Τέλος ο Τσιώλης από τη Ξάνθη

Τέλος ο Τσιώλης από τη Ξάνθη

Αφορά τον αγώνα ΞΑΝΘΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ


Παρελθόν από τον πάγκο της Ξάνθης αποτελεί ο Σάκης Τσιώλης, καθώς οι δύο πλευρές έλυσαν κοινή συναινέσει τη συνεργασία τους.

Σε αναζήτηση προπονητή βρίσκεται η Ξάνθη, καθώς η ΠΑΕ ανακοίνωσε την αποχώρηση του Σάκη Τσιώλη από τον πάγκο της ομάδας.

Οι Ακρίτες αγνοούν τις νίκες μετά από τρεις αγωνιστικές στη φετινή Σούπερ Λιγκ, καθώς μετά την ήττα της πρεμιέρας από τη Βέροια (2-3), γνώρισαν δύο συνεχόμενες ισοπαλίες από Κέρκυρα (0-0) και Λεβαδειακό (2-2).

Η ανακοίνωση:

«Η ΠΑΕ SKODA ΞΑΝΘΗ και ο κ. Σάκης Τσιώλης έλυσαν κοινή συναινέσει τη συνεργασία τους. Ευχόμαστε στον κ. Τσιώλη ό,τι καλύτερο για την οικογένειά του κι ό,τι καλύτερο στην επαγγελματική του καριέρα».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΞΑΝΘΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.853.153.652.001.551.171.231.69
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.451.854.251.651.80
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.601.753.7520.00

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 15/09/2014 12:00
aftos o tsiolis panta nyxta feugei. poses omades exei allaksei arage

στις 15/09/2014 12:34
ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΕΔΙΩΞΑΝ? ΠΑΙΖΕΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Η ΞΑΝΘΗ ΚΑΙ ΟΥΤΟΣ Η ΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ ΜΑΖΕΨΕΙ ΣΕ 3 ΑΓΩΝΕΣ 2 ΒΑΘΜΟΥΣ ΕΑΝ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΒΕΛΤΙΩΜΕΝΟΣ ΑΜΥΝΤΙΚΑ Ο ΤΣΙΩΛΗΣ ΘΑ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ Η ΞΑΝΘΗ...ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΜΙΑ 10ΡΙΑ ΟΜΑΔΕΣ Ο ΤΣΙΩΛΗΣ ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ ΤΟΣΟ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΣ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΕΤΣΙ?

στις 15/09/2014 14:47
eleos pia me ayton ton tsioli. to mono kalo pou ekana sthn kariera tou htan pou eftase ton astera ston teliko kypellou.

στις 15/09/2014 16:29
ολοι οι ασχετοι εδω μαζευτηκαν.. εαν οι παικτες... δεν παιζουν τι μπορει να κανει ο προπονητης ρε προβατα??? εχει παιξει ποτε η Ξανθη Επιθετικο ποδοσφαιρο??? η δεν θυμαστε τα ματς τις ξανθη με 0-0 0-1 και 1-0??!! Τσιωλης πηρε το βολου και επαιξε ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΤΕ..! πηρε τον Αστερα και επαιξε φοβερη μπαλα.... ΦΕΡΕ ΕΣΥ ΑΛΛΟΝ ΤΕΤΙΟ ΕΛΛΗΝΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΚΑΙ ΠΕΣΜΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΣΙΩΛΗΣ ... Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ Ο ΠΑΡΑΣΧΟΣ... Οποιος ειναι γνωστης ξερει τι λεω!! εσεις μεχρι και τον κοουτς των Ιωανινων που την πηγε 5 αδα.. ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑ ΤΟ ΛΕΓΑΤΑΙ! πηγε ουκρανια και κοντεψε να ριξει την ομαδα κατηγορια....!!

στις 15/09/2014 21:29
esy armenos pou eisai toso eidikos.o xristopoulos pou phge oukrania k phge na riksei thn omada kathgoria ksereis gt egine?ZWO h tavriya htan kati san ton persino ari alla akomh xeirotera.ZWO k o mourinho na phgaine de 8a ta ekane kalutera.ASXETE karkinopaidi de kserete xristo k poulate mourh epeidh nomizete oloi einai ta idia gidia k de kseroune ZWO

στις 15/09/2014 21:46
Και εσύ ρε πανήβλακα αντε γράψε στα έλληνικα,και ρίξε και καμιά ματιά στην Γραμματική που έκανες στο Δημοτικό,γιατί μας έπιασε ημικρανία για να διαβάσουμε και να καταλάβουμε τις μαλακίες που γράφεις. Ζώο ε ζώο.

στις 15/09/2014 22:47
Ξυπνάτε..τσιωλης..Ένα ακόμα πιόνι στο σκάκι της παράγκας..κάθε φορά που φεύγει ένας προπονητής στο ελληνικό πρωτάθλημα μετα Απο 3-4 ημέρες φεύγει και άλλος..προπονητές σκουπίδια και πιόνια μεγαλοεπιχειρηματιών..και άσχετος δεν είναι σαν προπονητής..άσχετος είναι που ανέχεται αυτά που ανέχεται για να λέγεται και προπονητής..ξυπνάτε..

στις 16/09/2014 09:23
IstorikosKouvas

καιταρχην θα συμφωνησω με τα λεγομενα Οζριτσ.. για τα Ελληνικα πονεσαν τα ματια μου να καταλαβω τι γραφεις... εγω ειμαι ο Αρμενος εσυ γραφεις Greekglish προφανως λογο αγραμματοσυνης!

Λοιπον εξυπνακια...Οταν πηγε ο Χριστοπουλος η Ταυρια ηταν 3 απο το τελος δηλαδη ειχε ελπιδες να σωθει... ειδες που τερματισε?? κοιτα και μετα ελα Γραψε.. και εγω δεν μιλησα με το επικεντρο την ομαδα.. αλλα το καθε ανθρωπο επειδη εκανε μια καλη χρονια σε μια ομαδα.. Βαφτιστηκε Προπονηταρας και δεν ξερω τι......! ο Τσιωλης ναι δεν ειναι τιποτα σπουδαιο απλα για τα ΕΛλληνικα δρομενα ειναι ο μοναδικος Ελληνας που περσυ και προπερσυ ειδαμε να παιζει ομαδα της souperleague μπαλα...! Μου αρεσε να βλεπω το Βολο.. οπως και τον Αστερα...!

στις 16/09/2014 13:12
Με νευρίασες τόσο 'Ξερόλλα' που έγραφα γκρικλις.Θα μου κάνετε μαθήματα όταν γράφετε και δεν έχετε μάθει να τονίζετε βρε ζώα?ΜΟΥΡΓΑ Ε ΜΟΥΡΓΑ!

Τράβα μάθε λοιπόν για την Ταβρίγια τι του είπανε για τις μεταγραφές και τι ρόστερ είχε και έλα και πες μου μετά ότι θες.Ο Άρης ο περσινός ήταν μίλια καλύτερος από αυτην την Ταβρίγια τόσο χλέπα ήταν αυτη η ομάδα. εσύ ozric γαβριέλλα είσαι δεν σε παρεξηγώ.Θα μας πει το καράβλαχο για γραμματική αι σιχτίρ ΖΩΟ

στις 16/09/2014 14:51
σιγα τον προπονητη

στις 16/09/2014 23:47
αυτή η αθλιότητα στην Ελλάδα που όλες οι κωλομάδες διώχνουντους προπονητές μετά από 3 αγώνες έχεικαταντήσει αηδία...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.