07:00
-
|
Νουμάζου
Καγκοσίμα
|
|
|
07:00
-
|
Φουκουσίμα Γιουν.
Γκάμπα Οσάκα U23
|
|
|
07:00
-
|
Γκαϊνάρε Τοτόρι
Γκρούλα Μοριόκα
|
|
|
07:00
-
|
Ναγκάνο Παρσίρο
FC Τόκιο U23
|
|
|
07:00
1676
|
Σιμίζου
Σεντάι
|
|
|
07:00
2526
|
Σάνσαϊν Κοστ
Μόρετον Μπέι Γιουν.
|
|
|
07:30
-
|
Άνταμστάουν Ρόζεμπουντ
Λάμπτον Τζάφας
|
|
|
07:30
-
|
Νιούκαστλ Ολίμπικ
Γουέστον Γουόρκερς
|
|
|
07:30
-
|
Μέιτλαντ
Λέικ Μακουάρι Σίτι
|
|
|
08:00
-
|
Καμπέρα
Γουόντεν Γουέστον
|
|
|
08:00
-
|
Κανμπερα Ολύμπικ
Μπελκόνεν
|
|
|
08:00
-
|
Κούμα Τάιγκερς
Σεντρ Οφ Έξελανς
|
|
|
08:00
1677
|
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα
Κασίβα Ρέισολ
|
|
|
08:00
2530
|
Χεϊντέλμπεργκ Γιουνάιτεντ
Μπέντλι Γκρινς
|
|
|
08:15
2516
|
Ίπσουιτς Νάιτς
Πενίνσουλα Πάουερ
|
|
|
08:30
-
|
Χανγκ Γουέν
NSTC
|
|
|
08:30
-
|
Ίστερν Ντίστρικτ
Κουν Τόνγκ
|
|
|
08:30
2527
|
Νορθ Ίστερν Μέτροσταρς
Αδελάιδα Μπλου Ίγκλς
|
|
|
09:00
-
|
Γκιράβανς Κιτ.
Γιοκοχάμα SSC
|
|
|
09:00
1678
|
ΦΚ Τόκιο
Χιροσίμα
|
|
|
09:00
1679
|
Τζούμπιλο Ιβάτα
Χοκάιντο Σαπόρο
|
|
|
09:00
1680
|
Ομίγια
Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς
|
|
|
09:00
1681
|
Νταεγού
Σεούλ
|
|
|
09:00
1682
|
Γκουανγκτζού
Τζέονμπουκ
|
|
|
09:00
1683
|
Τζετζού Γιουνάιτεντ
Σουγόν Μπλουγουίνγκς
|
|
|
09:00
2521
|
Σίδνεϊ Γιουνάιτεντ 58
Παραμάτα Ιγκλς
|
|
|
09:00
2531
|
Σάουθ Μέλμπουρν
Πασκόε Βέιλ
|
|
|
09:00
2668
|
Σουγόν
Νταετζεόν Χάνα Σίτιζεν
|
|
|
09:00
2669
|
Μπούτσεον 1995
Γκιέονγκαμ
|
|
|
09:45
2522
|
Απία Λιχάρντ Τάιγκερς
Σίδνεϊ Ολίμπικ
|
|
|
10:00
-
|
Χακόα Σιδνεϊ
Σίδνεϊ Γιουθ
|
|
|
10:00
-
|
Σαουθ Τσάινα
Ίστερν Σπορτς Κλαμπ
|
|
|
10:00
1684
|
Μέλμπουρν Βίκτορι
Μπρισμπέιν Ρόαρ
|
|
|
10:00
1685
|
Κασίμα Άντλερς
Σαγκάν Τοσού
|
|
|
10:00
1686
|
Βίσελ Κόμπε
Βεντφορέτ Κόφου
|
|
|
10:00
2537
|
Στίρλινγκ Μασεντόνια
Μπαλκάτα
|
|
|
10:30
-
|
Σίτιζεν
Λίπερ
|
|
|
10:30
-
|
Ταϊβάν Σίσου
Χάσους Τσου
|
|
|
10:30
-
|
Ρεσούρσις Καπιτάλ
Βαντσάι
|
|
|
10:30
2707
|
Μπεϊζίνγκ Ρενέ
Ζεζιάνγκ Γιτένγκ
|
|
|
11:00
-
|
Περσέλα Λαμονγκάν
Μπαλί Γιουν. Πουσάμ
|
|
|
11:00
-
|
Τσίτα
Ντινάμο Μπαρνάουλ
|
|
|
11:00
-
|
Ριούκιου
Μπάουμπλιτζ Ακίτα
|
|
|
11:00
-
|
Ντάκο-Γκετίκα Βουκουρεστίου
Μπαλοτέστι
|
|
|
11:00
-
|
Ζενίτ Ίρκουτσκ
Ίρτις Ομσκ
|
|
|
11:00
1689
|
Γιοκοχάμα Μαρίνος
Γκάμπα Οσάκα
|
|
|
11:00
1690
|
Ίντσεον Γιουν.
Ουλσάν HD
|
|
|
11:00
2670
|
Σεούλ Ι-Λάντ
Τσουνγκνάμ Ασάν
|
|
|
11:30
-
|
Ντουναρέα Καλαράσι
UTA Αράντ
|
|
|
12:30
-
|
Κολχέτι Πότι
Ντιναμό Μπατούμι
|
|
|
13:00
-
|
Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες
Ρεαλ Σοσιεδάδ Β'
|
|
|
13:00
-
|
Ατλέτικο Μπαλεάρες
Χέρκουλες
|
|
|
13:00
-
|
Γκάβα
Εσπανιόλ Β'
|
|
|
13:00
-
|
Μαγιόρκα Β'
Ατλέτικο Σαγκουντίνο
|
|
|
13:00
-
|
Γρανάδα Β'
Ρεκρεατίβο Ουέλβα
|
|
|
13:00
-
|
Μελίγια
Λινάρες
|
|
|
13:00
-
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ (Γ)
Μπιλμπάο (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Σάντα Τερέσα (Γ)
Φουν. Αλμπαθέτε (Γ)
|
|
|
13:00
1691
|
Σερέσο Όσακα
Καβασάκι
|
|
|
13:00
1692
|
Οσασούνα
Λα Κορούνια
|
|
|
13:00
1693
|
Αλκορκόν
Κάντιθ
|
|
|
13:00
1694
|
Κασίμπασα
Ακισασπόρ
|
|
|
13:15
-
|
Σοκοελάμος
Τολέντο Σαντ
|
|
|
13:15
1695
|
Ουνιάο Μαδέιρα
Άβες
|
|
|
13:30
-
|
Μενσαχέρο
Αλμπαθέτε
|
|
|
13:30
-
|
Εσπανιόλ (Γ)
Σπόρτινγκ Ουέλβα (Γ)
|
|
|
13:30
1696
|
Ρόμα
Λάτσιο
|
|
|
13:35
-
|
Απόλλων Λάρισας
Ένωση Απολλώνιου Ιστιαίας
|
|
|
13:35
-
|
Διαγόρας Σεβαστής
ΑΕ Καραϊσκάκης
|
|
|
14:00
-
|
Γκρέβε
Χβιντόβρε
|
|
|
14:00
-
|
Καχάανι
Βιλικετούτ
|
|
|
14:00
-
|
Μπαρίτο Πούτερα
Μπαντάκ Λαμπούνγκ
|
|
|
14:00
-
|
Γκορ Μαχία
Μαθάρε Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:00
-
|
Τσερτανόβο
Ντιναμό Μπρζανσκ
|
|
|
14:00
-
|
Γκραν. Τενερίφη (Γ)
Βαλένθια (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Ολιμπίκ Ντόνετσκ
Ζόρια Λουγκάνσκ
|
|
|
14:00
-
|
Βόλιν Λουτσκ
Ντνίπρο
|
|
|
14:00
-
|
Σπαρτάκ Βλαντικαφκάς
Τσάικα
|
|
|
14:00
-
|
Κολόμνα
Ντιναμό Μόσχας 2
|
|
|
14:00
-
|
Ζενίτ Ίζχεβσκ
Σίζραν
|
|
|
14:00
-
|
Τσιανγκράι Γιουν.
Πάτουμ Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:00
-
|
Σινγκτάρουα
Πόλις Τέρο
|
|
|
14:00
-
|
Τέρνοπιλ
Ινγκουλέτς Πέτροβε
|
|
|
14:00
1697
|
Βίμποργκ
Άαλμποργκ
|
|
|
14:00
1698
|
Γουίμπλεντον
Όλνταμ
|
|
|
14:00
1699
|
Μπόλτον
Πιτέρμπορο
|
|
|
14:00
1700
|
Μπρίστολ Ρόβερς
Μίλγουολ
|
|
|
14:00
1701
|
Τσάρλτον
Σουίντον Τάουν
|
|
|
14:00
1702
|
Φλίτγουντ Τάουν
Πορτ Βέιλ
|
|
|
14:00
1703
|
Νορθάμπτον
Τζίλιγχαμ
|
|
|
14:00
1704
|
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
Σριούσμπερι
|
|
|
14:00
1705
|
Ρότσντεϊλ
Μπράντφορντ
|
|
|
14:00
1706
|
Σκάνθορπ
Κόβεντρι
|
|
|
14:00
1707
|
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Τσέστερφιλντ
|
|
|
14:00
1708
|
Σάουθεντ
Μπέρι
|
|
|
14:00
1709
|
Γουόλσολ
Μίλτον Κέινς Ντονς
|
|
|
14:00
1710
|
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Σουόνσι
|
|
|
14:30
-
|
Ντίλα Γκόρι
Σαμτρέντια
|
|
|
14:30
-
|
Εργοτέλης
Πανθηραϊκός
|
|
|
14:30
-
|
Ιάλυσος
Ιωνικός
|
|
|
14:30
-
|
ΠΣΜ Μακασάρ
Περσίγια Τζακάρτα
|
|
|
14:30
1711
|
Άουε
Βιρτσμπούργκερ Κίκερς
|
|
|
14:30
1712
|
Αννόβερο
Φορτούνα Ντίσελντορφ
|
|
|
14:30
1713
|
Μόναχο 1860
Μπραουνσβάιγκ
|
|
|
14:30
1714
|
Ουφά
Άρσεναλ Τούλα
|
|
|
14:30
2614
|
Μπέρλινερ
Βάκερ Νορντχάουζεν
|
|
|
14:30
2615
|
Ουέρμπαχ
Βικτόρια Βερολίνου
|
|
|
14:30
2616
|
Ουνιόν Φουρστενβάλντε
Λοκομοτίβ Λειψίας
|
|
|
14:30
2618
|
Νοϊστρέλιτζ
Ομπερλάουσιτς
|
|
|
14:35
1687
|
Τσόνγκινγκ Λαϊαντζιάνγκ
Σανγκάη Πορτ
|
|
|
14:35
1715
|
Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν
Γκουανγκτσού Εβεργκράντε
|
|
|
14:35
2708
|
Κανγκζού Μάιτι Λάιονς
Ντάλιαν Προ
|
|
|
14:45
1717
|
Σεντ Γκάλεν
Γιούνγκ Μπόις
|
|
|
14:45
1718
|
Τουν
Σιόν
|
|
|
14:45
2559
|
Νάεστβεντ
Βέιλε
|
|
|
14:45
2560
|
Κέγκε
Νίκομπινγκ
|
|
|
14:45
2561
|
Χέλσινγκορ
Σκίβε
|
|
|
14:45
2562
|
Χόμπρο
Ροσκίλντε
|
|
|
14:45
2563
|
Φρεντερίτσια
Φρέμαντ Αμαγκέρ
|
|
|
14:45
2564
|
AB Γκλαντσάξε
Βεντσάισελ
|
|
|
15:00
-
|
Ρέντινγκ U23
Νόριτς U23
|
|
|
15:00
-
|
Λεβερκούζεν (Γ)
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
|
|
|
15:00
-
|
Ντούισμπουργκ (Γ)
Σαντ (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Φράιμπουργκ (Γ)
Έσεν-Σόνεμπεκ (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Βόλφσμπουργκ (Γ)
Γκλάντμπαχ (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Άνγκελχολμς
Ούτσικτενς
|
|
|
15:00
-
|
Πίτεα (Γ)
Κβάρνσβεντενς (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Ουλίνζι Στάρς
Ζου Κέριτσο
|
|
|
15:00
-
|
Ντιναμό Σταβροπόλ
Λετζιόν Μαχάτσκαλα
|
|
|
15:00
-
|
Μάσιουκ ΚΜΒ
Ανγκουσχτ Νάζραν
|
|
|
15:00
-
|
Μουανγκθόνγκ Γιουνάιτεντ
Σουπανμπούρι
|
|
|
15:00
-
|
Ερμής Ζωνιανιών
Κηφισιά
|
|
|
15:00
-
|
Ντνεπρ Σμόλενσκ
Τορπέντο Βλάντιμιρ
|
|
|
15:00
-
|
Βόλγα Τβερ
Ντολγκοπρίντι
|
|
|
15:00
-
|
Μέταλουργκ Λίπετσκ
Λέον Σάτουρν Ραμενσκόγιε
|
|
|
15:00
-
|
Κούμπαν 2 Κράσνονταρ
Μπιαλόγκ
|
|
|
15:00
-
|
Σούπερ Πάουερ
Ρατσαμπούρι
|
|
|
15:00
1719
|
Πρόισεν Μούνστερ
Σβικάου
|
|
|
15:00
2604
|
Νυρεμβέργη ΙΙ
Γκάρχινγκ
|
|
|
15:00
2607
|
Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ
Άιντραχτ Μπραουνσβάιγκ II
|
|
|
15:00
2626
|
Κίκερς Στουτγάρδης
Νέτινγκεν
|
|
|
15:00
2628
|
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ
Βατενσάιντ
|
|
|
15:00
2756
|
Ρέντινγκ U23
Νόριτς U23
|
|
|
15:30
-
|
Ούνισπορτ Μπαφάνγκ
Κολόμπε
|
|
|
15:30
1720
|
Γάνδη
Άντερλεχτ
|
|
|
15:30
2429
|
Φιντελίς Άντρια
Ρέτζιο Καλάμπρια
|
|
|
15:30
2430
|
Ματέρα
Μονόπολι
|
|
|
15:30
2431
|
Βίρτους Φρανκάβιλα
Φόντι
|
|
|
15:30
2432
|
Ταράντο
Βιμπονέσε
|
|
|
15:30
2433
|
Μεσίνα
Κοζέντσα
|
|
|
15:30
2434
|
Κατάνια
Σιρακούσα Κάλσιο
|
|
|
15:30
2435
|
Κατανζάρο
Κασερτάνα 1908
|
|
|
15:30
2436
|
Παγκανέζε
Λέτσε
|
|
|
15:30
2437
|
Ακράγας
Γιούβε Στάμπια
|
|
|
15:30
2438
|
Φότζια
Μέλφι
|
|
|
16:00
-
|
Σάντερλαντ (Γ)
Άρσεναλ (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Σάντος Τάρτου
Ρακβέρε Τάρβας
|
|
|
16:00
-
|
Σρι Παχάνγκ
Νεγκέρι Σεμπιλάν
|
|
|
16:00
-
|
Τίτογκραντ
Σουτιέσκα Νίκσιτς
|
|
|
16:00
-
|
Νάιμπεργκσουντ Τρισίλ
Μπαερούμ
|
|
|
16:00
-
|
Φραμ Λάρβικ
Νεστ Σότρα
|
|
|
16:00
-
|
Αβάλντσνες (Γ)
Ρόα (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Ρότορ Βολγκογκράντ
Αρμαβίρ
|
|
|
16:00
-
|
Σολεντούντα
Λουλέα
|
|
|
16:00
-
|
Ουμέα
Ασιρίσκα ΦΦ
|
|
|
16:00
-
|
Μπάλα Τάουν
Δε Νιου Σεντς
|
|
|
16:00
-
|
Τσέλσι (Γ)
Γιόβιλ Τάουν (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Ντρίτα
Φεριζάι
|
|
|
16:00
-
|
Κεντά Νταρούλ Αμάν
Τερενγκανού
|
|
|
16:00
-
|
Στουρμ Γκρατς II
Ντοιτσλαντσμπέργκερ
|
|
|
16:00
-
|
Κουμπράτ
Ντοροστόλ
|
|
|
16:00
-
|
Έγκερσουντ
Βίνταρ
|
|
|
16:00
-
|
Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ
ΦΚ Σότσι
|
|
|
16:00
-
|
ΕΝΥ Διγενής Υψώνα
Ελπίδαα Ξυλοφάγου
|
|
|
16:00
-
|
Π.Ο. Ορμήδειας
Ηρακλής Γερολάκκου
|
|
|
16:00
-
|
Διγενής Ακρίτας Μόρφου
Λειβαδιακός Σαλαμίνα
|
|
|
16:00
-
|
Μπέσα Πέτζε
Πρίστινα
|
|
|
16:00
-
|
ΚΦ Τρέπσα
Ντρένιτσα
|
|
|
16:00
-
|
Ντιναμό Κιρόφ
Λάντα Τογκλιάτι
|
|
|
16:00
1721
|
Ίστρα
Χάιντουκ Σπλιτ
|
|
|
16:00
1722
|
ΑΕΚ Λάρνακας
Απόλλων Λεμεσού
|
|
|
16:00
1723
|
Μάριεχαμν
VPS Βάσα
|
|
|
16:00
1724
|
Καέν
Μαρσέιγ
|
|
|
16:00
1725
|
Μπολόνια
Ουντινέζε
|
|
|
16:00
1726
|
Κάλιαρι
Πεσκάρα
|
|
|
16:00
1727
|
Έμπολι
Σασσουόλο
|
|
|
16:00
1728
|
Κροτόνε
Μίλαν
|
|
|
16:00
1729
|
Τζένοα
Κιέβο
|
|
|
16:00
1730
|
Παλέρμο
Φιορεντίνα
|
|
|
16:00
1731
|
Μιοντάλεν
Κόνγκσβινγκερ
|
|
|
16:00
1732
|
Κέιπ Τάουν Σπερς
Πλάτινουμ Σταρς
|
|
|
16:00
1733
|
Μπαρόκα
Μπλουμφοντέιν Σέλτικ
|
|
|
16:00
1734
|
ΑΪΚ Στοκχόλμης
Σούντσβαλ
|
|
|
16:00
1735
|
Φρέι
Μπρομαποϊκάρνα
|
|
|
16:00
1736
|
Κιάσο
Ζυρίχη
|
|
|
16:00
1737
|
Λε Μοντ
Βιλ 1900
|
|
|
16:00
1738
|
Φενερμπαχτσέ
Ρίζεσπορ
|
|
|
16:00
2608
|
Μέπεν
Αμβούργο ΙΙ
|
|
|
16:00
2612
|
Έγκεστορφ
Βέιτσε Φλένσμπουργκ
|
|
|
16:00
2613
|
Χάνσα Λούνεμπουργκ
VFB Όλντενμπουργκ
|
|
|
16:00
2664
|
Αλουμίνι Κιντριτσέβο
Ραντόμλζε
|
|
|
16:00
2676
|
Μπαλικεσιρσπόρ
Μπολουσπόρ
|
|
|
16:00
2760
|
Βέντσπιλς
Ρίγας Σκόλα
|
|
|
16:05
1739
|
Έβερτον
Τσέλσι
|
|
|
16:05
1740
|
Μίντλεσμπρο
Μάντσεστερ Σίτι
|
|
|
16:15
-
|
Θίκα Γιουνάιτεντ
Γουέστερν Στίμα
|
|
|
16:30
-
|
Τορπέντο Κουταΐσι
Ντιναμό Τιφλίδας
|
|
|
16:30
-
|
ΤB FCS Ρόιν
Ρούναβικ
|
|
|
16:30
1741
|
Άουγκσμπουργκ
Αμβούργο
|
|
|
16:30
1742
|
Γιαγκελόνια
Πογκόν
|
|
|
16:30
2591
|
Τορπέντο Ζοντίνο
Νντεπρ Μογκίλεβ
|
|
|
16:35
-
|
Μόχουν Μπαγκάν
Τσενάι Σίτι
|
|
|
16:35
-
|
Σιλόνγκ Λαγιόνγκ
Αϊζάβλ
|
|
|
17:00
-
|
Μπάνσκο
Ομπόρσιθε
|
|
|
17:00
-
|
Μπότεφ Γκαμπαλόβο
Μπότεφ Βράτσα
|
|
|
17:00
-
|
Νέσεμπαρ
Σπάρτακ Πλέβεν
|
|
|
17:00
-
|
Τσάρσκο Σέλο
Σεπτέμβρι Σόφια
|
|
|
17:00
-
|
Βίτοσα
Λοκομοτίβ Σόφιας
|
|
|
17:00
-
|
ΗΒ Τόρσχαβν
Βίκινγκουρ Γκότα
|
|
|
17:00
-
|
Κοκόλα GBK
Νάρπες Κραφτ
|
|
|
17:00
-
|
ΟΤΠ ΦΚ
Κούφου 98
|
|
|
17:00
-
|
Ρένοβα
Ραμποτνίσκι
|
|
|
17:00
-
|
Σίλεκς Κράτοβο
Μπρεγκάνλικα Κράουν
|
|
|
17:00
-
|
Πέλιστερ
Γκιόρτσε Πετρόφ
|
|
|
17:00
-
|
Βαρντάρ
Πομπέντα
|
|
|
17:00
-
|
Αχαρναϊκός
Λαμία
|
|
|
17:00
-
|
Αγροτικός Αστέρας
Πανθρακικός
|
|
|
17:00
-
|
Χανιά
ΑΟ Τρίκαλα
|
|
|
17:00
-
|
Παναιγιάλειος
Σπάρτη
|
|
|
17:00
-
|
Αλμωπός Αριδαίας
Δόξα Δράμας
|
|
|
17:00
-
|
Φόλα Ες
Ντίφερντανζ 03
|
|
|
17:00
-
|
Χιμπέρνιανς
Σεντ Άντρεους
|
|
|
17:00
-
|
Ντάτσια Τσισινάου
Πετροκούμπ
|
|
|
17:00
-
|
Μιλσάμι
Σαχάν Σεαντίρ Λούνγκα
|
|
|
17:00
-
|
Σερίφ Τιρασπόλ
Σπεράντα
|
|
|
17:00
-
|
Μπάλτι
Ντιναμό Ότο
|
|
|
17:00
-
|
Ζίμπρου
Ακαντέμια Κισινάου
|
|
|
17:00
-
|
Άσκερ
Σκέιντ
|
|
|
17:00
-
|
Νάρντο
Μπιάσεν
|
|
|
17:00
-
|
Σαλιούτ Μπελγκορόντ
Άβανγκαρντ Κουρσκ
|
|
|
17:00
-
|
Βόλγα Ουλιανόβσκ
Τσελιάμπινσκ
|
|
|
17:00
-
|
Παρτιζάν
Ναπρέντακ
|
|
|
17:00
-
|
Λιουνγκσκίλε
Καρλσκρόνα
|
|
|
17:00
-
|
Μιάλμπι
Σκόβντε
|
|
|
17:00
-
|
Ρόζενγκαρντ
Όντεβολντ
|
|
|
17:00
-
|
Σαχτάρ Ντόνετσκ
Ολεξάντρια
|
|
|
17:00
-
|
Λουφτετάρι Γκιροκάστερ
Σκεντερμπέου
|
|
|
17:00
-
|
Σκούπι
Σκεντίγια
|
|
|
17:00
-
|
Ορφέας Ξάνθης
Νέστος Χρυσούπολης
|
|
|
17:00
-
|
Αχιλλέας Νεοκαισαρείας
Πιερικός
|
|
|
17:00
-
|
Αστέρας Αμαλιάδας Πανοπ.
Παναρκαδικός
|
|
|
17:00
-
|
Ηλυσιακός
ΠΟ Ατσαλένιου
|
|
|
17:00
-
|
Προοδευτική
Εθνικός Πειραιώς
|
|
|
17:00
-
|
Θύελλα Ραφήνας
Άγιος Ιερόθεος
|
|
|
17:00
-
|
Σαμπάμπ Αλσάμου
Σαμπάμπ Αλ Καλίλ
|
|
|
17:00
-
|
Ακαντέμικα Λομπίτο
Ρεκρεατίβο Ντο Λιμπόλο
|
|
|
17:00
-
|
Ντεσπορτίβο Ουίλα
Προγκρέσο Ασοσιασάο
|
|
|
17:00
-
|
Ακαντέμικ Σβίστοβ
Σεβλιέβο
|
|
|
17:00
-
|
Μπντιν Βίντιν
Λέφσκι 2007
|
|
|
17:00
-
|
Πάρβα Ατόμνα
Τριάβνα
|
|
|
17:00
-
|
Βίχαρ Σλαβγιανόβο
Παβλικένι
|
|
|
17:00
-
|
Κι Κλάκσβικ
ΕΒ Στρέιμουρ
|
|
|
17:00
-
|
Μέταλουργκ Σκοπίων
Βαρντάρ Νεγκοτίνο
|
|
|
17:00
-
|
Αιγινιακός
ΑΟ Χανιά
|
|
|
17:00
-
|
Φωστήρας
ΠΑΟ Βάρδας
|
|
|
17:00
-
|
Ντουντελάνζ
Ρούμελαντζ
|
|
|
17:00
-
|
Μοντόρφ
Χαμ Μπενφίκα
|
|
|
17:00
-
|
Βικτόρια Ροσπόρτ
Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε
|
|
|
17:00
-
|
Ριαζάν
Βιτιάζ Ποντόλσκ
|
|
|
17:00
-
|
ΣΚΑ Ροστόφ
Κράσνονταρ 2
|
|
|
17:00
-
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΙΙ
Έταρ Βέλικο Ταρνόβο
|
|
|
17:00
-
|
Γιουβέντους Μαλτσίκα
ΚΟΜ Μπερκοβίτσα
|
|
|
17:00
-
|
Γιάντρα 2019 Γκάμπροβο
Μιζίγια 2005
|
|
|
17:00
-
|
07 Βεστούρ
Σκάλα
|
|
|
17:00
-
|
Λαγκαδάς
Καμπανιακός
|
|
|
17:00
-
|
Μακεδονικός Φούφας
Νάουσα
|
|
|
17:00
-
|
ΑΟ Θήβα
Παναχαϊκή
|
|
|
17:00
-
|
Καμάζ
Νόστα Νοβοτρόιτσκ
|
|
|
17:00
-
|
Λινκόπινγκς (Γ)
Τζουργκάρντεν (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Ντεσπορτίβο JGM
Αβιασάο
|
|
|
17:00
-
|
Ρεκρεατίβο Ντα Κάαλα
Προγκρέσο Λούντα Σουλ
|
|
|
17:00
-
|
Νοβάτσι
Γκόρνο Λίσισε
|
|
|
17:00
-
|
ΑΕ Ποντίων Κατερίνης
Καβάλα
|
|
|
17:00
-
|
ΑΟ Καρδιάς
Δόξα Προσκυνητών
|
|
|
17:00
-
|
Απόλλων Πόντου
Εορδαϊκός
|
|
|
17:00
-
|
Αμβρακία Κωστακιών
Ρήγας Φεραίος
|
|
|
17:00
-
|
Εθνικός Φιλιππιάδας
Ολυμπιακός Βόλου
|
|
|
17:00
-
|
Νίκη Βόλου
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου
|
|
|
17:00
-
|
Τηλυκράτης
Αστέρας Πετριτή
|
|
|
17:00
-
|
Αχαϊκή
Παναργειακός ΑΠΟ
|
|
|
17:00
-
|
Δόξα Μεγαλόπολης
ΑΟ Χαλκίς
|
|
|
17:00
-
|
Ζευγολατιό
ΑΕ Ερμιονίδας
|
|
|
17:00
-
|
ΑΕΕΚ ΣΥΝ.ΚΑ
ΑΣ Ρόδος
|
|
|
17:00
-
|
Κάερζενγκ 97
Ρασίνγκ Ουνιόν
|
|
|
17:00
-
|
Στρογκίνο
Ντομοντεντόβο Μόσχας
|
|
|
17:00
1743
|
Κοπεγχάγη
Λίνγκμπι
|
|
|
17:00
1744
|
Αναγέννηση Καρδίτσας
Καλλιθέα
|
|
|
17:00
1745
|
Πανσερραϊκός
Άρης
|
|
|
17:00
1746
|
Πόρτο Β
Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β΄
|
|
|
17:00
1747
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Σπαρτάκ Μόσχας
|
|
|
17:00
1748
|
Λούγκο
Χιρόνα
|
|
|
17:00
1749
|
Γκρασχόπερς
Λουγκάνο
|
|
|
17:00
2611
|
Χιλντεσχάιμ
Σβαρτς Βάις Ρέντεν
|
|
|
17:00
2642
|
Ιντεπεντιέντε FBC
Ολίμπια Ασουνσιόν
|
|
|
17:00
2761
|
Κάουνο Ζαλγκίρις
Ουτένις Ουτένα
|
|
|
17:15
1750
|
Μπέτις
Αλαβές
|
|
|
17:30
-
|
Ουμς Ντε Λουμ
Νιου Σταρς
|
|
|
17:30
-
|
Ουνιόν Ντουάλα
Ντράγκον Γιάουντε
|
|
|
17:30
-
|
Μοτέμα Πέμπε
Βίτα Κλαμπ
|
|
|
17:30
-
|
Μποκέλι
Ρούνταρ Πλιέβλια
|
|
|
17:30
-
|
Λόβτσεν
Πετροβάτς
|
|
|
17:30
-
|
Ζέτα
Ντέσιτς Τούζι
|
|
|
17:30
-
|
Γιεντίστβο Μπιέλο Πόλιε
Ίσκρα Ντανίλοβγκραντ
|
|
|
17:30
-
|
Μπαμπούτος
Έντινγκ Σπορτ
|
|
|
17:30
-
|
Λιόν Μπλέσε
Απέγιες
|
|
|
17:30
-
|
Ρασίνγκ Ντε Μπαφουσάμ
Φεουτσού
|
|
|
17:30
-
|
Σταντ Ρενάρ
Άιγκλε Ρόγιαλ
|
|
|
17:30
1751
|
Αντμίρα Βάκερ
Ραπίντ Βιέννης
|
|
|
17:30
2590
|
Ντιναμό Μπρεστ
Σλάβια Μοζίρ
|
|
|
17:35
-
|
Αλ Σαχέλ Κουβέιτ
Μπούργκαν
|
|
|
17:35
2758
|
Αλ Αράμπι Κουβέιτ
Αλ Τανταμόν
|
|
|
17:45
-
|
Μοντάνα
Μπότεφ Πλόβντιβ
|
|
|
17:45
-
|
Κλαμπ Αφρικέν
Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς
|
|
|
17:45
-
|
ΕΣ Σαχέλ
ΚΣ Σφαξιέν
|
|
|
17:45
-
|
Ετουάλ Μετλαούι
Γκουαρντάνε
|
|
|
17:55
2666
|
Τσέλιε
Κόπερ
|
|
|
18:00
-
|
ΝΚ Μεταλέγκε-BSI
Βίτεζ
|
|
|
18:00
-
|
Ολιμπίκ Σαράγιεβο
Σιρόκι Μπρίγιεγκ
|
|
|
18:00
-
|
Σλόμποντα Τούζλα
Ζελέζνιτσαρ
|
|
|
18:00
-
|
Σοζοπόλ
Πόμορι
|
|
|
18:00
-
|
Ντιναμό Ζάγκρεμπ ΙΙ
Σίμπενικ
|
|
|
18:00
-
|
Ρούντες
Ντουγκοπόλζε
|
|
|
18:00
-
|
Σεγκλέντι
Μπαλμαζουιβάροσι
|
|
|
18:00
-
|
Σίγκαντ
Κοζαρμισλένι
|
|
|
18:00
-
|
Ντόρογκι
Σοροκσάρ
|
|
|
18:00
-
|
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
Ζολνόκι Μαβ
|
|
|
18:00
-
|
Ζέγκεντ
Μπουνταόρσι
|
|
|
18:00
-
|
Ντουνακανιάρ
Μπεκεσάμπα
|
|
|
18:00
-
|
Μπούντουτσνοστ
Γκρμπάλι
|
|
|
18:00
-
|
ΑΣ Σάλε
Μας Μαχρίμπ
|
|
|
18:00
-
|
Μουλούντια Ούζντα
Ραπίντε Ουέμ Ζεμ
|
|
|
18:00
-
|
Ράσινγκ Καζαμπλάνκα
Γιουσούφια Μπερετσίντ
|
|
|
18:00
-
|
Ουνιόν Σπορτίβ Σίντι Κάσεμ
Τεμάρα
|
|
|
18:00
-
|
Μπαρακάλντο
Λιόα
|
|
|
18:00
-
|
Ναβαλκαρνέρο
Ρεάλ Μαδρίτης Καστίγια
|
|
|
18:00
-
|
Κλαμπ Ντεπ. Ελντένσε
Λεβάντε Β'
|
|
|
18:00
-
|
Μοσονμαγιάροβαρ
Κισβάρντα
|
|
|
18:00
-
|
Ράζα Μπένι Μελάλ
Μασσίρα
|
|
|
18:00
-
|
Βιντάντ Τεμάρα
Ιτιχάντ Κεμισέτ
|
|
|
18:00
-
|
Πσκοβ-747
Ζνάμια Τρούντα
|
|
|
18:00
-
|
Κανόν ντε Γιαουντέ
Γιόνγκ Σπορτ Ακάντεμι
|
|
|
18:00
-
|
Ουνιόν Αιτ Μελούλ
Ολιμπίκ Ντίτσιρα
|
|
|
18:00
-
|
Βιντάντ Φες
Ραχάντ Μπερνούσι
|
|
|
18:00
1752
|
Ο Χίγκινς
Σαν Λούις
|
|
|
18:00
1753
|
ΑΕ Λεμεσού
ΑΠΟΕΛ
|
|
|
18:00
1754
|
Τέπλιτσε
Σλοβάτσκο
|
|
|
18:00
1755
|
Κάρβινα
Χράντετς Κράλοβε
|
|
|
18:00
1756
|
Ντιζόν
Μπορντό
|
|
|
18:00
1757
|
Ιτιχάντ Τάνγκερ
Βιντάντ Καζαμπλάνκα
|
|
|
18:00
1758
|
Κενίτρα
Κρα Ντε Χοσέιμα
|
|
|
18:00
1759
|
Κόβα Πιεντάντε
Βαρζίμ
|
|
|
18:00
1760
|
Φάφε
Ακαντέμικο Βίσεου
|
|
|
18:00
1761
|
Φαμαλικάο
Βιζέλα
|
|
|
18:00
1762
|
Πεναφιέλ
Σάντα Κλάρα
|
|
|
18:00
1763
|
Ολανένσε
Φρεαμούντε
|
|
|
18:00
1764
|
Μπενφίκα Β'
Ακαδέμικα
|
|
|
18:00
1765
|
Κοβίλια
Ζιλ Βιθέντε
|
|
|
18:00
1766
|
Αρούκα
Μορεϊρένσε
|
|
|
18:00
1767
|
Φεϊρένσε
Μαρίτιμο
|
|
|
18:00
1768
|
Συριάνσκα
Βάρμπεργκ Μπόις
|
|
|
18:00
2405
|
Ατλέτικο Βενεζουέλας
Αράγκουα
|
|
|
18:00
2540
|
Σπόρτ Μπόις Γουάρνες
Σαν Χοσέ Ορούρο
|
|
|
18:00
2662
|
Παντούρι Τάργκου Τζίου
Βολουντάρι
|
|
|
18:00
2751
|
Ακασούσο
Ουρκουίθα
|
|
|
18:00
2755
|
Πιούνικ Γερεβάν
Ουράρτου
|
|
|
18:00
2759
|
Γιελγκάβα
Ρίγα
|
|
|
18:30
-
|
ΚΟΜ Ποντγκόριτσα
Μόρναρ Μπαρ
|
|
|
18:30
-
|
Μέριδα
Ατλέτικο Μάντσα
|
|
|
18:30
-
|
Ότραντ Ολίμπικ
Γιεζέρο
|
|
|
18:30
-
|
Μπράτστβο Τσιγιέβνα
Τσετίνιε
|
|
|
18:30
-
|
Τσελίκ Νίκσιτς
Ραντνίσκι Μπεράνε
|
|
|
18:30
-
|
Ιμπάρ
Μπεράνε
|
|
|
18:30
1769
|
Σλάβια Πράγας
Γιάμπλονετς
|
|
|
18:30
1770
|
Τότεναμ
Άρσεναλ
|
|
|
18:30
1771
|
Χοφενχάιμ
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
|
|
|
18:30
1772
|
Νοβάρα
Μπρέσια
|
|
|
18:30
2439
|
Λουμεζάνε
Φανό
|
|
|
18:30
2440
|
Μπασάνο
Γκούμπιο
|
|
|
18:30
2442
|
Πορντενόνε
Φεραλπισάλο
|
|
|
18:30
2443
|
Ανκόνα Ματέλιτσα
Σαμπενεντετέσε
|
|
|
18:30
2444
|
Ρετζιάνα
Φορλί
|
|
|
18:30
2445
|
Σανταρκάνγκελο
Μακερατέσε
|
|
|
18:30
2446
|
Τεράμο
Πάρμα
|
|
|
18:30
2447
|
Μόντενα
Μάντοβα
|
|
|
18:30
2448
|
Σουντιρόλ
Πάντοβα
|
|
|
18:30
2449
|
Βενέτσια
Αλμπινολέφε
|
|
|
18:30
2593
|
Μπάτε Μπορίσοφ
Σαχτιόρ Σολιγκόρσκ
|
|
|
18:30
2672
|
Γκαζιαντέπ
Μανίσασπορ
|
|
|
18:30
2762
|
Ζαλγκίρις Βίλνιους
Ατλάντας
|
|
|
19:00
-
|
Πριμέιρο Ντε Αγκόστο
GD Ιντερκλούμπε
|
|
|
19:00
-
|
Παναθηναϊκός
ΑΕΛ
|
|
|
19:00
-
|
ΠΑΣ Γιάννινα
ΑΕΚ
|
|
|
19:00
-
|
Τσακβάρι
Σζεόλ SC
|
|
|
19:00
-
|
Ζαλαεγκερζέγκ
Σοπρόνι
|
|
|
19:00
-
|
Γκζίρα Γιουνάιτεντ
Μπιρκιρκάρα
|
|
|
19:00
-
|
Μπρίνε
Χοντ
|
|
|
19:00
-
|
Αραντίνα
Θέλτα Βίγκο Β
|
|
|
19:00
-
|
Μπόιρο
Ποντεβέδρα
|
|
|
19:00
-
|
Κούλτουραλ Λεονέσα
Λέαλταντ
|
|
|
19:00
-
|
Πονφεραντίνα
Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β
|
|
|
19:00
-
|
Τουντελάνο
Οσασούνα Β'
|
|
|
19:00
-
|
Σομόζας
Μπούργος
|
|
|
19:00
-
|
Σεστάο Ρίβερ
Γέρνικα
|
|
|
19:00
-
|
Λογρονιές
Ρεάλ Ουνιόν
|
|
|
19:00
-
|
Κορνεγιά
Έμπρο
|
|
|
19:00
-
|
Βαλένθια Β
Μπανταλόνα
|
|
|
19:00
-
|
Καρταχένα
Χουμίγια
|
|
|
19:00
-
|
Λα Όγια Λόρκα
Κόρδοβα Β
|
|
|
19:00
-
|
Ερυθρός Αστέρας
Βοϊβοντίνα
|
|
|
19:00
1773
|
Οστάνδη
Σαρλερουά
|
|
|
19:00
1774
|
Μπρόντμπι
Σοντερίσκε
|
|
|
19:00
1775
|
Αστέρας Τρίπολης
Ηρακλής
|
|
|
19:00
1776
|
Ατρόμητος
Πλατανιάς
|
|
|
19:00
1777
|
Παναιτωλικός
Ολυμπιακός
|
|
|
19:00
1778
|
Πανιώνιος
Λεβαδειακός
|
|
|
19:00
1779
|
ΠΑΟΚ
ΑΟΚ Κέρκυρα
|
|
|
19:00
1780
|
Ξάνθη
Βέροια
|
|
|
19:00
1781
|
Άλκμααρ
Φίτεσε
|
|
|
19:00
1782
|
Αάλεσουντ
Τρόμσο
|
|
|
19:00
1783
|
Κρίστιανσουντ
Στρομσγκόντσετ
|
|
|
19:00
1784
|
Σάντεφιορντ
Μόλντε
|
|
|
19:00
1785
|
Σογκντάλ
Λίλεστρομ
|
|
|
19:00
1786
|
Στάμπαεκ
Χάουγκεσουντ
|
|
|
19:00
1787
|
Φλόρο
Έλβερουμ
|
|
|
19:00
1788
|
Γιέρβ
Λεβάνγκερ
|
|
|
19:00
1789
|
Ρανχάιμ
Ασάνε
|
|
|
19:00
1790
|
Σάντνες Ουλφ
Τρομσντάλεν
|
|
|
19:00
1791
|
Στρόμεν
Αρεντάλ
|
|
|
19:00
1792
|
Ουλενσάκερ Κίζα
Φρέντρικσταντ
|
|
|
19:00
1793
|
Λέγκια Βαρσοβίας
Βίσλα Κρακοβίας
|
|
|
19:00
1794
|
Κόρδοβα
Μιράντες
|
|
|
19:00
1795
|
Αντάνασπορ
Αντάλιασπορ
|
|
|
19:00
1796
|
Μπασακσεχίρ
Μπεσίκτας
|
|
|
19:00
2450
|
Νέα Σαλαμίνα
Εθνικός Άχνας
|
|
|
19:00
2597
|
Γκοροντέγια
Ντιναμό Μινσκ
|
|
|
19:00
2719
|
Ινφονέτ Ταλίν
Πάιντε Λιναμεσκόντ
|
|
|
19:00
2746
|
Αγιακούτσο
Σπόρτινγκ Κριστάλ
|
|
|
19:15
-
|
Γκουιθέλο
Σανταντέρ
|
|
|
19:15
2599
|
Ελ Νασιονάλ
Λίγκα Ντε Κίτο
|
|
|
19:30
-
|
Ποπαγιάν
Ορσομαρσό
|
|
|
19:30
-
|
Κάουνταλ Ντεπορτίβο
Παλένσια Μπαλονπάι
|
|
|
19:30
-
|
Ρεάλ Χαέν
Εξτρεμαδούρα
|
|
|
19:30
-
|
Τσερνομόρετς Οδησσού
Ντιναμό Κιέβου
|
|
|
19:30
1798
|
Ροστόφ
Άμκαρ
|
|
|
19:30
1799
|
Εϊμπάρ
Λεγκανές
|
|
|
19:30
2592
|
Γκόμελ
Σλουτσκ
|
|
|
19:40
2752
|
Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες
Κλουμπ Ατλ. Πλατένσε
|
|
|
20:00
-
|
Μίκτλαν
Μαρκουένσε
|
|
|
20:00
-
|
Σουτσιτεπεκουέζ
Πετάπα
|
|
|
20:00
-
|
Σιόφοκ
Πούσκας Ακαντέμια
|
|
|
20:00
-
|
Τσουκαρίτσκι
Μέταλακ
|
|
|
20:00
-
|
Αλκογιάνο
Βιγιαρεάλ Β'
|
|
|
20:00
-
|
Ατλέτικο Σανλουκένο
Ρεάλ Μούρθια
|
|
|
20:00
-
|
Τεούτα Ντούρες
Φλαμουρτάρι
|
|
|
20:00
1800
|
ΡΝΚ Σπλιτ
Σλάβεν Μπελούπο
|
|
|
20:00
1801
|
Τολούκα
Κερέταρο
|
|
|
20:00
1802
|
Μπράγκα
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
|
|
|
20:00
2404
|
Αλ Αχλί Κάιρο
Ελ Εντάγκ Ελ Χάρμπι
|
|
|
20:00
2601
|
Κλαν Γιούβενιλ
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε
|
|
|
20:00
2635
|
Βεστμαναέιαρ
Φιολνίρ
|
|
|
20:00
2637
|
Άκρανες
FH Χαφναρφιόρντουρ
|
|
|
20:10
2757
|
Κχαϊτάν
Αλ Ζάχρα
|
|
|
20:30
-
|
Αντίγκουα ΓΦΚ
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
|
|
|
20:30
-
|
Αλ Ραέντ
Αλ Αχλί Τζέντα
|
|
|
20:30
-
|
Μαρμπέγια
Βιγιανοβένσε
|
|
|
20:30
-
|
Σαν Φερνάντο
Ρεάλ Λινένσε
|
|
|
20:30
1604
|
Κλουζ
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
|
|
|
21:00
-
|
Ντεπορτίβο Μαλακατέκο
Σελαχού
|
|
|
21:00
1803
|
Μουσκρόν
Ρόζελαρ
|
|
|
21:00
1804
|
Φους Ραμπάτ
Σαμπάμπ Άτλας Κενίφρα
|
|
|
21:00
1805
|
Οντ
Βαλερένγκα
|
|
|
21:00
1806
|
Σεβίγια Ατλέτικο
Μαγιόρκα
|
|
|
21:15
2747
|
Κούσκο
Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες
|
|
|
21:30
-
|
Τακουάρεμπο
Οριεντάλ Ντε Λα Παζ
|
|
|
21:30
1807
|
Αντοφαγκάστα
Αουντάξ Ιταλιάνο
|
|
|
21:30
2600
|
Μακαρά
Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο
|
|
|
21:30
2682
|
Ράσινγκ Μοντεβιδέο
Πλάζα Κολόνια
|
|
|
21:30
2685
|
Μοντεβιδέο Γουόντερερς
Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ
|
|
|
21:30
2687
|
Ελ Τάνκε Σίσλεϊ
Ντανούμπιο
|
|
|
21:30
2753
|
Κολεγκιάλες
Βίγια Σαν Κάρλος
|
|
|
21:30
2754
|
Τρίσταν Σουάρεζ
Σαν Τέλμο
|
|
|
21:40
2512
|
Λος Άντες
Φέρο Καρίλ
|
|
|
21:45
1808
|
Ίντερ
Νάπολι
|
|
|
21:45
1809
|
Θέλτα
Αθλέτικ Μπιλμπάο
|
|
|
21:45
2503
|
Αρχεντίνος Τζούνιορς
Μπράουν ντε Αντρόγκε
|
|
|
22:00
-
|
Φλουμινένσε
Φλαμένγκο
|
|
|
22:00
-
|
Ατλέτικο Παραναένσε
Κοριτίμπα
|
|
|
22:00
-
|
Πόντε Πρέτα
Κορίνθιανς
|
|
|
22:00
-
|
Κρουζέιρο
Ατλέτικο Μινέιρο
|
|
|
22:00
-
|
Ιντερνασιονάλ
Νόβο Χαμπούργκο
|
|
|
22:00
-
|
Μποκοτά
Ουνιόν Μανταλένα
|
|
|
22:00
-
|
Τουκάνες
Ανγκοστούρα
|
|
|
22:00
-
|
Ντεπορτίβο Κααγκουάζου
Ρίβερ Πλέιτ Ασουνσιόν
|
|
|
22:00
-
|
Ντεπορτίβο Σαντάνι
Φερνάντο Ντε Λα Μόρα
|
|
|
22:00
-
|
Οβετένσε
Χενεράλ Καμπαγέρο
|
|
|
22:00
-
|
Σπορτίβο Ιτένο
Φουλγκένθιο Γιέγκρος
|
|
|
22:00
-
|
22 Ντε Σετιέμπρε
Καακούπε
|
|
|
22:00
-
|
Ντεπορτίβο Λιμπερασιόν
Ρεσιστένθια
|
|
|
22:00
-
|
Ατλέτικο Γκουανάρε
Γιανέρος Γκουαράνε
|
|
|
22:00
-
|
Μαργκαρίτα FC
Τσίκο Ντε Γκουιάνα
|
|
|
22:00
-
|
Πετάρε
Καράκας ΙΙ
|
|
|
22:00
1810
|
Νις
Παρί Σεν Ζερμέν
|
|
|
22:00
1811
|
Ατλάντα Γιουνάιτεντ
DC Γιουνάιτεντ
|
|
|
22:00
1816
|
Γοδόι Κρουζ
Σαν Μάρτιν ΣΧ
|
|
|
22:00
2406
|
Ατλέτικο Σοκόπο
Εστουντιάντες Μέριντα
|
|
|
22:00
2541
|
Γκουαμπίρα Μοντέρο
Μπολιβάρ
|
|
|
22:00
2546
|
Ριονέγκρο Αγκουίλας
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
|
|
|
22:00
2702
|
Κομπρελόα
Νουμπλένσε
|
|
|
22:15
1812
|
Μπελενένσες Σαντ
Πάσος Φερέιρα
|
|
|
22:15
2639
|
Βαλούρ Ρέικιαβικ
Βίκινγκουρ Όλαφσβικ
|
|
|
22:30
-
|
Ατλέτικο Ελ Βίγια
Τίτανες FC
|
|
|
22:30
2409
|
Πορτουγκέζα
Ζούλια
|
|
|
23:00
1815
|
Ροζάριο Σέντραλ
Αλντοσίβι
|
|
|
23:00
2410
|
Τρουχιγιάνος
Μονάγκας
|
|
|
23:00
2504
|
Σαν Μάρτιν Τουκουμάν
Ντάγκλας Χέιγκ
|
|
|
23:00
2506
|
Χιμνάσια Χουχούι
Ολ Μπόις
|
|
|
23:00
2508
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε
Σπορτίβο Εστουντιάντες
|
|
|
23:00
2699
|
Σαν Μάρκος ντε Αρίκα
Ρέιντζερς Ντε Τάλκα
|
|
|
23:30
-
|
Γιανέρος
Μπαρανκουίλα
|
|
|
23:30
-
|
Σεζάρ Βαγιέχο
Λος Καϊμάνες
|
|
|
23:30
-
|
Λος Τσάνκας
Ντεπορτίβο Ιαλγκάγιοκ
|
|
|
23:30
2748
|
Χουάν Άουριτς
Σπορτ Χουανκάγιο
|
|
|
00:00
-
|
Σάντος Ντε Γκουαπίλες
Λιμόν
|
|
|
00:00
-
|
Σεράτο Πακασμάγιο
Κάρλος Μανούτσι
|
|
|
00:00
-
|
Νασιονάλ Μοντεβιδέο
Ράμπλα Τζούνιορς
|
|
|
00:00
-
|
Γκουαλασέο SC
Μάντα
|
|
|
00:00
-
|
Ατλέτικο Βεραγκουένσε
Ντεπ. Ουνιβερσιτάριο
|
|
|
00:00
1818
|
Κόλο Κόλο
Παλεστίνο
|
|
|
00:00
2451
|
Ντεπορτίβο Λάρα
Ντεπορτίβο Ανζοατεγκουί
|
|
|
00:00
2453
|
Μουνισιπάλ
Κουμπάν Ιμπέριαλ
|
|
|
00:00
2454
|
Ντεπορτίβο Κάρχα
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
|
|
|
00:00
2548
|
Λος Μιγιονάριος
Ατλέτικο Ουίλα
|
|
|
00:00
2643
|
Σέρο Πορτένιο
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
|
|
|
00:00
2749
|
Αλιάνσα Λίμα
Κομερσιάντες Ούνιδος
|
|
|
00:15
2542
|
Δε Στρόνγκεστ
Πετρολέρο
|
|
|
01:00
-
|
Σκάι Μπλου (Γ)
Κάνσας Σίτι Κάρεντ (Γ)
|
|
|
01:00
2458
|
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
Λόμπος BUAP
|
|
|
01:00
2510
|
Σανταμαρίνα
Μπόκα Ουνίδος
|
|
|
01:10
1814
|
Μπόκα Τζούνιορς
Άρσεναλ Σαραντί
|
|
|
01:15
2549
|
Αμέρικα Ντε Κάλι
Τίγκρες FC
|
|
|
01:30
1817
|
Ολίμπο
Ατλέτικο Ραφαέλα
|
|
|
01:30
2598
|
Έμελεκ
Ντελφίν
|
|
|
02:00
-
|
Ρεάλ Σαν Αντρές
Λεόνες
|
|
|
02:00
1819
|
Πουέμπλα
Νεκάξα
|
|
|
02:00
2452
|
Καραμπόμπο
Καράκας
|
|
|
02:00
2547
|
Ατλέτικο Τζούνιορ
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
|
|
|
02:10
2641
|
Κλουμπ Γκουαράνι
Χένεραλ Ντίαζ
|
|
|
02:15
2750
|
Σπορ Ροζάριο
Ουνιβ. Σαν Μάρτιν
|
|
|
02:30
2543
|
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
Οριέντε Πετρολέρο
|
|
|
04:00
2551
|
Τολίμα
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
|
|
|