Στέλνουν τον Κρκιτς στη Στόουκ οι Ισπανοί

Στέλνουν τον Κρκιτς στη Στόουκ οι Ισπανοί



Στην Στόουκ και όχι στον Ολυμπιακό θα συνεχίσει την καριέρα του ο Μπόγιαν Κρκιτς όπως αναφέρει δημοσίευμα της ισπανικής Mundo Deportivo.

Μια «ανάσα» από την απόκτηση του Μπόγιαν Κρκιτς φέρεται ότι βρίσκεται η Στόουκ, καθώς αποκλειστικό δημοσίευμα της ισπανικής Mundo Deportivo αναφέρει πως ο Ισπανός επιθετικός -που βρίσκεται στο στόχαστρο του Ολυμπιακού- έχει έρθει σε συμφωνία για να συνεχίσει την καριέρα του στην αγγλική ομάδα.

Μάλιστα αναφέρεται πως ο 23χρονος άσος θα ταξιδέψει στην Αγγλία τις επόμενες ώρες για να υπογράψει συμβόλαιο με τους «πότερς» και μένει πλέον να φανεί εαν θα επιβεβαιωθούν οι πληροφορίες του ισπανικού Μέσου.



Ομάδες που αφορά: ΣΤΟΟΥΚ, ΑΓΓΛΙΑ

Σχολιασμός

26 σχόλια:

στις 22/07/2014 16:26
mpeeee pali sas koroidepse o xontros axaxaxax0ax0ax0ax0a0ax0 ooooooooo paokaraaaa

στις 22/07/2014 16:26
mpeeeeeee

στις 22/07/2014 16:28
kathe xrono pairnete 30myria tis uefa apo ta stimena prwtathlimata + tis stimenes omades poy kanoun stimenous agones + myria apo stoixmata kai kompines kai den mporeite na ferete ton BOJAN???

στις 22/07/2014 16:32
swstos o liverpool13

στις 22/07/2014 16:49
vazei sthn tzeph tou myriaaaa o roulhs o xontroulhs

στις 22/07/2014 16:53
Και εσάς τι σας νοιάζει ρε καριολια μαλακισμενα. Όπως πάντα δυο πουστρακια ένα παοκακι και ένας βαζελακος κάθονται και ασχολούνται με τον ολυμπιακό αντί να κοιτάνε τα μπουρδελα τους για αυτό μια ζωη θα είστε τελευταίοι παλιό γαμημενα πουστρακια

στις 22/07/2014 17:02
AK777 0-3 xwris salio

στις 22/07/2014 17:16
Συμφωνω με τον ΑΚ777 και επισης ημουν σιγουρος για την απαντηση του liverpool13 ,και για τα επομενα 5 χρονια τα ιδια θα λετε liverpool13 και ειναι λογικο εφοσον ειναι σπανιο μια μικρη ομαδα να νικησει μια μεγαλη με 0-3

στις 22/07/2014 17:37
Geo-red7 Diladi file symfwneis me kapoion pou vrizei epeidi diavazei tin alitheia?? to 0-3 den einai ena opiodipote score. to 0-3 epetyxthei se poly duskoli xronia gia tin omada mou. eseis de legate pws katantisame aek kai pws tha pame B ethniki kai tetoia??

meta apo tin istoriki niki sas me tin Mab UTD kai me batzet 6palsio apo to diko mou??? ara de nomizw pws einai ena aplo 0-3. Megali omada den eisai epeidi exeis 40+ prwtathlimata mono. megali omada eisai otan ola ayta pou kaneis deinei tin aformi na se thavmasoyn ektos apo tous opadous sou kai oi ypolipoi. H omada sou mono na kseraseis sou erxete me ola ayta pou paizoun edw kai 19 xronia sto elliniko podosfairo. kai o panathinaikos exei kanei vrwmies opws kai i aek kapoies. alla eseis to exete kseftilisei entelws. eiste ntropi toy podosfairou gia polla xronia kai isws apo tis pio vrwmikes omades pagkosmios. me ntokoumenta file oxi aerologies.

y.g. se alli evrwpaiki xwra de tha ypirxate na eisai sigouros..

στις 22/07/2014 17:52
file bilbao_xD o saviola exei meini eleutheros kai tha pai stin agglia tha to deis sintoma. kai oso afora gia ton bogan eimoun sigouros oti den tha erthei stin vromia

στις 22/07/2014 18:02
Εκτός απο τα δυο πουστρακια πετάχτηκε και το άλλο το αεκακι που έχουν για θεό τον μελλησανιδη που δεν βάζει φράγκο. Καταρχάς βλάκα άλλαξε το όνομα σου γιατί Λίβερπουλ και βαζελος δεν γίνεται ειναι ντροπή. Όσο για τον Ολυμπιακο εμείς φταίμε που χάνετε απο τους τελευταίους και γίνεστε ρεζίλι νικησες τον ολυμπιακό μια φορά και χαίρεσαι ρε βλάκα παίρνουμε το πρωτάθλημα απο τον Δεκέμβριο και θα ασχολούμαστε μαζί σας ξυπνηστε λίγο και κοιτάξετε τις ομάδες σας

στις 22/07/2014 18:35
kane mpeeee file kai ase ton tigri isoxo otan tha ertei i ora hta valei valei ta leftakia tou .

στις 22/07/2014 18:55
Καλήτερα στην στόουκ παρά στον κολόγαυρό το μπλέ μαρέ! Πάνε εκεί στην αγγλία να ευχαριστηθείς ποδόσφαιρο. Εδώ τζάμπα θα ερχόσουν το πρωτά8λημά μας μάπα είναι.

στις 22/07/2014 19:50
anti na koitaksete tis omadules sas k na PATE STA GRAFEIA TON OMADON SAS POU OI PROEDROI TOUS SAS KOROIDEUOUN(ALAFOUZOS,SABBIDIS)(GIA TIN AEK DN MILAO MILANE OLOI MILAN K OI KOTES)KATHESTE K ASXOLEISTE ME TON THRULO REEEE NAI K AS MIN PAROUME TON BOJAN THA XUME PROSPATHISEI K THA MA STAN KONTA!ANTE MALAKES ESEIS KOITAKSTE N KLEINETE DANEIKOUS ASXETOUS PEKTES K AFISTE MAS EMAS KOMPLEKSIKOI!!!ALLA EMMM ASXOLEISTE GT SAS PONAEI O THRULOSSSS POLUUUUU!!!!0-1 ME MITROGLOU ASALIOTOOOO STO 90+ EKEI TO KSEXASATE???

στις 22/07/2014 20:24
δν χρειαζετε να ζηλευετε π ειμαστε η πιο ιστορικη ομαδα της ελλαδας....(οσφπ) πριν 2 μερες βγηκαν τ αποτελεσματα.....επισης δν χρειαζεται να ζηλευετε γτ δν εχετε φερει ποτε ονοματα σαν τουσ αμπινταλ,ριβαλντο,καρεμπε,ζαχοβιτς,κοβασεβιτς,ζε ελιας και αλλους πολλους......δν χρειαζετε να ζηλευετε π οποιος γεννηθηκε παο γεννηθηκε αθτοματως looser.....

στις 22/07/2014 20:27
μια ζωη θα σας γαμαμε θα περνουμε τροπαια κι εσεις θα ασχοληστε με κατι απλεσ νικες..ςραια νοοτροπια...φετος στο cl αν δν περασοθμε στοθσ 16 τοτε στο europa θα παμε στους 4 για πλακα!!!! τα φιλια μ

στις 22/07/2014 20:35
ΥΓ σασ κλεψαμε τν φορτουνη γτ δν θυμαμε καλα?

στις 22/07/2014 21:21
Δν θελω αν επεμβω στη ωραια συζητηση αλλα μεσσι1 και εσενα κοροιδευει φιλε με τα λευτα που βγαζεις επρεπε να ψαχνει παιχταραδες και οχι μπογιαν καλος καλος αλλα με τα 30 μυρια καθε χρονο μαλλον πολυ δουλεμα πεφτη

στις 22/07/2014 21:23
κι εκει στο λιμανι μπεεεεεεεεεεεεεεεεεε

στις 22/07/2014 21:23
[email protected] file tin teleytaia fora poy eida na sikwnei tropaio o osfp (telikos kypeloy me astera tripolis) oi opadoi sas feygane apo to oaka apo tin ntropi tous. ayta ta tropaia pairnete

yg se poious 4 tha pas re kakomiri??? mexri to 8 ksreis kai ayto 1 sta 50 xronia

στις 22/07/2014 21:56
τσου και λο στο πουσταρα το θρυλο

στις 22/07/2014 21:59
7-0 τιποτα αλλο

στις 22/07/2014 22:50
Γαμιετε ο παο και η λεωφορος και ο παοκ και ο πυργος ο λευκος

στις 23/07/2014 01:19
Kala oso gia to 0-3 egw proteinw na to balete kai ston umno sas xaxaxaxaxaxaxaxa gia ta epomena 15 xronia ayto tha exoyn na lene ...edw tha mou peite o allos anefere to 7-0 xaaxxaxaxaxaaxxaxaxaxaxaxaxaaxaxaxaxa e oxi re mlk toooosoo polu toys ponaei o olympiakos..TOSOOO???

στις 23/07/2014 09:37
kala re footballfan poso kaimeno provato paizei na sai;mpas kai se plirwnei to paxidermo na grafeis toses malakies;;;kathesai kai akous tis malakies tis gynaikoulas tis despoinas gia na niwseis kalitera pou to komplex sou se trwei zwntano gia to wembley.akou gia na matheneis pitsiriko giati pitsirikos eisai.stous 8 o erythros asteras apekleise tin megali everton pou mazi me ton ajiax itan oi kaliteres omades tis xronias.ntougrou gia teliko pigaine o asteras to adelfo sou swmateio kai mporouse na kontrarei kai ton agiax.o panathinaikos poli diskola katafere na ton apokleisei mias kai ta dyo paixnidia itan sklira me xilo kai entasi.giayto klase kai ligo despoinoula pou epi xountas tsepwses ta ekatomiria kai pires kai titlous.adikimeno paidi tis xountas.na xeis ta arxidia na paradexesai pws stin eyrwpi sou rixnw kefali opws esy ypertereis se prwtathlimata.kathara kai antrikia.milas me panathinaiko sta isa kai limanisia opws lete kei katw.ainte komplexike.

στις 23/07/2014 17:25
mono real.. I real gamai oles tis omadoules sas telos

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.