Ανακοίνωσε Γουέλμπεκ η Άρσεναλ

Ανακοίνωσε Γουέλμπεκ η Άρσεναλ



Την απόκτηση του Ντάνι Γουέλμπεκ για τα επόμενα πέντε χρόνια ανακοίνωσε η Άρσεναλ η οποία φέρεται ότι κατέβαλε το ποσό των 20 εκατ. ευρώ στην Μαν. Γιουνάιτεντ για τη αγορά του παίκτη.

Έστω και την τελευταία στιγμή, η Άρσεναλ ενίσχυσε τη γραμμή κρούσης της, καθώς ανακοίνωσε την απόκτηση του Ντάνι Γουέλμπεκ από την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ!

Ο 23χρονος διεθνής Άγγλος επιθετικός θα υπογράψει πολυετές συμβόλαιο (σύμφωνα με τα αγγλικά Μέσα πενταετές), ενώ το ποσό της μεταγραφής φέρεται ότι αγγίζει τα 20 εκατ. ευρώ.

Ο Γουέλμπεκ αγωνίζονταν με τη φανέλα της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ από το 2008 και συνολικά σημείωσε 29 γκολ σε 142 παιχνίδια με τους «κόκκινους διαβόλους».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΡΣΕΝΑΛ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.453.352.451.701.801.421.231.42
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
3.001.953.001.402.20
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.501.852.8012.50

Σχολιασμός

12 σχόλια:

στις 02/09/2014 03:31
20 εκατ. για αυτον?Κατι παιρνουν εκει στην αγγλια μου φαινεται

στις 02/09/2014 03:53
ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ γελαει ο κοσμος αρσεναλ.

στις 02/09/2014 06:33
με τον φεργκι και τους διαιτητες καλος παικτης---με τον αρσεν...δεν!!!!

στις 02/09/2014 09:41
AUTOI DEN MAS DWSAN TO VERMAELEN ESEIS TOUS DWSATE TO WELBECK

στις 02/09/2014 09:53
συμφωνα με τν στασου μυγδαλα...αλλαοχι κ μια ζωη μικρη ομαδα..σοβαρεψου...το εχει παρει αητητοι το πρωταθλημα...με την καλυτερη ομαδα μαλλον π περασε ποτε....ο γουελμπεκ...μετριο παιχτακι ..θ βοηθησει αλλα για την 5η θεση.....οχι και 20 μυρια....

στις 02/09/2014 10:05
eipame re seis.opoion den goustarei o van gaal dromo kai me kala lefta vlepw.kai ton genari tha paroun kai alloi podi.

στις 02/09/2014 10:19
ε ναι αλλα οχι μια ζωη

στις 02/09/2014 11:03
ναι ναι μηπως ειναι μικροτερη και απο γαυρο? στασου μυγδαλα αυτοι τουλαχιστον στην αρσεναλ παιρνουν τροπαια ενω εκεινοι στην λιβερπουλ mono ynwa ξερουν να λενε . 23 χρονια τροπαιο αχ00αχαχ0αχ0

στις 02/09/2014 14:15
ΚΑΛΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΖΙΡΟΥ.

στις 03/09/2014 12:33
κατα κρίνεται την αρσεναλ και τον γουελμπεκ..κάτσε να δούμε. εγω πιστεύω θα ταιριάξει...λετε για Λίβερπουλ το περσινό καζο που εκανε αυτη η ομαδα στις τελευταίες αγωνιστικες η αρσεναλ δεν θα το εκανε.σ όλο το πρωτάθλημα πρωτη και στο τέλος ..τίποτα !!! χάρηκε την δεύτερη θέση ε και μετα απο πολύ καιρο στους ομιλους του τσου λου...

στις 03/09/2014 18:22
megalo paiktroni

στις 05/09/2014 03:50
paei gia prwta8lima pairnwntas wellbeck? ante kala..

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.