06:00
-
|
Οσάκα
Νάρα Κλαμπ
|
|
|
06:00
137
|
Ρεάλ Σολτ Λέικ
Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι
|
|
|
07:00
-
|
Ντέβονπορτ Σίτι Στράικερς
Γκλένορσι Νάιτς
|
|
|
07:30
-
|
Λάμπτον Τζάφας
Εντζγουόρθ Ιγκλς
|
|
|
07:30
-
|
Μέιτλαντ
Άνταμστάουν Ρόζεμπουντ
|
|
|
08:00
-
|
Μπρίσμπεϊν Ρόαρ Γιουθ
Μόρετον Μπέι Γιουν.
|
|
|
08:00
-
|
Σεντρ Οφ Έξελανς
Γουόντεν Γουέστον
|
|
|
08:00
138
|
Άβοντεϊλ
Γουέριμπι Σίτι
|
|
|
08:00
139
|
Γκριν Γκούλι
Χιούμ Σίτι
|
|
|
08:00
140
|
Νόρθκοουτ Σιτι
Ντάνενονγκ Θάντερ
|
|
|
08:30
141
|
Αδελάιδα Μπλου Ίγκλς
Γουέστ Τόρρενς Μπιρκάλα
|
|
|
08:30
142
|
Αδελαΐδα Ρέιντερς
Καμπελτάουν Σίτι
|
|
|
08:30
143
|
Αντέλαϊντ Σίτι
Αντέλαϊντ Κόμετς
|
|
|
08:30
144
|
Δυτική Αδελαΐδα
Πορτ Αντελάιντ Πάιρετς
|
|
|
08:30
145
|
Πάρα Χιλς Νάιτς
Νορθ Ίστερν Μέτροσταρς
|
|
|
08:30
146
|
Σάουθ Αντελάιντ
Μοντμπούρι Τζετς
|
|
|
09:00
-
|
Τόκιο Μουσασίνο
Χόντα Λοκ
|
|
|
09:30
-
|
Λάνσεστον Σίτι
Κίνγκμπορο Λάϊονς
|
|
|
10:00
-
|
Γκολντ Κόουστ Σίτι
Σ. Γ. Κουίν. Θάντερ
|
|
|
10:00
-
|
Περθ Γκλόρι Νέοι
Εκού Γιουνταλούπ
|
|
|
10:00
147
|
Μπαλκάτα
Περθ
|
|
|
10:00
148
|
Μπεϊσγουότερ Σίτι
Κόκμπερν Σίτι
|
|
|
10:00
149
|
Γκολντ Κόουστ Γιουν.
Σ. Γ. Κουίν. Θάντερ
|
|
|
10:00
150
|
Πορτ Μέλμπουρν Σαρκς
Μπέντλι Γκρινς
|
|
|
10:00
151
|
Σορέντο ΦΚ
Ίγκλγουντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
10:00
152
|
Σουμπιάκο
Φλορεάτ Αθήνα
|
|
|
10:00
153
|
Στίρλινγκ Μασεντόνια
Αρμαντέιλ
|
|
|
10:30
-
|
Τσινγκντάο Χαϊνίου
Τιαντζίν Τιανχάι
|
|
|
11:00
154
|
Μπρισμπέιν Σίτι
Νόρθερν Φιούρι
|
|
|
12:00
-
|
Χόντα
Μαρουγιάσου Οκαζάκι
|
|
|
12:00
-
|
Τζεφ Γιουν. Τσίμπα (Γ)
Ίγκα Κουνοίτσι (Γ)
|
|
|
12:00
155
|
Γουέστερν Πράιντ
Κέρνς
|
|
|
12:00
156
|
Πασκόε Βέιλ
Σάουθ Μέλμπουρν
|
|
|
12:00
157
|
Βεντφορέτ Κόφου
Ματσουμότο Γιαμάγκα
|
|
|
12:30
-
|
Τοντέλα
Ακαδέμικα
|
|
|
12:30
158
|
Κρόιντον Κινγκς
ΦΚ Μπέογκραντ
|
|
|
12:30
159
|
Σάδερλαντ Σαρκς
Μάνλι Γιουνάιτεντ
|
|
|
12:30
160
|
Κασίμα Άντλερς
ΦΚ Τόκιο
|
|
|
13:00
161
|
Βίσελ Κόμπε
Γκάμπα Οσάκα
|
|
|
13:00
162
|
Καβασάκι
Σιμίζου
|
|
|
13:00
163
|
Ναγκόγια
Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς
|
|
|
13:00
164
|
Σεντάι
Κασίβα Ρέισολ
|
|
|
13:00
165
|
Σαγκάν Τοσού
Σόναν Μπελμάρε
|
|
|
13:00
166
|
Χιροσίμα
Γιοκοχάμα Μαρίνος
|
|
|
13:00
167
|
Ουλσάν HD
Σεονγκνάμ
|
|
|
13:00
168
|
Ποχάνγκ
Γκουανγκτζού
|
|
|
13:00
169
|
Σεούλ
Ίντσεον Γιουν.
|
|
|
13:00
170
|
Γκοϊάνγκ Ζάικρο
Μπούτσεον 1995
|
|
|
13:30
-
|
Χινγιάνκ Τιασάν Λέοπαρντ
BIT
|
|
|
13:30
171
|
Μοντ. Γιαμαγάτα
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα
|
|
|
13:30
172
|
Νταεγού
Γκανγκβόν
|
|
|
14:00
-
|
Ζεζιάνγκ Γιτένγκ
Γκουιτσόου Χένγκφεν
|
|
|
14:00
-
|
Λίλεστρομ (Γ)
Ρόζενμποργκ (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Τσιανγκράι Γιουν.
Ρατσαμπούρι
|
|
|
14:00
-
|
Τσονμπούρι
Σούπερ Πάουερ
|
|
|
14:00
173
|
Γκρόιτερ Φιρτ
Καρλσρούη
|
|
|
14:00
174
|
Τσανγκτσούν Γιατάι
Σανγκάη Σένζιν
|
|
|
14:30
-
|
Γουχάν Γιανγκτζέ
Μπέιτζινγκ Σπορτ Γιουν.
|
|
|
14:30
-
|
ΦΣΒ 63 Λουκενβάλντε
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ
|
|
|
14:30
-
|
Χουνάν Μπιλοούζ
Ντάλιαν Προ
|
|
|
14:30
175
|
Χιμπέρνιαν
Ρέιντζερς
|
|
|
14:35
-
|
Νέι Μονγκόλ
Τζιανχί Λουσάν
|
|
|
14:35
176
|
Λιαολίνγκ Γουογίν
Τσιανγκσού Σούνινγκ
|
|
|
14:35
177
|
Κανγκζού Μάιτι Λάιονς
Γκουανγκτσού Σίτι
|
|
|
14:45
-
|
Γκριν Άρτσερς Γιουν.
Γκλόμπαλ Σεμπού
|
|
|
15:00
-
|
Αντβέρπ
Λιρς
|
|
|
15:00
-
|
Βουπερτάλερ
Βικτόρια Κολωνίας
|
|
|
15:00
-
|
Γκοσλέρερ
Αμβούργο ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Βόλφσμπουργκ ΙΙ
Ντρόχτερσεν Ασέλ
|
|
|
15:00
-
|
Άμπεργκ
Νυρεμβέργη ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Άουγκσμπουργκ ΙΙ
Βικτόρια Ασχάφενμπουργκ
|
|
|
15:00
-
|
Ιλερτίσεν
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Ουντερχάκινγκ
Ρέγκενσμπουργκ
|
|
|
15:00
-
|
Μπραν (Γ)
Βαλερένγκα (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Σισάκετ
Νάκον Ρατσασίμα
|
|
|
15:00
178
|
Άαλεν
Τσέμνιτσερ
|
|
|
15:00
179
|
Άουε
Όσναμπρικ
|
|
|
15:00
180
|
Βέχεν
Βιρτσμπούργκερ Κίκερς
|
|
|
15:00
181
|
Κίκερς Στουτγάρδης
Φορτούνα Κολωνίας
|
|
|
15:00
182
|
Ντιναμό Δρέσδης
Στουτγκάρδη II
|
|
|
15:00
183
|
Πρόισεν Μούνστερ
Σόνενχοφ
|
|
|
15:00
184
|
Χάνσα Ροστόκ
Βέρντερ Βρέμης Β
|
|
|
15:00
185
|
Χόλσταϊν Κίελ
Μάιντζ ΙΙ
|
|
|
15:00
186
|
Μίλαν
Ίντερ
|
|
|
15:00
482
|
Άουγκσμπουργκ
Νόριτς
|
|
|
15:30
-
|
Ντεν Χάαγκ
Βέροια
|
|
|
15:30
187
|
Μπρέντφορντ
Στόουκ
|
|
|
16:00
-
|
Κοκόλα GBK
Σάντα Κλάους
|
|
|
16:00
-
|
TPV Τάμπερε
Γιαπς
|
|
|
16:00
-
|
Βόλφσμπουργκ
Βιγιαρεάλ
|
|
|
16:00
-
|
Νάις Φούτις (Γ)
Ίλβες (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Σβαρτς Βάις Ρέντεν
Χαβέλσε
|
|
|
16:00
-
|
Σινγκτάρουα
Πάτουμ Γιουνάιτεντ
|
|
|
16:00
-
|
Χόνκα (Γ)
Παλόκισατ (Γ)
|
|
|
16:00
188
|
Ουφά
Ροστόφ
|
|
|
16:00
189
|
Γιάρο
Χέλσινγκφορς
|
|
|
16:00
190
|
Ελσίνκι
Κότκα
|
|
|
16:00
191
|
Κέμι
ΕΙΦ Εκένας
|
|
|
16:00
192
|
Τούρκου
Γιβάσκιλα
|
|
|
16:00
193
|
Χάκα
Ούλου
|
|
|
16:00
201
|
Οξτέπεζ Κοσκετάου
Αστάνα
|
|
|
16:30
-
|
Ίνφονετ ΙΙ
Νόμε Κάλιου ΙΙ
|
|
|
16:30
-
|
Ίνγκολσταντ
Θέλτα
|
|
|
16:30
194
|
Ζανκτ Πάουλι
Αρμίνια Μπίλεφελντ
|
|
|
16:30
195
|
ΦΣΒ Φρανκφούρτης
Λειψία
|
|
|
16:30
196
|
Χόνβεντ
ΜΤΚ Βουδαπέστης
|
|
|
17:00
-
|
GD Ιντερκλούμπε
Πέτρο Λουάντα
|
|
|
17:00
-
|
Ακίλιζ 29
Αλ Ουάσλ
|
|
|
17:00
-
|
Μπαρνέτ
Μίλτον Κέινς Ντονς
|
|
|
17:00
-
|
Μπράντφορντ
Καρλάιλ
|
|
|
17:00
-
|
Μπέρτον
Μπέρμιγχαμ
|
|
|
17:00
-
|
Σέλτικ
Ρεν
|
|
|
17:00
-
|
Τσέλτεναμ
Μπρίστολ Ρόβερς
|
|
|
17:00
-
|
Τσέστερφιλντ
Μπέρνλι
|
|
|
17:00
-
|
Κόλτσεστερ
Λέιτον Όριεντ
|
|
|
17:00
-
|
Ντονκάστερ
Μίντλεσμπρο
|
|
|
17:00
-
|
Νταντί Γιουνάιτεντ
Γουότφορντ
|
|
|
17:00
-
|
Ίστλιχ
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Γκέιτσχεντ
Χάρτλπουλ
|
|
|
17:00
-
|
Γκρίμσμπι Τάουν
Νοτς Κάουντι
|
|
|
17:00
-
|
Χάιντ
Χάλιφαξ
|
|
|
17:00
-
|
Κιλμάρνοκ
Φλίτγουντ Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Λούτον
Κόβεντρι
|
|
|
17:00
-
|
Νότιγχαμ Φόρεστ
Σουόνσι
|
|
|
17:00
-
|
Όλνταμ
Μπλάκμπερν
|
|
|
17:00
-
|
Πάρτικ Θιστλ
Ρόδεραμ
|
|
|
17:00
-
|
Πιτέρμπορο
Ίπσουιτς
|
|
|
17:00
-
|
Πορτ Βέιλ
Χετάφε
|
|
|
17:00
-
|
Ρότσντεϊλ
Χάντερσφιλντ
|
|
|
17:00
-
|
Ρος Κάουντι
Ναϊμέγκεν
|
|
|
17:00
-
|
Σριούσμπερι
Γουλβς
|
|
|
17:00
-
|
Σεντ Τζόνστον
Μπλάκπουλ
|
|
|
17:00
-
|
Σουίντον Τάουν
Γουέστ Μπρομ
|
|
|
17:00
-
|
Τβέντε
Γκεντσλερμπιρλιγκί
|
|
|
17:00
-
|
Ράιν Λεσχ
Βάκερ Μπουργκχάουζεν
|
|
|
17:00
-
|
Φραμ Ρέικιαβικ
Θορ Ακουρεγιρί
|
|
|
17:00
-
|
Άλτα
Ράουφος
|
|
|
17:00
-
|
Νάιμπεργκσουντ Τρισίλ
Φραμ Λάρβικ
|
|
|
17:00
-
|
Σολά
Φλεκερόι
|
|
|
17:00
-
|
Ουλενσάκερ Κίζα
Φάνα
|
|
|
17:00
-
|
Κλεπ (Γ)
Αμαζόν Γκριμστάντ (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Μπρόρα Ρέιντζερς
Αλόα Αθλέτικ
|
|
|
17:00
-
|
Έντινμπουργκ Σίτι
Κουίνς Παρκ
|
|
|
17:00
-
|
Κρίστιανσαντ (Γ)
Βιτσζό (Γ)
|
|
|
17:00
-
|
Αβιασάο
Σπόρτινγκ Ντε Καμπίπντα
|
|
|
17:00
-
|
Ρεκρεατίβο Ντο Λιμπόλο
Ντεσπορτίβο Ουίλα
|
|
|
17:00
-
|
Ανίφ
Εούγκεντορφ
|
|
|
17:00
-
|
Βέστρι
Θρότουρ Ρέικιαβικ
|
|
|
17:00
-
|
Γιόβικ ΦΦ
Λόρενσκογκ
|
|
|
17:00
-
|
Έιντσβολντ Τερν
Αρεντάλ
|
|
|
17:00
-
|
Έγκερσουντ
Όντα
|
|
|
17:00
-
|
Βίνταρ
Ντον
|
|
|
17:00
-
|
Χενεράλ Καμπαγέρο
Φερνάντο Ντε Λα Μόρα
|
|
|
17:00
-
|
Προγκρέσο Λούντα Σουλ
Σαγκράντα Εσπεράνσα
|
|
|
17:00
-
|
Σπορτ Κολόμπια
Ντεπορτίβο Κααγκουάζου
|
|
|
17:00
197
|
Μάτερσμπουργκ
Σάλτσμπουργκ
|
|
|
17:00
198
|
Γουόλσολ
Άστον Βίλα
|
|
|
17:00
199
|
Μάνσφιλντ
Λέστερ
|
|
|
17:00
200
|
Τσάρλτον
Γουέστ Χαμ
|
|
|
17:00
202
|
Τόμπολ
Καϊράτ Αλμάτι
|
|
|
17:00
203
|
Καρπάτι Λβιβ
Σταλ Καμιάνσκε
|
|
|
17:00
204
|
Χοβέρλα Ουζχόροντ
Βόρσκλα Πολτάβα
|
|
|
17:00
205
|
Ανάν Αθλέτικ
Ερντριόνιανς
|
|
|
17:00
206
|
Αρμπρόουθ
Ντανφέρμλιν
|
|
|
17:00
207
|
ΕΪΡ Γιουνάιτεντ
Άλμπιον Ρόβερς
|
|
|
17:00
210
|
Έλγκιν Σίτι
Στέρλινγκ Άλμπιον
|
|
|
17:00
211
|
Ιστ Στέρλινγκ
Στενχάουσμιουρ
|
|
|
17:00
212
|
Κάουντενμπιθ
Ρέιθ Ρόβερς
|
|
|
17:00
213
|
Κουίν Οφ Σάουθ
Στρανράερ
|
|
|
17:00
214
|
Λίβινγκστον
Κλάιντ
|
|
|
17:00
215
|
Μόρτον
Νταμπάρτον
|
|
|
17:00
216
|
Μπρέχιν
Πίτερχεντ
|
|
|
17:00
217
|
Σεντ Μίρεν
Μπέργουικ
|
|
|
17:00
218
|
Φόλκερκ
Ιστ Φάιφ
|
|
|
17:00
219
|
Φόρφαρ
Μοντρόουζ
|
|
|
17:00
220
|
Ατβίνταμπεργκ
Χέλσινγκμποργκ
|
|
|
17:00
221
|
Μάλμε
Σούντσβαλ
|
|
|
17:00
222
|
Χάκεν
Κάλμαρ
|
|
|
17:00
223
|
ΑΦΚ Εσκίλστουνα
Γιένσεπινγκ Σόντρα
|
|
|
17:00
224
|
Έστερσουντ
Βάρμπεργκ Μπόις
|
|
|
17:00
225
|
Ούτσικτενς
Μιάλμπι
|
|
|
17:00
226
|
Συριάνσκα
Άνγκελχολμς
|
|
|
17:00
253
|
Χοφενχάιμ
Λιντς
|
|
|
17:00
483
|
Γκλάντμπαχ
Μπούρσασπορ
|
|
|
17:30
-
|
Σίλκεμποργκ
Βεστσάελαντ
|
|
|
17:30
484
|
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Φούλαμ
|
|
|
18:00
-
|
Σταντλ Πάουρα
Ουνιόν Στ. Φλοριάν
|
|
|
18:00
-
|
Λόμελ
Φένλο
|
|
|
18:00
-
|
Παλέρμο
Χάποελ Χάιφα
|
|
|
18:00
-
|
Τσβόλε
Λεβάντε
|
|
|
18:00
-
|
Βιτσέντζα
ΣΠΑΛ
|
|
|
18:00
-
|
Μπρέγκενζ
Πινζάου Σάλφελντεν
|
|
|
18:00
-
|
Νιου Εντούμπιας Γιουν.
Άκρα Χαρτς Οφ Όουκ
|
|
|
18:00
227
|
Τσακαρίτα Τζούνιορς
Χιμνάσια Μεντόζα
|
|
|
18:00
228
|
Βέρντερ Βρέμης
Σεβίλλη
|
|
|
18:00
229
|
Ποντμπρεζόβα
Τρεντσίν
|
|
|
18:00
230
|
Ζμπροϊόφσκα Μπρνο
Μπάνικ Οστράβα
|
|
|
18:00
231
|
Πρίμπραμ
Γιάμπλονετς
|
|
|
18:00
232
|
Σλοβάτσκο
Ντούκλα Πράγας
|
|
|
18:00
485
|
Χρόνινγκεν
Ρόντα
|
|
|
18:20
-
|
Άρσεναλ
Λυών
|
|
|
18:30
-
|
Ράντινκ Μπιτζελίνα
Βίτεζ
|
|
|
18:30
-
|
Ρούνταρ Πριγιέντορ
Μλάντοστ Ντόμποϊ
|
|
|
18:30
-
|
Μπότεφ Γκαμπαλόβο
Λοκομοτίβ Γκόρνα Οριαχόβιτσα
|
|
|
18:30
-
|
JP Πιεταρσάρι
Καχάανι
|
|
|
18:30
-
|
Ντιναμό Ότο
Ακαντέμια Κισινάου
|
|
|
18:30
-
|
Μπάλτι
Ζίμπρου
|
|
|
18:30
-
|
Λουντογκόρετς Β
Ντουνάφ Ρούσε
|
|
|
18:30
-
|
Νεφτοχίμικ
Λοκομοτίβ Μέζντρα
|
|
|
18:30
-
|
Σπάρτακ Πλέβεν
Πίριν Ράζλογκ
|
|
|
18:30
-
|
Βερέγια
Σεπτέμβρι Σίμιτλι
|
|
|
18:30
233
|
Μοντάνα
Μπότεφ Πλόβντιβ
|
|
|
18:30
234
|
Βιτορούλ Κονστάντσα
Ντιναμό Βουκουρεστίου
|
|
|
18:30
235
|
Ντιναμό Μόσχας
Μορντόβια Σαράνσκ
|
|
|
18:30
236
|
Ουνιόν Εσπανιόλα
Κόλο Κόλο
|
|
|
18:45
-
|
Βιλ 1900
Ααράου
|
|
|
18:45
-
|
Βόλεν
Λε Μοντ
|
|
|
18:45
237
|
Γιούνγκ Μπόις
Λουκέρνη
|
|
|
19:00
-
|
WSG Τιρόλ
Χαρντ
|
|
|
19:00
-
|
Αλεμάνια Άαχεν
Βορμάτια Βορμς
|
|
|
19:00
-
|
Ντεν Μπος
Εξέλσιορ
|
|
|
19:00
-
|
Ορλεάν
Τρουά
|
|
|
19:00
-
|
Ρίο Άβε
Μορεϊρένσε
|
|
|
19:00
-
|
Βίλεμ
Ανκαρασπόρ
|
|
|
19:00
-
|
Γκρανίτας
Ζαλγκίρις Βίλνιους
|
|
|
19:00
-
|
Σερίφ Τιρασπόλ
Σαχάν Σεαντίρ Λούνγκα
|
|
|
19:00
-
|
Ντορμπίρν 1913
Βάκερ Ίνσμπρουκ ΙΙ
|
|
|
19:00
238
|
Κόρτραϊκ
Σταντάρ Λιέγης
|
|
|
19:00
239
|
Χάουγκεσουντ
Στάμπαεκ
|
|
|
19:00
240
|
Φέχερβαρ
Χαλάντας
|
|
|
19:00
241
|
Πακς
Μπεκεσάμπα
|
|
|
19:00
242
|
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
Κορόνα Κίελτσε
|
|
|
19:00
243
|
Γιαβόρ
Σπαρτάκ Σουμπότιτσα
|
|
|
19:00
244
|
Μλάντοστ Λουτσάνι
Νόβι Παζάρ
|
|
|
19:00
245
|
Φρέι
Ντέγκερφορς
|
|
|
19:00
445
|
Μπεσίκτας
Λιλ
|
|
|
19:00
486
|
Τουλούζ
Ρεάλ Σοσιεδάδ
|
|
|
19:30
-
|
Χέρτα Βερολίνου
Ακισασπόρ
|
|
|
19:30
-
|
Μαρίτιμο
Πεναφιέλ
|
|
|
19:30
-
|
Νέα Σαλαμίνα
Ανόρθωση
|
|
|
19:30
-
|
Μπρεστ
Γκινγκάμπ
|
|
|
19:30
246
|
Γκρόντιγκ
Αλτάχ
|
|
|
19:30
247
|
Ραπίντ Βιέννης
Ριντ
|
|
|
19:30
248
|
Στουρμ Γκρατς
Αντμίρα Βάκερ
|
|
|
19:30
249
|
Βαλούρ Ρέικιαβικ
Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ
|
|
|
19:30
250
|
Ζόρια Λουγκάνσκ
Μέταλιστ Χάρκιβ
|
|
|
19:30
251
|
Ντιναμό Κιέβου
Ολιμπίκ Ντόνετσκ
|
|
|
20:00
-
|
Πόμορι
Ομπόρσιθε
|
|
|
20:00
-
|
Σοζοπόλ
Μπάνσκο
|
|
|
20:00
-
|
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
Ίντερ Ζάπρεζιτς
|
|
|
20:00
-
|
Αμιάν
Σεντάν
|
|
|
20:00
-
|
Αντάλιασπορ
Μαρσέιγ
|
|
|
20:00
-
|
Ατλέτικο Μαδρίτης
Νουμάνθια
|
|
|
20:00
-
|
Μάαστριχτ
ΦΚ Αϊντχόφεν
|
|
|
20:00
-
|
Αλ Αχλί Κάιρο
ΕΣ Σαχέλ
|
|
|
20:00
252
|
Γαλατασαράι
Ουντινέζε
|
|
|
20:00
254
|
Πάιντε Λιναμεσκόντ
Πάρνου Βάπρους
|
|
|
20:00
255
|
Παρτιζάν
Γιαγκοντίνα
|
|
|
20:00
256
|
Σκάλιτσα
Ζέμπλιν Μιχαλόβτσε
|
|
|
20:00
487
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο
Βαγιαδολίδ
|
|
|
20:05
-
|
Βραζιλία
Παναμάς
|
|
|
20:05
257
|
Γιουβέντους
Ντόρτμουντ
|
|
|
20:15
-
|
Χέρενφεν
Μπάνι Γιας
|
|
|
20:30
-
|
Μπρίστολ Σίτι (Γ)
Σάντερλαντ (Γ)
|
|
|
20:30
-
|
Λούγκο
Λα Κορούνια
|
|
|
20:30
-
|
Ναντ
Μπόρνμουθ
|
|
|
20:30
-
|
Ούνιον Κομέρσιο
Χουάν Άουριτς
|
|
|
20:45
-
|
Τσέλικ Ζένιτσα
Σλόμποντα Τούζλα
|
|
|
21:00
-
|
Ντεπορτίβο Εσπανιόλ
Ουρκουίθα
|
|
|
21:00
-
|
Έλτσε
Ολιμπίκ Ντε Ξατίβα
|
|
|
21:00
258
|
Χιμνάσια Λα Πλάτα
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε
|
|
|
21:00
259
|
Γκιγιέρμο Μπράουν
Βίγια Νταλμίν
|
|
|
21:00
260
|
Γκενκ
Λέουβεν
|
|
|
21:00
261
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Λόκερεν
|
|
|
21:00
262
|
Οστάνδη
Μαλίν
|
|
|
21:00
263
|
Λέφσκι Σόφιας
Λίτεξ Λόβετς
|
|
|
21:00
264
|
Γκρασχόπερς
Βασιλεία
|
|
|
21:00
265
|
Στεάουα Βουκουρεστίου
Κλουζ
|
|
|
21:00
266
|
Αχμάτ Γκρόζνι
Κούμπαν
|
|
|
21:00
267
|
Βοζντόβατς
Μπόρατς Τσακάκ
|
|
|
21:15
268
|
Ντομζάλε
Μάριμπορ
|
|
|
21:15
269
|
Τέπλιτσε
Σίγκμα Όλομουτς
|
|
|
21:30
-
|
Κλαμπ Ατλέτικο Ατλάντα
Μπράουν ντε Αντρόγκε
|
|
|
21:30
-
|
Κομουνικασιόνες
Ντεπορτίβο Μερλό
|
|
|
21:30
-
|
Ντεπορτίβο Αρμένιο
Βίγια Σαν Κάρλος
|
|
|
21:30
-
|
Αλμπαθέτε
Ράγιο Βαγιεκάνο
|
|
|
21:30
-
|
Βαλένθια
Αϊντχόφεν
|
|
|
21:30
-
|
Βερόνα
Ρίζεσπορ
|
|
|
21:30
270
|
Λόνγκφορντ Τάουν
Ντρόχεντα Γιουνάιτεντ
|
|
|
21:30
271
|
Βάσας
Ούιπεστ
|
|
|
21:30
272
|
Λεχ Πόζναν
Λέχια Γκντάνσκ
|
|
|
21:30
273
|
Κομπρεσάλ
Ατλέτικο Σαν Λούις
|
|
|
21:45
-
|
Κόουβ Ράμπλερς
Καμπιντέλι
|
|
|
21:45
-
|
Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς
Στάντε Μαλιέν Ντε Μπαμάκο
|
|
|
21:45
488
|
Τσεζένα
Τζένοα
|
|
|
22:00
-
|
Ντεπόρτες Μαγκαλάνες
Έβερτον Ντε Βίνα
|
|
|
22:00
-
|
Ουνιόν Σαν Φελίπε
Πουέρτο Μοντ
|
|
|
22:00
-
|
ΡΝΚ Σπλιτ
Οσίγιεκ
|
|
|
22:00
-
|
Βίλα Νόβα
Άσα Αλ
|
|
|
22:00
-
|
Σπορτίβο Ιτένο
12 Ντε Οκτούμπρε
|
|
|
22:00
-
|
Σπορτίβο Τρινιντένσε
Ρεσιστένθια
|
|
|
22:00
-
|
Αγκούια Ντε Μαράμπα
Φορταλέζα
|
|
|
22:00
-
|
Κριστομπάλ Κολόν Ντε Νεμπί
Ρίβερ Πλέιτ Ασουνσιόν
|
|
|
22:00
-
|
Ντεπορτίβο Λιμπερασιόν
Σπορτίβο Καραπέγκουα
|
|
|
22:00
274
|
Ντεπορτίβο Πάστο
Τζαγκουάρες Ντε Κόρντομπα
|
|
|
22:15
-
|
Μπέτις
Σετούμπαλ
|
|
|
22:15
275
|
Σαρμιέντο Χουνίν
Τίγκρε
|
|
|
22:30
276
|
Κλαμπ Ρεγκάτας
Παϊσαντού
|
|
|
22:30
277
|
Κρισιούμα
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
|
|
|
22:30
278
|
Μπαΐα
Μποταφόγκο
|
|
|
22:30
279
|
Ναούτικο
Βιτόρια Μπαΐα
|
|
|
22:30
280
|
Σαμπάιο Κορέα
ABC Νατάλ
|
|
|
23:00
-
|
Μπαρανκουίλα
Λεόνες
|
|
|
23:00
-
|
Βαγιεντουπάρ
Αμέρικα Ντε Κάλι
|
|
|
23:00
-
|
Αούκας
Λίγκα Ντε Λόχα
|
|
|
23:00
-
|
Σπόρτινγκ Κριστάλ
Ουνιβ. Σαν Μάρτιν
|
|
|
23:00
-
|
Ντεπόρτες Λα Σερένα
Νουμπλένσε
|
|
|
23:00
-
|
ΑΚ. Πουέρτο Καμπέλο
UCV
|
|
|
23:00
-
|
Πολιθία Ντε Λάρα
Ατλέτικο Ελ Βίγια
|
|
|
23:00
281
|
ΗΠΑ
Παναμάς
|
|
|
23:00
282
|
Σπορτίβο Σαν Λορέντζο
Σέρο Πορτένιο
|
|
|
23:05
283
|
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Μπαρτσελόνα
|
|
|
23:15
284
|
Ρίβερ Πλέιτ
Κολόν Σάντα Φε
|
|
|
00:00
-
|
LDU Πορτοβιέγο
Ντελφίν
|
|
|
00:00
285
|
Τσίκο
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
|
|
|
00:00
286
|
Σαντιάγο Γουόντερερς
Σαν Μάρκος ντε Αρίκα
|
|
|
00:15
287
|
Ρούμπιο Νίου
Ντεπορτίβο Καπιάτα
|
|
|
00:30
-
|
Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ
Ρούνα
|
|
|
00:30
-
|
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα
Καράκας
|
|
|
00:30
288
|
Αβάι
Ατλέτικο Παραναένσε
|
|
|
00:45
289
|
Ουνιόν Σάντα Φε
Μπάνφιλντ
|
|
|
01:00
-
|
Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα
Σιμαρόνες Ντε Σονόρα
|
|
|
01:00
-
|
Κάσιας
Γκουαρανί
|
|
|
01:00
290
|
Κρουζ Αζούλ
Μονάρκας
|
|
|
01:05
291
|
Τσέλσι
Παρί Σεν Ζερμέν
|
|
|
01:30
292
|
Γκρέμιο
Σπορτ Ρεσίφε
|
|
|
01:30
293
|
Σπορτίβο Λουκένιο
Κλουμπ Γκουαράνι
|
|
|
01:45
-
|
Σπορτ Λορέτο
Σπορτ Χουανκάγιο
|
|
|
02:00
-
|
Ζακατεπέκ
Σελάγια
|
|
|
02:00
-
|
Σκάι Μπλου (Γ)
Μπόστον Μπρέκερς (Γ)
|
|
|
02:00
-
|
Ουάσινγκτον Σπίριτ (Γ)
Σικάγο Ρεντ Σταρς (Γ)
|
|
|
02:00
-
|
Νιαγκάρα Γιουνάιτεντ
Μίλτον
|
|
|
02:00
-
|
Γουέστερν Νιου Γιορκ (Γ)
Χιούστον Ντας (Γ)
|
|
|
02:00
294
|
Ατλέτικο Ουίλα
Ατλέτικο Νασιονάλ
|
|
|
02:10
295
|
Ιντεπεντιέντε
Ατλέτικο Ραφαέλα
|
|
|
02:30
-
|
Γκουαγιακίλ Σίτι
Έμελεκ
|
|
|
02:30
-
|
Λίγκα Ντε Κίτο
Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο
|
|
|
02:30
-
|
Ίντι Ελέβεν
Νιου Γιόρκ Κόσμος
|
|
|
02:30
-
|
Τάμπα Μπέι Ρόντις
Φορτ Λότερντειλ Στράικερς
|
|
|
02:30
-
|
Τορόντο Κροατία
Σκάρμπορο ΣΚ
|
|
|
02:30
296
|
Κολόμπους Κρου
Τορόντο
|
|
|
02:30
297
|
Βελέζ Σάρσφιλντ
Ολίμπο
|
|
|
02:30
298
|
Ουνιόν Λα Καλέρα
Ο Χίγκινς
|
|
|
03:00
-
|
Ατλέτικο Σαν Λούις
Λεόνες Νέγκρος
|
|
|
03:00
-
|
Ντεπ. Ουνιβερσιτάριο
Ταούρο
|
|
|
03:00
299
|
Μόντρεαλ Ίμπακτ
Σιάτλ Σάουντερς
|
|
|
03:00
300
|
Ατλέτικο Μινέιρο
Φιγκεϊρένσε
|
|
|
03:00
301
|
Λουβερντένσε
Οέστε ΣΠ
|
|
|
03:00
302
|
Σεάρα
Μότζι Μίριμ
|
|
|
03:00
303
|
Τίγκρες
Τολούκα
|
|
|
03:15
304
|
Ινστιτούτο Κόρδοβα
Φέρο Καρίλ
|
|
|
03:30
-
|
Σαν Αντόνιο Σκόρπιονς
Μινεσότα Γιουνάιτεντ
|
|
|
03:30
305
|
Σικάγο Φάιαρ
Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον
|
|
|
04:00
-
|
Χουάρεζ
Λόμπος BUAP
|
|
|
04:00
306
|
Ντάλας
Πόρτλαντ Τίμπερς
|
|
|
04:00
307
|
Ντιναμό Χιούστον
Λος Άντζελες Γκάλαξι
|
|
|
04:00
308
|
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
Τολίμα
|
|
|
04:06
309
|
Πατσούκα
Τιχουάνα
|
|
|
04:30
310
|
Άτλας
Κερέταρο
|
|
|
05:00
-
|
Γουαδαλούπε
Ερεντιάνο
|
|
|
05:00
311
|
Ντοράντος
Τζαγκουάρες Τσιάπας
|
|
|
05:00
312
|
Σάντος Λαγκούνα
Λεόν
|
|
|