06:00
-
|
Μπιουάκο Σίγκα
Μαρουγιάσου Οκαζάκι
|
|
|
06:00
-
|
Οσάκα
Νάρα Κλαμπ
|
|
|
06:00
-
|
Χόντα
Ρέινμιρ Αομόρι
|
|
|
06:00
-
|
Χόντα Λοκ
Βεέρτιεν Μίε
|
|
|
06:00
-
|
Ριούτσου Κεϊζάι
Ιμαμπάρι
|
|
|
06:00
-
|
Τόκιο Μουσασίνο
Βανράουρε
|
|
|
06:00
-
|
Τοτσίγκι Ούβα
Σόνι Σεντάι
|
|
|
06:00
-
|
Βέρσπα Όιτα
Μπριομπέκα Ουραγιάσου
|
|
|
06:00
1275
|
Σεντ Άλμπαν Σέιντς
Πασκόε Βέιλ
|
|
|
06:00
1276
|
Β-Βάρεν Ναγκασάκι
Γιοκοχάμα
|
|
|
06:00
1277
|
Καματάρε Σανούκι
Μασίντα Ζέλβια
|
|
|
07:00
1278
|
Φατζιάνο Οκαϊάμα
Ροάσο Κουμαμότο
|
|
|
08:00
-
|
Γκιέονγκαμ
Τσουνγκνάμ Ασάν
|
|
|
08:00
1279
|
Σέντραλ Κόουστ Μάρινερς
Μέλμπουρν Σίτι
|
|
|
08:00
1280
|
Κασίβα Ρέισολ
Γκάμπα Οσάκα
|
|
|
08:00
1281
|
Εχίμε
Ματσουμότο Γιαμάγκα
|
|
|
08:00
1282
|
Ρενόφα Γιαμαγκούτσι
Φουκουόκα
|
|
|
08:00
1283
|
Τόκιο Βέρντι
Όιτα Τρίνιτα
|
|
|
08:00
1284
|
Τζέονμπουκ
Τζεονάμ Ντράγκονς
|
|
|
08:00
1285
|
Ίντσεον Γιουν.
Τζετζού Γιουνάιτεντ
|
|
|
08:00
1286
|
Σεούλ
Σουγόν Μπλουγουίνγκς
|
|
|
08:00
1288
|
Ανιάνγκ
Σουγόν
|
|
|
08:00
1289
|
Μπούτσεον 1995
Σεούλ Ι-Λάντ
|
|
|
08:30
-
|
BC Ρέιντζερς
Σάουθερν Ντιστρίκτ
|
|
|
08:30
-
|
Γούφου Τάι Πο
Χόνγκ Κόνγκ ΦΚ
|
|
|
08:30
1290
|
Όκλεϊ Κάνονς
Άβοντεϊλ
|
|
|
09:30
-
|
Γονγκ Τάι Σιν
Λίπερ
|
|
|
09:30
-
|
Σίτιζεν
Κουν Τόνγκ
|
|
|
09:30
1291
|
Τσόνγκινγκ Λαϊαντζιάνγκ
Γιάνμπιαν
|
|
|
10:00
1292
|
Νιουκάστλ Τζετς
Μπρισμπέιν Ρόαρ
|
|
|
10:00
1293
|
Ίπσουιτς Νάιτς
Σάουθς Γιουνάιτεντ
|
|
|
10:00
1294
|
Καβασάκι
Σαγκάν Τοσού
|
|
|
10:30
1295
|
Ουράλ
Άμκαρ
|
|
|
11:15
1296
|
Βικτόρια Ζίσκοφ
Τρίνετς
|
|
|
11:30
-
|
Σονγκ Λαμ Νγκε Αν
Μπιν Ντονγκ
|
|
|
11:30
-
|
Ρ&Φ ΦΚ
Ίστερν Σπορτς Κλαμπ
|
|
|
12:00
-
|
Χάι Φονγκ
Κουάνγκ Ναμ
|
|
|
12:00
832
|
Αραράτ Γιερεβάν
Σιράκ
|
|
|
12:00
1301
|
Γκαντζασάρ
Πιούνικ Γερεβάν
|
|
|
12:00
1308
|
Κόρδοβα Β
Ρεάλ Λινένσε
|
|
|
12:00
1309
|
Ντενίζλισπορ
Σαμσουνσπόρ
|
|
|
12:00
1310
|
Ουμρανίγιεσπορ
Γκιρέσουνσπορ
|
|
|
12:30
1311
|
Σλάβια Σόφιας
Νεφτοχίμικ
|
|
|
12:30
1312
|
Μπασακσεχίρ
Αλάνιασπορ
|
|
|
12:45
-
|
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
Μπόρνεο Σαμαρίντα
|
|
|
13:00
-
|
Μάαρντου Λινάμεσκοντ
Λεβάντια Ταλίν ΙΙ
|
|
|
13:00
-
|
Ντιναμό Τιφλίδας
Κολχέτι Πότι
|
|
|
13:00
-
|
Λοκομοτίβ Τιφλίδας
Ντιναμό Μπατούμι
|
|
|
13:00
-
|
Τσιανγκράι Γιουν.
Σουπανμπούρι
|
|
|
13:00
-
|
Ερζουρουμσπόρ
Κορφέζ
|
|
|
13:00
-
|
Όφσπορ
Σίβας Ντορτ Έιλουσπόρ
|
|
|
13:00
-
|
Χαταϊσπόρ
Τοκάτσπορ
|
|
|
13:00
-
|
Χίτρινο
Κουμπράτ
|
|
|
13:00
-
|
Πάτουμ Γιουνάιτεντ
Ρατσαμπούρι
|
|
|
13:00
-
|
ΠΟ Ατσαλένιου
ΑΣ Ρόδος
|
|
|
13:00
1299
|
Καπάζ
Ολίμπικ Μπακού
|
|
|
13:00
1314
|
Σπόρτινγκ Χιχόν
Λα Κορούνια
|
|
|
13:00
1315
|
Ουκάμ Μούρθια
Μαγιόρκα
|
|
|
13:00
1316
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο Β'
Ναβαλκαρνέρο
|
|
|
13:00
1317
|
Βιγιαρεάλ Β'
Γέιδα
|
|
|
13:00
1318
|
Γρανάδα Β'
Καρταχένα
|
|
|
13:00
1319
|
Λέαλταντ
Ποντεβέδρα
|
|
|
13:00
1320
|
Ατλέτικο Μάντσα
Χουμίγια
|
|
|
13:00
1321
|
Ράγιο Μαγιανταχόντα
Ρεάλ Ουνιόν
|
|
|
13:00
1322
|
Φουενλαμπράδα
Αμορεμπιέτα
|
|
|
13:00
1324
|
Κρίλια Σοβετόβ
Λοκομοτίβ Μόσχας
|
|
|
13:00
1487
|
Μελίγια
Μαρμπέγια
|
|
|
13:00
2404
|
Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β
Θέλτα Βίγκο Β
|
|
|
13:00
2421
|
Ατλέτικο Μπαλεάρες
Κλαμπ Ντεπ. Ελντένσε
|
|
|
13:00
2423
|
Έμπρο
Εσπανιόλ Β'
|
|
|
13:00
2428
|
Μαγιόρκα Β'
Βαλένθια Β
|
|
|
13:05
-
|
Πούντζαμπ
Μπενγκαλούρου
|
|
|
13:30
-
|
Μπούκασπορ
Πέντικσπορ
|
|
|
13:30
-
|
Φετίγεσπορ
Καχραμανμάρασπορ
|
|
|
13:30
-
|
Ζον. Κομούρσπορ
Ναζιλιμπιλντσπόρ
|
|
|
13:30
-
|
Ανκαραγκουτσού
Σαριγιέρ
|
|
|
13:30
-
|
Αϊντίνισπορ
Γκουμουσχάνε Ντόγκανσπορ
|
|
|
13:30
-
|
Κασταμόνισπορ
Καρσίγιακα
|
|
|
13:30
-
|
Κιρκλαρέλισπορ
Ινέγκολσπορ
|
|
|
13:30
-
|
Μενέμενσπορ
1461 Τραμπζόν
|
|
|
13:30
-
|
Τουζλασπόρτ
Έγιουπσπορ
|
|
|
13:30
-
|
Φατίχ Καραγκιουμρούκ
Χατσετέπε
|
|
|
13:30
-
|
Κεσιορενγκουτσού
Αμεντσπόρ
|
|
|
13:30
-
|
Μπακ Σπορ Κουλούμπου
Ετιμέσγκουτ
|
|
|
13:30
-
|
Τεπετσίκσπορ
Ιστανμπουλσπόρ
|
|
|
13:30
-
|
Ουκσουντάρ Αναντολού
Ανατόλου Σελκούκλουσπορ
|
|
|
13:30
-
|
Ένωση Απολλώνιου Ιστιαίας
Νίκη Βόλου
|
|
|
13:30
1325
|
Αταλάντα
Φιορεντίνα
|
|
|
13:30
1326
|
Άλκμααρ
Εξέλσιορ
|
|
|
13:30
1327
|
Σπάρτα Ρότερνταμ
Φέγενορντ
|
|
|
13:35
1328
|
Γκουανγκτσού Εβεργκράντε
Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν
|
|
|
13:35
1329
|
Σανγκάη Σενχούα
Τσιανγκσού Σούνινγκ
|
|
|
13:35
1330
|
Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν
Χεμπέι
|
|
|
13:45
1331
|
Πάσος Φερέιρα
Τοντέλα
|
|
|
14:00
-
|
Ιάλυσος
Εργοτέλης
|
|
|
14:00
-
|
Πούσκας Ακαντέμια
Κισβάρντα
|
|
|
14:00
-
|
Ντάτσια Τσισινάου
Σαχάν Σεαντίρ Λούνγκα
|
|
|
14:00
-
|
Ουνγκένι
Μιλσάμι
|
|
|
14:00
-
|
Αλ Μπαχρί
Αλ Σόρτα Βαγδάτης
|
|
|
14:00
-
|
Ντρίτα
Φερονικέλι
|
|
|
14:00
-
|
Τσονμπούρι
Μουανγκθόνγκ Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:00
-
|
Ουμπόν UMT
Μπανγκόκ Γιουνάιτεντ
|
|
|
14:00
-
|
Λιρία
Μπέσα Πέτζε
|
|
|
14:00
1332
|
Σίλκεμποργκ
Ράντερς
|
|
|
14:00
1333
|
Καρπάτι Λβιβ
Ολεξάντρια
|
|
|
14:30
-
|
Σέλτικ
Σεντ Μίρεν
|
|
|
14:30
-
|
ΚΟΜ Μπερκοβίτσα
Λέφσκι 2007
|
|
|
14:30
-
|
Πάρβα Ατόμνα
Λίτεξ Λόβετς
|
|
|
14:30
-
|
Παβλικένι
Παρτιζάν Τσέρβεν Μπριάγκ
|
|
|
14:30
-
|
Τριάβνα
Σεβλιέβο
|
|
|
14:30
-
|
Βίχαρ Σλαβγιανόβο
Μπντιν Βίντιν
|
|
|
14:30
-
|
Γιουβέντους Μαλτσίκα
Ακαντέμικ Σβίστοβ
|
|
|
14:30
-
|
Μιζίγια 2005
Καριάνα Έρντεν
|
|
|
14:30
-
|
Τουρκία (Γ)
Κόσοβο (Γ)
|
|
|
14:30
1334
|
Γκρόιτερ Φιρτ
Νυρεμβέργη
|
|
|
14:30
1335
|
Αρμίνια Μπίλεφελντ
Άουε
|
|
|
14:30
1336
|
Χάιντενχαϊμ
Σαντχάουζεν
|
|
|
14:30
1337
|
Μπούντισα Μπάουτζεν
Μπέρλινερ
|
|
|
14:30
1338
|
Ντιναμό Βερολίνου
ΦΣΒ 63 Λουκενβάλντε
|
|
|
14:30
1339
|
Ουέρμπαχ
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ
|
|
|
14:30
1340
|
Σεπαχάν
Ζομπ Αχάν
|
|
|
14:45
1342
|
AB Γκλαντσάξε
Ροσκίλντε
|
|
|
14:45
1343
|
Βεντσάισελ
Φρέμαντ Αμαγκέρ
|
|
|
14:45
1344
|
Βέιλε
Σκίβε
|
|
|
14:45
1345
|
Νίκομπινγκ
Κέγκε
|
|
|
14:45
1346
|
Φρεντερίτσια
Νάεστβεντ
|
|
|
14:45
1347
|
Χόμπρο
Χέλσινγκορ
|
|
|
14:45
1348
|
Βαντούζ
Βασιλεία
|
|
|
14:45
1349
|
Σιόν
Σεντ Γκάλεν
|
|
|
15:00
-
|
Μπρεγκάνλικα Κράουν
Σίλεκς Κράτοβο
|
|
|
15:00
-
|
Γκιόρτσε Πετρόφ
Πέλιστερ
|
|
|
15:00
-
|
Πομπέντα
Βαρντάρ
|
|
|
15:00
-
|
Αχαρναϊκός
Πανελευσινιακός
|
|
|
15:00
-
|
Αγροτικός Αστέρας
ΑΟ Χανιά
|
|
|
15:00
-
|
ΑΕΛ Καλλονής
ΟΦΗ
|
|
|
15:00
-
|
Χανιά
Λαμία
|
|
|
15:00
-
|
Παναιγιάλειος
Καλλιθέα
|
|
|
15:00
-
|
Δόξα Δράμας
Καβάλα
|
|
|
15:00
-
|
Ιωνικός
Θύελλα Ραφήνας
|
|
|
15:00
-
|
Πέμπβρο
Μπαλζάν
|
|
|
15:00
-
|
Έλφσμποργκ
Φάλκενμπεργκ
|
|
|
15:00
-
|
Βάρναμο
Ιτερχόγκνταλς
|
|
|
15:00
-
|
Λάτσι
Παρτιζάνι Τιράνων
|
|
|
15:00
-
|
Σκεντίγια
Σκούπι
|
|
|
15:00
-
|
Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανθρακικός
|
|
|
15:00
-
|
Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός
|
|
|
15:00
-
|
Θεσπρωτός
Αχιλλέας Νεοκαισαρείας
|
|
|
15:00
-
|
Παναχαϊκή
ΠΑΟ Βάρδας
|
|
|
15:00
-
|
Άγιος Ιερόθεος
ΑΕΕΚ ΣΥΝ.ΚΑ
|
|
|
15:00
-
|
Πανθηραϊκός
Ηλυσιακός
|
|
|
15:00
-
|
Ρασίνγκ Μπεϊρούτ
Αλ Άκχα Αλ Αχλί
|
|
|
15:00
-
|
Αλ Τανταμούν Σουρ
Τρίπολη ΣΚ
|
|
|
15:00
-
|
Προλετέρ Νόβι Σαντ
Ντινάμο Βράνιε
|
|
|
15:00
-
|
Μπότεβ Νοβι Παζάρ
Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς
|
|
|
15:00
-
|
Λοκομοτίβ Ρούσε
Σπαρτάκ Βάρνα
|
|
|
15:00
-
|
CS Ντον Μπόσκο
Σάνγκα Μπαλέντε
|
|
|
15:00
-
|
Αιγινιακός
Άρης
|
|
|
15:00
-
|
Απόλλων Πόντου
Λαγκαδάς
|
|
|
15:00
-
|
ΑΕ Ερμιονίδας
Φωστήρας
|
|
|
15:00
-
|
Σλόμποντα Ούζιτσε
Μάτσβα Σάμπατς
|
|
|
15:00
-
|
Ζέμουν Βελιγραδίου
Μπεζανίγια
|
|
|
15:00
-
|
Καμπανιακός
Αλμωπός Αριδαίας
|
|
|
15:00
-
|
Απόλλων Λάρισας
Ρήγας Φεραίος
|
|
|
15:00
-
|
Παναργειακός ΑΠΟ
ΑΟ Θήβα
|
|
|
15:00
-
|
Ερμής Ζωνιανιών
Εθνικός Πειραιώς
|
|
|
15:00
-
|
Βερέγια Στάρα Ζαγκόρα ΙΙ
Μπόρισλαβ Παρβομάι
|
|
|
15:00
-
|
ΑΟ Καρδιάς
Νάουσα
|
|
|
15:00
-
|
Εορδαϊκός
Ορφέας Ξάνθης
|
|
|
15:00
-
|
Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Ποντίων Κατερίνης
|
|
|
15:00
-
|
Αστέρας Πετριτή
Εθνικός Φιλιππιάδας
|
|
|
15:00
-
|
Διαγόρας Σεβαστής
Τηλυκράτης
|
|
|
15:00
-
|
ΑΕ Καραϊσκάκης
Πύδνα Κίτρους
|
|
|
15:00
-
|
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου
Αμβρακία Κωστακιών
|
|
|
15:00
-
|
Αστέρας Αμαλιάδας Πανοπ.
Αχαϊκή
|
|
|
15:00
-
|
Παναρκαδικός
Ζευγολατιό
|
|
|
15:00
-
|
ΑΟ Λουτρακίου
Δόξα Μεγαλόπολης
|
|
|
15:00
-
|
Τριγλία Ραφήνας
Προοδευτική
|
|
|
15:00
-
|
Σαμπάμπ Αλ Σαχέλ
Αλ Εγκτμάεϊ Τράμπλος
|
|
|
15:00
-
|
Ίντιζα
Τσκ Πιβάρα
|
|
|
15:00
-
|
Οτζάκι
ΟΦΚ Βελιγραδίου
|
|
|
15:00
-
|
Ραντνίσκι Πίροτ
Γιαγκοντίνα
|
|
|
15:00
905
|
Ζέτα
Πετροβάτς
|
|
|
15:00
1350
|
Βερέγια
Τσέρνο Μόρε Βάρνα
|
|
|
15:00
1351
|
Ρέγκενσμπουργκ ΙΙ
Σβαμούνχνεν
|
|
|
15:00
1352
|
Βέρντερ Βρέμης Β
MSV Ντούισμπουργκ
|
|
|
15:00
1353
|
Άιντραχτ Νόρντερστεντ
Έγκεστορφ
|
|
|
15:00
1354
|
Άιντραχτ Τριέρ
Οφενμπάχερ Κίκερς
|
|
|
15:00
1355
|
Άιχεντε
Βέιτσε Φλένσμπουργκ
|
|
|
15:00
1356
|
Μέπεν
Λούμπεκ
|
|
|
15:00
1357
|
Νυρεμβέργη ΙΙ
Σελινγκενπρότεν
|
|
|
15:00
1358
|
VFB Όλντενμπουργκ
Χιλντεσχάιμ
|
|
|
15:00
1359
|
Χαβέλσε
Λούπο Μαρ. Βόλφσμπουργκ
|
|
|
15:00
1360
|
Χάνσα Λούνεμπουργκ
Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ
|
|
|
15:00
1361
|
Χοφενχάιμ ΙΙ
Χόμπουργκ
|
|
|
15:00
1362
|
Ατρόμητος
Ηρακλής
|
|
|
15:00
1364
|
Πανσερραϊκός
ΑΟ Τρίκαλα
|
|
|
15:00
1365
|
Πούσζκα Νιεπολομίσε
Ραντόμιακ Ράντομ
|
|
|
15:00
1366
|
Ράκοβ Τσεστόχοβα
Μπελτσάτοφ
|
|
|
15:00
1367
|
Σταλ Στάλοβα Βόλα
Πολόνια Βαρσοβίας
|
|
|
15:00
1368
|
Βάρμπεργκ Μπόις
Νίκοπινγκς Βις
|
|
|
15:00
1371
|
Έστερσουντ
Χάμαρμπι
|
|
|
15:00
1372
|
Αντάνασπορ
Κόνιασπορ
|
|
|
15:00
1373
|
Μπαλικεσιρσπόρ
Μαλάτιασπορ
|
|
|
15:05
1374
|
Καρλ Τσάις Ιένα
Νοϊστρέλιτζ
|
|
|
15:05
1375
|
Λειψία ΙΙ
Λοκομοτίβ Λειψίας
|
|
|
15:05
1376
|
Μεουσέλβιτζ
Κότμπους
|
|
|
15:30
-
|
Ομπόρσιθε
Μπότεφ Βράτσα
|
|
|
15:30
-
|
Σεπτέμβρι Σόφια
Λοκομοτίβ Σόφιας
|
|
|
15:30
-
|
Σπάρτακ Πλέβεν
Έταρ Βέλικο Ταρνόβο
|
|
|
15:30
-
|
Τσάρσκο Σέλο
Σοζοπόλ
|
|
|
15:30
-
|
Απέγιες
Ουνιόν Ντουάλα
|
|
|
15:30
-
|
Διγενής Ακρίτας Μόρφου
Πέγεια 2014
|
|
|
15:30
-
|
ΕΝΥ Διγενής Υψώνα
Π.Ο. Ορμήδειας
|
|
|
15:30
-
|
Μπουνταόρσι
Σζεόλ SC
|
|
|
15:30
-
|
Σεγκλέντι
Τσακβάρι
|
|
|
15:30
-
|
Ντόρογκι
Ζαλαεγκερζέγκ
|
|
|
15:30
-
|
Κοζαρμισλένι
Σιόφοκ
|
|
|
15:30
-
|
Σοροκσάρ
Μπεκεσάμπα
|
|
|
15:30
-
|
Ζέγκεντ
Ντουνακανιάρ
|
|
|
15:30
-
|
Ζολνόκι Μαβ
Σοπρόνι
|
|
|
15:30
-
|
Ετουάλ Μετλαούι
ΚΣ Σφαξιέν
|
|
|
15:30
-
|
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
Μοσονμαγιάροβαρ
|
|
|
15:30
-
|
Λέφσκι Κάρλοβο
Μπότεφ Γκαμπαλόβο
|
|
|
15:30
-
|
Πάφος
Ένωση Νέων Παρεκκλησιάς
|
|
|
15:30
-
|
Γιεζέρο
Μόρναρ Μπαρ
|
|
|
15:30
-
|
Μπάνσκο
ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΙΙ
|
|
|
15:30
-
|
Ελπίδαα Ξυλοφάγου
Χαλκάνορας Ιδαλίου
|
|
|
15:30
-
|
Τσελίκ Νίκσιτς
Ότραντ Ολίμπικ
|
|
|
15:30
-
|
Κανόν ντε Γιαουντέ
Σταντ Ρενάρ
|
|
|
15:30
-
|
Μπεράνε
Τσετίνιε
|
|
|
15:30
-
|
Μπράτστβο Τσιγιέβνα
Ραντνίσκι Μπεράνε
|
|
|
15:30
-
|
Ιμπάρ
ΚΟΜ Ποντγκόριτσα
|
|
|
15:30
1377
|
Τότεναμ
Έβερτον
|
|
|
15:30
1378
|
Βίρτους Φρανκάβιλα
Λέτσε
|
|
|
15:30
1379
|
Κατάνια
Μέλφι
|
|
|
15:30
1380
|
Λουκέζε
Κόμο
|
|
|
15:30
1381
|
Μεσίνα
Μονόπολι
|
|
|
15:30
1382
|
Ρέτζιο Καλάμπρια
Κασερτάνα 1908
|
|
|
15:30
1383
|
Σιρακούσα Κάλσιο
Βιμπονέσε
|
|
|
15:30
1384
|
Σουντιρόλ
Σαμπενεντετέσε
|
|
|
15:30
1385
|
Τεράμο
Βενέτσια
|
|
|
15:30
1386
|
Φόντι
Ταράντο
|
|
|
15:30
1387
|
Πολοκουάνε Σίτι
Μπαρόκα
|
|
|
15:30
1388
|
Φρι Στέιτ Σταρς
Χάιλαντς Παρκ
|
|
|
15:30
1389
|
Χρόνινγκεν
Άγιαξ
|
|
|
15:30
1390
|
Ουτρέχτη
Ντεν Χάαγκ
|
|
|
15:30
1391
|
Ακίλιζ 29
Καμπούρ
|
|
|
15:30
1392
|
Κρασνοντάρ
Σπαρτάκ Μόσχας
|
|
|
15:30
1496
|
Κατανζάρο
Ματέρα
|
|
|
15:30
2408
|
Αντβέρπ
Ρόζελαρ
|
|
|
15:55
-
|
Αλ Σαϊλία II
Αλ Καραϊτιάτ II
|
|
|
15:55
1393
|
Ναφτ
Περσέπολις
|
|
|
16:00
-
|
Βέλκο Ηλέκτερ
Έλβα
|
|
|
16:00
-
|
Μάλμε
Ρόζενμποργκ
|
|
|
16:00
-
|
Τσικχούρα Σακίρ
Ντίλα Γκόρι
|
|
|
16:00
-
|
Ιμπέρια 1999
Τορπέντο Κουταΐσι
|
|
|
16:00
-
|
Αβιασάο
Σάντα Ρίτα
|
|
|
16:00
-
|
Πριμέιρο Ντε Αγκόστο
Ακαντέμικα Λομπίτο
|
|
|
16:00
-
|
Ρεκρεατίβο Ντα Κάαλα
Ντεσπορτίβο Ουίλα
|
|
|
16:00
-
|
Αρέμα
Σέμεν Πάντανγκ
|
|
|
16:00
1300
|
Νέφτσι Μπακού
Ζίρα
|
|
|
16:00
1394
|
Λοριάν
Μαρσέιγ
|
|
|
16:00
1395
|
Αμερθάλ
TSV Νέουμαρκτ
|
|
|
16:00
1396
|
Ζυρίχη
Κιάσο
|
|
|
16:00
1397
|
Λε Μοντ
Βίντερτουρ
|
|
|
16:00
1399
|
Έμπολι
Τζένοα
|
|
|
16:00
1400
|
Κάλιαρι
Ίντερ
|
|
|
16:00
1401
|
Κροτόνε
Σασσουόλο
|
|
|
16:00
1402
|
Ουντινέζε
Γιουβέντους
|
|
|
16:00
1403
|
Τορίνο
Παλέρμο
|
|
|
16:00
1404
|
Μπρέσια
Βερόνα
|
|
|
16:00
1405
|
Οσίγιεκ
Χάιντουκ Σπλιτ
|
|
|
16:00
1406
|
Ανόρθωση
Απόλλων Λεμεσού
|
|
|
16:00
1407
|
Αλουμίνι Κιντριτσέβο
Κρσκο
|
|
|
16:00
1408
|
Σλόβαν Λίμπερετς
Πρίμπραμ
|
|
|
16:00
2401
|
Μπούργκαν
Αλ Ζάχρα
|
|
|
16:00
2402
|
Αλ Σαμπάμπ Κουβέιτ
Αλ Σαχέλ Κουβέιτ
|
|
|
16:15
-
|
Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς
Γκουαρντάνε
|
|
|
16:20
1409
|
Ποντμπρεζόβα
Ζίλινα
|
|
|
16:30
-
|
Σεντ Πόλτεν ΙΙ
Άμστετεν
|
|
|
16:30
-
|
Ούνισπορτ Μπαφάνγκ
Λε Άστρ
|
|
|
16:30
-
|
Νιου Σταρς
Γιόνγκ Σπορτ Ακάντεμι
|
|
|
16:30
-
|
Άιγκλε Ρόγιαλ
Ντράγκον Γιάουντε
|
|
|
16:30
-
|
Μπαμπούτος
Φεουτσού
|
|
|
16:30
-
|
Ουμς Ντε Λουμ
Ρασίνγκ Ντε Μπαφουσάμ
|
|
|
16:30
1410
|
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Φράιμπουργκ
|
|
|
16:30
1411
|
Γιαγκελόνια
Σλασκ Βρότσλαβ
|
|
|
17:00
-
|
Βαλερένγκα
Μάριεχαμν
|
|
|
17:00
-
|
Πολωνία (Γ)
Ρουμανία (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Μόστα
Βαλέτα
|
|
|
17:00
-
|
Μουλούντια Ούζντα
Ράσινγκ Καζαμπλάνκα
|
|
|
17:00
-
|
Ουνιόν Σπορτίβ Σίντι Κάσεμ
Μας Μαχρίμπ
|
|
|
17:00
-
|
Τεμάρα
Μασσίρα
|
|
|
17:00
-
|
Ατβίνταμπεργκ
Νορτάλιε
|
|
|
17:00
-
|
ΕΣ Σαχέλ
Κλαμπ Αφρικέν
|
|
|
17:00
-
|
Ραπίντε Ουέμ Ζεμ
Ολιμπίκ Ντίτσιρα
|
|
|
17:00
-
|
Βιντάντ Φες
Γιουσούφια Μπερετσίντ
|
|
|
17:00
-
|
Ντουντελάνζ
Χαμ Μπενφίκα
|
|
|
17:00
-
|
Φόλα Ες
Ούνα Στράσεν
|
|
|
17:00
-
|
Ρασίνγκ Ουνιόν
Ουνιόν Τάιτους Πετάνγκε
|
|
|
17:00
-
|
Μοντόρφ
Βικτόρια Ροσπόρτ
|
|
|
17:00
-
|
Ρούμελαντζ
Ζενές Ες
|
|
|
17:00
-
|
Ασάντε Κοτόκο
Ελμίνα Σαρκς
|
|
|
17:00
-
|
Αντουάνα Σταρς
Άκρα Χαρτς Οφ Όουκ
|
|
|
17:00
-
|
Λιγκον Σίτις
Ίντερ Άλαϊς
|
|
|
17:00
-
|
Μπέτσεμ Γιουνάιτεντ
Λίμπερτι Προφέσιοναλς
|
|
|
17:00
-
|
Μπερεκούμ Τσέλσι
Ασάντι Γκολντ
|
|
|
17:00
-
|
Άκρα Γκρέιτ Ολίμπικς
Βάφα
|
|
|
17:00
-
|
Τέμα Γιουθ
Μπόλγκα Ολ Σταρς
|
|
|
17:00
-
|
Ντίφερντανζ 03
Ζενές Κανάχ
|
|
|
17:00
-
|
Κάερζενγκ 97
Πρόγκρες Νιεντερκόρν
|
|
|
17:00
-
|
Ουνιόν Αιτ Μελούλ
Βιντάντ Τεμάρα
|
|
|
17:00
1412
|
Κοπεγχάγη
Χόρσενς
|
|
|
17:00
1413
|
Λουκέρνη
Γκρασχόπερς
|
|
|
17:00
1414
|
Ουέσκα
Βαγιαδολίδ
|
|
|
17:00
1415
|
Σοκοελάμος
Ρεάλ Μαδρίτης Καστίγια
|
|
|
17:00
1416
|
ΑΕ Λεμεσού
Ερμής Αραδίππου
|
|
|
17:00
1417
|
Κενίτρα
Φους Ραμπάτ
|
|
|
17:00
1418
|
Τσαμπάμπ Κάσμπα Τάντλα
Ολιμπίκ Ντε Σάφι
|
|
|
17:00
1419
|
Βόρσκλα Πολτάβα
Ζόρια Λουγκάνσκ
|
|
|
17:00
1420
|
Βαρζίμ
Σάντα Κλάρα
|
|
|
17:00
1421
|
Βιζέλα
Ακαδέμικα
|
|
|
17:00
1422
|
Ακαντέμικο Βίσεου
Φρεαμούντε
|
|
|
17:00
1423
|
Βιτόρια Γκιμαράες Β'
Πεναφιέλ
|
|
|
17:00
1424
|
Ζιλ Βιθέντε
Λεϊσόες
|
|
|
17:00
1425
|
Φάφε
Ουνιάο Μαδέιρα
|
|
|
17:00
1426
|
Αμπερντίν
Πάρτικ Θιστλ
|
|
|
17:00
1428
|
ΑΪΚ Στοκχόλμης
Ντάλκουρντ
|
|
|
17:00
1429
|
Γκάις
Κρίστιανσταντ
|
|
|
17:00
1430
|
Έρεμπρο
Χάκεν
|
|
|
17:00
1431
|
Σλάβια Πράγας
Βικτόρια Πλζεν
|
|
|
17:00
1510
|
Εστουντιάντες Μέριντα
Αράγκουα
|
|
|
17:15
1432
|
Αστέρας Τρίπολης
ΑΟΚ Κέρκυρα
|
|
|
17:15
1433
|
Ξάνθη
Πλατανιάς
|
|
|
17:15
1434
|
Ατλέτικο Μαδρίτης
Βαλένθια
|
|
|
17:30
-
|
Κολόμπε
Κότον Σπορτ Ντε Γκαρουά
|
|
|
17:30
-
|
Έντινγκ Σπορτ
Λιόν Μπλέσε
|
|
|
17:30
1435
|
Ραπίντ Βιέννης
Σάλτσμπουργκ
|
|
|
17:30
1436
|
Λουντογκόρετς
Πιρίν Μπλαγκόεβγκραντ
|
|
|
17:30
1437
|
Μπασάνο
Μάντοβα
|
|
|
17:30
1438
|
Ρετζιάνα
Πάντοβα
|
|
|
17:30
1439
|
Σανταρκάνγκελο
Πορντενόνε
|
|
|
17:30
1440
|
Μανίσασπορ
Μπαντίρμασπορ
|
|
|
17:30
1523
|
Μακερατέσε
Γκούμπιο
|
|
|
17:45
2415
|
Ναϊμέγκεν
Χέρακλες
|
|
|
17:55
-
|
Ολίμπια Λιουμπλιάνα
Ρούνταρ Βελένζε
|
|
|
18:00
-
|
ΑΕΚ Λάρνακας
Αναγέννηση Δερυνείας
|
|
|
18:00
-
|
Μπαλμαζουιβάροσι
Σίγκαντ
|
|
|
18:00
-
|
Φλαμουρτάρι
Κούκεσι
|
|
|
18:00
1086
|
Βίγκρι Σουβάλκι
Ποντμπεσκίτζιε
|
|
|
18:00
1443
|
Σάντερλαντ
Μάντσεστερ Σίτι
|
|
|
18:00
1447
|
Ελ Εχίντο 2012
Βιγιανοβένσε
|
|
|
18:00
1448
|
Κορούξο
Αραντίνα
|
|
|
18:00
1450
|
Λινάρες
Ρεκρεατίβο Ουέλβα
|
|
|
18:00
1452
|
Μπούργος
Φερόλ
|
|
|
18:00
1454
|
Πονφεραντίνα
Ουνιόν Ντεπ. Μουτιλβέρα
|
|
|
18:00
1457
|
Σαν Φερνάντο
Ρεάλ Μούρθια
|
|
|
18:00
1458
|
Τολέντο Σαντ
Ρεαλ Σοσιεδάδ Β'
|
|
|
18:00
1460
|
Χέρκουλες
Λ' Οσπιταλέτ
|
|
|
18:00
1464
|
Σπόρτινγκ Κριστάλ
Ακαντέμια Καντολάο
|
|
|
18:00
1465
|
Φαμαλικάο
Κοβίλια
|
|
|
18:00
1466
|
Μαρίτιμο
Σετούμπαλ
|
|
|
18:00
1467
|
Αχμάτ Γκρόζνι
Ουφά
|
|
|
18:00
1469
|
Φενερμπαχτσέ
Ανκαρασπόρ
|
|
|
18:00
1481
|
Αλκογιάνο
Μπανταλόνα
|
|
|
18:00
2400
|
ΡΝΚ Σπλιτ
Τσιμπάλια
|
|
|
18:00
2405
|
Μπόιρο
Ιθάρα
|
|
|
18:00
2406
|
Κούλτουραλ Λεονέσα
Γκουιθέλο
|
|
|
18:00
2411
|
Τουλούζ
Λιλ
|
|
|
18:00
2418
|
Τουντελάνο
Σανταντέρ
|
|
|
18:00
2419
|
Ζαμούντιο
Μενσαχέρο
|
|
|
18:00
2420
|
Ατλέτικο Σαγκουντίνο
Πρατ
|
|
|
18:00
2422
|
Λα Ρόντα
Εξτρεμαδούρα
|
|
|
18:00
2426
|
Λα Όγια Λόρκα
Ρεάλ Χαέν
|
|
|
18:00
2427
|
Καϊσερισπόρ
Κασίμπασα
|
|
|
18:00
2430
|
Μέριδα
Ατλέτικο Σανλουκένο
|
|
|
18:05
-
|
Αλ Κχόρ II
Λεκβίγια ΙΙ
|
|
|
18:05
-
|
Αλ Ράιαν II
Ουμ Σαλάλ II
|
|
|
18:05
-
|
Κατάρ ΣΚ
Αλ Βάκρα ΙΙ
|
|
|
18:15
1470
|
Ελ Νασιονάλ
Ντεπορτίβο Κουένκα
|
|
|
18:30
-
|
Ποπαγιάν
Τσίκο
|
|
|
18:30
1471
|
Αμβούργο
Χέρτα Βερολίνου
|
|
|
18:30
1472
|
Λίγκα Ντε Κίτο
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε
|
|
|
18:30
1473
|
Σεστάο Ρίβερ
Λογρονιές
|
|
|
18:30
1474
|
Σομόζας
Κάουνταλ Ντεπορτίβο
|
|
|
18:30
1475
|
Μπενεβέντο
Σαλερνιτάνα
|
|
|
18:30
2429
|
Σλόβαν Μπρατισλάβας
Ζέμπλιν Μιχαλόβτσε
|
|
|
19:00
-
|
Αμέρικα ντε Κίτο
Αούκας
|
|
|
19:00
1477
|
Μπρόντμπι
Νόρτζελαντ
|
|
|
19:00
1478
|
Λεβάντε
Έλτσε
|
|
|
19:00
1479
|
Λούγκο
Αλμερία
|
|
|
19:00
1480
|
Ταραγόνα
Κόρδοβα
|
|
|
19:00
1484
|
Κορνεγιά
Μπανταλόνα Φουτούρ
|
|
|
19:00
1488
|
Μπαρακάλντο
Σαν Σεμπάστιαν Ρέγιες
|
|
|
19:00
1489
|
Χάποελ Κφαρ Σάμπα
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
|
|
|
19:00
1490
|
Ιτιχάντ Τάνγκερ
Σαμπάμπ Άτλας Κενίφρα
|
|
|
19:00
1491
|
Λεχ Πόζναν
Λέχια Γκντάνσκ
|
|
|
19:00
1492
|
Πόρτο Β
Πορτιμονένσε
|
|
|
19:00
1493
|
Κάρβινα
Ζλιν
|
|
|
19:30
-
|
Βόλιν Λουτσκ
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
|
|
19:30
1494
|
ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός
|
|
|
19:30
1495
|
Λας Πάλμας
Οσασούνα
|
|
|
19:30
1497
|
Παγκανέζε
Κοζέντσα
|
|
|
19:30
1498
|
Φιντελίς Άντρια
Ακράγας
|
|
|
19:30
1499
|
Φότζια
Γιούβε Στάμπια
|
|
|
19:30
1501
|
Σταλ Καμιάνσκε
Ζίρκα Κιροβόχαρντ
|
|
|
19:30
1502
|
Αλ Ιτιχάντ Τζέντα
Αλ Χιλάλ Ριάντ
|
|
|
20:00
-
|
Μαρκουένσε
Μίκτλαν
|
|
|
20:00
-
|
Αφογάδος ντα Ινγκαζέιρα
Σέρα Ταλχάδα
|
|
|
20:00
-
|
Ατλέτικο ΠΕ
Φλαμένγκο Αρκοβέρντε
|
|
|
20:00
1503
|
Λεόνες Νέγκρος
Σελάγια
|
|
|
20:00
1504
|
Πούμας
Σάντος Λαγκούνα
|
|
|
20:00
1505
|
Σπορ Ροζάριο
Μελγκάρ
|
|
|
20:00
1506
|
Μπελενένσες Σαντ
Τσάβες
|
|
|
20:00
1571
|
Πουέμπλα
Τίγκρες
|
|
|
20:15
1507
|
Χαποέλ Ασκελόν
Μακάμπι Τελ Αβίβ
|
|
|
20:15
1508
|
Λα Εκιδάδ
Ενβιγκάδο
|
|
|
20:30
1145
|
Κλουζ
Βιτορούλ Κονστάντσα
|
|
|
20:30
1146
|
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
Γκαζ Μέταν Μέντιας
|
|
|
20:30
1147
|
Παντούρι Τάργκου Τζίου
Ντιναμό Βουκουρεστίου
|
|
|
21:00
-
|
Φλουμινένσε
Φλαμένγκο
|
|
|
21:00
-
|
Ναούτικο
Σπορτ Ρεσίφε
|
|
|
21:00
-
|
Ζουαζεϊρένσε
Φλουμινένσε Ντε Φέιρα
|
|
|
21:00
-
|
Βιτόρια Ντα Κονκίστα
Μπαΐα
|
|
|
21:00
-
|
Σαλγκέιρο
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
|
|
|
21:00
-
|
Λοντρίνα
Σιανόρτε
|
|
|
21:00
-
|
Παρανά
Ρίο Μπράνκο ΠΡ
|
|
|
21:00
-
|
Αμέρικα ΠΕ
Βιτόρια Ακαντέμικα
|
|
|
21:00
-
|
Μπαΐα Ντε Φέιρα
Γκαλίσια Εσπόρτε Κλούμπε
|
|
|
21:00
-
|
Μπέλο Ζαρντίμ
Σέντραλ SC
|
|
|
21:00
-
|
Σάο Πάουλο
Σάντο Άντρε
|
|
|
21:00
-
|
Τσίκο Ντε Γκουιάνα
Μαργκαρίτα FC
|
|
|
21:00
-
|
Γιανέρος Γκουαράνε
Ατλέτικο Γκουανάρε
|
|
|
21:00
1516
|
Πορτουγκέζα
Μονάγκας
|
|
|
21:00
1517
|
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
Μπολιβάρ
|
|
|
21:00
1518
|
Ρεάλ Σαραγόσα
Νουμάνθια
|
|
|
21:00
1519
|
Χάποελ Αφούλα
Χάποελ Ραμάτ Γκαν
|
|
|
21:15
1520
|
Φαρ Ραμπάτ
Ολιμπίκ Χουρίμπγκα
|
|
|
21:30
-
|
Σάο Ζοζέ
Ιπιράνγκα RS
|
|
|
21:30
1521
|
Σάντος Ντε Γκουαπίλες
Ερεντιάνο
|
|
|
21:30
1522
|
Ανκόνα Ματέλιτσα
Φανό
|
|
|
21:30
1524
|
Φεραλπισάλο
Αλμπινολέφε
|
|
|
21:30
1525
|
Ελ Τάνκε Σίσλεϊ
Μπόστον Ρίβερ
|
|
|
21:30
1526
|
Ντανούμπιο
Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ
|
|
|
21:30
1527
|
Πλάζα Κολόνια
Ράμπλα Τζούνιορς
|
|
|
21:30
1528
|
Ράσινγκ Μοντεβιδέο
Μοντεβιδέο Γουόντερερς
|
|
|
21:45
1529
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο
Μάλαγα
|
|
|
21:45
1530
|
Μπολόνια
Λάτσιο
|
|
|
22:00
-
|
Ουνιόν Μανταλένα
Λεόνες
|
|
|
22:00
-
|
Βαγιεντουπάρ
Μπαρανκουίλα
|
|
|
22:00
-
|
Ατλέτικο Σοκόπο
Ντεπορτίβο Ντελ Τζούλια
|
|
|
22:00
-
|
Ουνιβερσιτάριο Μπένι
Ραμίρο Καστίγιο
|
|
|
22:00
1532
|
Ντεφένσα Xoυστίσια
Νιούελς Ολντ Μπόις
|
|
|
22:00
1533
|
Χιμνάσια Λα Πλάτα
Κίλμες
|
|
|
22:00
1534
|
Μονακό
Ναντ
|
|
|
22:00
1535
|
Λιμόν
Λα U Ουνιβερσιτάριος
|
|
|
22:00
1536
|
Κομπρελόα
Ντεπόρτες Βαλντίβια
|
|
|
22:00
1537
|
Σαν Μάρκος ντε Αρίκα
Ντεπόρτες Λα Σερένα
|
|
|
22:05
2412
|
Κλαμπ Ατλέτικο Εστουντιάντες
Ταγιέρες Ρεμέδιο
|
|
|
22:15
-
|
Ντεπ. Κουκούτα
Ατλέτικο Κάλι
|
|
|
22:15
1538
|
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα
Λος Μιγιονάριος
|
|
|
22:15
1539
|
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Βιτόρια Γκιμαράες
|
|
|
22:30
-
|
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
Αντίγκουα ΓΦΚ
|
|
|
22:30
1540
|
UΤC Καχαμάρκα
Χουάν Άουριτς
|
|
|
22:30
1541
|
Κούσκο
Αλιάνσα Λίμα
|
|
|
23:00
-
|
Μουνισιπάλ Λιμένο
Τσαλατενάνγκο
|
|
|
23:00
-
|
Κουμπάν Ιμπέριαλ
Μουνισιπάλ
|
|
|
23:00
-
|
Τζουτικάλπα
Σόσιαλ
|
|
|
23:00
-
|
Γκουαλασέο SC
Ντεπορτίβο Κολόν
|
|
|
23:00
1515
|
Ντεπορτίβο Τάτσιρα
Καραμπόμπο
|
|
|
23:00
1542
|
Σολ Ντε Αμέρικα
Ρούμπιο Νίου
|
|
|
23:00
1543
|
Παλεστίνο
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
|
|
|
23:00
1544
|
Νουμπλένσε
Σαντιάγκο Μόρνινγκ
|
|
|
23:00
2403
|
ΗΠΑ U20
Ονδούρα U20
|
|
|
23:15
-
|
Αλιάνσα Σαν Σαλβαδόρ
Λουίς Έιντζελ Φίρπο
|
|
|
23:15
-
|
ΚΝ Πλατένσε
Μάραθον
|
|
|
23:15
1567
|
Δε Στρόνγκεστ
Σαν Χοσέ Ορούρο
|
|
|
23:30
-
|
Βερανόπολις
Ζουβεντούδε
|
|
|
00:00
-
|
Ιτουάνο
Πόντε Πρέτα
|
|
|
00:00
-
|
Ντεπορτίβο Ολίμπια
CD Ρεάλ Σοσιεδάδ
|
|
|
00:00
-
|
Πλάζα Αμαντόρ
Σάντα Τζέμα
|
|
|
00:00
1545
|
Ορλάντο Σίτι
Νιου Γιόρκ Σίτι
|
|
|
00:00
1556
|
Ρίβερ Πλέιτ
Ουνιόν Σάντα Φε
|
|
|
00:00
1562
|
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
Καρμελίτα
|
|
|
00:10
1563
|
Γουαδαλούπε
Περέζ Ζέλεντον
|
|
|
00:15
1564
|
Αμέρικα Ντε Κάλι
Ατλέτικο Νασιονάλ
|
|
|
00:30
1565
|
Τολίμα
Όνσε Κάλντας
|
|
|
01:00
1531
|
Κολόν Σάντα Φε
Ολίμπο
|
|
|
01:10
1566
|
Χένεραλ Ντίαζ
Σέρο Πορτένιο
|
|
|
01:30
1568
|
Ρεάλ Ποτόσι
Πετρολέρο
|
|
|
01:30
1569
|
Σαν Λούις
Αντοφαγκάστα
|
|
|
02:00
-
|
Σελαχού
Ντεπορτίβο Μαλακατέκο
|
|
|
02:00
1570
|
Μπάνφιλντ
Μπόκα Τζούνιορς
|
|
|
02:30
1572
|
Ατλέτικο Τζούνιορ
Ατλέτικο Ουίλα
|
|
|
02:30
2425
|
Ατλάντα Γιουνάιτεντ
Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς
|
|
|
04:30
1573
|
Βανκούβερ Γουάιτκαπς
Φιλαδέλφεια Γιούνιον
|
|
|