκλς
Παραμάτα Ιγκλς
|
|
|
12:00
2438
|
Μάνλι Γιουνάιτεντ
Χακόα Σιδνεϊ
|
|
|
12:00
2440
|
Λάιονς ΦΚ
Πενίνσουλα Πάουερ
|
|
|
12:00
2441
|
Ίστερν
Λόγκαν Λάιτνινγκ
|
|
|
12:30
2415
|
Γκολντ Κόουστ Σίτι
Μόρετον Μπέι Γιουν.
|
|
|
12:30
2433
|
Αδελαίδα Ολύμπικ
Πάρα Χιλς Νάιτς
|
|
|
12:45
-
|
Σίδνεϊ Γιουθ
Γόλονγκονγκ Γουλβς
|
|
|
13:00
-
|
Λεβάντε (Γ)
Μπαρτσελόνα (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Μουχορόνι Γιούθ
Ενζόια Γιουν.
|
|
|
13:00
-
|
Λεβάντια Ταλίν
Ταμέκα Τάρτου
|
|
|
13:00
-
|
Ριούκιου
Σαγκαμιχάρα
|
|
|
13:00
-
|
Ατλέτικο Μαδρίτης (Γ)
Ρεάλ Σοσιεδάδ (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Νάεσμπι (Γ)
Οντένσε Q (Γ)
|
|
|
13:00
1671
|
Βίσελ Κόμπε
ΦΚ Τόκιο
|
|
|
13:00
1672
|
Γκάμπα Οσάκα
Σαγκάν Τοσού
|
|
|
13:00
1673
|
Νταεγού
Τζετζού Γιουνάιτεντ
|
|
|
13:00
1674
|
Γκιμτσεόν Σανγκμού
Σουγόν Μπλουγουίνγκς
|
|
|
13:00
1675
|
Σεούλ
Γκανγκβόν
|
|
|
13:00
1718
|
Τιουμέν
Ντιναμό Μόσχας
|
|
|
13:00
2502
|
Γκιέονγκαμ
Σουγόν
|
|
|
13:00
2503
|
Μπούτσεον 1995
Τσουνγκνάμ Ασάν
|
|
|
13:00
2667
|
Τόμπολ
Οξτέπεζ Κοσκετάου
|
|
|
13:30
-
|
Βάρντε (Γ)
Σοντερίσκε (Γ)
|
|
|
13:30
1676
|
Ρίζεσπορ
Γκαζιαντεπσπόρ
|
|
|
13:45
-
|
Νάκον Ρατσασίμα
Τσιανγκράι Γιουν.
|
|
|
14:00
-
|
ΒΣΚ Αάρχους
Σβέντμποργκ
|
|
|
14:00
-
|
Ιντούστρια Γκάλντα
CSM Ρεσίτα
|
|
|
14:00
-
|
Ταϊπάουερ
Χανγκ Γουέν
|
|
|
14:00
-
|
Γιβάσκιλα (Γ)
ΟΝΣ Ούλου (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Λίμχαν Μπουνκέφλο (Γ)
Τζουργκάρντεν (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Τάι Χόντα
Σισάκετ
|
|
|
14:00
-
|
Σούντμπι (Γ)
ΑΣΑ Άαρχους (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
ΠΚ-35 Ελσίνκι (Γ)
G.Β.Κ (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Κάγια
Νταβάο Αγκουίλας
|
|
|
14:00
1710
|
Σινίκ Γιάροσλαβλ
Βάλτικα Καλίνινγκραντ
|
|
|
14:00
1712
|
Κούμπαν
Σπάρτακ Νάλτσικ
|
|
|
14:00
1713
|
Μορντόβια Σαράνσκ
Λουτς Βλαδιβοστόκ
|
|
|
14:00
1715
|
Νοβοσιμπίρσκ
Σπαρτάκ Μόσχας 2
|
|
|
14:00
1717
|
Σοκόλ Σαράτοφ
Ζενίτ 2
|
|
|
14:00
2421
|
Νότια Κορέα U20
Γουινέα U20
|
|
|
14:00
2491
|
Ζεζιάνγκ Γιτένγκ
Σανγκάη Σένζιν
|
|
|
14:00
2493
|
Ζίρκα Κιροβόχαρντ
Βόλιν Λουτσκ
|
|
|
14:00
2620
|
Άιχεντε
Άιντραχτ Νόρντερστεντ
|
|
|
14:00
2621
|
Βέιτσε Φλένσμπουργκ
Ντρόχτερσεν Ασέλ
|
|
|
14:00
2622
|
Έγκεστορφ
Χαβέλσε
|
|
|
14:00
2623
|
Λούπο Μαρ. Βόλφσμπουργκ
Μέπεν
|
|
|
14:00
2624
|
Αννόβερο ΙΙ
Χάνσα Λούνεμπουργκ
|
|
|
14:00
2625
|
Σβαρτς Βάις Ρέντεν
Λούμπεκ
|
|
|
14:00
2626
|
Άιντραχτ Μπραουνσβάιγκ II
Βόλφσμπουργκ ΙΙ
|
|
|
14:00
2627
|
Χιλντεσχάιμ
Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ
|
|
|
14:00
2665
|
Καϊράτ Αλμάτι
Ταράζ
|
|
|
14:00
2670
|
Ορνταμπάσι
Ακτόμπε
|
|
|
14:30
-
|
Μίτρα Κούκαρ
Μπαντάκ Λαμπούνγκ
|
|
|
14:30
-
|
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
Μπόρνεο Σαμαρίντα
|
|
|
14:30
1677
|
Βέρντερ Βρέμης Β
Άαλεν
|
|
|
14:30
1678
|
Βέχεν
ΦΣΒ Φρανκφούρτης
|
|
|
14:30
1679
|
Έρφουρτ
Σόνενχοφ
|
|
|
14:30
1680
|
Μαγδεμβούργο
Σπορτφρούντε Λόττε
|
|
|
14:30
1681
|
Μάιντζ ΙΙ
Φορτούνα Κολωνίας
|
|
|
14:30
1682
|
MSV Ντούισμπουργκ
Σβικάου
|
|
|
14:30
1683
|
Όσναμπρικ
Πάντερμπορν
|
|
|
14:30
1684
|
Πρόισεν Μούνστερ
Ρέγκενσμπουργκ
|
|
|
14:30
1685
|
Τσέμνιτσερ
Χάνσα Ροστόκ
|
|
|
14:30
1686
|
Χόλσταϊν Κίελ
Χάλεσερ
|
|
|
14:30
2514
|
Γκέιλανγκ
Χούγκανγκ Γιουν.
|
|
|
14:30
2628
|
Λειψία ΙΙ
Μπέρλινερ
|
|
|
14:30
2629
|
Ντιναμό Βερολίνου
Καρλ Τσάις Ιένα
|
|
|
14:30
2630
|
Ομπερλάουσιτς
Κότμπους
|
|
|
14:30
2631
|
Σχόνμπεργκ
Νοϊστρέλιτζ
|
|
|
14:30
2632
|
Λοκομοτίβ Λειψίας
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ
|
|
|
14:30
2633
|
Μεουσέλβιτζ
Μπούντισα Μπάουτζεν
|
|
|
14:30
2634
|
Βικτόρια Βερολίνου
Ουνιόν Φουρστενβάλντε
|
|
|
14:30
2635
|
Βάκερ Νορντχάουζεν
ΦΣΒ 63 Λουκενβάλντε
|
|
|
14:30
2636
|
Μπάμπελσμπεργκ
Ουέρμπαχ
|
|
|
14:35
1688
|
Τσόνγκινγκ Λαϊαντζιάνγκ
Τιαντζίν Τιανχάι
|
|
|
14:35
1689
|
Χεμπέι
Λιαολίνγκ Γουογίν
|
|
|
14:35
2488
|
Μέιζου Χάκα
Λιζιάνγκ
|
|
|
14:35
2492
|
Μπέιτζινγκ Σπορτ Γιουν.
Νταλιάν Τράνσεντενς
|
|
|
14:45
-
|
Μέιζου Χάκα
Λιζιάνγκ
|
|
|
15:00
-
|
Νταλούμ
Θίστιντ
|
|
|
15:00
-
|
Άρσεναλ (Γ)
Μπέρμιγχαμ Σίτι (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Κακαμέγκα Χομπόιζ
ΑΦΚ Λέοπαρντς
|
|
|
15:00
-
|
Μαθάρε Γιουνάιτεντ
Τούσκερ
|
|
|
15:00
-
|
Σοφαπάκα
Καριομπάνγκι Σάρκς
|
|
|
15:00
-
|
Μπράγκε
Ουμέα
|
|
|
15:00
-
|
Κρίστιανσαντ (Γ)
Χάμαρμπι (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Κβάρνσβεντενς (Γ)
KIF Έρεμπρο (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Ζου Κέριτσο
Μπαντάρι
|
|
|
15:00
-
|
Όσκαρσαμνς ΑΪΚ
Κρίστιανσταντ
|
|
|
15:00
-
|
Μουανγκθόνγκ Γιουνάιτεντ
Ουμπόν UMT
|
|
|
15:00
-
|
Νέιβι ΦΚ
Ρατσαμπούρι
|
|
|
15:00
1690
|
Νόρτζελαντ
Μίντιλαντ
|
|
|
15:00
2615
|
Μέμινγκεν
Σελινγκενπρότεν
|
|
|
15:00
2616
|
TSV 1860 Ρόζενχαιμ
TSV Μπούτσμπαχ
|
|
|
15:00
2617
|
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ
Ιλερτίσεν
|
|
|
15:00
2618
|
Μπάγερν Χοφ
Σχάλντινγκ-Χένινγκ
|
|
|
15:00
2619
|
Γκάρχινγκ
Βάκερ Μπουργκχάουζεν
|
|
|
15:00
2637
|
Άιντραχτ Τριέρ
Βάλντχοφ Μανχάιμ
|
|
|
15:00
2638
|
Αστόρια Γουάλντορφ
Ούλμ 1846
|
|
|
15:00
2639
|
Τεουτόνια Βατζ.-Στάινμπεργκ
Χόμπουργκ
|
|
|
15:00
2640
|
Χοφενχάιμ ΙΙ
Κίκερς Στουτγάρδης
|
|
|
15:00
2641
|
Στουτγκάρδη II
Οφενμπάχερ Κίκερς
|
|
|
15:00
2642
|
Σααρμπρίκεν
Χέσεν Κασέλ
|
|
|
15:00
2643
|
Νέτινγκεν
Καϊζερσλάουτερν ΙΙ
|
|
|
15:00
2644
|
Πίρμασενς
TSV Στάινμπαχ
|
|
|
15:00
2645
|
Βορμάτια Βορμς
Κόμπλεντζ
|
|
|
15:00
2646
|
Σάλκε ΙΙ
Ντόρτμουντ Β
|
|
|
15:00
2647
|
Βατενσάιντ
Ροτ Βάις Άλεν
|
|
|
15:00
2648
|
Γκλάντμπαχ ΙΙ
Βουπερτάλερ
|
|
|
15:00
2649
|
Βίντενμπρουκ
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ
|
|
|
15:00
2650
|
Κολωνία ΙΙ
Αλεμάνια Άαχεν
|
|
|
15:00
2651
|
Ομπερχάουζεν
Ροντινγκχάουζεν
|
|
|
15:00
2652
|
Σπορτφρόιντε Ζίγκεν
Βερλ
|
|
|
15:00
2653
|
Μπονέρ
Βικτόρια Κολωνίας
|
|
|
15:00
2654
|
Σπρόκχοβελ
Ροτ Βάις Έσεν
|
|
|
15:00
2655
|
Βικτόρια Ασχάφενμπουργκ
Γκροσπάρντορφ
|
|
|
15:00
2656
|
Αμερθάλ
Βιρτσμπέργκερ FV
|
|
|
15:00
2657
|
Έλτερσντόρφ
Μπόσκο Μπάμπεργκ
|
|
|
15:00
2658
|
Έρλενμπαχ
Φρόνλαχ
|
|
|
15:00
2659
|
Μπόγκεν
Ισμάνινγκ
|
|
|
15:00
2660
|
Χαϊμστέτεν
Σόντοφεν
|
|
|
15:00
2661
|
Πούλαχ
Χάνκοφεν Χάιλινγκ
|
|
|
15:00
2662
|
Κιρκανσκόρινγκ
Γκαντελφίνγκεν
|
|
|
15:00
2663
|
Ουντερφοχρίνγκ
Σβαμούνχνεν
|
|
|
15:00
2664
|
Πίπινσριντ
Βίλτζινγκ
|
|
|
15:00
2668
|
Άκζαϊνκ Ούραλσκ
Αστάνα
|
|
|
15:00
2669
|
Καϊσάρ
Σαχτιόρ Καραγκαντί
|
|
|
15:30
-
|
Κλεπ (Γ)
Βαλερένγκα (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Γκρόντιγκ
Αούστρια Σάλτσμπουργκ
|
|
|
16:00
-
|
Μπρονσόι
Μάριενλιστ
|
|
|
16:00
-
|
Κόλντινγκ ΙΦ
Β 93 Κοπεγχάγη
|
|
|
16:00
-
|
ΧΙΚ Χέλερουπ
Όντερ
|
|
|
16:00
-
|
Μίντελφαρτ
Φρέντενσμποργκ
|
|
|
16:00
-
|
Ναέσμπι
Γιάμερμπουγκτ
|
|
|
16:00
-
|
Ίνφονετ ΙΙ
Ταλίνα Κάλεβ
|
|
|
16:00
-
|
Σάντος Τάρτου
Φλόρα Ταλίν ΙΙ
|
|
|
16:00
-
|
Μάαρντου Λινάμεσκοντ
Ρακβέρε Τάρβας
|
|
|
16:00
-
|
Κολχέτι Πότι
Σουκούρα
|
|
|
16:00
-
|
Λίλεστρομ (Γ)
Ρόζενμποργκ (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Στάμπαεκ (Γ)
Μπραν (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Λινκόπινγκς (Γ)
Ρόσενγκαρντ (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Σρι Παχάνγκ
Κεντά Νταρούλ Αμάν
|
|
|
16:00
-
|
Μπουλ Τζίνζα
Ονδουπάρακα
|
|
|
16:00
-
|
Εξπρές FC
Τόορο Γιουνάιτεντ
|
|
|
16:00
-
|
Βέιγκααρντ
Φρεμ
|
|
|
16:00
-
|
Σαμούτ Πράκαν Σίτι
Πάτουμ Γιουνάιτεντ
|
|
|
16:00
-
|
Βέιλε (Γ)
Κόλντινγκ (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Παλόκισατ (Γ)
Χόνκα (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Μπράιτ Σταρς
JMC Χίπος
|
|
|
16:00
-
|
Μπουσόγκα Γιουνάιτεντ
Προλάιν
|
|
|
16:00
-
|
Καμπάλα Σίτι
Σαντολίν Πέιντς
|
|
|
16:00
-
|
Πόλις FC
Λουβέζα
|
|
|
16:00
-
|
Βάιπερς ΣΚ
UPDF
|
|
|
16:00
1691
|
Τσίπα Γιουνάιτεντ
Σούπερσπορτ Γιουν.
|
|
|
16:00
1692
|
Κάουντενμπιθ
Ιστ Κίλμπράιντ
|
|
|
16:00
1693
|
Καϊσερισπόρ
Αντάνασπορ
|
|
|
16:00
1711
|
Χίμκι
Τόσνο
|
|
|
16:00
2464
|
Σιλαμάε Κάλεφ
Πάιντε Λιναμεσκόντ
|
|
|
16:00
2522
|
Ποντμπεσκίτζιε
Σαντέτσια
|
|
|
16:00
2529
|
Αραράτ Γιερεβάν
Σιράκ
|
|
|
16:00
2531
|
ΦΚ Μινσκ
Νντεπρ Μογκίλεβ
|
|
|
16:00
2598
|
Σμολέβιτσι
Μπαρανοβίτσι
|
|
|
16:00
2599
|
Σλόνιμ
Σμοργκόν
|
|
|
16:00
2666
|
Ίρτις Παβλοντάρ
Ατιράου
|
|
|
16:30
-
|
Ζακάρια (Γ)
Κόμο 2000 (Γ)
|
|
|
16:30
1694
|
Αμβούργο
Βόλφσμπουργκ
|
|
|
16:30
1695
|
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Λειψία
|
|
|
16:30
1696
|
Γκλάντμπαχ
Ντάρμσταντ
|
|
|
16:30
1697
|
Ίνγκολσταντ
Σάλκε
|
|
|
16:30
1698
|
Κολωνία
Μάιντζ
|
|
|
16:30
1699
|
Μπάγερν Μονάχου
Φράιμπουργκ
|
|
|
16:30
1700
|
Ντόρτμουντ
Βέρντερ Βρέμης
|
|
|
16:30
1701
|
Χέρτα Βερολίνου
Μπάγερ Λεβερκούζεν
|
|
|
16:30
1702
|
Χοφενχάιμ
Άουγκσμπουργκ
|
|
|
16:30
1703
|
Ρόζενμποργκ
Λίλεστρομ
|
|
|
16:30
1704
|
Βίσλα Πλοκ
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
|
|
|
16:45
2574
|
Μισρ Ελ Μακάσα
Αλ Ιτιχάντ Αλεξάνδρεια
|
|
|
17:00
-
|
Χαρντ
Πινζάου Σάλφελντεν
|
|
|
17:00
-
|
Γιαπς
Κέσκι Ουσίμα
|
|
|
17:00
-
|
Λεγκίρους Ίντερ
Μικέλι
|
|
|
17:00
-
|
Έσπα
Μούσα
|
|
|
17:00
-
|
Πεϊμάρι Γιουνάιτεντ
Νουπς
|
|
|
17:00
-
|
JS Χέρκουλες
Βιλικετούτ
|
|
|
17:00
-
|
Λίκνιρ Φασκρουσφιρόι
HK Κοπάβογκουρ
|
|
|
17:00
-
|
Σέλφος
Γκρότα
|
|
|
17:00
-
|
Θρότουρ Ρέικιαβικ
Θορ Ακουρεγιρί
|
|
|
17:00
-
|
Άλτα
Άσκερ
|
|
|
17:00
-
|
Μπαερούμ
Μπρουμούνταλ
|
|
|
17:00
-
|
Χαμ Καμ
Κφουμ Όσλο
|
|
|
17:00
-
|
Ράουφος
Κιελσάας
|
|
|
17:00
-
|
Σκέιντ
Γκρόρουντ
|
|
|
17:00
-
|
Χοντ
Νάρντο
|
|
|
17:00
-
|
Νεστ Σότρα
Φάνα IL
|
|
|
17:00
-
|
Βίντμπιαρτ
Φραμ Λάρβικ
|
|
|
17:00
-
|
Ακρόπολις
Αραμέισκα Συριάνσκα
|
|
|
17:00
-
|
Ασιρίσκα ΦΦ
Ενσκέντε
|
|
|
17:00
-
|
Ασιρίσκα ΒΚ
Ρόζενγκαρντ
|
|
|
17:00
-
|
Χουσκβάρνα
Λιουνγκσκίλε
|
|
|
17:00
-
|
Κόπαρμπεργκς Γκέτεμποργκ (Γ)
Εσκιλστούνα Γ. (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Ντορμπίρν 1913
Κουφστάιν
|
|
|
17:00
-
|
Φορτούνα Χόρινγκ (Γ)
Μπάλερουπ Σκοβλούντε (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Ρούναβικ
ΙΦ Φουγκλαφιόρντουρ
|
|
|
17:00
-
|
Τσάικα
ΣΚΑ Ροστόφ
|
|
|
17:00
-
|
Φίλκιρ (Γ)
Βαλούρ Ρέικιαβικ (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Ντεσπορτίβο JGM
Ρεκρεατίβο Ντα Κάαλα
|
|
|
17:00
-
|
Προγκρέσο Λούντα Σουλ
Ντεσπορτίβο Ουίλα
|
|
|
17:00
-
|
Βεστμανέιτζαρ (Γ)
FH Χαφναρφιόρδουρ (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Στιάρναν (Γ)
Γκριντάβικ (Γ)
|
|
|
17:00
1705
|
Μπράντφορντ
Μίλγουολ
|
|
|
17:00
1706
|
Ριντ
Σεντ Πόλτεν
|
|
|
17:00
1720
|
Πίτερχεντ
Φόρφαρ
|
|
|
17:00
1721
|
Ινβερνές
Μάδεργουελ
|
|
|
17:00
1722
|
Κιλμάρνοκ
Ρος Κάουντι
|
|
|
17:00
1723
|
Χάμιλτον
Νταντί
|
|
|
17:00
1724
|
Έστερσουντ
Κάλμαρ
|
|
|
17:00
1725
|
Ατβίνταμπεργκ
Τρέλεμποργκ
|
|
|
17:00
2494
|
Σταλ Καμιάνσκε
Ντνίπρο
|
|
|
17:00
2575
|
Οντένσε
Ράντερς
|
|
|
17:00
2600
|
Μπελσίνα Μπόμπρουισκ
Ενερτζέτικ-BGU Μίνσκ
|
|
|
17:30
-
|
Βερέγια
Πιρίν Μπλαγκόεβγκραντ
|
|
|
17:30
-
|
ΤΠ 47
Πάλο Κέρχο 37
|
|
|
17:30
-
|
Τουρνόβο
Βαρντάρ Νεγκοτίνο
|
|
|
17:30
-
|
ΦΚ Σκόπια
Μέταλουργκ Σκοπίων
|
|
|
17:30
-
|
Τέτεκς
Τίκβες
|
|
|
17:30
-
|
Νοβάτσι
ΑΠ Μπρέρα Στρούμιτσα
|
|
|
17:30
-
|
Γκόρνο Λίσισε
Βλάζριμι 77
|
|
|
18:00
-
|
Ρίτζινγκ
Σβέχατ
|
|
|
18:00
-
|
Σεντ Γιόχαν
Άλταχ ΙΙ
|
|
|
18:00
-
|
Σαράγιεβο
Ζελέζνιτσαρ
|
|
|
18:00
-
|
Ράντινκ Μπιτζελίνα
Ζρίνσκι Μόσταρ
|
|
|
18:00
-
|
Σλόμποντα Τούζλα
Κρούπα
|
|
|
18:00
-
|
Ιμπέρια 1999
Ντίλα Γκόρι
|
|
|
18:00
-
|
Πρίστινα
Τρέπσα 89
|
|
|
18:00
-
|
Φλοριάνα
Σλιέμα
|
|
|
18:00
-
|
ΑΣ Σάλε
Ουνιόν Σπορτίβ Σίντι Κάσεμ
|
|
|
18:00
-
|
Ιτιχάντ Κεμισέτ
Γιουσούφια Μπερετσίντ
|
|
|
18:00
-
|
Μασσίρα
Μας Μαχρίμπ
|
|
|
18:00
-
|
Φερονικέλι
Λιρία
|
|
|
18:00
-
|
Τζιλάνι
Ντρίτα
|
|
|
18:00
-
|
Λάπι
Ντρένιτσα
|
|
|
18:00
-
|
Ολιμπίκ Ντίτσιρα
Ράσινγκ Καζαμπλάνκα
|
|
|
18:00
-
|
Ραπίντε Ουέμ Ζεμ
Βιντάντ Τεμάρα
|
|
|
18:00
-
|
Τεμάρα
Ράζα Μπένι Μελάλ
|
|
|
18:00
-
|
Βιντάντ Φες
Μουλούντια Ούζντα
|
|
|
18:00
-
|
Αβιασάο
Ακαντέμικα Λομπίτο
|
|
|
18:00
-
|
Χόενεμς
Βάκερ Ίνσμπρουκ ΙΙ
|
|
|
18:00
-
|
Χεμπάρ Παζάρντζικ
Μπότεφ Ιχτίμαν
|
|
|
18:00
-
|
Μινιόρ Πέρνικ
Πίριν Ράζλογκ
|
|
|
18:00
-
|
Ρίλσκι Σπόρτιστ
Μπελάσιτσα Πέτριχ
|
|
|
18:00
-
|
Σεπτέμβρι Σίμιτλι
Τσάβνταρ Έτροπολ
|
|
|
18:00
-
|
Σλιβνίσκι Γκερόι
Μάρεκ
|
|
|
18:00
-
|
Βελμπάζντ
Στρούμσκα Σλάβα
|
|
|
18:00
-
|
Βίχρεν
Γκερμανέα
|
|
|
18:00
-
|
Γιουροκόλετζ
Μπόρισλαβ Παρβομάι
|
|
|
18:00
-
|
Κάρνομπατ
Γκιγκάντ Σεντινένιε
|
|
|
18:00
-
|
Λιούμπιμετς
Ζάγκορετς Νόβα
|
|
|
18:00
-
|
Μαρίτσα Πλόβντιβ
Ασενόβετς 2005
|
|
|
18:00
-
|
Σβίλενγκαρντ 1921
Ατλέτικ Κουκλέν
|
|
|
18:00
-
|
Στίντα Μιροσλάβα
Οντόρχειου Σεκουίεσκ
|
|
|
18:00
-
|
Τουνάρι
Άστρα Γκιούργκιου ΙΙ
|
|
|
18:00
-
|
Δέλτα Τουλσέα
Ολτενίτα
|
|
|
18:00
-
|
Ιναίντε Μοντέλου
Αξιόπολις Σερναβόντα
|
|
|
18:00
-
|
Κομούνα Ρετσέα
Χέρμανσταντ
|
|
|
18:00
-
|
Μπαλκάν Μπότεβγκραντ
Σβομπόντα Πεστέρα
|
|
|
18:00
-
|
Γιαμπόλ 1915
Ντιμιτροβγκράντ
|
|
|
18:00
-
|
Πετρολιστούλ Μπολντέστι
Βιτορούλ Κονστάντα Β
|
|
|
18:00
-
|
Πέτρο Λουάντα
Πριμέιρο Ντε Μάιο
|
|
|
18:00
-
|
Σβατς
Σακ 1914
|
|
|
18:00
-
|
Πίριν Γκότσε Ντέλτσεφ
Τσέπινετς Βέλινγκραντ
|
|
|
18:00
-
|
'Ελχοβο
Ροζόβα Ντολίνα
|
|
|
18:00
-
|
Ρακόβσκι 2011
Βερέγια Στάρα Ζαγκόρα ΙΙ
|
|
|
18:00
-
|
Μπέσα Πέτζε
Φεριζάι
|
|
|
18:00
-
|
Χατζβάλια
ΚΦ Τρέπσα
|
|
|
18:00
-
|
Ραχάντ Μπερνούσι
Ουνιόν Αιτ Μελούλ
|
|
|
18:00
-
|
CS Ιερνούτ
Βιτορούλ Ουλμένι
|
|
|
18:00
1719
|
Φάκελ Βορονέζ
Βόλγαρ Άστραχαν
|
|
|
18:00
1728
|
Σπόρτινγκ Χιχόν
Μπέτις
|
|
|
18:00
1729
|
Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ
Σλάβεν Μπελούπο
|
|
|
18:00
1730
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ
Σλάβια Πράγας
|
|
|
18:00
1731
|
Γιάμπλονετς
Τέπλιτσε
|
|
|
18:00
1732
|
Ζιχλάβα
Πρίμπραμ
|
|
|
18:00
1733
|
Μποέμιανς 1905
Κάρβινα
|
|
|
18:00
1734
|
Ζμπροϊόφσκα Μπρνο
Βικτόρια Πλζεν
|
|
|
18:00
1735
|
Ντούκλα Πράγας
Ζλιν
|
|
|
18:00
1736
|
Σλοβάτσκο
Σλόβαν Λίμπερετς
|
|
|
18:00
1737
|
Σπάρτα Πράγας
Χράντετς Κράλοβε
|
|
|
18:00
1918
|
Φρεαμούντε
Κοβίλια
|
|
|
18:00
1923
|
Νασιονάλ Μαδέιρα
Σετούμπαλ
|
|
|
18:00
1924
|
Πάσος Φερέιρα
Μαρίτιμο
|
|
|
18:00
1925
|
Ρίο Άβε
Μπελενένσες Σαντ
|
|
|
18:00
2496
|
Σετίφ
Σαούρα
|
|
|
18:00
2497
|
CA Μπάτνα
Τάντεναντ
|
|
|
18:00
2498
|
MC Οράν
ΜΟ Μπετζάια
|
|
|
18:00
2499
|
ΚΣ Κονσταντίν
MC Αλγέρι
|
|
|
18:00
2530
|
Γκαντζασάρ
Πιούνικ Γερεβάν
|
|
|
18:00
2532
|
Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ
Σλουτσκ
|
|
|
18:00
2601
|
Λίντα
Χίμικ Σβετλογκόρσκι
|
|
|
18:00
2679
|
Βάρτα Πόζναν
Ροζβόι Κατόβιτσε
|
|
|
18:00
2680
|
Όντρα Οπόλε
Κότβισα Κόλομπρεγκ
|
|
|
18:00
2681
|
Γκριφ Βεϊχερόβο
Ραντόμιακ Ράντομ
|
|
|
18:00
2682
|
Ολίμπια Ελμπλάκ
Μπλέκιτνι Στάργκαρντ
|
|
|
18:00
2683
|
Σταλ Στάλοβα Βόλα
Ενερτζέτικ Ρόου Ρίμπνικ
|
|
|
18:00
2684
|
Μπελτσάτοφ
Πούσζκα Νιεπολομίσε
|
|
|
18:30
-
|
Κούκεσι
Σκεντερμπέου
|
|
|
18:30
-
|
Μπούντουτσνοστ
Τίτογκραντ
|
|
|
18:30
-
|
Λόβτσεν
Ζέτα
|
|
|
18:30
-
|
Φλαμουρτάρι
Λάτσι
|
|
|
18:30
-
|
ΚΦ Τίρανα
Λουφτετάρι Γκιροκάστερ
|
|
|
18:30
-
|
Γιεντίστβο Μπιέλο Πόλιε
Πετροβάτς
|
|
|
18:30
-
|
Άαλαντ Γιουνάιτεντ (Γ)
Ίλβες (Γ)
|
|
|
18:30
-
|
Τεούτα Ντούρες
Βιλάζνια
|
|
|
18:30
1738
|
Αλτινορντού
Εσκισέχιρσπορ
|
|
|
18:30
1739
|
Γκαζιαντέπ
Γκιρέσουνσπορ
|
|
|
18:30
1740
|
Μέρσιν Ιντ. Γιουρ.
Άδανα Ντεμίρσπορ
|
|
|
18:30
1741
|
Μπαλικεσιρσπόρ
Ουμρανίγιεσπορ
|
|
|
18:30
1742
|
Μπολουσπόρ
Μανίσασπορ
|
|
|
18:30
1743
|
Ντενίζλισπορ
Γκεζτεπέ
|
|
|
18:30
1744
|
Σαμσουνσπόρ
Μπαντίρμασπορ
|
|
|
18:30
1745
|
Σανλιουρφασπόρ
Ελαζίγκσπορ
|
|
|
18:30
1746
|
Σίβασπορ
Μαλάτιασπορ
|
|
|
18:30
2603
|
Νόβιγκραντ
Σίμπενικ
|
|
|
18:30
2604
|
Λούσκο
Ιμότσκι
|
|
|
18:30
2605
|
Σολίν
Ντουγκοπόλζε
|
|
|
18:30
2606
|
Ράντνικ Σεσβέτ
Χρβάτσκι Ντραγκοβόλιατς
|
|
|
18:30
2675
|
Μποκέλι
Ντέσιτς Τούζι
|
|
|
18:30
2676
|
Ίσκρα Ντανίλοβγκραντ
Σουτιέσκα Νίκσιτς
|
|
|
18:30
2677
|
Ρούνταρ Πλιέβλια
Γκρμπάλι
|
|
|
18:30
2678
|
Μπούντουτσνοστ
Τίτογκραντ
|
|
|
18:45
1747
|
Λωζάνη
Τουν
|
|
|
19:00
-
|
Ράμθα
Αλ Τζαζίρα Αμμάν
|
|
|
19:00
-
|
Αλ Βιχντάντ
Αλ Φαϊσάλι Αμμάν
|
|
|
19:00
-
|
Εούγκεντορφ
Ανίφ
|
|
|
19:00
-
|
ΚΡ Ρέικιαβικ (Γ)
Θορ ΚΑ (Γ)
|
|
|
19:00
1750
|
Χάποελ Μπερ Σεβά
Χάποελ Μπνέι Σαχνίν
|
|
|
19:00
1751
|
Κιέβο
Ρόμα
|
|
|
19:00
1752
|
Σογκντάλ
Μπραν
|
|
|
19:00
1753
|
Πιάστ Γκλίβιτσε
Γκόρνικ Λέτζνα
|
|
|
19:00
1756
|
Χάλμσταντ
Έρεμπρο
|
|
|
19:00
1757
|
Μπρομαποϊκάρνα
Βάρμπεργκ Μπόις
|
|
|
19:00
1758
|
Αντάλιασπορ
Μπούρσασπορ
|
|
|
19:00
1759
|
Μπεσίκτας
Κασίμπασα
|
|
|
19:00
1970
|
Ντεπόρτες Ικίκε
Ντεπόρτες Τεμούκο
|
|
|
19:00
2465
|
Τούλεβικ Βιλιάντι
Νόμε Κάλιου
|
|
|
19:00
2520
|
Κατοβίτσε
Κλούκσμπορκ
|
|
|
19:00
2533
|
Μπάτε Μπορίσοφ
Ντιναμό Μινσκ
|
|
|
19:00
2555
|
ΜΤΚ Βουδαπέστης
Ντιοσγκιόρι
|
|
|
19:00
2556
|
Ούιπεστ
Χαλάντας
|
|
|
19:00
2558
|
Γκίρμοτ
Βάσας
|
|
|
19:00
2559
|
Μεζοκοβέζντι Ζόρι
Πακς
|
|
|
19:00
2560
|
Ντεμπρετσένι
Χόνβεντ
|
|
|
19:00
2572
|
Ένπι
Ασουάν
|
|
|
19:00
2602
|
Νντεπρ Μογκίλεβ
Όρσχα
|
|
|
19:00
2608
|
ΑΠΟΕΛ
Απόλλων Λεμεσού
|
|
|
19:00
2609
|
Ανόρθωση
ΑΕΚ Λάρνακας
|
|
|
19:00
2685
|
Λεγκιονόβια Λεγκιονόβο
Σιάρκα Τάρνονμπζεγκ
|
|
|
19:05
2507
|
Κομουνικασιόνες
Αλμιράντε Μπράουν
|
|
|
19:05
2517
|
Ντάγκλας Χέιγκ
Βίγια Νταλμίν
|
|
|
19:15
1760
|
Αλόα Αθλέτικ
Μπρέχιν
|
|
|
19:30
1761
|
Βολφσμπέργκερ
Αούστρια Βιέννης
|
|
|
19:30
1762
|
Μάτερσμπουργκ
Αλτάχ
|
|
|
19:30
1763
|
Σάλτσμπουργκ
Αντμίρα Βάκερ
|
|
|
19:30
1764
|
Ουτρέχτη
Χέρενφεν
|
|
|
19:30
2500
|
USM Μπελ Αμπές
Ολιμπίκ Μεντέα
|
|
|
19:30
2534
|
Γκόμελ
Ναφτάν
|
|
|
19:30
2541
|
Τζιάνα Ερμίνιο
Πορντενόνε
|
|
|
19:30
2578
|
Έσμπιεργκ
Χόρσενς
|
|
|
19:30
2671
|
Ρίγας Σκόλα
Μπαμπίτε
|
|
|
20:00
-
|
Λουντογκόρετς
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
|
|
|
20:00
-
|
Μπρίστολ Σίτι (Γ)
Λίβερπουλ (Γ)
|
|
|
20:00
-
|
Τορπέντο Κουταΐσι
Λοκομοτίβ Τιφλίδας
|
|
|
20:00
1726
|
Λα Κορούνια
Λας Πάλμας
|
|
|
20:00
1727
|
Λεγκανές
Αλαβές
|
|
|
20:00
1754
|
Ντιναμό Βουκουρεστίου
ACS Πόλι Τιμισοάρα
|
|
|
20:00
1765
|
Ζυρίχη
Βιλ 1900
|
|
|
20:00
1766
|
Μαγιόρκα
Αλμερία
|
|
|
20:00
1767
|
Ουκάμ Μούρθια
Ουέσκα
|
|
|
20:00
1768
|
Ρέους Ντεπορτιού
Σεβίγια Ατλέτικο
|
|
|
20:00
1769
|
Τενερίφη
Λεβάντε
|
|
|
20:00
1770
|
Χιρόνα
Αλκορκόν
|
|
|
20:00
1771
|
Χάιντουκ Σπλιτ
Ίντερ Ζάπρεζιτς
|
|
|
20:00
1801
|
Μπελγράνο
Πατρονάτο
|
|
|
20:00
2501
|
Καμπίλιε
ΡΣ Ρελιζάνε
|
|
|
20:00
2524
|
Μιέντζ Λέγκνικα
Τίσχι 71
|
|
|
20:00
2535
|
Ντιναμό Μπρεστ
Βίτεμπσκ
|
|
|
20:00
2688
|
Μπαρτσελόνα Β
Κούλτουραλ Λεονέσα
|
|
|
20:15
1919
|
Βιτόρια Γκιμαράες
Φεϊρένσε
|
|
|
20:30
1748
|
Μακάμπι Τελ Αβίβ
Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ
|
|
|
20:30
1749
|
Μακάμπι Χάιφα
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
|
|
|
21:00
-
|
Μακαέ Εσπόρτε
Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο
|
|
|
21:00
1772
|
Λόκερεν
Γκενκ
|
|
|
21:00
1773
|
Μουσκρόν
Κόρτραϊκ
|
|
|
21:00
1774
|
Ρόζελαρ
Έουπεν
|
|
|
21:00
1775
|
Λουγκάνο
Βαντούζ
|
|
|
21:00
2479
|
Καμπιντέλι
Άθλοουν Τάουν
|
|
|
21:00
2690
|
Ποντεβέδρα
Ρεάλ Μούρθια
|
|
|
21:05
2518
|
Νουέβα Σικάγο
Σέντραλ Κόρδοβα
|
|
|
21:30
-
|
Φότζια
Κρεμονέζε
|
|
|
21:30
1776
|
Βίσλα Κρακοβίας
Πογκόν
|
|
|
21:30
2508
|
Εξουρσιονίστας
Ουρκουίθα
|
|
|
21:30
2542
|
Ρετζιάνα
Γιούβε Στάμπια
|
|
|
21:30
2557
|
Φέχερβαρ
Φερεντσβάρος
|
|
|
21:30
2573
|
Ελ Γκαΐς
Τάντα
|
|
|
21:45
1777
|
Νάπολι
Φιορεντίνα
|
|
|
21:45
1778
|
Άλκμααρ
Χρόνινγκεν
|
|
|
22:00
-
|
Σαμπάιο Κορέα
CS Αλαγκοάνο
|
|
|
22:00
-
|
Τούπι
Ιπαράνγκα
|
|
|
22:00
-
|
Εστουντιάντες Καρ.
Πετρολέρο Ντε Ανθοατέγκι
|
|
|
22:00
-
|
Τίτανες FC
Γιανέρος Γκουαράνε
|
|
|
22:00
-
|
Μάρτιν Λεντέσμα
Φουλγκένθιο Γιέγκρος
|
|
|
22:00
1779
|
Μόντρεαλ Ίμπακτ
Πόρτλαντ Τίμπερς
|
|
|
22:00
1780
|
Σάντος
Κοριτίμπα
|
|
|
22:00
1781
|
Ανζέ
Μονπελιέ
|
|
|
22:00
1782
|
Γκινγκάμπ
Μετς
|
|
|
22:00
1783
|
Λιλ
Ναντ
|
|
|
22:00
1784
|
Λοριάν
Μπορντό
|
|
|
22:00
1785
|
Λυών
Νις
|
|
|
22:00
1786
|
Μαρσέιγ
Μπαστιά
|
|
|
22:00
1787
|
Νανσί
Σεντ Ετιέν
|
|
|
22:00
1788
|
Παρί Σεν Ζερμέν
Καέν
|
|
|
22:00
1789
|
Ρεν
Μονακό
|
|
|
22:00
1790
|
Τουλούζ
Ντιζόν
|
|
|
22:00
1791
|
Κάντιθ
Κόρδοβα
|
|
|
22:00
1792
|
Οβιέδο
Ρεάλ Σαραγόσα
|
|
|
22:00
1904
|
Σεβίλλη
Οσασούνα
|
|
|
22:00
1971
|
Κομπρεσάλ
Κόλο Κόλο
|
|
|
22:00
1974
|
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
Σαν Λούις
|
|
|
22:00
2549
|
Νασιονάλ Ποτόσι
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
|
|
|
22:15
1800
|
Λανούς
Ατλέτικο Ραφαέλα
|
|
|
22:30
-
|
Άσα Αλ
Ρέμο
|
|
|
22:30
-
|
Γιαράκουι
ΑΚ. Πουέρτο Καμπέλο
|
|
|
22:30
-
|
Ντεπορτίβο Κολόν
Ιμπαμπούρα
|
|
|
22:30
-
|
Ούνιον Ατλ. Φάλκον
Γκραν Βαλένθια
|
|
|
22:30
1793
|
Λουβερντένσε
Κλαμπ Ρεγκάτας
|
|
|
22:30
1794
|
Οέστε ΣΠ
Κρισιούμα
|
|
|
22:30
1795
|
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
Γκουαρανί
|
|
|
22:30
1796
|
Φιγκεϊρένσε
Ναούτικο
|
|
|
22:30
1922
|
Μποαβίστα
Μπενφίκα
|
|
|
23:00
-
|
Σκάι Μπλου (Γ)
Χιούστον Ντας (Γ)
|
|
|
23:00
-
|
Σάο Μπέντο
Τομπένσε
|
|
|
23:00
1797
|
DC Γιουνάιτεντ
Σικάγο Φάιαρ
|
|
|
23:15
1803
|
Σαρμιέντο Χουνίν
Κλουμπ Ατλέτικο Ταγιέρες
|
|
|
23:15
2565
|
Ατλέτικο Ουίλα
Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα
|
|
|
23:30
-
|
Λεόνες
Ρεάλ Σαν Αντρές
|
|
|
23:30
-
|
Ντεπορτίβο Κουπσόλ
Σιενσιάνο
|
|
|
00:00
-
|
Μάντα
Γκουαλασέο SC
|
|
|
00:00
1798
|
Σιάτλ Σάουντερς
Ρεάλ Σολτ Λέικ
|
|
|
00:00
1963
|
Μπόκα Τζούνιορς
Νιούελς Ολντ Μπόις
|
|
|
00:00
2482
|
Σπορτίβο Τρινιντένσε
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
|
|
|
00:00
2614
|
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε
Μακαρά
|
|
|
00:05
2519
|
Τσακαρίτα Τζούνιορς
Ολ Μπόις
|
|
|
00:15
2550
|
Δε Στρόνγκεστ
Οριέντε Πετρολέρο
|
|
|
00:15
2613
|
Γκουαγιακίλ Σίτι
Κλαν Γιούβενιλ
|
|
|
00:30
-
|
Μουνισιπάλ
Σουτσιτεπεκουέζ
|
|
|
01:00
1805
|
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε
Φλαμένγκο
|
|
|
01:00
1806
|
Σαπεκοένσε
Παλμέιρας
|
|
|
01:00
1807
|
Ιντερνασιονάλ
ABC Νατάλ
|
|
|
01:30
-
|
Μποταφόγκο SP
Μότζι Μίριμ
|
|
|
01:30
1804
|
Τίγκρε
Σαν Μάρτιν ΣΧ
|
|
|
01:30
2566
|
Όνσε Κάλντας
Ντεπορτίβο Πάστο
|
|
|
02:00
-
|
Πλάζα Αμαντόρ
Αράμπε Ουνίδο
|
|
|
02:00
-
|
Ουάσινγκτον Σπίριτ (Γ)
Κάνσας Σίτι Κάρεντ (Γ)
|
|
|
02:00
1802
|
Ουνιόν Σάντα Φε
Άρσεναλ Σαραντί
|
|
|
02:00
1808
|
Ατλάντα Γιουνάιτεντ
Ντιναμό Χιούστον
|
|
|
02:00
1809
|
Βανκούβερ Γουάιτκαπς
Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι
|
|
|
02:00
1810
|
Φιλαδέλφεια Γιούνιον
Κολοράντο Ράπιντς
|
|
|
02:00
2567
|
Αλιάνσα ΦΚ
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
|
|
|
02:00
2693
|
Σαμόρα
Μονάγκας
|
|
|
02:10
2483
|
Σολ Ντε Αμέρικα
Νασιονάλ Ασουνσιόν
|
|
|
02:15
1799
|
Ιντεπεντιέντε
Ουρακάν
|
|
|
02:30
-
|
Ίντι Ελέβεν
Μαϊάμι FC
|
|
|
02:30
-
|
Πουέρτο Ρίκο ΦΚ
Νορθ Καρολάινα
|
|
|
02:30
2612
|
Λίγκα Ντε Κίτο
Φουέρτζα Αμαρίγια
|
|
|
03:00
1811
|
Ντάλας
Σαν Χοσέ Έρθκουεικς
|
|
|
03:00
1973
|
Ουν. Κονσεπσιόν
Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα
|
|
|
03:05
2590
|
Σαν Μάρτιν Τουκουμάν
Γκιγιέρμο Μπράουν
|
|
|
03:45
2568
|
Λος Μιγιονάριος
Πατριότας
|
|
|
04:00
-
|
Ταούρο
Ατλέτικο Βεραγκουένσε
|
|
|
04:15
-
|
Ονδούρα Προγκρέσο
Μοτάγκουα
|
|
|
05:00
-
|
Ντοράντος
Λόμπος BUAP
|
|
|