08:00
-
|
Σέντραλ Κόουστ Μάρινερς
Αντελαϊντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
08:30
-
|
Σαουθ Τσάινα
Γούφου Τάι Πο
|
|
|
10:30
-
|
Μέλμπουρν Βίκτορι
Μέλμπουρν Σίτι
|
|
|
11:00
-
|
Καν Το
Χοάνγκ Ανι Γκια Λάι
|
|
|
11:00
-
|
Ντόνγκ Θαπ
Σάνα Καν Χόα
|
|
|
11:00
-
|
Ουζμπεκιστάν
Ονδούρα U20
|
|
|
11:30
-
|
BC Ρέιντζερς
Λίπερ
|
|
|
11:30
-
|
Ούστι Ναντ Λαμπέμ
Μπάνικ Μοστ
|
|
|
12:00
-
|
Άρκα Γκντίνια
Ολίμπια Γκρούντζιαντζ
|
|
|
12:00
-
|
Ντούκλα Μπ. Μπίστριτσα
Νίτρα
|
|
|
12:00
-
|
Λόμπαρντ Πάπα
Ζαλαεγκερζέγκ
|
|
|
12:00
-
|
Ντονγκ Νάι
Χάι Φονγκ
|
|
|
12:30
-
|
Περθ Γκλόρι
Σίδνεϊ
|
|
|
12:30
-
|
Ποντμπεσκίτζιε
Σαντέτσια
|
|
|
12:30
-
|
Μες Ραφσαντζάν
Γκολ Γκοχάρ
|
|
|
12:30
-
|
Φαχρ Σεπάσι
Νασάτζι Μαζανταράν
|
|
|
12:30
-
|
Πας Χαμεντάν
Ντάμας Γκίλαν
|
|
|
12:45
-
|
Τίσχι 71
Κρακόβια
|
|
|
13:00
-
|
Χορν
Βίνερ Νέουσταντ
|
|
|
13:00
-
|
Βίμποργκ
Φρεντερίτσια
|
|
|
13:00
-
|
Πόμορι
Μπερόε Στάρα Ζαγορά
|
|
|
13:00
-
|
Κοπεγχάγη
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
|
13:00
-
|
Μόχουν Μπαγκάν
Πούνε FC
|
|
|
13:15
-
|
Σανάτ Νάφτ Αμπαντάν
Σιάχ Τζαμεγκάν
|
|
|
13:15
-
|
Ουνιάο
Πόρτο Β
|
|
|
13:15
-
|
Εστεγκλάλ Αχβάζ
Ιρανγιαβάν Μπουσέχρ
|
|
|
13:30
-
|
Νόμε Κάλιου
Σιλαμάε Κάλεφ
|
|
|
13:30
-
|
Μπρονσόι
Αβάρτα
|
|
|
13:30
131
|
Σίβασπορ
Ακισασπόρ
|
|
|
13:45
-
|
Λάιονς ΧΙΙ
ΠΔΡΜ
|
|
|
14:00
-
|
Καραμπάγκ
ΦΚ Μπακού
|
|
|
14:00
-
|
Άνγκελχολμς
Μιάλμπι
|
|
|
14:00
-
|
Χάλμσταντ
Λίνγκμπι
|
|
|
14:00
-
|
Νόρκεπινγκ
Ατβίνταμπεργκ
|
|
|
14:00
-
|
Ζίλινα
Σίγκμα Όλομουτς
|
|
|
14:00
-
|
Ιλίρια
Νόβιγκραντ
|
|
|
14:00
-
|
Αλ Τζάις
Αλ Ουάτμπα
|
|
|
14:00
-
|
Αλ Σόρτα Δαμασκός
Αλ Ιτιχάντ Αλέπο
|
|
|
14:00
-
|
Βίχρεν
Μπότεφ Βράτσα
|
|
|
14:00
-
|
Ορντουσπόρ
Αντάνασπορ
|
|
|
14:00
-
|
Ταϊλάνδη
Νότια Κορέα U22
|
|
|
14:00
132
|
Ουνιόν Βερολίνου
Μπόχουμ
|
|
|
14:00
133
|
Σαντχάουζεν
Ζανκτ Πάουλι
|
|
|
14:15
-
|
Γκλόμπαλ Σεμπού
Γκριν Άρτσερς Γιουν.
|
|
|
14:15
-
|
Λάκι Μάιλ
Χάπι Βάλεϊ
|
|
|
14:30
-
|
Αλ Νασρ Κάιρο
Ελ Γκαΐς
|
|
|
14:30
-
|
Ίλβες
Λάχτι
|
|
|
14:30
-
|
Αλ Μπάτεν
Αλ Φάιχα
|
|
|
14:30
134
|
Νταντί
Σέλτικ
|
|
|
14:35
-
|
Αλ Ακχντούντ
Αλ Νόζουμ
|
|
|
14:40
-
|
Αλ Σαρκ
Αλ Αντάλαχ
|
|
|
14:45
-
|
Φέλντα Γιουν.
Σαραουάκ
|
|
|
14:45
-
|
Τερενγκανού
Σέλανγκορ
|
|
|
14:45
-
|
Αλ Μοτζέλ
Αλ Νάχντα
|
|
|
14:45
-
|
ΑΤΜ
Κελαντάν
|
|
|
14:45
135
|
Τότεναμ
Άρσεναλ
|
|
|
15:00
-
|
Ένωσις Ν. Παραλιμνίου
Αναγέννηση Δερυνείας
|
|
|
15:00
-
|
Αούστρια Βιέννης
Ολίμπια Λιουμπλιάνα
|
|
|
15:00
-
|
Φάλκενμπεργκ
Φρέντρικσταντ
|
|
|
15:00
-
|
Χόνεφος
Νάιμπεργκσουντ Τρισίλ
|
|
|
15:00
-
|
Μπρομαποϊκάρνα
Βάσαλουντς
|
|
|
15:00
-
|
Σάλτσμπουργκ
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
|
|
15:00
-
|
Ριντ
Κάπφενμπεργκ
|
|
|
15:00
-
|
Σάρπσμποργκ 08
Μιοντάλεν
|
|
|
15:00
-
|
Στάμπαεκ
Βαλερένγκα
|
|
|
15:00
-
|
Γκρόντιγκ
Βάκερ Ίνσμπρουκ
|
|
|
15:00
-
|
Χάρτμπεργκ
Ρίτζινγκ
|
|
|
15:00
-
|
Αλεμάνια Άαχεν
Ροτ Βάις Έσεν
|
|
|
15:00
-
|
Σπορτφρούντε Λόττε
Κολωνία ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Μόστα
Σλιέμα
|
|
|
15:00
-
|
Αλ Ταέ Χαίλ
Αλ Χαζμ
|
|
|
15:00
-
|
Νταμάκ
Αλ Καουκάμπ
|
|
|
15:00
-
|
ΑΕ Ζακακίου
Ομόνοια Αραδίππου
|
|
|
15:00
-
|
Καρμιώτισσα
Διγενής Οροκλίνης
|
|
|
15:00
-
|
Καζάρ Λανκοράν
Σαμαξί
|
|
|
15:00
-
|
Ένωση Νέων Παρεκκλησιάς
ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς
|
|
|
15:00
-
|
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ
Τσερνομόρετς Μπούργκας
|
|
|
15:00
-
|
Νίκος & Σωκράτης Ερήμης
Άρης Λεμεσού
|
|
|
15:00
-
|
Πάφος
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς
|
|
|
15:00
136
|
Ντιζόν
Σοσό
|
|
|
15:00
137
|
Κότμπους
Χόλσταϊν Κίελ
|
|
|
15:00
138
|
Ντιναμό Δρέσδης
Έρφουρτ
|
|
|
15:00
140
|
MSV Ντούισμπουργκ
Τσέμνιτσερ
|
|
|
15:00
141
|
Πρόισεν Μούνστερ
Όσναμπρικ
|
|
|
15:00
142
|
Χάνσα Ροστόκ
Ρέγκενσμπουργκ
|
|
|
15:00
143
|
Λεβαδειακός
ΠΑΣ Γιάννινα
|
|
|
15:15
-
|
Φλόρα Ταλίν ΙΙ
Τούλεβικ Βιλιάντι
|
|
|
15:15
-
|
Γιάρο
VPS Βάσα
|
|
|
15:30
-
|
Μπότεφ Πλόβντιβ
Γκαζ Μέταν Μέντιας
|
|
|
15:30
-
|
Λέφσκι Σόφιας
Σπάρτακ Μιγιάβα
|
|
|
15:30
-
|
Γκούμπιο
Τεράμο
|
|
|
15:30
-
|
Κοζέντσα
Κασερτάνα 1908
|
|
|
15:30
-
|
Σαμπάμπ Αλ Σαχέλ
Αλ Νεϊμέντ
|
|
|
15:30
-
|
Χάρλαντ & Γολφ Γουέλντερς
Γκλέναβον
|
|
|
15:30
-
|
Ρόμα (Γ)
Τόρες (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Πορτστιούαρτ
Πορταντάουν
|
|
|
15:30
-
|
Πορντενόνε (Γ)
Ορομπίκα (Γ)
|
|
|
15:45
-
|
Αλ Σαλιμπικαέτ
Κχαϊτάν
|
|
|
15:45
-
|
Αλ Αχλί Ντόχα ΙΙ
Λεκβίγια ΙΙ
|
|
|
15:45
-
|
Αλ Κχόρ II
Αλ Σαχάνια II
|
|
|
15:45
-
|
Αλ Ραγιάν
Αλ Σαμάλ ΙΙ
|
|
|
16:00
-
|
Ντιναμό Ζάγκρεμπ
Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ
|
|
|
16:00
-
|
Ατλέτικο Παραναένσε
Λοκομοτίβ Μόσχας
|
|
|
16:00
-
|
Λοκάρνο
Κιάσο
|
|
|
16:00
-
|
Ρόζενμποργκ
Λεβάνγκερ
|
|
|
16:00
-
|
Μπάνια Λούκα
Γκίρμοτ
|
|
|
16:00
-
|
Σουντιρόλ
Κρεμονέζε
|
|
|
16:00
-
|
Προ Πιατσένζα
Ανκόνα Ματέλιτσα
|
|
|
16:00
-
|
Μεσίνα
Παγκανέζε
|
|
|
16:00
-
|
Φαρ Ραμπάτ
Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ.
|
|
|
16:00
144
|
Αβελίνο
Λατίνα
|
|
|
16:00
145
|
Βαρέζε
Προ Βερτσέλι
|
|
|
16:00
146
|
Βίρτους Εντέλα
Σπέτσια
|
|
|
16:00
147
|
Βιτσέντζα
Περούτζια
|
|
|
16:00
148
|
Κροτόνε
Μπολόνια
|
|
|
16:00
149
|
Λιβόρνο
Μπάρι
|
|
|
16:00
150
|
Μόντενα
Κατάνια
|
|
|
16:00
151
|
Πεσκάρα
Τσιταντέλα
|
|
|
16:00
152
|
Φροζινόνε
Βίρτους Λαντσιάνο
|
|
|
16:00
153
|
Καϊσέρι Ερσιγεσπόρ
Γκαζιαντεπσπόρ
|
|
|
16:30
-
|
Μπελτσάτοφ
Βίσλα Πλοκ
|
|
|
16:30
-
|
Ντιναμό Μόσχας
Έρεμπρο
|
|
|
16:30
-
|
Κάρντιφ Μετροπόλιταν
Έρμπας Μπρότον
|
|
|
16:30
-
|
Κόναχ Κουέι Νόμαντς
Μπάλα Τάουν
|
|
|
16:30
154
|
Βόλφσμπουργκ
Χοφενχάιμ
|
|
|
16:30
155
|
Κολωνία
Πάντερμπορν
|
|
|
16:30
156
|
Μάιντζ
Χέρτα Βερολίνου
|
|
|
16:30
157
|
Στουτγκάρδη
Μπάγερν Μονάχου
|
|
|
16:30
158
|
Φράιμπουργκ
Ντόρτμουντ
|
|
|
17:00
-
|
MC Οράν
Ελ Χάρας
|
|
|
17:00
-
|
USM Μπελ Αμπές
Μπελουϊζντάντ
|
|
|
17:00
-
|
JSM Μπετζάια
Τάντεναντ
|
|
|
17:00
-
|
ΑΠΟΕΛ
Εθνικός Άχνας
|
|
|
17:00
-
|
Ιτιχάντ Αλ Σχούρτα
Αλ Αχλί Κάιρο
|
|
|
17:00
-
|
Μπράκλι Τάουν
Όξφορντ Σίτι
|
|
|
17:00
-
|
Χάρογκεϊτ Τάουν
Λέμινγκτον
|
|
|
17:00
-
|
Χάιντ
Μπόστον Γιουν.
|
|
|
17:00
-
|
Λόβεστοφτ
Κόλβιν Μπέι
|
|
|
17:00
-
|
Στόκπορτ
Στάλιμπριτζ Σέλτικ
|
|
|
17:00
-
|
Τάμγουορθ
Μπάροου
|
|
|
17:00
-
|
Μπεϊσινγκστόουκ
Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Τσέλμσφορντ Σίτι
Σεντ Άλμπανς
|
|
|
17:00
-
|
Κονκόρντ Ρέιντζερς
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Χάβαντ & Γουοτερλούβιλ
Φάρνμπορο
|
|
|
17:00
-
|
Χέις & Γίντινγκ
Ίστμπουρν Μπόρο
|
|
|
17:00
-
|
Χέμελ Χέμπστεντ
Γκοσπόρτ Μπόρο
|
|
|
17:00
-
|
Στέινς Τάουν
Μπρόμλεϊ
|
|
|
17:00
-
|
Γουίλντστόουν
Γουέστον Σούπερ Μέιρ
|
|
|
17:00
-
|
Γουάιτχοκ
Μπόραμ Γουντ
|
|
|
17:00
-
|
Φρίκλι Αθλέτικ
Στόουρμπριτζ
|
|
|
17:00
-
|
Γκράντχαμ Τάουν
Γουίτον Αλμπιόν
|
|
|
17:00
-
|
Χαλεσόβεν Τάουν
Μπάξτον
|
|
|
17:00
-
|
Κινγκς Λιν
Γουόρκινγκτον
|
|
|
17:00
-
|
Μάτλοκ Τάουν
Μαρίν
|
|
|
17:00
-
|
Σκελμερσντέιλ Γιουν.
Στάμφορντ
|
|
|
17:00
-
|
Τσέσχαμ Γιουνάιτεντ
Μπίγκλσγουέιντ Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Ντόρτσεστερ
Σιρενσέστερ
|
|
|
17:00
-
|
Ντάνστεϊμπλ Τάουν
Χάνγκερφορντ Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Φρόουμ Τάουν
Τρούρο Σίτι
|
|
|
17:00
-
|
Πόουλ Τάουν
Γουέιμουθ
|
|
|
17:00
-
|
Ρέντιτς
Πόλτον Ρόβερς
|
|
|
17:00
-
|
Χέρντσερτς
Μπογνόρ Ρέγκις
|
|
|
17:00
-
|
Μπιλερικάι
Μετροπόλιταν Πολίς
|
|
|
17:00
-
|
Ντόλγουιτς Χάμλετ
Κάνβεϊ
|
|
|
17:00
-
|
Ιστ Θάροκ Γιουνάιτεντ
VCD Αθλέτικ
|
|
|
17:00
-
|
Γκρέις
Ένφιλντ Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Χάμπτον & Ρίτσμοντ
Τόνμπριτζ Έιντζελς
|
|
|
17:00
-
|
Λίστον
Κινγκστόνιαν
|
|
|
17:00
-
|
Λούις
Χέντον
|
|
|
17:00
-
|
Γουινγκέιτ & Φίντσλι
Μεϊντστόουν
|
|
|
17:00
-
|
Χάλιφαξ
Ντάρτφορντ
|
|
|
17:00
-
|
Γκέιτσχεντ
Ρέξαμ
|
|
|
17:00
-
|
Ντόβερ
Μπαθ Σίτι
|
|
|
17:00
-
|
Νορθ Φέριμπι Γιουνάιτεντ
Έμπσφλιτ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Τορκί
Γιουνάιτεντ Οφ Μάντσεστερ
|
|
|
17:00
-
|
Ταλίνα Κάλεβ
Νάρβα Τρανς
|
|
|
17:00
-
|
Στουρμ Γκρατς
Τσέλιε
|
|
|
17:00
-
|
Βικτόρια Πλζεν
Σουγόν Μπλουγουίνγκς
|
|
|
17:00
-
|
Χάποελ Τελ Αβίβ
Χάποελ Ραανάνα
|
|
|
17:00
-
|
Βενέτσια
Κόμο
|
|
|
17:00
-
|
Ματέρα
Κατανζάρο
|
|
|
17:00
-
|
Τάρξιεν Ρέινμπους
Χιμπέρνιανς
|
|
|
17:00
-
|
Μπάλικλερ Κόμρεϊντς
Ντάνγκανον
|
|
|
17:00
-
|
Κάρικ Ρέιντζερς
Ινστιτιούτ
|
|
|
17:00
-
|
Κλίφτονβιλ
Μπαλιμένα Γιουν.
|
|
|
17:00
-
|
Λίνφιλντ
Γουορενπόιντ Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Ατλέτικο Κλούμπε Ντε Πορτουγάλ
Τοντέλα
|
|
|
17:00
-
|
Φεϊρένσε
Άβες
|
|
|
17:00
-
|
Λεϊσόες
Βιτόρια Γκιμαράες Β'
|
|
|
17:00
-
|
Ολιβεϊρένσε
Τροφένσε
|
|
|
17:00
-
|
Σπόρτινγκ Λισαβόνας Β΄
Ολανένσε
|
|
|
17:00
-
|
Σπάρτανς
Μπέργουικ
|
|
|
17:00
-
|
Λιόα
Μπαρακάλντο
|
|
|
17:00
-
|
Λάργκαν Σέλτικ
Κουίνς Γιουνιβέρσιτι
|
|
|
17:00
-
|
Μογιόλα Παρκ
Μπάνμπριτζ Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Κέμπριτζ Σίτι
Μπάνμπουρι Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Τορπέντο Μόσχας
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
|
|
17:00
-
|
Λιμαβάντι Γιουν
Ντολινγκστάουν
|
|
|
17:00
-
|
Γκλέντοραν
Ορμάγκ Σίτι
|
|
|
17:00
-
|
Κοβίλια
Μπέιρα Μαρ
|
|
|
17:00
-
|
Χάροου Μπόρο
Πιτσχέιβεν & Τέλσκομπ
|
|
|
17:00
-
|
Μαργκέιτ
Μπέρι Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Οριεντάλ Λισαβόνας
Πορτιμονένσε
|
|
|
17:00
-
|
Μπίντεφορντ
Μπέρνχαμ
|
|
|
17:00
-
|
Σεν Νέοτς Τάουν
Αρλέσι Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Αντουάνα Σταρς
Μπα Σταρς
|
|
|
17:00
-
|
Μπέτσεμ Γιουνάιτεντ
Βάφα
|
|
|
17:00
-
|
Χαρτ Οφ Λάιονς
Ίντερ Άλαϊς
|
|
|
17:00
-
|
Λίμπερτι Προφέσιοναλς
Ασάντι Γκολντ
|
|
|
17:00
-
|
Μεντεάμα
Μπερεκούμ Τσέλσι
|
|
|
17:00
-
|
Νιου Εντούμπιας Γιουν.
Λιγκον Σίτις
|
|
|
17:00
-
|
Ντόνεγκαλ Σέλτικ
Ντέργκβιου
|
|
|
17:00
-
|
Σπορτ & Λίζουρ Σουίφτς
Μπαλιμάνεϊ Γιουν.
|
|
|
17:00
-
|
Τόμπερμορ Γιουνάιτεντ
Κόουχ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Μπανγκόρ
Κρουσέιντερς
|
|
|
17:00
159
|
Άστον Βίλα
Τσέλσι
|
|
|
17:00
163
|
ΚΠΡ
Σαουθάμπτον
|
|
|
17:00
164
|
Λέστερ
Κρίσταλ Πάλας
|
|
|
17:00
165
|
Μάντσεστερ Σίτι
Χαλ
|
|
|
17:00
166
|
Σουόνσι
Σάντερλαντ
|
|
|
17:00
167
|
Γουίγκαν
Μπόρνμουθ
|
|
|
17:00
168
|
Γουλβς
Ρέντινγκ
|
|
|
17:00
169
|
Γουότφορντ
Μπλάκμπερν
|
|
|
17:00
170
|
Λιντς
Μπρέντφορντ
|
|
|
17:00
171
|
Μίλγουολ
Χάντερσφιλντ
|
|
|
17:00
172
|
Μίντλεσμπρο
Τσάρλτον
|
|
|
17:00
173
|
Μπράιτον
Νότιγχαμ Φόρεστ
|
|
|
17:00
174
|
Νόριτς
Μπλάκπουλ
|
|
|
17:00
175
|
Ντέρμπι
Μπόλτον
|
|
|
17:00
176
|
Ρόδεραμ
Ίπσουιτς
|
|
|
17:00
177
|
Σέφιλντ Γουένσντεϊ
Κάρντιφ
|
|
|
17:00
178
|
Φούλαμ
Μπέρμιγχαμ
|
|
|
17:00
179
|
Γιόβιλ Τάουν
Κρόουλι Τάουν
|
|
|
17:00
180
|
Κόλτσεστερ
Κρου
|
|
|
17:00
181
|
Μίλτον Κέινς Ντονς
Μπρίστολ Σίτι
|
|
|
17:00
182
|
Νοτς Κάουντι
Τσέστερφιλντ
|
|
|
17:00
183
|
Ντονκάστερ
Γουόλσολ
|
|
|
17:00
184
|
Πορτ Βέιλ
Μπράντφορντ
|
|
|
17:00
185
|
Πρέστον
Κόβεντρι
|
|
|
17:00
186
|
Ρότσντεϊλ
Λέιτον Όριεντ
|
|
|
17:00
187
|
Σκάνθορπ
Όλνταμ
|
|
|
17:00
188
|
Σουίντον Τάουν
Μπάρνσλεϊ
|
|
|
17:00
189
|
Τζίλιγχαμ
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
190
|
Φλίτγουντ Τάουν
Πιτέρμπορο
|
|
|
17:00
191
|
Γιορκ
Ντάγκεναμ & Ρεντ
|
|
|
17:00
192
|
Γουίμπλεντον
Νιούπορτ Κάουντι
|
|
|
17:00
193
|
Κέμπριτζ Γιουνάιτεντ
Γουίκομ
|
|
|
17:00
194
|
Μάνσφιλντ
Στίβενεϊτζ
|
|
|
17:00
195
|
Μπέρι
Έξετερ
|
|
|
17:00
196
|
Νορθάμπτον
Μόρκαμ
|
|
|
17:00
197
|
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
Λούτον
|
|
|
17:00
198
|
Πλίμουθ
Άκρινγκτον
|
|
|
17:00
199
|
Πόρτσμουθ
Χάρτλπουλ
|
|
|
17:00
200
|
Σριούσμπερι
Σάουθεντ
|
|
|
17:00
201
|
Τρανμίρ
Καρλάιλ
|
|
|
17:00
202
|
Τσέλτεναμ
Μπέρτον
|
|
|
17:00
203
|
Άλφρετον Τάουν
Σάουθπορτ
|
|
|
17:00
204
|
Ίστλιχ
Τέλφορντ
|
|
|
17:00
205
|
Μάκλσφιλντ Τάουν
Γουέλινγκ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
206
|
Μπαρνέτ
Γουόκινγκ
|
|
|
17:00
207
|
Μπρίστολ Ρόβερς
Λίνκολν Σίτι
|
|
|
17:00
208
|
Όλτρινχαμ
Όλντερσοτ Τάουν
|
|
|
17:00
209
|
Φόρεστ Γκριν
Γκρίμσμπι Τάουν
|
|
|
17:00
210
|
Ρεν
Μαρσέιγ
|
|
|
17:00
211
|
Ατλέτικο Μαδρίτης
Ρεάλ Μαδρίτης
|
|
|
17:00
212
|
Αμπερντίν
Ρος Κάουντι
|
|
|
17:00
213
|
Χάμιλτον
Κιλμάρνοκ
|
|
|
17:00
214
|
Κουίν Οφ Σάουθ
Σεντ Τζόνστον
|
|
|
17:00
215
|
Πάρτικ Θιστλ
Ινβερνές
|
|
|
17:00
216
|
Φόλκερκ
Μπρέχιν
|
|
|
17:00
217
|
Χιμπέρνιαν
Αρμπρόουθ
|
|
|
17:00
218
|
Λίβινγκστον
Χαρτς
|
|
|
17:00
219
|
ΕΪΡ Γιουνάιτεντ
Ερντριόνιανς
|
|
|
17:00
220
|
Μόρτον
Στέρλινγκ Άλμπιον
|
|
|
17:00
221
|
Φόρφαρ
Πίτερχεντ
|
|
|
17:00
222
|
Έλγκιν Σίτι
Άλμπιον Ρόβερς
|
|
|
17:00
223
|
Κλάιντ
Ανάν Αθλέτικ
|
|
|
17:00
224
|
Κουίνς Παρκ
Μοντρόουζ
|
|
|
17:15
-
|
Μπαλζάν
Πιέτα Χότσπερς
|
|
|
17:15
-
|
Ασάντε Κοτόκο
Άκρα Χαρτς Οφ Όουκ
|
|
|
17:15
225
|
Εργοτέλης
ΟΦΗ
|
|
|
17:30
-
|
Αλ Χαλά Μουχαράκ
Μπουσαϊτίν
|
|
|
17:30
-
|
Μαλκίγια Κλαμπ
Αλ Μουχάρακ
|
|
|
17:30
-
|
Χέλσινγκφορς
Ίντερ Τούρκου
|
|
|
17:30
-
|
Αλ Χουσείν ΣΚ
Αλ Φαϊσάλι Αμμάν
|
|
|
17:30
-
|
Ντίφα Χασάνι
Μαχρίμπ Τετουάν
|
|
|
17:30
-
|
Μανσία Μπάνι Χασάν
Αλ Μπάκα
|
|
|
18:00
-
|
Απόλλων Λεμεσού
Δόξα Κατωκοπιάς
|
|
|
18:00
-
|
Ντιναμό Κιέβου
Λουντογκόρετς
|
|
|
18:00
-
|
Στρόμεν
Φόλο
|
|
|
18:00
-
|
Χαποέλ Ιρόνι Κιριάτ Σμόνα
Χάποελ Πετάχ Τίκβα
|
|
|
18:00
-
|
Μάντοβα
Ρενάτε
|
|
|
18:00
-
|
Καραρέζε
Φορλί
|
|
|
18:00
-
|
Ποντεντέρα
Λουκέζε
|
|
|
18:00
-
|
Σαμπάμπ Ντόρα
Σαμπάμπ Αλ Καντρ
|
|
|
18:00
-
|
Μαρίτιμο Β'
Φρεαμούντε
|
|
|
18:00
226
|
Λ.Δ. Κονγκό
Ισημερινή Γουινέα
|
|
|
18:10
-
|
Αλ Αράμπι Κουβέιτ
Κάζμα
|
|
|
18:15
-
|
Αλ Σαχέλ Κουβέιτ
Αλ Γιαρμούκ Κουβέιτ
|
|
|
18:15
-
|
Μουάιτερ
Ελ Ζάις II
|
|
|
18:30
-
|
Ασντόντ
Χάποελ Μπερ Σεβά
|
|
|
18:30
-
|
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
Χάποελ Μπνέι Σαχνίν
|
|
|
18:30
-
|
Καρσίγιακα
Ελαζίγκσπορ
|
|
|
18:30
-
|
Ολιμπίκ Ντε Σάφι
Σαμπάμπ Άτλας Κενίφρα
|
|
|
18:45
-
|
Πάρνου Βάπρους
Ταμέκα Τάρτου
|
|
|
18:45
-
|
Λουγκάνο
Μπιέλ
|
|
|
18:45
227
|
Λουκέρνη
Γιούνγκ Μπόις
|
|
|
19:00
-
|
ΑΕΚ Λάρνακας
Οθέλλος Αθηαίνου
|
|
|
19:00
-
|
Λίτεξ Λόβετς
Μάριμπορ
|
|
|
19:00
-
|
Ράντερς
Λίλεστρομ
|
|
|
19:00
-
|
Βίκινγκ
Βίνταρ
|
|
|
19:00
-
|
Βουλγαρία
Ρουμανία
|
|
|
19:00
-
|
Εσπανιόλ Β'
Βιγιαρεάλ Β'
|
|
|
19:00
228
|
Μαλίν
Σαρλερουά
|
|
|
19:00
229
|
Βιγιαρεάλ
Γρανάδα
|
|
|
19:00
230
|
Αλαβές
Οσασούνα
|
|
|
19:00
231
|
Ρεάλ Σαραγόσα
Μπαρτσελόνα Β
|
|
|
19:00
232
|
Βερόνα
Τορίνο
|
|
|
19:00
233
|
Φενερμπαχτσέ
Τραμπζονσπόρ
|
|
|
19:15
234
|
Σανταντέρ
Βαγιαδολίδ
|
|
|
19:20
-
|
Χάποελ Άκο
Μακάμπι Χάιφα
|
|
|
19:30
-
|
Γιάμπλονετς
Μίντιλαντ
|
|
|
19:30
-
|
Σαν Ρόκε Ντε Λέπε
Ελ Πάλο
|
|
|
19:30
235
|
Έβερτον
Λίβερπουλ
|
|
|
19:30
236
|
Αμβούργο
Αννόβερο
|
|
|
19:30
237
|
Βέροια
Ατρόμητος
|
|
|
19:30
238
|
Ντόρντρεχτ
Ντεν Χάαγκ
|
|
|
19:30
239
|
Τβέντε
Εξέλσιορ
|
|
|
20:00
-
|
Άαλμποργκ
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
|
|
20:00
-
|
Έλφσμποργκ
Ντιναμό Βουκουρεστίου
|
|
|
20:00
-
|
Σπορτ Χουανκάγιο
Αλιάνσα Λίμα
|
|
|
20:30
-
|
Νοβάρα
Προ Πατρία
|
|
|
20:30
-
|
Σαβόνα
Πράτο
|
|
|
20:30
-
|
Φλόρα Ταλίν
Πάιντε Λιναμεσκόντ
|
|
|
20:30
240
|
Ουατσιπάτο
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
|
|
|
20:45
241
|
Χέρενφεν
Τσβόλε
|
|
|
21:00
-
|
Γκελ
Σερένγκ
|
|
|
21:00
-
|
Χέιστ
Λέουβεν
|
|
|
21:00
-
|
Σιντ Τρούιντεν
Ντεσσέλ
|
|
|
21:00
-
|
Ιντερνασιονάλ
Νόβο Χαμπούργκο
|
|
|
21:00
-
|
Ντεπορτίβο Πάστο
Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα
|
|
|
21:00
-
|
Μας Μαχρίμπ
Φους Ραμπάτ
|
|
|
21:00
-
|
Λόμελ
Μονς
|
|
|
21:00
-
|
Πάτρο Εϊσντέν Μαασμέχελεν
Έντραχτ Άαλστ
|
|
|
21:00
-
|
Ατλέτικο ΠΕ
Πόρτο-ΠΕ
|
|
|
21:00
-
|
Γουάιτ Σταρ
ΚΡΚ Μέχελεν
|
|
|
21:00
-
|
Ουνιβερσιτάριο Πάντο
Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε
|
|
|
21:00
-
|
Μποταφόγκο
Μπονσουσέσο
|
|
|
21:00
242
|
Γάνδη
Βέστερλο
|
|
|
21:00
243
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Λιρς
|
|
|
21:00
244
|
Οστάνδη
Λόκερεν
|
|
|
21:00
245
|
Εβιάν
Μπορντό
|
|
|
21:00
246
|
Καέν
Τουλούζ
|
|
|
21:00
247
|
Μονπελιέ
Λιλ
|
|
|
21:00
248
|
Μπαστιά
Μετς
|
|
|
21:00
249
|
Ρεμς
Λοριάν
|
|
|
21:00
250
|
Σεντ Γκάλεν
Ζυρίχη
|
|
|
21:00
251
|
Λεβάντε
Μάλαγα
|
|
|
21:00
252
|
Μπανταλόνα Φουτούρ
Ρεκρεατίβο Ουέλβα
|
|
|
21:30
-
|
Πενιαρόλ
Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ
|
|
|
21:30
-
|
Εστουντιάντες Καρ.
Ούνιον Ατλ. Φάλκον
|
|
|
21:45
253
|
Γιουβέντους
Μίλαν
|
|
|
21:45
254
|
Αϊντχόφεν
Ουτρέχτη
|
|
|
21:45
255
|
Μπρέντα
Φίτεσε
|
|
|
22:00
-
|
Ντεπόρτες Μαγκαλάνες
Ουνιόν Σαν Φελίπε
|
|
|
22:00
-
|
Ντεπορτίβο Μουνισιπάλ
Σπόρτινγκ Κριστάλ
|
|
|
22:00
-
|
Πολιθία Ντε Λάρα
Ουρένα
|
|
|
22:00
256
|
Αλκορκόν
Μιράντες
|
|
|
22:15
257
|
Μορεϊρένσε
Πόρτο
|
|
|
22:30
-
|
Πασακουίνα
Σάντα Τέκλα
|
|
|
23:00
-
|
Ριονέγκρο Αγκουίλας
Ουνιαοτονόμα
|
|
|
23:00
-
|
Έμελεκ
Ρούνα
|
|
|
23:00
-
|
Γκέτεμποργκ
Μπρόντμπι
|
|
|
23:00
-
|
Βερανόπολις
Ιπιράνγκα RS
|
|
|
23:00
258
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ
Θέλτα
|
|
|
23:30
-
|
Ρεσέντε
Φλαμένγκο
|
|
|
23:30
-
|
Μότζι Μίριμ
Ρεντ Μπουλ Μπραγκαντίνο
|
|
|
23:30
-
|
Χένεραλ Ντίαζ
Σολ Ντε Αμέρικα
|
|
|
23:30
-
|
Μπαΐα
Τζιακομπίνα
|
|
|
23:30
-
|
Κοριτίμπα
Οπεράριο Φεροβιάριο
|
|
|
23:30
259
|
Κόλο Κόλο
Μπαρνετσέα
|
|
|
00:00
-
|
Λος Μιγιονάριος
Πατριότας
|
|
|
00:00
-
|
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
Ρούμπιο Νίου
|
|
|
00:00
-
|
Βραζιλία U20
Κολομβία U20
|
|
|
00:30
-
|
Σπορτίβο Σαν Λορέντζο
Σπορτίβο Λουκένιο
|
|
|
00:30
-
|
Χουάν Άουριτς
Ουνιβ. Σαν Μάρτιν
|
|
|
01:00
-
|
Οριέντε Πετρολέρο
Νασιονάλ Ποτόσι
|
|
|
01:00
-
|
Ρέιντζερς Ντε Τάλκα
Ντεπόρτες Κονσεπτιόν
|
|
|
01:00
-
|
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
Ατλέτικο Νασιονάλ
|
|
|
01:00
-
|
Νεκάξα
Κόρας Τεπίκ
|
|
|
01:00
-
|
Αλιάνσα Παναμά
Πλάζα Αμαντόρ
|
|
|
01:00
-
|
Πεσκέιρα
Αμέρικα ΠΕ
|
|
|
01:00
260
|
Κρουζ Αζούλ
Μοντερέι
|
|
|
02:00
-
|
Ντάλας
Γιένσεπινγκ Σόντρα
|
|
|
02:00
-
|
Σαν Χοσέ Έρθκουεικς
Βανκούβερ Γουάιτκαπς
|
|
|
02:00
-
|
Ζακατεπέκ
Ντοράντος
|
|
|
02:00
-
|
Μετροπολιτάνος
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα
|
|
|
02:00
261
|
Αουντάξ Ιταλιάνο
Σαντιάγο Γουόντερερς
|
|
|
02:10
-
|
Αργεντινή U20
Ουρουγουάη U20
|
|
|
03:00
-
|
Ντεπ. Κουκούτα
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
|
|
|
03:00
-
|
Αγκουίλα
Ουν. Ντε Ελ Σαλβαδόρ
|
|
|
03:00
-
|
Όκλαντ Σίτι
Σάουθερν Γιουνάιτεντ
|
|
|
03:00
-
|
Γουέιτακερ Γιουνάιτεντ
Ουέλινγκτον Φοίνιξ Β'
|
|
|
03:00
-
|
Ατλέτικο Σαν Λούις
Ιραπουάτο
|
|
|
03:00
262
|
Τίγκρες
Πουέμπλα
|
|
|
03:00
263
|
Σαν Μάρκος ντε Αρίκα
Κομπρεσάλ
|
|
|
04:00
-
|
Ερεντιάνο
Αλαχουελένσε
|
|
|
04:00
-
|
Πόρτλαντ Τίμπερς
Ντιναμό Χιούστον
|
|
|
04:00
-
|
Πετάπα
Μαρκουένσε
|
|
|
04:00
-
|
Σελάγια
Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα
|
|
|
04:00
-
|
Τιμ Ουέλινγκτον
Καντερμπέρι Γιουνάιτεντ
|
|
|
04:06
264
|
Πατσούκα
Τολούκα
|
|
|
05:00
265
|
Τζαγκουάρες Τσιάπας
Τιχουάνα
|
|
|