«Συμφωνία Άρσεναλ-Μπαρτσελόνα για Σάντσες»

«Συμφωνία Άρσεναλ-Μπαρτσελόνα για Σάντσες»



Για συμφωνία της Άρσεναλ με την Μπαρτσελόνα για την απόκτηση του Αλέξις Σάντσες έναντι του ποσού των 40 εκατ. ευρώ γράφει το goal.com και η μεταγραφή μπορεί να ολοκληρωθεί μέσα στην επόμενη εβδομάδα.

Πολύ κοντά σε μία σπουδαία μεταγραφή βρίσκεται η Άρσεναλ, καθώς σύμφωνα με το goal.com, οι «κανονιέρηδες» ήρθαν σε συμφωνία με την Μπαρτσελόνα για την απόκτηση του Αλέξις Σάντσες, με τον παίκτη μάλιστα να φέρεται ότι έχει ήδη συμφωνήσει με την αγγλική ομάδα για τους προσωπικούς όρους του συμβολαίου του.

Σύμφωνα με το δημοσίευμα, η Άρσεναλ θα δώσει το ποσό των 40 εκατ. ευρώ στους «μπλαουγκράνα» για την αγορά του Χιλιανού άσου και το deal αναμένεται να ολοκληρωθεί μέσα στην επόμενη εβδομάδα.



Ομάδες που αφορά: ΑΡΣΕΝΑΛ, ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Σχολιασμός

17 σχόλια:

στις 06/07/2014 19:27
Μεγαλη μαλακια κανει η μπαρτσελονα

στις 06/07/2014 21:41
kala ta arxidia mou h manchester united .... anti na pieze na parei auton phre ton erera me ta idia lefta

στις 07/07/2014 00:26
naffpli ti megali malakia re; eides na ton deinoume? siga min ton dwsei barca!

στις 07/07/2014 00:26
edwse fabregas sanchez den tha dosei!

στις 07/07/2014 04:28
makari na mi ton dosi na tis mini kai kanas pextis re pedia eleos

στις 07/07/2014 05:10
Tha ton dwsei....:)

στις 07/07/2014 10:32
μακαρι να τον δωσει για να ξαναβρει την φορμα του

στις 07/07/2014 12:07
ΠΑΙΧΤΑΡΟΣ

στις 07/07/2014 12:10
ΠΑΛΤΟ... ΓΙΑ ΤΑ ΚΡΥΑ ΒΡΑΔΙΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ Ο ΤΥΠΟΣ...ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΕΚΤΙΜΗΜΕΝΟΣ...

στις 07/07/2014 12:18
ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΛΕΣ,ΤΩΡΑ..?

στις 07/07/2014 12:23
ΚΑΡΑΦΛΟΜΑΝΑΡΙ...ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ;

στις 07/07/2014 12:29
ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ..ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ....ΔΛΔ...?

στις 07/07/2014 12:34
ΑΓΑΠΗΤΕ ΚΑΡΑΦΛΟΜΑΝΑΡΙ...ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ... ΕΙΜΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΑ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΚΤΗ.. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ.. ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΞΕΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ..ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ..ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΝ ΤΟΝ ΣΩΣΤΟ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ...

στις 07/07/2014 12:35
ΠΩΣ ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΩΛΟΓΑΥΡΟΣ

στις 07/07/2014 13:53
oxi stin arsenal o sanches eine gia poly kaluterh omada.ton kovo an figei apo barca na pigenei juventus parolo p eine guftoi aftoi kai dinoun liga lefta tha epanelthoun me pio kala lefta gia na ton paroun!!milame gia to kalutero deksi xaf p iparxei ston kosmo afto ton kairo!!!oplo pistoli

στις 07/07/2014 17:08
μακάρι να παει..

στις 08/07/2014 15:09
Μακάρι να ρθει ο Σάντσες. Είναι μεγάλη παιχτούρα. Η Άρσεναλ θα έχει μπροστά Οζίλ, Γουόλκοτ, Καθόρλα, Ζιρού, Τσάμπερλειν και Σάντσες αν έρθει. Θα χάνεται η μπάλα μετά από την Άρσεναλ. Για να δούμε...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.