«Σίγουρη η αποχώρηση του Ρανιέρι από τη Μονακό»

«Σίγουρη η αποχώρηση του Ρανιέρι από τη Μονακό»

Αφορά τον αγώνα ΜΟΝΑΚΟ - ΝΙΣ


Δεδομένη θα πρέπει να θεωρείται η αποχώρηση του Κλαούντιο Ρανιέρι από τον πάγκο της Μονακό στο τέλος της σεζόν, σύμφωνα τουλάχιστον με δημοσίευμα της ιστοσελίδας goal.com, το οποίο παρουσιάζει τον Στιβ Κλαρκ ως το φαβορί για τον αντικαταστάτη του Ιταλού τεχνικού.

Η ήττα της Μονακό από την Γκινγκάμπ την Μ. Τετάρτη στον δεύτερο ημιτελικό του Κυπέλλου Γαλλίας που άφησε τους Μονεγάσκους έκτος τελικού, φαίνεται πως ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι της υπομονής για τη διοίκηση του συλλόγου, η οποία σύμφωνα με τo goal.com έχει ήδη αποφασίσει να μην συνεχίσει την συνεργασία της με τον Ιταλό τεχνικό.

Μάλιστα το δημοσίευμα της ιστοσελίδας παρουσιάζει τον πρώην τεχνικό της Γουέστ Μπρομ, Στιβ Κλαρκ ως το πρώτο φαβορί για τη θέση, ενώ να σημειωθεί πως πριν μερικές ημέρες ακούστηκε και το όνομα του Ζινεντίν Ζιντάν!




Στοιχεία για τον αγώνα: ΜΟΝΑΚΟ - ΝΙΣ
1Χ2OverUnder12X2
1.334.306.751.701.751.112.63
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.752.406.001.801.65
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.201.803.0015.00

Σχολιασμός

10 σχόλια:

στις 18/04/2014 00:27
ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΜΑΣ...

στις 18/04/2014 01:45
Ti megali me tosa ekatomiria k den pire titlo

στις 18/04/2014 01:56
Σιγα μην παει το Ζινταν ετσι οπως ειναι η Μονακο για να ξεφτιλιστει.Ειναι σοβαρος ανθρωπος και επαγγελματιας.

στις 18/04/2014 08:28
giati re i siti me ta ekatomiria tis katethian pire to protaflima ???????????

στις 18/04/2014 11:23
Μαλακιες των διοικήσεων επειδή ξοδεψαν μυρια σε μια σεζον τα θελουν όλα αμεσα . Ε αυτά δεν γινονται χρειαζεται χρονος . Παραδείγματα πολλα .

στις 18/04/2014 12:24
nai alla h city dn pire apo yh prwth season prota8lima...

στις 18/04/2014 12:38
ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΕ ΗΛΗΚΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΙ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ,ΑΥΤΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΙΝΕΙ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ,Η ΑΠΩΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΠΟ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ ΤΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΘΑΜΕΝΕΣ ΛΥΩΝ-ΜΑΡΣΕΙΓ Κ.Λ.Π.ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΟ

στις 18/04/2014 13:10
Όσα λεφτά και αν έχεις, ομάδα μέσα σε 1 χρόνο που θα χτυπήσει πρωτάθλημα και θα εξοντώσει όλους τους αντιπάλους και στην προκειμένη περίπτωση την Παρί, δεν μπορείς να φτιάξεις.

Χρειάζεται δουλειά και ένα πλάνο 5ετίας για να συμβεί αυτό.

στις 18/04/2014 18:04
mia xara.apo tin b stin a kai deyteros pisw apo tin apiasti pari.thema xronou einai an synexisei etsi i monaco na seikwsei koupa.rwsos megistanas tin exei stil abramovic pou agorase kai ton skorpio stin ellada gia 100 xronia.exei jwmi akoma.

στις 19/04/2014 15:13
Η Μονακο εφτιαξε ΟΜΑΔΑ με τς μεταγραφες που εκανε το καλοκαιρι, ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ 2ΘΕΣΗ και το να φτιαχνεις μια ΝΕΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ 2 ΘΕΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ..

Οσο για την Παρι που την ανεφερες PanosAEK-R21- δεν ηττηθηκε..

Και θα μπορουσαμε να περασουμε το Κυπελλο (αν δεν ηταν τραυματιας ο Φαλκαο πιστευω θα το 'χαμε) τουλαχιστον εμεις φτασαμε Ημιτελικο

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.