Αθανασιάδης: «Φανήκαμε πιο άντρες» (video)

Αθανασιάδης: «Φανήκαμε πιο άντρες» (video)



«Δεν έγινε κάτι φοβερό. Φανήκαμε πιο άντρες» ήταν το σχόλιο του Στέφανου Αθανασιάδη για τα όσα συνέβησαν στον ημιτελικό του ΠΑΟΚ με τον Ολυμπιακό στην Τούμπα. «Χάρηκε όλη η Ελλάδα για την πρόκριση», τόνισε.

«Το ποδόσφαιρο είναι ανδρικό άθλημα». Έτσι δικαιολόγησε ο Στέφανος Αθανασιάδης τα όσα συνέβησαν στον ημιτελικό του ΠΑΟΚ με τον Ολυμπιακό στην Τούμπα, με τον ίδιο να προσθέτει πως: «Φανήκαμε πιο πολύ άντρες, το θέλαμε αυτό και γι' αυτό ίσως φάνηκε αυτή η εικόνα».

Ο επιθετικός του ΠΑΟΚ τόνισε παράλληλα πως δεν θα επηρεαστούν οι σχέσεις των Ελλήνων παικτών που θα βρεθούν στα γήπεδα της Βραζιλίας, ενώ για την απουσία του στον τελικό (συμπλήρωσε κάρτες) αποκάλυψε ότι θα βρίσκεται στο πέταλο του ΟΑΚΑ.

Δείτε τις δηλώσεις του στην κάμερα του PAOK TV:




Ομάδες που αφορά: ΕΛΛΑΔΑ, ΠΑΟΚ

Σχολιασμός

48 σχόλια:

στις 18/04/2014 16:51
ΜΕΓΑΛΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑΣΗ ΓΑΜΗΣΕ ΤΑ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ

στις 18/04/2014 17:06
ηγετης εισαι

στις 18/04/2014 17:08
Mounopana gauroi kala na pathete oti kanate tha sas ta kanoun lexrites (aneksarthtos opados edw k xronia)

στις 18/04/2014 17:13
Μεγαλος αχωνευτος ο βουλγαρος που θελει να τον λενε κλαους.Ας του πει καποιος οτι μια ζωη θα ειναι ατιτλος.Δεν θα δει ποτε του κουπα ο κακομοιρης.Συμφωνα με τα λογια του οποιος νικαει ειναι αντρας,οποτε χανοντας το πρωταθλημα και τρωγωντας τεσσαρα απο τον ολυμπιακο του ανοιξε για τα καλα η σουφρα

στις 18/04/2014 17:16
athanasiadis + mama paxarou = lfe

στις 18/04/2014 17:26
me klima tromokratias kai 30.000 enandion 30 fanikes poio ANTRAS?

στις 18/04/2014 17:45
gamame avrous

στις 18/04/2014 17:45
g*

στις 18/04/2014 17:55
orea prokrhsh megale thn phrate me ton tsampouka kai me to etsi thelo htan kai gamo tous hmhtelikous kai oi olumpiakoi gt niothete adikhmenou thimaste ton persino teliko pou klepsate apo thn tripolh 3-1 sou leei gamo thn paragka mas gamo pou pame re me teties omades na kai o logos pou den mporoume na diakrithoume pote sthn europh... eimaste esxos tpt allo

στις 18/04/2014 18:17
BRAVO STON ANTRA ATHANASIADI PRAGMATI 30000 ENANTIWN 30 TROMERI ANTRILA..ETSI ETSI NA VLEPOUME ATHANASIADI NA XEROMASTE ANTRILA...SE FANTAZOMAI STOUS KAVGADES MEGALE KLAOUS ME KAMIA DEKARIA ATOMA THA PIGAINEIS KAI PARISTANEIS TON VARY KAI ASHKWSTO ANTRA....XAXAXAXA

στις 18/04/2014 18:42
Nai re mpravo ston adra pou sas gama kai ponate poustrakia kologavri kala sas kanoun poly kala giati eiste i opoliti kseftila tis elladas malakes karakiozides prepei na drepeste poy exete to trasos na lete oti sas adikise o dietitis poios o poustis o olympiakos poy mia zoi gamate tous allous me tin dietisia etsi na klete poustrakia kai na mathete na xanete kai na trote kai poutso kai ksilw mpastarda...

στις 18/04/2014 19:15
Στο 1ο ματς ηταν πολυ προκλητικος.Ακου εκει να πανηγυρισει γκολ εναντιων του γαυρου.Ντροπη του.θα πρεπε να κλαιει για να μη ξεσηκωσει τις αντιδρασεις του κοσμου.Να βαζει γκολ σεμνα και ταπεινα και να χτυπαει τους ωμους του αντιπαλου τερματοφυλακα και αμυντικων λεγοντας τους "λυπαμαι αλλα ετσι ειναι το ποδοσφαιρο".χαχα

Α ρε υποκριτες δημοσιογραφοι.Δε κοιτατε τα χαλια του γαυρου.Αν ηταν αλλη ομαδα στη θεση της θα την σταυρωνατε σπορfm-gaurezetta και ΣΙΕΣ.Αντικειμενικοι δημοσιογραφοι

στις 18/04/2014 19:18
Τωρα εχετε δωσει εμφαση στα ψαρια στους παγκους.Δε θυμαμαι να ειπατε τοσα ακομα και στη Ριζουπολη.Εκει απλα ηταν κοτες οι παναθηναικοι ενω τωρα "απλα με τοσα επεισοδια δεν δινουμε βαση στην εμφανιση".Οι ιδιοι ανθρωποι καντουν τουμπα.Ουτε ο Γκοντζος οταν μιλαγε για την καρκινοοικογενεια τοσες τουμπες για το ιδιο πραγμα.

στις 18/04/2014 19:20
Υγ Μακαρι να αρχισουν οι αφαιρεσεις βαθμων.Δεν επικροτω τα επεισοδια...Αλλα απο οσο θυμαμαι μονο ο Παο εφαγε αφαιρεση βαθμων, μονο στον Παο σταματησε ματς και μονο ο Παο καθε βδομαδα πληρωνει προστιμα.Εμετικη ΕΠΟ

στις 18/04/2014 19:33
ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ, ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΑΠΟΚΤΗΣΑΜΕ ΠΡΟΤΥΠΑ.(3.οοο ΜΕ 1 )

στις 18/04/2014 19:40
ΟΤΑΝ ΚΟΛΟΓΑΒΡΟΙ ΚΑΝΑΤΕ ΤΑ ΑΙΣΧΗ ΣΤΟΝ ΠΕΡΙΒΟΗΤΟ ΑΓΩΝΑ ΤΗΣ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?Η ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟ ΣΤΟ ΤΗΓΑΝΙ ΣΑΣ ΕΙΧΑΤΕ ΑΛΕΙΨΕΙ ΜΕ ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ ΠΑΟ ΗΤΑΝ ΚΑΛΆ?ΕΤΣΙ ΒΑΛΤΕ ΤΗΝ ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΣΤΟ ΚΟΛΑΡΑΚΙ ΣΑΣ ΤΩΡΑ,ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΤΡΕΛΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ ΚΑΙ ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΚΑΙ Η ΑΕΚ ΣΤΗΝ Α' ΘΑ ΠΕΦΤΕΙ Η ΠΟΥΤΣΑ ΣΥΝΝΕΦΟ.ΚΑΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΓΑΒΡΑΚΙΑ.

στις 18/04/2014 20:02
PIOS EINAI ANTRAS RE SKATOFLORE ??

30.000 POLEMOUSATE 20 ??

oi poektes tou olipiakou edernan tous paoktsides !

! SKATOMPAOKIA !

MIA ZOI ATITLOI !!!!

στις 18/04/2014 20:38
ama einai etsi re a8anasiadi meta ton agona sto xarilaou giati ekanes tis dilosis pou ekanes mipos den eisoun tote antras?? i sta ektos eisai kota kai antras ginese mono stin touba? pedaki e pedaki!!

στις 18/04/2014 20:42
ERXOMASTE21 ΙΕΝΕΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΛΟΙ ΜΑΖΙ (ΜΑΥΡΟΙ , ΠΡΑΣΙΝΟΙ , ΚΙΤΡΙΝΟΙ ) ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΚΟΜΗ ? ΙΕΝΕΣ ΕΙΣΤΕ ΑΛΛΑ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΟΝΤΑΡΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙ ΟΛΛΕΣ ΜΑΖΙ ΠΑΝΤΑ

στις 18/04/2014 21:09
gia tn paok mono ekei pouthena parapano.xa xa...

στις 18/04/2014 21:42
όταν ξεβρωμισει ο τοπος από την παραγκα του γαυρου και όλα παιζονται στα ισα και τιμια τοτε θα σταματησουν και αυτά . μην διαμαρτυρεστε καθολου γαυρακια εσεις τα προκαλεσατε αυτά

στις 18/04/2014 21:58
ampalos,apolitistos,ilithios,komplexikos

στις 18/04/2014 22:22
me to pio nantres ennoouse isws oti prokrithike o paok .

στις 18/04/2014 22:53
α ρε κομπλεξικοι αντρακλαραδες, γι αυτο μια ζωη τα τετοια..... μας θα περνετε, μιλανε οι ανυπαρκτοι, ρε μπαοκαρα Κλαους να μου θυμησεις ολα αυτα τα χρονια ποιο πρωταθλημα σας εκλεψε ο γαυρος, μια ζωη κομπεξικοι, στην Τουμπα αντρακλαραδες.... και εκτος εδρας κοτες,μια ζωη κουτοχορτο θα σας ταιζουν καημενα να μιλαει ο βαζελος ή η Αεκ ας παει το παλιαμπελο αλλο κι εσεις? Παντως το τσεπωσατε το συμβολαιο απο τον Σαβιδη τοσο εσυ οσο και ο αλλος ο αντρακλαρας ο Τζαβελας και ο κανω κουμπαντο Κατσουρανης, παικτουρες της μπουνιας και της κλωτσιας

στις 19/04/2014 00:17
μονο που μιλατε για ανυπαρξια του παοκ και οτι ειναι ατιτλος θα επρεπε ρε καραγκιοζακια γαυροι να ντρεπεστε ρε σας απεκλησε ο ανυπαρκος ρε ο -17 ποια ειναι ρε η ομαδαρα σας???? που μπαινουν μεσα στα αποδητιρια οι παιχτες σας και τα γαμανε ολα που καιτε τον παγκο μας...αυτη ειναι η ομαδα σας παλιο κλαψες γαυροι?

στις 19/04/2014 00:19
geoolympiakosg7 o αμπαλος,ηλιθιος,απολιτιστος,κομπλεξικος 3 φορες σας καρφωσε φετος τι δεν σας εφτασε θελετε περισσοτερο??

στις 19/04/2014 02:49
an einai dinaton oi gayrei kanoun parapona, alla etsi einai panta tous allous kitame pote to neafto mas.gayrakia eiste i tropei tis ellados exete parei 41 protathleimata kai panigirizete stin eyrwpei ti kanete, den mporeite na peite tipota giati aploustata den kanete tipota mia zwi to idio pernete protathlima eyropi poutsa isastan gramenei gia kapoia xronia i omada pou exei thaei ta perisotera gool sto tsampion ling den pisteyo na ksexase kanenas tin eftara apo ti giouventous sas eyxome kai alla tetia.

στις 19/04/2014 03:03
GAY GAVROS MIA ZWH FANHKE

στις 19/04/2014 07:20
mono psaria kseroun na petane kai na paizoun ksilo

στις 19/04/2014 07:21
kala ton ekane o maniatis ton mpastardo ton katsourani

στις 19/04/2014 08:54
geoolympiakosg7 mono psaria kseroume na petame?? katarxas auto to spor eseis den to arxisate me tis vazelines sta kathismata twn prasinwn?? kai gia poia tromokratis milate?? pou mpikane 5 malakismena dika mas META to mats kai tin pesane stous paiktes sas?? ti egine dld prin kai kata tin diarkeia tou agwna kai milate gia tromokratia?? krotides kapnogona kai veggalika?? ayta kalws kakws se kathe gipedo uparxoun...tromokratia einai na tin peftoune oi fouskotoi sas prin to mats kai sto imixrono stous paiktes twn prasinwn... tromokratia einai meta to 3-0 oi fouskotoi sas na dernoune ton anastasiou..oxi oi filathloi , alla oi fouskotoi.. alla auta einai normal gia esas kai paranormal gia olous tous allous..

στις 19/04/2014 09:41
Γιατί στέκονται όλοι σ αυτό το παιχνίδι που λίγο η πολυ έμοιαζε με πολιτική επανάσταση? αυτό το παιχνίδι ηταν επακόλουθο της κατάστασης που διμιουργησαν οι ίδιοι οι Ολυμπιακοί και οι προστάτες τους. Τώρα στέκονται όλοι στα λόγια του αθανασιαδη. Καλα τα λέει. Παιδάκι ηταν όταν άρχισε στον ΠΑΟΚ. Ποτε δεν ειδε πρωτάθλημα γιατι τα κουμουνιστικα σύστηματα που έστησε ο Ολυμπιακός- η πολιτεία-και η βρω μέρη Επο δεν επιτρέπουν σε κανένα να σηκώσει κεφάλι. Και λίγα είπε. Δεν υπάρχει άλλος τρόπος. Ας παίξει μόνος πρωτάθλημα ο γαυρος αν γουστάρει να κανει ότι θέλει. Ας κάνουν όλοι οι άλλοι ένα πρωτάθλημα. Και αυτό γίνεται. Προκειμένου να βλέπω κάθε χρόνο στημένα και παραρτήματα ας κάνουν ένα πρωτάθλημα δίχως τους γαυρους. Η θα υπάρξει πρωτάθλημα δίχως ΠΑΟΚ ΑΕΚ και ΠΑΟ ?μια χαρα τα είπε ο αθανασιαδης.

στις 19/04/2014 09:49
Οσο για το επίπεδο- αφήστε το...κάθε φορά που παίζουμε γίνεστε έρμαιο της γελοιότητας και μας αποκαλείται Βουλγάρους. Ποιους? τους Βορειοελλαδητες. Ξεφτιλισμενοι. Μόνο και μόνο για τέτοια αντί ελληνικά συνθήματα έπρεπε να σαν τιμωρήσουν 100 φορές κολοπαιδα που φωναζετε κιόλας. Μπασταρδο κράτος που υ δεν έχει αρχιδια ουτε μια τέτοια ποινή να ρίξει. Κοπροσκυλα. Βούλγαροι είστε εσείς ρε μπασταρδα γιατι αποδεικνύειτε ότι δεν είστε 1% έλληνες.

στις 19/04/2014 10:19
karkinoss

στις 19/04/2014 10:23
ΟΥΤΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΕΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΛΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΑΜΠΑΛΟΙ,ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΔΙΚΑΙΑ, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΗΣ

στις 19/04/2014 10:45
Ημουν σιγουρος οτι και εδω οπως και σε καθε αρθρο του παοκ θα υπαρχουν και κομπλεξικοι ολυμπιακοι.......!! Μανγκασ 1 Μαρκιζ 41ο και καθε αλλος ανεγκεφαλος....πειτε μου κατι? αυτο το προβλημα στο κεφαλι το εχετε εκ γηνητης? η σας προεκυψε στην πορια???? ειδατε καθολου το ματς?? ειδατε ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ?? 90 ΛΕΠΤΑ ΤΡΕΧΑΤΕ ΣΑΝ ΤΑ ΧΤΑΠΟΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ? ΣΑΣ ΕΦΤΑΙΞΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ??

ανεγκεφαλοι εως το κοκκαλο ειστε μερικοι.....!! ΑΛΛΑ σαφως και δεν μου αρεσε καθολου η ενοια.. ειμασταν ποιο αντρες και περασαμε.. χερωμαι που περασατε αλλα το καλαμι χαμηλα.. τι παει να πει ποιο αντρας να μας εξηγησει?? αυτο το ειμασταν ποιο πολλοι αντρες ειναι ακυρο.. καναμε ποιο πολλες φασης παιξαμε καλυτερα πιεσαμε. δεν αφησαμε το αντιπαλο να κανει παιχνιδι και πολλα αλλα μπορεις να πεις.. αλλα αυτη τη βλακεια δεν την λες.....!

Βεβαια τον αθανασιαδη τον παραδεχωμαι για την αξια του... γιατι δεν εχει κανεναν να του δινει ασιστ (οπως εδιναν στον μητρογλου που και αυτος

στις 19/04/2014 10:46
ειναι παικταρας τουλαχιστον ελλαδα ετσι ηταν)!!

γαυροι ειναι γελοιο να εχετε παραπονα ΓΕΛΟΙΟ! παιξατε 90 λεπτα μπαλα... γιατι δεν κερδισατε? στραβα ποδια ειχατε? το γκολ ποτε μπηκε ξερετε???? σε ολη την διαρκεια τι κανατε? περιμεναντε πεναλτι απο τον μανταλο??!!

Προσωπικα θελω το κυππελο στην Θεσσαλονικη.... αλλα σαν φιλαθλος χωρις καμια υποστηριξει σε ελληνικη ομαδα.... οποιος παιξει μπαλα ας το συκωσει...!

στις 19/04/2014 10:47
χιλιες φορες ΒΟΥΛΓΑΡΟΙ.. ΠΑΝΤΑ τετιοι ΕΛΛΗΝΟΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ!!!!!!!!!!11

στις 19/04/2014 10:50
ΠΕΤΑΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΑΣΠΗ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΘΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΣΕΤΕ ΤΑ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ ΑΛΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΚΡΥΒΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΤΗΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ, ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΠΟΥ ΟΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΗΓΕΝΑΤΕ ΣΤΑ ΝΗΠΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΑΛΛΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΟΦΑΓΙΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ, ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ, ΑΛΛΑ ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ ΜΕ ΠΟΛΕΜΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟ ΘΑΡΟΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ, ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΑΝΕ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΑΝΤΡΙΚΙΑ, ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΡΘΑΤΕ ΕΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΚΑΙ ΦΑΓΑΤΕ ΕΞΙ ΓΚΟΛ ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΦΕΡΘΗΚΑΜΕ ? ΔΕΙΡΑΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕ ΣΑΣ ? ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ Η ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΠΡΙΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ

στις 19/04/2014 10:59
ΔΕΝ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΜΑΣ ΣΚΟΤΩΣΟΥΝΕ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ( 40,000 ΜΕ 40) ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΑΙ Ο ΣΑΒΒΙΔΗΣ , ΣΚΕΨΟΥ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΑΜΕ ΚΙΟΛΛΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΦΕΥΓΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ, ΛΙΓΟ ΤΣΙΠΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΑΓΚΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΗ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΑΣ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ??????? ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ

στις 19/04/2014 11:29
Στην Θεσσαλονίκη δεν ξανά κερδίσετε ρε κολοπαιδα ανθελληνες. Απο όλους δέχομαι ητα και αν ειναι καλύτεροι θα τους χειροκρότησω κιόλας. Ας ειναι η ΑΕΚ ο ΠΑΟ η ο ΟΦΗ. Αλλα ποτε ξανά απο σας. Βρώμια του ελληνικού ποδοσφαίρου. Σας χαλασαμε την αυτοκρατορία ε? Βρε όυστ. Ελπίζω γρήγορα να ανεβεί και η ΑΕΚ. Απο παντού βιτσα θα έχει. Ενα πρωτάθλημα με όλους εκτός των πουλημενων θέλω. Ολοι σε ένα πρωτάθλημα και σεις να κάνετε προπονήσεις με τα παραρτήματα που έχετε. Θα φάτε καλα απο δώ και πέρα. Όυστ ρε Ανθελληνες.

στις 19/04/2014 11:49
supergatoni ΟΙ ΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΠΟ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ ΒΟΥΛΓΑΡΟΥΣ, ΑΝΘΕΛΛΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΟΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΝΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΛΟ ΤΟ ΣΗΜΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ Η ΤΟΥ ΠΑΟΚ , ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΧΑΖΟΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΒΟΥΛΓΑΡΟΥΣ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ

στις 19/04/2014 13:14
Μετα απο 11 χρονια τελικο ελλαδος.αυτο τα λεει ολα.....κατσουρανη κρυψου ρε κουραδοκεφτε πισω απο κανα παγκο χαχαχα.... για το αγωνιστικο κομματι μπραβο στον παοκ γτ η ομαδα μου δεν εκανε τα αυτονοητα να σας υπενθυμισει δλδ ποιοι ειστε και ποσο καιρο ειστε ατιτλοι....για τα εξωγηπεδικα και παλξ εχω να πω ενα μπραβο στον παοκτσιδικο λαο που με αλβανικες μεθοδους εκανε πεσιμκ σε 20-30 ατομα......ολοι σας κ μονοι μας....απορω πως και δεν ανεβασατε και πουλμαν για να στε ποιοι σιγουροι...επισης μην μ πειτε για καραισκακη φουσταμπλουζα σισσε κτλπ γτ και τα δικα μας τοτε ηταν καραγκιοζιληκια...εκτος αυτου φρεσκα κουλουρια εκτος εαν σας αρεσει να κρυβεστε πισω απο το δαχτυλο σας και να στρεφετε τα βλεμματα αλλου...το τρελο γελιο της υποθεσης ειναι οι τρεις μπαογκαρες....κλαυς κατσουρ τζαβελας.... απλα καρτουν....ο ενας εγινε γκολτζης και ξαφνικα παιχτουρα απο εκει που ηταν για πουλους ο αλλος εχεις γινει τεχνικος διευθυντης της εθνικης ελλαδος και ο τριτος που σε αλλες εποχες αν ο λινο ηταν μ

στις 19/04/2014 14:21
επισης μην μ πειτε για καραισκακη φουσταμπλουζα σισσε κτλπ γτ και τα δικα μας τοτε ηταν καραγκιοζιληκια...

μαλιστα αυτο ηταν καρογκιοζιλικι με σισε... αυτο στο πρωτο γυρο τι ηταν η κοκκινη στον στοχ και τπτ στους δικους και αυτο καραγκιοζιλικι?? τον τελικο του κυππελου το χερι του μανιατη και 5 ρεφερι χωρευαν τσαμικο.. και αυτο καραγκιοζιλικι??? στα χαρτια του πρωταθλημα? με την αεκ? και αυτο καραγκιοζιλικι?? ΠΟΣΟ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΕΣ ΟΜΩΣ ΕΙΣΤΕ ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΜΑΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ,,,! ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΙΛΑΤΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ?

στις 19/04/2014 15:16
αν με τη λεξη ανδρισμος εννοει τον εαυτο του,εδω γελαμε

στις 19/04/2014 16:05
ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΡΕ ΠΑΟΚΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΤΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΤΟΥ ΒΑΖΕΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ.ΕΚΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΠΟΣΟ ΑΝΤΡΙΚΙΑ ΘΑ ΠΑΙΖΕΤΕ.ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΤΙΤΛΟΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ.

στις 19/04/2014 19:16
ΤΟ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΦΩΝΑΖΟΥΝΕ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΟΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΕΝΝΑ ΜΠΑΟΥΛΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΝΑΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΙΡΕΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΟΜΑΔΑ Ο ΑΡΜΕΝΟΣ, ΚΑΙ Η ΤΣΙΜΠΟΥΚΛΟΥ Η ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ, ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΑΝ ΜΑΛΙΟΤΡΑΒΙΕΤΕ!

στις 19/04/2014 23:03
re megale paok ti kaneis skorpas trela mexri kai poustogaurous kaneis na yposthrizoun ton zela ston teliko axaxaxaxaxaxaxaxaxax poso ponaei pou o gamia sas mia zwh paok sas gamaei gaurakia twra deite ton teliko apo t v kalh diaskedash pouthenades

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.