08:30
-
|
Ίστερν Σπορτς Κλαμπ
Γουέν Λονγκ
|
|
|
11:00
-
|
Νότια Κορέα
Αυστραλία
|
|
|
11:00
-
|
Αλ Μάιντ
Αλ Ουάτμπα
|
|
|
11:00
-
|
Ντόνγκ Θαπ
Κουάνγκ Ναμ
|
|
|
11:45
-
|
Λεβάντια Ταλίν
Νόμε Κάλιου
|
|
|
11:50
-
|
Ροσκίλντε
Χβιντόβρε
|
|
|
12:00
-
|
Ντεμπρετσένι
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
|
|
|
12:00
-
|
Ζλιν
Σκάλιτσα
|
|
|
12:00
-
|
Σλόβαν Λίμπερετς
Σλόβαν Μπρατισλάβας
|
|
|
12:00
-
|
Χοάνγκ Ανι Γκια Λάι
Τάν Κουανγκ Νιχ
|
|
|
12:00
-
|
Χα Νόι
Ντονγκ Νάι
|
|
|
12:30
-
|
Σένιτσα
Οπάβα
|
|
|
12:30
-
|
Κέφλαβικ
FH Χαφναρφιόρντουρ
|
|
|
12:45
-
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ (Γ)
Μπιλμπάο (Γ)
|
|
|
12:50
-
|
Φρεμ
Αβάρτα
|
|
|
13:00
-
|
Ολίμπικ Μπακού
Νέφτσι Μπακού
|
|
|
13:00
-
|
ΜΤΚ Βουδαπέστης
Σεγκλέντι
|
|
|
13:15
-
|
Χράντετς Κράλοβε
Ζνόιμο
|
|
|
13:30
-
|
Σιλαμάε Κάλεφ
Φλόρα Ταλίν
|
|
|
13:30
-
|
Φατίχ Καραγκιουμρούκ
Κεσιορενγκουτσού
|
|
|
13:30
-
|
Γκεζτεπέ
Ινέγκολσπορ
|
|
|
13:30
128
|
Κασίμπασα
Μπασακσεχίρ
|
|
|
14:00
-
|
Ατβίνταμπεργκ
Τζουργκάρντεν
|
|
|
14:00
-
|
Μπότεφ Πλόβντιβ
Ομπόρσιθε
|
|
|
14:00
-
|
Μπουντεγιόβιτσε
Παρντουμπίτσε
|
|
|
14:00
-
|
Ζμπροϊόφσκα Μπρνο
Ντουνάισκα Στρέντα
|
|
|
14:00
-
|
Έλφσμποργκ
Νόρτζελαντ
|
|
|
14:00
-
|
Γκρόιτερ Φιρτ
Μπόχουμ
|
|
|
14:00
-
|
Νόβι Παζάρ
Ιλίρια
|
|
|
14:00
-
|
Αλ Τζάις
Αλ Ιτιχάντ Αλέπο
|
|
|
14:00
-
|
Τίσριν
Τζαμπάλα
|
|
|
14:00
-
|
Αλάνιασπορ
Μανίσασπορ
|
|
|
14:00
-
|
Γκιόρι Έτο
Σλοβάτσκο
|
|
|
14:00
-
|
Καϊσερισπόρ
Ορντουσπόρ
|
|
|
14:00
-
|
Αλ Ταλίγια
Αλ Τζαζίρα Χασάκα
|
|
|
14:15
-
|
Αλ Άκχα Αλ Αχλί
Σάφα
|
|
|
14:15
-
|
Μπέκα SC
Αλ Τανταμούν Σουρ
|
|
|
14:15
-
|
Σαμπάμπ Αλ Σαχέλ
Τρίπολη ΣΚ
|
|
|
14:15
129
|
Μπρέντφορντ
Μίντλεσμπρο
|
|
|
14:30
-
|
Αλ Ιτιχάντ Αλεξάνδρεια
Μισρ Ελ Μακάσα
|
|
|
14:30
-
|
Ιτιχάντ Αλ Σχούρτα
Πετροτζέτ
|
|
|
14:30
-
|
Πίραμιντς
Σμούχα
|
|
|
14:30
-
|
Νυρεμβέργη
Βικτόρια Πλζεν
|
|
|
14:30
-
|
Οφενμπάχερ Κίκερς
Καϊζερσλάουτερν
|
|
|
14:30
-
|
VPS Βάσα
Σούντσβαλ
|
|
|
14:30
-
|
Ρασίνγκ Μπεϊρούτ
Αλ Ανσάρ Βηρυτού
|
|
|
14:30
130
|
Χάντερσφιλντ
Λιντς
|
|
|
14:45
-
|
Τζοχόρ Νταρούλ Τακζίμ
Σρι Παχάνγκ
|
|
|
14:45
145
|
Χαλ
Νιούκαστλ
|
|
|
15:00
-
|
Άρης Λεμεσού
ΑΕ Ζακακίου
|
|
|
15:00
-
|
ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς
Καρμιώτισσα
|
|
|
15:00
-
|
Ολυμπιακός Λευκωσίας
Ένωσις Ν. Παραλιμνίου
|
|
|
15:00
-
|
Φορτούνα Ντίσελντορφ
Μέπεν
|
|
|
15:00
-
|
Γκρασχόπερς
Βόλεν
|
|
|
15:00
-
|
Χάκεν
Χέλσινγκμποργκ
|
|
|
15:00
-
|
Χάλμσταντ
Κάλμαρ
|
|
|
15:00
-
|
Καρλσρούη
ΦΣΒ Φρανκφούρτης
|
|
|
15:00
-
|
Λασκ Λίντσερ
Σπαρτάκ Τρνάβα
|
|
|
15:00
-
|
Μάτερσμπουργκ
Λαφνίτζ
|
|
|
15:00
-
|
Βάρμπεργκ Μπόις
Λίνγκμπι
|
|
|
15:00
-
|
Τσέμνιτσερ
Φορτούνα Κολωνίας
|
|
|
15:00
-
|
Χάλεσερ
MSV Ντούισμπουργκ
|
|
|
15:00
-
|
Χόλσταϊν Κίελ
Στουτγκάρδη II
|
|
|
15:00
-
|
Ρέγκενσμπουργκ
Ντόρτμουντ Β
|
|
|
15:00
-
|
Έρφουρτ
Κότμπους
|
|
|
15:00
-
|
Βέχεν
Χάνσα Ροστόκ
|
|
|
15:00
-
|
Ουέρντινγκεν
Κολωνία ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Φλοριάνα
Τάρξιεν Ρέινμπους
|
|
|
15:00
-
|
Σκεντερμπέου
Λάτσι
|
|
|
15:00
-
|
Ομόνοια Αραδίππου
Πάφος
|
|
|
15:00
-
|
Πιέτα Χότσπερς
Νάξαρ Λάιονς
|
|
|
15:00
-
|
Μαρκάζ Αλ Αμάρι
Σαμπάμπ Αλ Καλίλ
|
|
|
15:00
-
|
Σαμπάμπ Αλ Νταχίρια
Μαρκέζ Μπαλάτα
|
|
|
15:00
-
|
Αναγέννηση Δερυνείας
Ένωση Νέων Παρεκκλησιάς
|
|
|
15:00
-
|
ΤΣΣΚΑ Σόφιας
Ραπίντ Βιέννης
|
|
|
15:00
-
|
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς
Ελπίδαα Ξυλοφάγου
|
|
|
15:00
-
|
Διγενής Οροκλίνης
Νίκος & Σωκράτης Ερήμης
|
|
|
15:00
-
|
Κούκεσι
Ελμπασάνι
|
|
|
15:00
-
|
Τεούτα Ντούρες
Βιλάζνια
|
|
|
15:00
-
|
Τόρες (Γ)
Πορντενόνε (Γ)
|
|
|
15:00
131
|
Πανιώνιος
Πανθρακικός
|
|
|
15:00
146
|
Οσέρ
Ντιζόν
|
|
|
15:15
-
|
Τούλεβικ Βιλιάντι
Πάρνου Βάπρους
|
|
|
15:15
-
|
Ουνιόν Βερολίνου
Έσμπιεργκ
|
|
|
15:30
-
|
Πιρίν Μπλαγκόεβγκραντ
Λίτεξ Λόβετς
|
|
|
15:30
-
|
Σλασκ Βρότσλαβ
Αλτάχ
|
|
|
15:30
-
|
Πιστοϊέζε
Ρετζιάνα
|
|
|
15:30
-
|
Ισολαβέρδε
Μαρτίνα Φράνκα
|
|
|
15:30
-
|
Βερόνα (Γ)
Φιορεντίνα (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Πινκ Μπάρι (Γ)
Ρόμα (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Ταβαγκνάκο (Γ)
Αταλάντα (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Μπρέσια (Γ)
Κούνεο (Γ)
|
|
|
15:30
-
|
Ζακάρια (Γ)
Κόμο 2000 (Γ)
|
|
|
15:35
-
|
Αλ Κάντσια
Αλ Σαμπάμπ Κουβέιτ
|
|
|
15:35
-
|
Αλ Σαλιμπικαέτ
Αλ Κουβέιτ
|
|
|
15:45
-
|
Αλ Χαλά Μουχαράκ
Ίσα Τάουν
|
|
|
15:45
-
|
Μαλκίγια Κλαμπ
Αλ Χιντ
|
|
|
16:00
-
|
Σετίφ
Ελ Εούλμα
|
|
|
16:00
-
|
Ελ Χάρας
ΚΣ Κονσταντίν
|
|
|
16:00
-
|
Κιάσο
Σιόν
|
|
|
16:00
-
|
Κόπερ
Χάιντουκ Σπλιτ
|
|
|
16:00
-
|
Λουγκάνο
Λουκέρνη
|
|
|
16:00
-
|
Ζανκτ Πάουλι
Σίλκεμποργκ
|
|
|
16:00
-
|
Κόνγκσβινγκερ
Βαλερένγκα
|
|
|
16:00
-
|
Ντομζάλε
Ίστρα
|
|
|
16:00
-
|
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
Βάρτα Πόζναν
|
|
|
16:00
-
|
Μίντιλαντ
Έρεμπρο
|
|
|
16:00
-
|
Μπάνια Λούκα
Ζαβρτς
|
|
|
16:00
-
|
Λουκέζε
Πράτο
|
|
|
16:00
-
|
Κατανζάρο
Μέλφι
|
|
|
16:00
-
|
Φότζια
Μπενεβέντο
|
|
|
16:00
-
|
Λίσμπερν Ντιστίλερι
Μπάλικλερ Κόμρεϊντς
|
|
|
16:00
-
|
Μπάνμπριτζ Τάουν
Σπορτ & Λίζουρ Σουίφτς
|
|
|
16:00
-
|
Τόμπερμορ Γιουνάιτεντ
Λάργκαν Σέλτικ
|
|
|
16:00
-
|
Χάρλαντ & Γολφ Γουέλντερς
Λόχγκολ
|
|
|
16:00
-
|
Νοκμπρέντα
Κάρικ Ρέιντζερς
|
|
|
16:00
-
|
ΠΣΝΙ
Ορμάγκ Σίτι
|
|
|
16:00
-
|
Πορτστιούαρτ
Μογιόλα Παρκ
|
|
|
16:00
-
|
Κουίνς Γιουνιβέρσιτι
Νιούινγκτον
|
|
|
16:00
-
|
Άρμπα
MC Οράν
|
|
|
16:00
147
|
Βίρτους Λαντσιάνο
Βαρέζε
|
|
|
16:00
148
|
Κάρπι
Κροτόνε
|
|
|
16:00
149
|
Κατάνια
Περούτζια
|
|
|
16:00
150
|
Λατίνα
Λιβόρνο
|
|
|
16:00
151
|
Μπολόνια
Πεσκάρα
|
|
|
16:00
152
|
Μπρέσια
Βίρτους Εντέλα
|
|
|
16:00
153
|
Προ Βερτσέλι
Μόντενα
|
|
|
16:00
154
|
Τερνάνα
Βιτσέντζα
|
|
|
16:00
155
|
Τσιταντέλα
Τραπάνι
|
|
|
16:00
156
|
Γκαζιαντεπσπόρ
Σίβασπορ
|
|
|
16:30
-
|
Άθλοουν Τάουν
Κορκ Σίτι
|
|
|
16:30
-
|
Λοκάρνο
Γιούνγκ Μπόις
|
|
|
16:30
-
|
ΑΣ Σάλε
Τσαμπάμπ Κάσμπα Τάντλα
|
|
|
16:30
-
|
Ράσινγκ Καζαμπλάνκα
Μουλούντια Ούζντα
|
|
|
16:30
-
|
Αμπερίστγουιθ Τάουν
Νιουτάουν
|
|
|
16:30
-
|
Καρμάρθεν Τάουν
Μπανγκόρ Σίτι
|
|
|
16:30
-
|
Δε Νιου Σεντς
Πορτ Τάλμποτ
|
|
|
16:30
-
|
Σαμπάμπ Άτλας Κενίφρα
Ντίφα Χασάνι
|
|
|
16:30
-
|
Ράζα Μπένι Μελάλ
Βιντάντ Φες
|
|
|
16:30
-
|
Ουνιόν Αιτ Μελούλ
Ιτιχάντ Τάνγκερ
|
|
|
16:30
-
|
Τεμάρα
Σάμπαμπ Ουάρα
|
|
|
16:30
157
|
Αμβούργο
Κολωνία
|
|
|
16:30
158
|
Μάιντζ
Πάντερμπορν
|
|
|
16:30
159
|
Σάλκε
Αννόβερο
|
|
|
16:30
160
|
Στουτγκάρδη
Γκλάντμπαχ
|
|
|
16:30
161
|
Φράιμπουργκ
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
|
|
|
17:00
-
|
Ασμ Όραν
Σαούρα
|
|
|
17:00
-
|
Καμπίλιε
USM Μπελ Αμπές
|
|
|
17:00
-
|
MC Αλγέρι
Χουσέιν Ντέι
|
|
|
17:00
-
|
Νέα Σαλαμίνα
ΑΠΟΕΛ
|
|
|
17:00
-
|
Ισμαΐλι
Χάρας Ελ Χόντοντ
|
|
|
17:00
-
|
Γουάντι Ντέγκλα
Ελ Γκούνα
|
|
|
17:00
-
|
Φάιλντ
Τσόρλι
|
|
|
17:00
-
|
Μπάροου
Μπράκλι Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Μπόστον Γιουν.
Στόκπορτ
|
|
|
17:00
-
|
Κόλβιν Μπέι
Χέντνεσφορντ Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Γκλόουσεστερ
Λόβεστοφτ
|
|
|
17:00
-
|
Λέμινγκτον
Σόλιχαλ Μουρς
|
|
|
17:00
-
|
Νορθ Φέριμπι Γιουνάιτεντ
Γουορτσέστερ
|
|
|
17:00
-
|
Όξφορντ Σίτι
Τάμγουορθ
|
|
|
17:00
-
|
Μπόραμ Γουντ
Μπεϊσινγκστόουκ
|
|
|
17:00
-
|
Μπρόμλεϊ
Χάβαντ & Γουοτερλούβιλ
|
|
|
17:00
-
|
Τσέλμσφορντ Σίτι
Γουάιτχοκ
|
|
|
17:00
-
|
Ίστμπουρν Μπόρο
Μπαθ Σίτι
|
|
|
17:00
-
|
Γκοσπόρτ Μπόρο
Έμπσφλιτ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Σάτον Γιουνάιτεντ
Φάρνμπορο
|
|
|
17:00
-
|
Γουίλντστόουν
Χέις & Γίντινγκ
|
|
|
17:00
-
|
Γουέστον Σούπερ Μέιρ
Χέμελ Χέμπστεντ
|
|
|
17:00
-
|
Άστον Γιουνάιτεντ
Νάντγουϊτς Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Μαρίν
Κινγκς Λιν
|
|
|
17:00
-
|
Στόουρμπριτζ
Μάτλοκ Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Γουίτμπι
Ρασχάλ Ολίμπικ
|
|
|
17:00
-
|
Γουόρκινγκτον
Γκράντχαμ Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Μπίντεφορντ
Σλάου Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Τσέσχαμ Γιουνάιτεντ
Σιρενσέστερ
|
|
|
17:00
-
|
Τσίπενχαμ Τάουν
Ντάνστεϊμπλ Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Χάνγκερφορντ Τάουν
Ντόρτσεστερ
|
|
|
17:00
-
|
Πόλτον Ρόβερς
Κόρμπι Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Σεν Νέοτς Τάουν
Μπάνμπουρι Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Γουέιμουθ
Χίστον
|
|
|
17:00
-
|
Χέρντσερτς
VCD Αθλέτικ
|
|
|
17:00
-
|
Μπογνόρ Ρέγκις
Μπιλερικάι
|
|
|
17:00
-
|
Κάνβεϊ
Τόνμπριτζ Έιντζελς
|
|
|
17:00
-
|
Ντόλγουιτς Χάμλετ
Γκρέις
|
|
|
17:00
-
|
Ένφιλντ Τάουν
Μετροπόλιταν Πολίς
|
|
|
17:00
-
|
Κινγκστόνιαν
Μεϊντστόουν
|
|
|
17:00
-
|
Λίστον
Χάμπτον & Ρίτσμοντ
|
|
|
17:00
-
|
Λούις
Ιστ Θάροκ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Ταμέκα Τάρτου
Ταλίνα Κάλεβ
|
|
|
17:00
-
|
Αντμίρα Βάκερ
Καρπάτι Λβιβ
|
|
|
17:00
-
|
Ντνίπρο
Ριέκα
|
|
|
17:00
-
|
Τουν
Σερβέτ
|
|
|
17:00
-
|
Οντ
Βεστσάελαντ
|
|
|
17:00
-
|
Σουγόν Μπλουγουίνγκς
Ατλέτικο Παραναένσε
|
|
|
17:00
-
|
Βίσλα Κρακοβίας
Σερίφ Τιρασπόλ
|
|
|
17:00
-
|
Μακάμπι Χάιφα
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
|
|
|
17:00
-
|
Κρεμονέζε
Νοβάρα
|
|
|
17:00
-
|
Μόντσα
Σουντιρόλ
|
|
|
17:00
-
|
Ανκόνα Ματέλιτσα
Τεράμο
|
|
|
17:00
-
|
Μαχρίμπ Τετουάν
Φαρ Ραμπάτ
|
|
|
17:00
-
|
Μπαλιναμάλαρντ Γιουν.
Πορταντάουν
|
|
|
17:00
-
|
Κλίφτονβιλ
Γκλέντοραν
|
|
|
17:00
-
|
Ντάνγκανον
Κρουσέιντερς
|
|
|
17:00
-
|
Γκλέναβον
Γουορενπόιντ Τάουν
|
|
|
17:00
-
|
Ινστιτιούτ
Κολερέιν
|
|
|
17:00
-
|
Λίνφιλντ
Μπαλιμένα Γιουν.
|
|
|
17:00
-
|
Λάρνε
Αρντς
|
|
|
17:00
-
|
Άβες
Μπράγκα Β
|
|
|
17:00
-
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο Β'
Σοκοελάμος
|
|
|
17:00
-
|
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
Πογκόν
|
|
|
17:00
-
|
Μασσίρα
Βιντάντ Τεμάρα
|
|
|
17:00
-
|
ΜΟ Μπετζάια
Άσο Σχλεφ
|
|
|
17:00
-
|
Πιτσχέιβεν & Τέλσκομπ
Χέντον
|
|
|
17:00
-
|
Τρούρο Σίτι
Μπέρνχαμ
|
|
|
17:00
-
|
Μπενφίκα Ντε Λουάντα
Λέχια Γκντάνσκ
|
|
|
17:00
-
|
Μπέτσεμ Γιουνάιτεντ
Άκρα Χαρτς Οφ Όουκ
|
|
|
17:00
-
|
Μπερεκούμ Τσέλσι
Βάφα
|
|
|
17:00
-
|
Άκρα Γκρέιτ Ολίμπικς
Αντουάνα Σταρς
|
|
|
17:00
-
|
Λίμπερτι Προφέσιοναλς
Λιγκον Σίτις
|
|
|
17:00
-
|
Μεντεάμα
Ασάντι Γκολντ
|
|
|
17:00
-
|
Νιου Εντούμπιας Γιουν.
Μπα Σταρς
|
|
|
17:00
-
|
Μπανγκόρ
Ντουντέλα
|
|
|
17:00
-
|
Μπαλιμάνεϊ Γιουν.
Ντολινγκστάουν
|
|
|
17:00
162
|
Γουέστ Μπρομ
Τότεναμ
|
|
|
17:00
163
|
Κρίσταλ Πάλας
Έβερτον
|
|
|
17:00
164
|
Λίβερπουλ
Γουέστ Χαμ
|
|
|
17:00
165
|
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Λέστερ
|
|
|
17:00
166
|
Σάντερλαντ
Μπέρνλι
|
|
|
17:00
167
|
Στόουκ
ΚΠΡ
|
|
|
17:00
168
|
Ίπσουιτς
Γουίγκαν
|
|
|
17:00
169
|
Κάρντιφ
Ντέρμπι
|
|
|
17:00
170
|
Μπέρμιγχαμ
Νόριτς
|
|
|
17:00
171
|
Μπλάκμπερν
Φούλαμ
|
|
|
17:00
172
|
Μπλάκπουλ
Μπράιτον
|
|
|
17:00
173
|
Μπόλτον
Γουλβς
|
|
|
17:00
174
|
Νότιγχαμ Φόρεστ
Μίλγουολ
|
|
|
17:00
175
|
Ρέντινγκ
Σέφιλντ Γουένσντεϊ
|
|
|
17:00
176
|
Τσάρλτον
Ρόδεραμ
|
|
|
17:00
177
|
Κόβεντρι
Ρότσντεϊλ
|
|
|
17:00
178
|
Κρόουλι Τάουν
Πρέστον
|
|
|
17:00
179
|
Κρου
Μίλτον Κέινς Ντονς
|
|
|
17:00
180
|
Λέιτον Όριεντ
Σκάνθορπ
|
|
|
17:00
181
|
Μπάρνσλεϊ
Πορτ Βέιλ
|
|
|
17:00
182
|
Μπράντφορντ
Κόλτσεστερ
|
|
|
17:00
183
|
Όλνταμ
Νοτς Κάουντι
|
|
|
17:00
184
|
Πιτέρμπορο
Γιόβιλ Τάουν
|
|
|
17:00
185
|
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Σουίντον Τάουν
|
|
|
17:00
186
|
Τσέστερφιλντ
Ντονκάστερ
|
|
|
17:00
187
|
Άκρινγκτον
Νορθάμπτον
|
|
|
17:00
188
|
Γουίκομ
Πόρτσμουθ
|
|
|
17:00
189
|
Έξετερ
Τρανμίρ
|
|
|
17:00
190
|
Καρλάιλ
Μάνσφιλντ
|
|
|
17:00
191
|
Λούτον
Κέμπριτζ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
192
|
Μόρκαμ
Γουίμπλεντον
|
|
|
17:00
193
|
Μπέρτον
Μπέρι
|
|
|
17:00
194
|
Νιούπορτ Κάουντι
Σριούσμπερι
|
|
|
17:00
195
|
Ντάγκεναμ & Ρεντ
Τσέλτεναμ
|
|
|
17:00
196
|
Σάουθεντ
Γιορκ
|
|
|
17:00
197
|
Στίβενεϊτζ
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
198
|
Χάρτλπουλ
Πλίμουθ
|
|
|
17:00
199
|
Γκρίμσμπι Τάουν
Τέλφορντ
|
|
|
17:00
200
|
Γουέλινγκ Γιουνάιτεντ
Τσέστερ
|
|
|
17:00
201
|
Γουόκινγκ
Άλφρετον Τάουν
|
|
|
17:00
202
|
Κιντερμίνστερ
Ίστλιχ
|
|
|
17:00
203
|
Λίνκολν Σίτι
Ντόβερ
|
|
|
17:00
204
|
Μπρέιντρι
Μάκλσφιλντ Τάουν
|
|
|
17:00
205
|
Ντάρτφορντ
Μπρίστολ Ρόβερς
|
|
|
17:00
206
|
Όλτρινχαμ
Όλντερσοτ Τάουν
|
|
|
17:00
207
|
Ρέξαμ
Τορκί
|
|
|
17:00
208
|
Σάουθπορτ
Γκέιτσχεντ
|
|
|
17:00
209
|
Φόρεστ Γκριν
Νάνιτον
|
|
|
17:00
210
|
Χάλιφαξ
Μπαρνέτ
|
|
|
17:00
211
|
Ρεάλ Μαδρίτης
Ρεάλ Σοσιεδάδ
|
|
|
17:00
212
|
Ινβερνές
Ρος Κάουντι
|
|
|
17:00
213
|
Μάδεργουελ
Σεντ Τζόνστον
|
|
|
17:00
214
|
Νταντί
Χάμιλτον
|
|
|
17:00
215
|
Κάουντενμπιθ
Κουίν Οφ Σάουθ
|
|
|
17:00
216
|
Φόλκερκ
Νταμπάρτον
|
|
|
17:00
217
|
Χιμπέρνιαν
Ρέιθ Ρόβερς
|
|
|
17:00
218
|
ΕΪΡ Γιουνάιτεντ
Ντανφέρμλιν
|
|
|
17:00
219
|
Ερντριόνιανς
Μπρέχιν
|
|
|
17:00
220
|
Πίτερχεντ
Στενχάουσμιουρ
|
|
|
17:00
221
|
Στρανράερ
Στέρλινγκ Άλμπιον
|
|
|
17:00
222
|
Φόρφαρ
Μόρτον
|
|
|
17:00
223
|
Άλμπιον Ρόβερς
Κουίνς Παρκ
|
|
|
17:00
224
|
Αρμπρόουθ
Ιστ Φάιφ
|
|
|
17:00
225
|
Ιστ Στέρλινγκ
Κλάιντ
|
|
|
17:00
226
|
Μοντρόουζ
Ανάν Αθλέτικ
|
|
|
17:00
227
|
Μπέργουικ
Έλγκιν Σίτι
|
|
|
17:00
228
|
Νταντί Γιουνάιτεντ
Αμπερντίν
|
|
|
17:15
-
|
Χιμπέρνιανς
Μόστα
|
|
|
17:15
132
|
ΑΕΛ Καλλονής
Αστέρας Τρίπολης
|
|
|
17:30
-
|
Αλ Σαρέχ
Αλ Βιχντάντ
|
|
|
17:30
-
|
Ελ Τζάις ΣΚ
Σάλτσμπουργκ
|
|
|
17:30
229
|
Μαρσέιγ
Εβιάν
|
|
|
17:30
230
|
Άγιαξ Β'
Ντεν Μπος
|
|
|
17:45
-
|
Σαραγόσα (Γ)
Λεβάντε (Γ)
|
|
|
18:00
-
|
Σίτρα
Αλ Ριφά
|
|
|
18:00
-
|
Χάποελ Μπνέι Σαχνίν
Χάποελ Χάιφα
|
|
|
18:00
-
|
Φορλί
Σανταρκάνγκελο
|
|
|
18:00
-
|
Πίζα
Σαβόνα
|
|
|
18:00
-
|
Ατλέτικο Αστόργκα
Θέλτα Βίγκο Β
|
|
|
18:00
-
|
Αμορεμπιέτα
Λιόα
|
|
|
18:00
-
|
Σαλερνιτάνα
Βίγκορ Λαμέτζια
|
|
|
18:00
-
|
Απολόνια Φιερ
Παρτιζάνι Τιράνων
|
|
|
18:00
133
|
Κονγκό
Λ.Δ. Κονγκό
|
|
|
18:05
-
|
Αλ Τανταμόν
Αλ Αράμπι Κουβέιτ
|
|
|
18:30
-
|
Λουντογκόρετς
Σπαρτάκ Μόσχας
|
|
|
18:30
-
|
Λειψία
Άαλεν
|
|
|
18:30
-
|
Χάποελ Πετάχ Τίκβα
Μακάμπι Νετάνια
|
|
|
18:30
-
|
Αντάλιασπορ
Καρσίγιακα
|
|
|
18:30
-
|
Ηρακλής Ψαχνών
Παναχαϊκή
|
|
|
18:45
-
|
Νάρβα Τρανς
Φλόρα Ταλίν ΙΙ
|
|
|
18:45
-
|
Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε
|
|
|
19:00
-
|
Αγία Νάπα
Ερμής Αραδίππου
|
|
|
19:00
-
|
Στεάουα Βουκουρεστίου
Στουρμ Γκρατς
|
|
|
19:00
-
|
Εσπανιόλ Β'
Κορνεγιά
|
|
|
19:00
-
|
Ουρακάν Βαλένθια
Αλκογιάνο
|
|
|
19:00
-
|
Βιγιαρεάλ Β'
Λ' Οσπιταλέτ
|
|
|
19:00
231
|
Σαρλερουά
Γκενκ
|
|
|
19:00
232
|
Εϊμπάρ
Ατλέτικο Μαδρίτης
|
|
|
19:00
233
|
Αλμπαθέτε
Τενερίφη
|
|
|
19:00
234
|
Πονφεραντίνα
Σπόρτινγκ Χιχόν
|
|
|
19:00
235
|
Σαμπαντέλ
Μπαρτσελόνα Β
|
|
|
19:00
236
|
Τζένοα
Φιορεντίνα
|
|
|
19:00
237
|
Μπενφίκα
Μποαβίστα
|
|
|
19:00
238
|
Καρντεμίρ Καραμπόκ
Φενερμπαχτσέ
|
|
|
19:15
239
|
Νουμάνθια
Μπέτις
|
|
|
19:20
-
|
Χάποελ Μπερ Σεβά
Χάποελ Άκο
|
|
|
19:30
-
|
Αλ Μοκαβλούν Αλ Αράμπ
Ελ Γκαΐς
|
|
|
19:30
134
|
ΠΑΟΚ
Παναιτωλικός
|
|
|
19:30
240
|
Τσέλσι
Μάντσεστερ Σίτι
|
|
|
19:30
241
|
Μπάγερ Λεβερκούζεν
Ντόρτμουντ
|
|
|
19:30
242
|
Αϊντχόφεν
Βίλεμ
|
|
|
19:30
243
|
Νασιονάλ Μαδέιρα
Μπελενένσες Σαντ
|
|
|
19:30
244
|
Αλόα Αθλέτικ
Χαρτς
|
|
|
20:00
-
|
Σταρτ
Άαλμποργκ
|
|
|
20:15
-
|
Λουσένα
Μελίγια
|
|
|
20:30
-
|
Ντεσσέλ
Έουπεν
|
|
|
20:30
-
|
Φεραλπισάλο
Πάβια
|
|
|
20:30
-
|
Ρέτζιο Καλάμπρια
Λέτσε
|
|
|
20:30
-
|
Κρα Ντε Χοσέιμα
Χασάνια Αγκανίρ
|
|
|
20:30
-
|
Πάιντε Λιναμεσκόντ
Ινφονέτ Ταλίν
|
|
|
20:45
245
|
Χρόνινγκεν
Γκόου Αχέντ Ιγκλς
|
|
|
20:45
246
|
Εξέλσιορ
Μπρέντα
|
|
|
20:45
247
|
Ντε Γκράαφτσαπ
Τοπ Ος
|
|
|
21:00
-
|
Λέουβεν
Πάτρο Εϊσντέν Μαασμέχελεν
|
|
|
21:00
-
|
Σερένγκ
Ρόζελαρ
|
|
|
21:00
-
|
Τούμπιζε
Χέιστ
|
|
|
21:00
-
|
Λίγκα Ντε Λόχα
Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ
|
|
|
21:00
-
|
Μονς
Γκελ
|
|
|
21:00
-
|
Μπανγκού
Μαντουρέιρα
|
|
|
21:00
-
|
Μποταφόγκο
Μποαβίστα Σπορτ Κλαμπ
|
|
|
21:00
-
|
Αουντάξ Σάο Πάολο
Παλμέιρας
|
|
|
21:00
-
|
Αντβέρπ
Βόλουβε Ζάβεντεμ
|
|
|
21:00
-
|
Δε Στρόνγκεστ
Ουνιβερσιτάριο Πάντο
|
|
|
21:00
-
|
Ρεσέντε
Μπονσουσέσο
|
|
|
21:00
248
|
ΣΚ Μπέβερεν
Μαλίν
|
|
|
21:00
249
|
Βέστερλο
Σερκλ Μπριζ
|
|
|
21:00
250
|
Μουσκρόν
Κόρτραϊκ
|
|
|
21:00
251
|
Λανς
Μπαστιά
|
|
|
21:00
252
|
Λοριάν
Μονπελιέ
|
|
|
21:00
253
|
Μετς
Νις
|
|
|
21:00
254
|
Ναντ
Λιλ
|
|
|
21:00
255
|
Τουλούζ
Ρεμς
|
|
|
21:00
256
|
Γρανάδα
Έλτσε
|
|
|
21:00
257
|
Λεγκανές
Μπανταλόνα Φουτούρ
|
|
|
21:00
258
|
Μιράντες
Σανταντέρ
|
|
|
21:00
259
|
Ουνιόν Λα Καλέρα
Ουνιόν Εσπανιόλα
|
|
|
21:30
135
|
Τυνησία
Ισημερινή Γουινέα
|
|
|
21:45
260
|
Ρόμα
Έμπολι
|
|
|
21:45
261
|
Τβέντε
Καμπούρ
|
|
|
22:00
-
|
Μπρόντμπι
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
|
|
22:00
262
|
Λας Πάλμας
Μαγιόρκα
|
|
|
22:00
263
|
Ουν. Κονσεπσιόν
Κομπρελόα
|
|
|
22:15
-
|
Τολίμα
Τσίκο
|
|
|
22:15
264
|
Πεναφιέλ
Βιτόρια Γκιμαράες
|
|
|
23:00
-
|
Γκουαγιακίλ Σίτι
Αούκας
|
|
|
23:00
-
|
Ουν. Ντε Ελ Σαλβαδόρ
Ατλέτικο Μάρτε
|
|
|
23:00
-
|
ΚΝ Βικτόρια
Βίντα
|
|
|
23:00
-
|
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
Σέρο Πορτένιο
|
|
|
23:00
-
|
Τζακουιπένσε
Ζουαζεϊρένσε
|
|
|
23:00
265
|
Θέλτα
Κόρδοβα
|
|
|
23:30
-
|
Μακαέ Εσπόρτε
Φλαμένγκο
|
|
|
23:30
-
|
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
Σπορτ Ρεσίφε
|
|
|
23:30
-
|
Ντεπορτίβο Λα Γκουάιρα
Τρουχιγιάνος
|
|
|
23:30
-
|
Κάσιας
Μπραζίλ Πελότας
|
|
|
23:30
266
|
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
Αντοφαγκάστα
|
|
|
00:00
-
|
Ντεπόρτες Ιμπέρια
Ρέιντζερς Ντε Τάλκα
|
|
|
00:00
-
|
Μάραθον
Μοτάγκουα
|
|
|
00:30
-
|
Όνσε Κάλντας
Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν
|
|
|
01:00
-
|
Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα
Ατλέτικο Σαν Λούις
|
|
|
01:00
-
|
Νεκάξα
Κορεκαμίνος
|
|
|
01:00
-
|
Αράμπε Ουνίδο
Ταούρο
|
|
|
01:00
-
|
Πλάζα Αμαντόρ
Σπόρτινγκ Σαν Μιγκελίτο
|
|
|
01:00
-
|
Σαν Φραντσίσκο ΦΚ
Αλιάνσα Παναμά
|
|
|
01:00
267
|
Κλαμπ Αμέρικα
Τίγκρες
|
|
|
01:00
268
|
Πουέμπλα
Κρουζ Αζούλ
|
|
|
01:10
-
|
Σπορτίβο Λουκένιο
Χένεραλ Ντίαζ
|
|
|
02:00
-
|
Γουέιτακερ Γιουνάιτεντ
Σάουθερν Γιουνάιτεντ
|
|
|
02:00
269
|
Αουντάξ Ιταλιάνο
Παλεστίνο
|
|
|
02:45
-
|
Ατλέτικο Νασιονάλ
Ριονέγκρο Αγκουίλας
|
|
|
03:00
-
|
Αγκουίλα
Ισίντρο Μεταπάν
|
|
|
03:00
-
|
Ντεπορτίβο Ολίμπια
Ρεάλ Εσπάνα
|
|
|
03:00
-
|
ΚΝ Πλατένσε
CD Ρεάλ Σοσιεδάδ
|
|
|
03:00
-
|
Ντοράντος
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
|
|
|
03:00
-
|
Χοκς Μπέι Γιουν
Γουόντερερς ΣΚ
|
|
|
03:00
270
|
Γουαδαλαχάρα Τσίβας
Πατσούκα
|
|
|
03:00
271
|
Μοντερέι
Βέρακρουζ
|
|
|
03:00
272
|
Σαν Μάρκος ντε Αρίκα
Μπαρνετσέα
|
|
|
03:10
-
|
Μπόκα Τζούνιορς
Ρίβερ Πλέιτ
|
|
|
04:00
-
|
Μαρκουένσε
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
|
|
|
04:00
-
|
Πετάπα
Σελαχού
|
|
|
04:00
-
|
Λεόν
Τζαγκουάρες Τσιάπας
|
|
|
04:00
-
|
Κόρας Τεπίκ
Βενάδος
|
|
|
04:06
273
|
Λεόν
Τζαγκουάρες Τσιάπας
|
|
|
05:00
274
|
Άτλας
Πούμας
|
|
|
05:30
-
|
Κασίμα Άντλερς
Όιτα Τρίνιτα
|
|
|