06:00
136
|
Αλμπιρέξ Νιιγκάτα
Χιροσίμα
|
|
|
06:30
-
|
Αδελαΐδα Ρέιντερς
Πάρα Χιλς Νάιτς
|
|
|
06:30
-
|
Αδελάιδα Μπλου Ίγκλς
Γουέστερν Στράικερς
|
|
|
06:30
-
|
Κούμπερλαντ Γιουνάιτεντ
Νορθ Ίστερν Μέτροσταρς
|
|
|
07:00
-
|
Σεούλ
Ίντσεον Γιουν.
|
|
|
07:00
-
|
Ποχάνγκ
Νταετζεόν Χάνα Σίτιζεν
|
|
|
07:00
-
|
Σουγόν Μπλουγουίνγκς
Γκανγκβόν
|
|
|
07:00
137
|
Βεντφορέτ Κόφου
Σερέσο Όσακα
|
|
|
07:00
138
|
Κασίμα Άντλερς
Σεντάι
|
|
|
07:00
139
|
Σιμίζου
Γιοκοχάμα Μαρίνος
|
|
|
07:00
140
|
ΦΚ Τόκιο
Κασίβα Ρέισολ
|
|
|
08:00
-
|
Τζετζού Γιουνάιτεντ
Σεονγκνάμ
|
|
|
08:00
141
|
Τζούμπιλο Ιβάτα
Ομίγια
|
|
|
08:00
142
|
Καβασάκι
Όιτα Τρίνιτα
|
|
|
08:30
-
|
Σίδνεϊ
Σέντραλ Κόουστ Μάρινερς
|
|
|
08:30
-
|
BC Ρέιντζερς
Κίτσε
|
|
|
09:00
-
|
Τζέονμπουκ
Ουλσάν HD
|
|
|
09:00
143
|
Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς
Ναγκόγια
|
|
|
09:35
-
|
Σαντόνγκ Ταϊσάν
Ντάλιαν Προ
|
|
|
10:00
-
|
Γκουανγκτσού Σίτι
Λιαολίνγκ Γουογίν
|
|
|
10:30
-
|
ΦΚ Μπέογκραντ
Γουέστ Τόρρενς Μπιρκάλα
|
|
|
10:30
-
|
Ένφιλντ Σίτι
Καμπελτάουν Σίτι
|
|
|
10:30
-
|
Πελίτα Μπαντούνγκ Ράγια
Περσίτα Τειντζέρανγκ
|
|
|
10:45
-
|
Μπρισμπέιν Ρόαρ
Μέλμπουρν Βίκτορι
|
|
|
11:00
-
|
Άκζαϊνκ Ούραλσκ
Σαχτιόρ Καραγκαντί
|
|
|
11:00
-
|
Καϊράτ Αλμάτι
Ζετίσου
|
|
|
11:00
-
|
Ορνταμπάσι
Ίρτις Παβλοντάρ
|
|
|
11:00
-
|
Ταράζ
Ατιράου
|
|
|
11:00
-
|
Τόμπολ
Αστάνα
|
|
|
11:00
-
|
Νεφτσί Φαργκόνα
Μέταλουργκ Μπεκαμπάντ
|
|
|
11:00
-
|
Άργκες Πιτέστι
Λουτσεαφάρουλ Οραντέα
|
|
|
11:00
-
|
Τάργκο Μούρες
Σπορτούλ Σνάγκοβ
|
|
|
11:00
-
|
Οτοπένι
Ντουναρέα Γκαλάτι
|
|
|
11:00
-
|
Δέλτα Τουλσέα
Φορέστα Σουσεάβα
|
|
|
11:00
-
|
Σαγκεάτα Ναβοντάρι
Ντιναμό Βουκουρεστίου ΙΙ
|
|
|
11:00
-
|
Σέντραλ Κούινσλαντ
Σάνσαϊν Κοστ
|
|
|
11:00
-
|
Μπαρίτο Πούτερα
Περσινταφόν Νταφονσόρο
|
|
|
11:00
-
|
Περσίμπα Μπαλικπαπάν
Περσιράμ Ράγια Αμπάτ
|
|
|
11:00
-
|
Βοστόκ
Ακτόμπε
|
|
|
11:00
-
|
Μαραμούρες Γιουνιβέρσιτι
Ουνιρέα Άλμπα
|
|
|
11:00
-
|
Σπόρτουλ Στουντ.
Φαρούλ Κονστάντζα
|
|
|
11:00
-
|
Κιεν Γκιανγκ
Σονγκ Λαμ Νγκε Αν
|
|
|
11:30
-
|
Ντιναμό Μόσχας
Λοκομοτίβ Μόσχας
|
|
|
11:30
-
|
AGMK
Κίζιλκουμ
|
|
|
11:30
-
|
Κέρνς
Νόρθερν Φιούρι
|
|
|
11:30
-
|
Σαν Χέι
Σαουθ Τσάινα
|
|
|
11:45
-
|
Νεπάλ Άρμι
Φρέντς Κλαμπ
|
|
|
12:00
-
|
Μπιν Ντονγκ
Ντα Νανγκ
|
|
|
12:00
-
|
Δε Βισάι Νιν Μπιν
Χα Νόι
|
|
|
12:00
144
|
Σόναν Μπελμάρε
Σαγκάν Τοσού
|
|
|
13:00
-
|
Σιράκ
Πιούνικ Γερεβάν
|
|
|
13:00
-
|
Ντιναμό Τιφλίδας
Ζουγκντίντι
|
|
|
13:00
-
|
Σουπανμπούρι
Τσιανγκράι Γιουν.
|
|
|
13:00
-
|
Ρουστάβι
Κολχέτι Πότι
|
|
|
13:00
-
|
Βιτ Τζόρτζια
Σιόνι Μπολνίσι
|
|
|
13:00
-
|
Μπουριράμ Γιουνάιτεντ
Πάτουμ Γιουνάιτεντ
|
|
|
13:00
-
|
Γκαντζασάρ
Ίμπουλς
|
|
|
13:00
-
|
Ντίλα Γκόρι
Ζεσταφόνι
|
|
|
13:00
-
|
Μεράνι Μαρτβίλι
Ντιναμό Μπατούμι
|
|
|
13:00
-
|
Αλ Ταλίγια
Μπανίγιας Ρεφινέρι
|
|
|
13:00
-
|
Τσάινατ Χόρνμπιλ
Σόνγκχλα Γιουν.
|
|
|
13:30
-
|
Ναφτ Αλ Τζανούμπ
Αλ Κούα Αλ Τζαβίγια
|
|
|
13:30
-
|
Αλτάι
Έγιουπσπορ
|
|
|
13:30
-
|
Μέταλουργκ Ζαπορίζια
Ταβρίγια Σιμφερόπολ
|
|
|
13:30
-
|
Ολίμπια Γκρούντζιαντζ
Φλότα Σβινοούστσιε
|
|
|
13:45
-
|
Σανγκάη Σενχούα
Τιανζίν Τάιγκερ
|
|
|
13:45
-
|
Λάιονς ΧΙΙ
Κελαντάν
|
|
|
14:00
-
|
Πάιντε Λιναμεσκόντ
Φλόρα Ταλίν
|
|
|
14:00
-
|
Σιλαμάε Κάλεφ
Ινφονέτ Ταλίν
|
|
|
14:00
-
|
Νάρβα Τρανς
Ταμέκα Τάρτου
|
|
|
14:00
-
|
Σάλκε ΙΙ
Βουπερτάλερ
|
|
|
14:00
-
|
Σριβιτζάγια
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
|
|
14:00
-
|
Σόνυ Σούγκαρ
Τσεμέλι Σούγκαρ
|
|
|
14:00
-
|
Τούσκερ
Κένυα Κομέρσιαλ Μπανκ
|
|
|
14:00
-
|
Κρίλια Σοβετόβ
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
|
|
14:00
-
|
Ανκαραγκουτσού
1461 Τραμπζόν
|
|
|
14:00
-
|
Κόνιασπορ
Μπολουσπόρ
|
|
|
14:00
-
|
Ταλίνα Κάλεβ
Λεβάντια Ταλίν
|
|
|
14:00
-
|
Μιλικόσκι
Κουόπιο
|
|
|
14:00
-
|
Λεβερκούζεν II
Σπορτφρόιντε Ζίγκεν
|
|
|
14:00
-
|
Ζίμπρου
Τίρασπολ
|
|
|
14:00
-
|
Νταϊνάβα Άλιτους
Έκρανας
|
|
|
14:00
-
|
Ίσκρα Σταλ Ριμπνίτα
Σπεράντα
|
|
|
14:00
145
|
Κολωνία
Πάντερμπορν
|
|
|
14:00
146
|
Κότμπους
Ουνιόν Βερολίνου
|
|
|
14:00
147
|
Μπασακσεχίρ
Καϊσερισπόρ
|
|
|
14:30
-
|
Ελσίνκι
Γιβάσκιλα
|
|
|
14:30
-
|
Λοκομοτίβ Λειψίας
Σβικάου
|
|
|
14:30
-
|
Μεουσέλβιτζ
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ
|
|
|
14:30
-
|
Μπελτσάτοφ
Βίτζεφ Λοτζ
|
|
|
14:45
-
|
Νεγκέρι Σεμπιλάν
Φέλντα Γιουν.
|
|
|
14:45
-
|
Σέλανγκορ
Τζοχόρ Νταρούλ Τακζίμ
|
|
|
14:45
148
|
Έβερτον
Γουίγκαν
|
|
|
15:00
-
|
Σαράγιεβο
Ρούνταρ Πριγιέντορ
|
|
|
15:00
-
|
Μπότεφ Πλόβντιβ
Λέφσκι Σόφιας
|
|
|
15:00
-
|
Ντάρτφορντ
Ρέξαμ
|
|
|
15:00
-
|
Αλεμάνια Άαχεν
Μπάμπελσμπεργκ
|
|
|
15:00
-
|
Αρμίνια Μπίλεφελντ
Πρόισεν Μούνστερ
|
|
|
15:00
-
|
Ντόρτμουντ Β
Ουντερχάκινγκ
|
|
|
15:00
-
|
Χάιντενχαϊμ
Βέχεν
|
|
|
15:00
-
|
Σααρμπρίκεν
Κίκερς Στουτγάρδης
|
|
|
15:00
-
|
Οφενμπάχερ Κίκερς
Έρφουρτ
|
|
|
15:00
-
|
Στουτγκάρδη II
Ντάρμσταντ
|
|
|
15:00
-
|
Βάκερ Μπουργκχάουζεν
Καρλσρούη
|
|
|
15:00
-
|
Γκοσλέρερ
Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Αμβούργο ΙΙ
Κλόπενμπουργκ
|
|
|
15:00
-
|
Χόλσταϊν Κίελ
Σβαρτς Βάις Ρέντεν
|
|
|
15:00
-
|
Βέιτσε Φλένσμπουργκ
Χαβέλσε
|
|
|
15:00
-
|
Κρέι
Σπορτφρούντε Λόττε
|
|
|
15:00
-
|
Φορτούνα Ντίσελντορφ ΙΙ
Βερλ
|
|
|
15:00
-
|
Φορτούνα Κολωνίας
Κολωνία ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Χόμπουργκ
Μάιντζ ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Ράιν Λεσχ
Μόναχο 1860 II
|
|
|
15:00
-
|
Βιρτσμπούργκερ Κίκερς
Μπάγερν Χοφ
|
|
|
15:00
-
|
Ιλερτίσεν
Άουγκσμπουργκ ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Εργοτέλης
Πιερικός
|
|
|
15:00
-
|
Ντιοσγκιόρι
Χαλάντας
|
|
|
15:00
-
|
Σπαρτάκ Σουμπότιτσα
Γιαβόρ
|
|
|
15:00
-
|
Σούντσβαλ
Έστερ
|
|
|
15:00
-
|
Βάρναμο
Χάκεν
|
|
|
15:00
-
|
Σίριους
Έλφσμποργκ
|
|
|
15:00
-
|
Μιάλμπι
Λαντσκρόνα
|
|
|
15:00
-
|
Αλ Ιτιχάντ Αλέπο
Αλ Τζάις
|
|
|
15:00
-
|
Τίσριν
Αλ Μάιντ
|
|
|
15:00
-
|
Βίντενμπρουκ
Μπόχουμ ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Ισμάνινγκ
Ίνγκολσταντ ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Σελινγκενπρότεν
Χαϊμστέτεν
|
|
|
15:00
-
|
Μπίχορ Οράντεα
Μιοβένι
|
|
|
15:00
-
|
Καστριότι
Σκουμπίνι Πεκίν
|
|
|
15:00
-
|
Λουφτετάρι Γκιροκάστερ
Απολόνια Φιερ
|
|
|
15:00
-
|
Σκεντερμπέου
Τόμορι Μπέρατ
|
|
|
15:00
-
|
Σακ Κλάγκενφουρτ
Φελντκίρχεν
|
|
|
15:00
-
|
Ουνιόν Στ. Φλοριάν
USC Βάλερν
|
|
|
15:00
-
|
Βίλασερ
Κάπφενμπεργκ (Ερ.)
|
|
|
15:00
-
|
Βικτόρια Αμβούργου
VFR Νοϊμίνστερ
|
|
|
15:00
-
|
Μπέργκις Γκλάντμπαχ
SSVg Βέλμπερτ
|
|
|
15:00
-
|
Έσχμπορν
Έλβερσμπεργκ
|
|
|
15:00
-
|
Χέσεν Κασέλ
Μπάγερν Αλζνάου
|
|
|
15:00
-
|
Ιντάρ Ομπερστάιν
Χοφενχάιμ ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Βικτόρια Ασχάφενμπουργκ
Έλτερσντόρφ
|
|
|
15:00
-
|
Σταλ Στάλοβα Βόλα
Κονκόρντια Ελμπλάγκ
|
|
|
15:00
-
|
Μπι Σι Κέι
Βοϊβοντίνα
|
|
|
15:00
-
|
Χάιντουκ Κούλα
ΟΦΚ Βελιγραδίου
|
|
|
15:00
-
|
Σεμέντριρα 1924
Ραντ Βελιγραδίου
|
|
|
15:00
-
|
Ομάγια
Αλ Καραμάχ
|
|
|
15:00
149
|
Ναντ
Γκαζελέκ Αζαξιό
|
|
|
15:30
-
|
Τσέρνο Μόρε Βάρνα
Έταρ Βέλικο Ταρνόβο
|
|
|
15:30
-
|
Μοντάνα
Σλάβια Σόφιας
|
|
|
15:30
-
|
Μας Ταμπόρσκο
Μπάνικ Σοκόλοφ
|
|
|
15:30
-
|
Τούρκου
Γιάρο
|
|
|
15:30
-
|
Ρούνταρ Πλιέβλια
Μπούντουτσνοστ
|
|
|
15:30
-
|
Σουτιέσκα Νίκσιτς
Τίτογκραντ
|
|
|
15:30
-
|
Ζέτα
Γκρμπάλι
|
|
|
15:30
-
|
Τατράν Πρέσοφ
Ζίλινα
|
|
|
15:30
-
|
Ρουζομπερόκ
Τρεντσίν
|
|
|
15:30
-
|
Κάιζερ Τσιφς
Ορλάντο Πάιρετς
|
|
|
15:30
-
|
Καϊρουανέζ
Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς
|
|
|
15:30
-
|
Ουνιόν Βόκλαμαρκτ
Στουρμ Γκρατς II
|
|
|
15:30
-
|
Βλασίμ
Μπάνικ Μοστ
|
|
|
15:30
-
|
Γιεντίστβο Μπιέλο Πόλιε
Πετροβάτς
|
|
|
15:30
-
|
Μόρναρ Μπαρ
Τσελίκ Νίκσιτς
|
|
|
15:30
-
|
VSS Κόσιτσε
Σπάρτακ Μιγιάβα
|
|
|
15:30
-
|
Λόβτσεν
Μόγκρεν
|
|
|
15:30
-
|
Αβενίρ Ντε Λα Μάρσα
Εσπεράνς Σπ. Ζαρζίς
|
|
|
15:30
-
|
Χαμάμ Σουσέ
ΚΣ Σφαξιέν
|
|
|
15:30
-
|
Κρίβμπας
Ζόρια Λουγκάνσκ
|
|
|
16:00
-
|
Μπελουϊζντάντ
Καμπίλιε
|
|
|
16:00
-
|
ΚΣ Κονσταντίν
MC Αλγέρι
|
|
|
16:00
-
|
Σαούρα
CA Μπάτνα
|
|
|
16:00
-
|
MC Οράν
Ελ Εούλμα
|
|
|
16:00
-
|
USM Μπελ Αμπές
Μπορτζ Μπου Αρερίντζ
|
|
|
16:00
-
|
Τράβνικ
Σλάβια Σαράγιεβο
|
|
|
16:00
-
|
Βελέζ Μόσταρ
Τσέλικ Ζένιτσα
|
|
|
16:00
-
|
Ριέκα
Ίντερ Ζάπρεζιτς
|
|
|
16:00
-
|
Σλάβεν Μπελούπο
Τσιμπάλια
|
|
|
16:00
-
|
ΡΝΚ Σπλιτ
ΝΚ Ζάγκρεμπ
|
|
|
16:00
-
|
Λούσκο
Ντουγκοπόλζε
|
|
|
16:00
-
|
Ράντνικ Σεσβέτ
ΗΝΚ Γκόριτσα
|
|
|
16:00
-
|
Απόλλων Λεμεσού
Ολυμπιακός Λευκωσίας
|
|
|
16:00
-
|
Δόξα Κατωκοπιάς
Αγία Νάπα
|
|
|
16:00
-
|
Ένωσις Ν. Παραλιμνίου
Εθνικός Άχνας
|
|
|
16:00
-
|
Μπάνικ Οστράβα
Χράντετς Κράλοβε
|
|
|
16:00
-
|
Τορπέντο Κουταΐσι
Τσικχούρα Σακίρ
|
|
|
16:00
-
|
Σοφαπάκα
Γκορ Μαχία
|
|
|
16:00
-
|
Ντόλκαν Ζάμπκι
Στομίλ Ολστζίν
|
|
|
16:00
-
|
Βάρτα Πόζναν
Άρκα Γκντίνια
|
|
|
16:00
-
|
Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς
|
|
|
16:00
-
|
Πογκόν Σιέντλτσε
Ραντόμιακ Ράντομ
|
|
|
16:00
-
|
Γκάις
Λιουνγκσκίλε
|
|
|
16:00
-
|
Έρεμπρο
Φάλκενμπεργκ
|
|
|
16:00
-
|
ΦΚ Γιούνιορς
Λασκ Λίντσερ
|
|
|
16:00
-
|
Ζβιγιέζντα Γκράντασατς
Γκοσκ Γκαμπέλα
|
|
|
16:00
-
|
Αλκή Λάρνακας
Νέα Σαλαμίνα
|
|
|
16:00
-
|
Κι Κλάκσβικ
ΤΒ Τβορόιρι
|
|
|
16:00
-
|
Ροζβόι Κατόβιτσε
Πολκόβιτσε
|
|
|
16:00
-
|
Αϊν Φάκρουν
Χουσέιν Ντέι
|
|
|
16:00
-
|
Λέοταρ Τρεμπίνιε
Ράντινκ Μπιτζελίνα
|
|
|
16:00
150
|
Άσκολι
Έμπολι
|
|
|
16:00
151
|
Βαρέζε
Σασσουόλο
|
|
|
16:00
152
|
Γκροσέτο
Βερόνα
|
|
|
16:00
153
|
Μόντενα
Τσιταντέλα
|
|
|
16:00
154
|
Μπάρι
Γιούβε Στάμπια
|
|
|
16:00
155
|
Μπρέσια
Νοβάρα
|
|
|
16:00
156
|
Πάντοβα
Βιτσέντζα
|
|
|
16:00
157
|
Προ Βερτσέλι
Βίρτους Λαντσιάνο
|
|
|
16:00
158
|
Τερνάνα
Σπέτσια
|
|
|
16:00
159
|
Ανόρθωση
ΑΕΚ Λάρνακας
|
|
|
16:00
160
|
ΑΠΟΕΛ
ΑΕ Λεμεσού
|
|
|
16:00
161
|
Μπέργουικ
Μοντρόουζ
|
|
|
16:05
-
|
Αλ Σαλιμπικαέτ
Αλ Κουβέιτ
|
|
|
16:30
-
|
Νιουτάουν
Κόναχ Κουέι Νόμαντς
|
|
|
16:30
-
|
Σαγκράντα Εσπεράνσα
Ρεκρεατίβο Ντα Κάαλα
|
|
|
16:30
-
|
Σπαρτάκ Βλαντικαφκάς
Ροστόφ
|
|
|
16:30
-
|
Βίσλα Πλοκ
Ούνια Τάρνοου
|
|
|
16:30
162
|
Γκρόιτερ Φιρτ
Χοφενχάιμ
|
|
|
16:30
163
|
Μάιντζ
Μπάγερ Λεβερκούζεν
|
|
|
16:30
164
|
Μπάγερν Μονάχου
Φορτούνα Ντίσελντορφ
|
|
|
16:30
165
|
Σάλκε
Ντόρτμουντ
|
|
|
16:30
166
|
Φράιμπουργκ
Βόλφσμπουργκ
|
|
|
16:45
-
|
Ρουχ Χορζόφ
Σλασκ Βρότσλαβ
|
|
|
17:00
-
|
Σλόβαν Λίμπερετς
Μπουντεγιόβιτσε
|
|
|
17:00
-
|
Μπίσοπς Στόρτφορντ
Γουόρκινγκτον
|
|
|
17:00
-
|
Μπράκλι Τάουν
Μπόστον Γιουν.
|
|
|
17:00
-
|
Κόρμπι Τάουν
Στάλιμπριτζ Σέλτικ
|
|
|
17:00
-
|
Χάρογκεϊτ Τάουν
Τσέστερ
|
|
|
17:00
-
|
Χίστον
Κόλβιν Μπέι
|
|
|
17:00
-
|
Σόλιχαλ Μουρς
Χάλιφαξ
|
|
|
17:00
-
|
Χέρντσερτς
Μπαθ Σίτι
|
|
|
17:00
-
|
Μπρόμλεϊ
Τρούρο Σίτι
|
|
|
17:00
-
|
Ντόρτσεστερ
Μπόραμ Γουντ
|
|
|
17:00
-
|
Ντόβερ
Χάβαντ & Γουοτερλούβιλ
|
|
|
17:00
-
|
Ίστμπουρν Μπόρο
Φάρνμπορο
|
|
|
17:00
-
|
Χέις & Γίντινγκ
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
-
|
Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ
Ίστλιχ
|
|
|
17:00
-
|
Γουέλινγκ Γιουνάιτεντ
Μπεϊσινγκστόουκ
|
|
|
17:00
-
|
Γουέστον Σούπερ Μέιρ
Σαλισμπέρι Σίτι
|
|
|
17:00
-
|
Νόμε Κάλιου
Κουρεσάρε
|
|
|
17:00
-
|
Κόμπλεντζ
Καϊζερσλάουτερν ΙΙ
|
|
|
17:00
-
|
Χάποελ Άκο
Χάποελ Τελ Αβίβ
|
|
|
17:00
-
|
Σερίφ Τιρασπόλ
Ντάτσια Τσισινάου
|
|
|
17:00
-
|
Φαρ Ραμπάτ
Ράζα Μπένι Μελάλ
|
|
|
17:00
-
|
Μας Μαχρίμπ
Ντίφα Χασάνι
|
|
|
17:00
-
|
Ολιμπίκ Χουρίμπγκα
Φους Ραμπάτ
|
|
|
17:00
-
|
Μπαλιναμάλαρντ Γιουν.
Ντάνγκανον
|
|
|
17:00
-
|
Μπαλιμένα Γιουν.
Γκλέντοραν
|
|
|
17:00
-
|
Κολερέιν
Κρουσέιντερς
|
|
|
17:00
-
|
Λίνφιλντ
Λίσμπερν Ντιστίλερι
|
|
|
17:00
-
|
Πορταντάουν
Γκλέναβον
|
|
|
17:00
-
|
Χετάφε Β'
Ατλέτικο Μαδρίτης Β'
|
|
|
17:00
-
|
Κάμπουσκορπ
Όνζε Μπράβος
|
|
|
17:00
-
|
ΙΦ Φουγκλαφιόρντουρ
AΒ Αργκίρ
|
|
|
17:00
-
|
Σβιτ Νόβι Ντιόρ
Ζνιτσζ Προυσζκόβ
|
|
|
17:00
-
|
Ατλέτικο Ντο Ναμίμπε
Πριμέιρο Ντε Αγκόστο
|
|
|
17:00
-
|
Πριμέιρο Ντε Μάιο
GD Ιντερκλούμπε
|
|
|
17:00
-
|
Ντρούλσντεν
Γκίσλεϊ
|
|
|
17:00
-
|
Βόξχαλ Μότορς
Γουορτσέστερ
|
|
|
17:00
-
|
Εγκέρ ΣΕ
Φέχερβαρ
|
|
|
17:00
-
|
ΜΤΚ Βουδαπέστης
Λόμπαρντ Πάπα
|
|
|
17:00
-
|
Κλίφτονβιλ
Ντόνεγκαλ Σέλτικ
|
|
|
17:00
171
|
Γουέστ Μπρομ
Σουόνσι
|
|
|
17:00
172
|
ΚΠΡ
Σάντερλαντ
|
|
|
17:00
173
|
Νόριτς
Σαουθάμπτον
|
|
|
17:00
174
|
Ρέντινγκ
Άστον Βίλα
|
|
|
17:00
175
|
Γουότφορντ
Μπλάκπουλ
|
|
|
17:00
176
|
Κρίσταλ Πάλας
Λιντς
|
|
|
17:00
177
|
Λέστερ
Σέφιλντ Γουένσντεϊ
|
|
|
17:00
178
|
Μπέρμιγχαμ
Ντέρμπι
|
|
|
17:00
179
|
Μπόλτον
Μπράιτον
|
|
|
17:00
180
|
Μπρίστολ Σίτι
Μίντλεσμπρο
|
|
|
17:00
181
|
Νότιγχαμ Φόρεστ
Γουλβς
|
|
|
17:00
182
|
Πιτέρμπορο
Ίπσουιτς
|
|
|
17:00
183
|
Χάντερσφιλντ
Τσάρλτον
|
|
|
17:00
184
|
Καρλάιλ
Μπρέντφορντ
|
|
|
17:00
185
|
Κόλτσεστερ
Κρου
|
|
|
17:00
186
|
Κρόουλι Τάουν
Νοτς Κάουντι
|
|
|
17:00
187
|
Μπόρνμουθ
Ντονκάστερ
|
|
|
17:00
188
|
Πόρτσμουθ
Μπέρι
|
|
|
17:00
189
|
Πρέστον
Στίβενεϊτζ
|
|
|
17:00
190
|
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Μίλτον Κέινς Ντονς
|
|
|
17:00
191
|
Σκάνθορπ
Κόβεντρι
|
|
|
17:00
192
|
Σουίντον Τάουν
Γουόλσολ
|
|
|
17:00
193
|
Σριούσμπερι
Λέιτον Όριεντ
|
|
|
17:00
194
|
Τρανμίρ
Όλνταμ
|
|
|
17:00
195
|
Χάρτλπουλ
Γιόβιλ Τάουν
|
|
|
17:00
196
|
Γουίμπλεντον
Γιορκ
|
|
|
17:00
197
|
Μπαρνέτ
Μόρκαμ
|
|
|
17:00
198
|
Μπέρτον
Τσέλτεναμ
|
|
|
17:00
199
|
Μπράντφορντ
Όλντερσοτ Τάουν
|
|
|
17:00
200
|
Νορθάμπτον
Άκρινγκτον
|
|
|
17:00
201
|
Πορτ Βέιλ
Σάουθεντ
|
|
|
17:00
202
|
Ρόδεραμ
Ντάγκεναμ & Ρεντ
|
|
|
17:00
203
|
Ρότσντεϊλ
Γουίκομ
|
|
|
17:00
204
|
Τζίλιγχαμ
Πλίμουθ
|
|
|
17:00
205
|
Τορκί
Όξφορντ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
206
|
Τσέστερφιλντ
Μπρίστολ Ρόβερς
|
|
|
17:00
207
|
Φλίτγουντ Τάουν
Έξετερ
|
|
|
17:00
208
|
Βίνερ Νέουσταντ
Αούστρια Βιέννης
|
|
|
17:00
209
|
Γκέιτσχεντ
Χάιντ
|
|
|
17:00
210
|
Γκρίμσμπι Τάουν
Κιντερμίνστερ
|
|
|
17:00
211
|
Έμπσφλιτ Γιουνάιτεντ
Νιούπορτ Κάουντι
|
|
|
17:00
212
|
Κέμπριτζ Γιουνάιτεντ
Γουόκινγκ
|
|
|
17:00
213
|
Λίνκολν Σίτι
Σάουθπορτ
|
|
|
17:00
214
|
Λούτον
Χέρεφορντ
|
|
|
17:00
215
|
Μάνσφιλντ
Στόκπορτ
|
|
|
17:00
216
|
Μπρέιντρι
Νάνιτον
|
|
|
17:00
217
|
Τάμγουορθ
Άλφρετον Τάουν
|
|
|
17:00
218
|
Τέλφορντ
Μάκλσφιλντ Τάουν
|
|
|
17:00
219
|
Φόρεστ Γκριν
Μπάροου
|
|
|
17:00
220
|
Ράγιο Βαγιεκάνο
Εσπανιόλ
|
|
|
17:00
221
|
Αμπερντίν
Μάδεργουελ
|
|
|
17:00
222
|
Νταντί
Ινβερνές
|
|
|
17:00
223
|
Ρος Κάουντι
Σέλτικ
|
|
|
17:00
224
|
Σεντ Μίρεν
Νταντί Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
225
|
Σεντ Τζόνστον
Κιλμάρνοκ
|
|
|
17:00
226
|
Ερντριόνιανς
Ντανφέρμλιν
|
|
|
17:00
227
|
Κάουντενμπιθ
Χάμιλτον
|
|
|
17:00
228
|
Μόρτον
Φόλκερκ
|
|
|
17:00
229
|
Πάρτικ Θιστλ
Νταμπάρτον
|
|
|
17:00
230
|
Ρέιθ Ρόβερς
Λίβινγκστον
|
|
|
17:00
231
|
Ιστ Φάιφ
Αρμπρόουθ
|
|
|
17:00
232
|
Κουίν Οφ Σάουθ
ΕΪΡ Γιουνάιτεντ
|
|
|
17:00
233
|
Μπρέχιν
Φόρφαρ
|
|
|
17:00
234
|
Στενχάουσμιουρ
Αλόα Αθλέτικ
|
|
|
17:00
235
|
Στρανράερ
Άλμπιον Ρόβερς
|
|
|
17:00
236
|
Κλάιντ
Κουίνς Παρκ
|
|
|
17:00
237
|
Πίτερχεντ
Έλγκιν Σίτι
|
|
|
17:00
238
|
Ρέιντζερς
Ανάν Αθλέτικ
|
|
|
17:00
239
|
Στέρλινγκ Άλμπιον
Ιστ Στέρλινγκ
|
|
|
17:15
240
|
Αστέρας Τρίπολης
Πανθρακικός
|
|
|
17:15
241
|
Παναθηναϊκός
ΑΟΚ Κέρκυρα
|
|
|
17:30
-
|
Πορτιμονένσε
Μπελενένσες Σαντ
|
|
|
17:30
-
|
Καρπάτι Λβιβ
Τσερνομόρετς Οδησσού
|
|
|
18:00
-
|
Μπάνια Λούκα
Ζελέζνιτσαρ
|
|
|
18:00
-
|
Λίτεξ Λόβετς
Λοκομοτίβ Πλόβντιβ
|
|
|
18:00
-
|
Χαποέλ Ιρόνι Κιριάτ Σμόνα
Χάποελ Μπνέι Σαχνίν
|
|
|
18:00
-
|
Χάποελ Χάιφα
Χάποελ Ραμάτ Γκαν
|
|
|
18:00
-
|
Ζαβίσα Μπίντγκοστς
Σαντέτσια
|
|
|
18:00
-
|
Αμορεμπιέτα
Τουντελάνο
|
|
|
18:00
-
|
Ατλέτικο Σανλουκένο
Αλμερία Β'
|
|
|
18:00
-
|
Οσασούνα Β'
Ρεάλ Ουνιόν
|
|
|
18:00
-
|
Πένα Σπορ
Αλαβές
|
|
|
18:00
-
|
ΕΒ Στρέιμουρ
07 Βεστούρ
|
|
|
18:00
-
|
Χάποελ Μπερ Σεβά
Χαποέλ Νιρ Ράματ Χάσαρον
|
|
|
18:00
242
|
Παρί Σεν Ζερμέν
Νανσί
|
|
|
18:00
243
|
Άαλμποργκ
Έσμπιεργκ
|
|
|
18:30
-
|
Ρεαλ Σοσιεδάδ Β'
Τερουέλ
|
|
|
18:30
-
|
Ηρακλής Ψαχνών
Απόλλων Σμύρνης
|
|
|
18:30
-
|
Τσέλιε
Μούρα 05
|
|
|
18:30
-
|
Μπανταλόνα Φουτούρ
Ουρακάν Βαλένθια
|
|
|
18:30
-
|
Ντεπορτίβο Φεροβιάριος
UT Κοτοπάξι
|
|
|
18:35
-
|
Αλ Νασρ Κουβέιτ
Αλ Κάντσια
|
|
|
18:40
-
|
Σίγκμα Όλομουτς
Ζιχλάβα
|
|
|
18:45
-
|
USM Αλγέρι
Ελ Χάρας
|
|
|
18:45
-
|
Λοκάρνο
Μπιέλ
|
|
|
18:45
-
|
Βιλ 1900
Βίντερτουρ
|
|
|
19:00
-
|
Χάιντουκ Σπλιτ
Ίστρα
|
|
|
19:00
-
|
Οπάβα
HFK Όλομουτς
|
|
|
19:00
-
|
Σερκλ Μπαστιά
Ρεντ Σταρ 93
|
|
|
19:00
-
|
Λε Πουάρ Σιρ Βι
Κρετέιγ
|
|
|
19:00
-
|
Σούντουβα
Ατλάντας
|
|
|
19:00
-
|
Πολόνια Βαρσοβίας
Βίσλα Κρακοβίας
|
|
|
19:00
-
|
Πολιτέχνικα Ιάσι
Κλουζ
|
|
|
19:00
-
|
Άστρα Γκιούργκιου
Μπρασόφ
|
|
|
19:00
-
|
Ερυθρός Αστέρας
Νόβι Παζάρ
|
|
|
19:00
-
|
Μανίσασπορ
Άδανα Ντεμίρσπορ
|
|
|
19:00
-
|
Άσο Σχλεφ
Τλέμτσεν
|
|
|
19:00
244
|
Βαγιαδολίδ
Μάλαγα
|
|
|
19:00
245
|
Έλτσε
Μιράντες
|
|
|
19:00
246
|
Λούγκο
Νουμάνθια
|
|
|
19:00
247
|
Μπαρτσελόνα Β
Κόρδοβα
|
|
|
19:00
248
|
Λιβόρνο
Ρέτζιο Καλάμπρια
|
|
|
19:00
249
|
Γκαζιαντεπσπόρ
Ακισασπόρ
|
|
|
19:00
250
|
Τραμπζονσπόρ
Μπεσίκτας
|
|
|
19:10
-
|
Αμπερίστγουιθ Τάουν
Αφάν Λίντο
|
|
|
19:25
-
|
Αλ Ιτιχάντ Τζέντα
Αλ Τααβόν
|
|
|
19:30
-
|
Γκιόρι Έτο
Σιόφοκ
|
|
|
19:30
-
|
Μακάμπι Νετάνια
Μακάμπι Χάιφα
|
|
|
19:30
-
|
Κρακόβια
Οκισίμσκι Μπρέζσκο
|
|
|
19:30
251
|
Μάντσεστερ Σίτι
Μπάρνσλεϊ
|
|
|
19:30
252
|
Ραπίντ Βιέννης
Μάτερσμπουργκ
|
|
|
19:30
253
|
Ριντ
Στουρμ Γκρατς
|
|
|
19:30
254
|
Αντμίρα Βάκερ
Βολφσμπέργκερ
|
|
|
19:30
255
|
Γκλάντμπαχ
Βέρντερ Βρέμης
|
|
|
19:30
256
|
Πλατανιάς
ΠΑΟΚ
|
|
|
19:45
257
|
Χέρενφεν
Αϊντχόφεν
|
|
|
20:00
-
|
Μαχρίμπ Τετουάν
Κενίτρα
|
|
|
20:00
-
|
Γιαγκοντίνα
Παρτιζάν
|
|
|
20:00
-
|
Τσέρμπουργκ
Μπουργκ Περόνας
|
|
|
20:00
-
|
Κεβιγί
Ούζες Ποντ Ντου Γκαρντ
|
|
|
20:00
258
|
Μπράγκα
Μαρίτιμο
|
|
|
20:30
-
|
Μάντα
Ελ Νασιονάλ
|
|
|
20:30
259
|
Τορόντο
Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι
|
|
|
20:45
260
|
Γκρασχόπερς
Σεντ Γκάλεν
|
|
|
20:45
261
|
Λουκέρνη
Σερβέτ
|
|
|
20:45
262
|
Βίλεμ
Φένλο
|
|
|
20:45
263
|
Χέρακλες
Ναϊμέγκεν
|
|
|
21:00
-
|
Έουπεν
Ρόζελαρ
|
|
|
21:00
-
|
Λόμελ
Ντεσσέλ
|
|
|
21:00
-
|
Μουσκρόν
Γουάιτ Σταρ
|
|
|
21:00
-
|
Παλεστίνο
Ουνιόν Λα Καλέρα
|
|
|
21:00
-
|
Χέιστ
Έντραχτ Άαλστ
|
|
|
21:00
-
|
Λούζενακ
Επινάλ
|
|
|
21:00
-
|
Αντβέρπ
Σιντ Νίκλαας
|
|
|
21:00
264
|
Άντερλεχτ
Μαλίν
|
|
|
21:00
265
|
ΣΚ Μπέβερεν
Μπίρσχοτ AC
|
|
|
21:00
266
|
Γκενκ
Γάνδη
|
|
|
21:00
267
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ
Κλαμπ Μπριζ
|
|
|
21:00
268
|
Λέουβεν
Σταντάρ Λιέγης
|
|
|
21:00
269
|
Λιρς
Κόρτραϊκ
|
|
|
21:00
270
|
Λόκερεν
Σαρλερουά
|
|
|
21:00
271
|
Σερκλ Μπριζ
Μονς
|
|
|
21:00
272
|
Αζαξιό
Λοριάν
|
|
|
21:00
273
|
Βαλενσιέν
Λιλ
|
|
|
21:00
274
|
Εβιάν
Σοσό
|
|
|
21:00
275
|
Μπρεστ
Τουλούζ
|
|
|
21:00
276
|
Τρουά
Ρεμς
|
|
|
21:00
277
|
Μπαρτσελόνα
Λα Κορούνια
|
|
|
21:00
278
|
Αλμερία
Λας Πάλμας
|
|
|
21:00
279
|
Σαμπαντέλ
Πονφεραντίνα
|
|
|
21:00
280
|
Χερέθ
Ντεπορτίβο Γουαδαλαχάρα
|
|
|
21:30
-
|
Ραπίντ Βουκουρεστίου
Πετρολούλ Πλοέστι
|
|
|
21:45
-
|
Κόουβ Ράμπλερς
Γουέξφορντ
|
|
|
21:45
-
|
Άθλοουν Τάουν
Μέρβιου
|
|
|
21:45
281
|
Ουντινέζε
Ρόμα
|
|
|
21:45
282
|
Άλκμααρ
Ντεν Χάαγκ
|
|
|
22:00
-
|
Μπάνφιλντ
Ντεπορτίβο Μερλό
|
|
|
22:00
-
|
Ουνιόν Σαν Φελίπε
Ντεπόρτες Κοπιαπό
|
|
|
22:00
-
|
Φορταλέζα CEIF
Ουνιόν Μανταλένα
|
|
|
22:00
-
|
Ουνιαοτονόμα
Ρεάλ Σαν Αντρές
|
|
|
22:00
-
|
Λίβερπουλ Μοντεβιντέο
Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ
|
|
|
22:00
-
|
Ντεπόρτες Ναβάλ
Κούρικο Ουνίδο
|
|
|
22:00
-
|
Προγκρέσο
Σέρο Λάργκο
|
|
|
22:00
-
|
Κλουμπ Ντεπορτίβο Γκρέσια
Γκουαγιακίλ Σίτι
|
|
|
22:00
-
|
Μουνισιπάλ Κανάρ
Ντεπορτίβο Εσπόλι
|
|
|
22:00
283
|
Ουνιόν Σάντα Φε
Ολ Μπόις
|
|
|
22:15
-
|
Ριονέγκρο Αγκουίλας
Ντεπόρτες Κουίντιο
|
|
|
22:15
-
|
Σπορτίβο Καραπέγκουα
Λιμπερτάδ Ασουνσιόν
|
|
|
22:15
284
|
Ακαδέμικα
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
|
|
|
22:30
-
|
Ρούνα
Ιμπαμπούρα
|
|
|
23:00
-
|
Πενιαρόλ
Μπέλα Βίστα
|
|
|
23:00
-
|
Χοσέ Γκάλβεζ
Σπορτ Χουανκάγιο
|
|
|
23:00
285
|
Μαγιόρκα
Σεβίλλη
|
|
|
23:30
-
|
Μποταφόγκο SP
Μότζι Μίριμ
|
|
|
23:30
-
|
Κορίνθιανς
Ιτουάνο
|
|
|
23:30
-
|
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
Ντεπόρτες Ικίκε
|
|
|
00:00
-
|
Ιντεπεντιέντε Ντελ Βάγιε
Ντεπορτίβο Κουένκα
|
|
|
00:00
-
|
Νασιονάλ Ασουνσιόν
Ολίμπια Ασουνσιόν
|
|
|
00:00
-
|
Ουνιόν Τεμούκο
Μπαρνετσέα
|
|
|
00:10
286
|
Εστουδιάντες ντε Λα Πλάτα
Νιούελς Ολντ Μπόις
|
|
|
01:00
-
|
Ντεπορτίβο Κίτο
Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο
|
|
|
01:00
-
|
Ουν. Ντε Ελ Σαλβαδόρ
Γιουβεντούδ Ιντεπετιέντε
|
|
|
01:00
-
|
Σελαχού
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
|
|
|
01:00
287
|
Κολοράντο Ράπιντς
Φιλαδέλφεια Γιούνιον
|
|
|
01:00
288
|
Κρουζ Αζούλ
Τζαγκουάρες Τσιάπας
|
|
|
01:05
-
|
Πασίφικο
UΤC Καχαμάρκα
|
|
|
01:15
289
|
Σαν Μάρτιν ΣΧ
Ρασίνγκ Κλουμπ
|
|
|
02:00
-
|
Αουντάξ Ιταλιάνο
Ουατσιπάτο
|
|
|
02:00
-
|
Λουίς Έιντζελ Φίρπο
Αγκουίλα
|
|
|
02:00
290
|
DC Γιουνάιτεντ
Ρεάλ Σολτ Λέικ
|
|
|
02:30
291
|
Βανκούβερ Γουάιτκαπς
Κολόμπους Κρου
|
|
|
02:30
292
|
Σικάγο Φάιαρ
Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον
|
|
|
02:45
-
|
Ντεπ. Κουκούτα
Τολίμα
|
|
|
03:00
-
|
Σαν Μάρκος ντε Αρίκα
Ουνιόν Εσπανιόλα
|
|
|
03:00
-
|
Ισίντρο Μεταπάν
Σάντα Τέκλα
|
|
|
03:00
-
|
Φας
Ατλέτικο Μάρτε
|
|
|
03:00
-
|
Ρεάλ Εσπάνα
Μοτάγκουα
|
|
|
03:00
-
|
Όκλαντ Σίτι
Καντερμπέρι Γιουνάιτεντ
|
|
|
03:00
-
|
Γιουβεντούδ Εσκουιντλέκα
Σουτσιτεπεκουέζ
|
|
|
03:00
293
|
Μοντερέι
Λεόν
|
|
|
03:00
294
|
Σάντος Λαγκούνα
Ατλάντε
|
|
|
03:00
295
|
Τιχουάνα
Κερέταρο
|
|
|
03:10
-
|
Σπόρτινγκ Κριστάλ
Αλιάνσα Λίμα
|
|
|
03:30
-
|
ΚΝ Βικτόρια
Βίντα
|
|
|
04:00
-
|
Αλαχουελένσε
Καρταχίνες
|
|
|
05:00
296
|
Κλαμπ Σαν Λουίς
Τίγκρες
|
|
|
05:30
297
|
Πόρτλαντ Τίμπερς
Μόντρεαλ Ίμπακτ
|
|
|