«Συμφώνησε με Ατλέτικο για Μιράντα η Μαν. Γιουνάιτεντ»

«Συμφώνησε με Ατλέτικο για Μιράντα η Μαν. Γιουνάιτεντ»



Σε συμφωνία με την Ατλέτικο Μαδρίτης για την απόκτηση του Μιράντα ήρθε η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ σύμφωνα με ισπανικά δημοσιεύματα!

Πολύ κοντά σε μία σημαντική προσθήκη φέρεται να βρίσκεται η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, καθώς όπως αναφέρει η ισπανική «AS», η διοίκηση των «κόκκινων διαβόλων» ήρθε σε σε συμφωνία με την Ατλέτικο για την απόκτηση του Μιράντα έναντι του ποσού των 30 εκατ. ευρώ.

Ο 29χρονος αμυντικός σημείωσε 52 συμμετοχές με τη φανέλα της Ατλέτικο σε όλες τις διοργανώσεις τη φετινή σεζόν και είχε ακουστεί ότι βρίσκονταν στο μεταγραφικό στόχαστρο της Μπαρτσελόνα.

Εφόσον τα δημοσιεύματα επιβεβαιωθούν, τότε ο Βραζιλιάνος στόπερ θα κληθεί να καλύψει το κενό που άφησαν οι Ρίο Φέρινταντ και ο Νεμάνια Βίνιτς οι οποίοι αποχώρησαν από την αγγλική ομάδα.




Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 28/05/2014 13:32
δεν μπορω να καταλαβω γιατι επελεξε την united που ειναι εκτος ευρωπης?

περιμενε του χρονου και να δεις ψωλη που εχεις να φας

στις 28/05/2014 13:44
paiktaras dn tha pernaei tipota pisw

στις 28/05/2014 14:57
den exei kleisei akoma ton kinigaei k i barca

στις 28/05/2014 15:43
Kalos paixths dn lew alla oxi k 30 muria gia enan amuntiko k malista einai k etoimos n pathsei t 30 !! Pl upervoliko poso !! Etsi opws pane autoi 8a vlepeis se 4-5 xronia metagrafes pou 8a 3epernane kai t 150 muria .

στις 28/05/2014 16:12
ante geia i atletico. miranda diego costa tiago courtoua...

στις 28/05/2014 16:31
me ta lefta pou tha parei apo autous pou dinei tha parei kaluterous ree

στις 28/05/2014 17:34
me t lefta p 9a parei h atletiko pion 9a parei file mou mporeis n vreis kalutero ap diego costa mprosta h courtoua ?

στις 28/05/2014 17:49
ama sou elega persy oti o diego tha evaze 26 goal poso tha evaze kai tha phgaine tselsi me posa muria tha to pisteues?tha vrei sigoura o tsolo paixth na to kalupsh epaxia h tha exei villa gia prwto

στις 28/05/2014 18:42
ase phre kai korea paixtara einai o mikros

στις 28/05/2014 19:36
paiktara megalh metagrafh gia thn gournaited

στις 28/05/2014 21:25
den 8elo na epibebeo8o omos i historia tis A.M etsi eine.Meta tus titlous pernai se periperies.etsi kie meta to telefteo epi proedria tou Gil,paraligu ne epese katigoria.me ti vlepume fetos kani poles alages sto roster(ean isxixoun).kalous pextes boris na paris omos na tous desis ke tus kanis omada os itan fetos diskola amesos.eixe telio sinolo,krima na ton xalasi!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.