Ανέλαβε τη Στουτγκάρδη ο Στέφενς

Ανέλαβε τη Στουτγκάρδη ο Στέφενς



Ο Χουμπ Στέφενες είναι ο νέος τεχνικός της Στουτγκάρδης όπως ανακοίνωσε σήμερα ο γερμανικός σύλλογος!

Μόλις μια εβδομάδα μετά την αποχώρηση του από τον ΠΑΟΚ, ο Χουμπ Στέφενς επιστρέψει στην ενεργό δράση, καθώς συμφώνησε να αναλάβει το «τιμόνι» της Στουτγκάρδης.

Όπως αναφέρει η επίσημη ιστοσελιδα του συλλόγου, ο Ολλανδός τεχνικός θα πραγματοποιήσει την πρώτη του προπόνηση τη Δευτέρα, ενώ στόχος του είναι να γλιτώσει την ομάδα από τον υποβιβασμό.

Μετά από 24 αγωνιστικές η Στουτγκάρδη βρίσκεται στην 15η θέση, ισοβαθμόντας με το Αμβούργο στους 20 βαθμούς και είναι μόλις ένα βαθμό μακριά από τις επικύνδινες θέσεις.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ - ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.153.302.751.551.901.31.211.5
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.701.953.301.302.50
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.751.902.6010.00

Σχολιασμός

19 σχόλια:

στις 09/03/2014 13:43
vlepw na peftei h stutgard

στις 09/03/2014 13:48
ορε στεφενς κατεφθειαν βρηκες ομαδα

στις 09/03/2014 13:48
οι μεγαλοι προπονητες βρησκουν γρηγορα ομαδες

στις 09/03/2014 13:48
χααχχααχχααχχα

στις 09/03/2014 13:52
κουκλιζο η στουτγκαρδη με στεφανς θα σωθει για πλακα

στις 09/03/2014 14:04
ante na doume

στις 09/03/2014 14:13
KALH KA8ODO STUTGARD

στις 09/03/2014 14:25
stoutgardi afou pires tn stefens kalutera na paiseis erasitexniko.

στις 09/03/2014 14:50
imperator21 an kai xanoumi milises polu swsta..

στις 09/03/2014 15:17
ΧΑΧΑΧΑΧΑ Η FC STUTGARD ΕΙΧΕ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΕΥΡΩΠΗ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΤΗΣ ΑΓΩΝΕΣ...ΤΩΡΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ Η ΣΤΙΟΥΤΓΚΑΡΤ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΗΝ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.....ΚΑΛΗ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΧΟΥΜΠ ΣΤΕΦΕΝΣ

στις 09/03/2014 16:19
malakes oli sas eisaste re xipniste

στις 09/03/2014 16:44
Επειδή τα ζώα με τις κλίκες των αποδυτηρίων και τα γλειφτρόνια του Ιβαν έβγαλαν νοκ αουτ τον Στεφενς , θα τον βγάλετε και άχρηστο.

¨Αξιοι της μοίρας σας είστε Παόκια.

Θα βγείτε καιεκτός 2η θεσης στα πλει οφφκαι λος πούλος.

Κρίμα αλλά δεν δεν έχετε μυαλό!

στις 09/03/2014 16:50
Οι Ομάδες κυβερνιούνται από ΕΝΑΝ και μόνο.

Πρόεδρος τελεία και παύλα.Ο οποιος θα έιναι σε άμεση συνεργασία με προπονητή.

Όλα τα άλλα είναι για να έχουμε να λέμε.Εσείς εκεί πάνω μου γίνατε όλοι προπονητές.

στις 09/03/2014 16:55
Και μετά λέτε τις μαλα΄κιες ότι σας φταίει το Αθηναικο λόμπι! Βγάλτε μόνοι σας τα μάτια σας και μετά σας φταίνε οι άλλοι.

Πάρτε τώρα ξανά το Τραγί το Σάντος να παίζετε τσούκου τσούκου μπολ.

στις 09/03/2014 17:10
distixos eppese i stougkardi axaxaxaxax

στις 09/03/2014 18:44
1926paok σε εναμιση χρονο ερχεται ο γαμιας σου ιμιτασιον δικεφαλε καραγκιοζη που πρωταθλημα θα δεις παλι στα αλλα 100 χρονια της θεσσαλονικης!!!!!

στις 09/03/2014 21:44
Ένας μνησίκακος ανθέλληνας είναι ο άνθρωπος, ήταν λάθος που τον έφεραν από την αρχή, με 1,3 εκατομμύρια το χρόνο και με εγγύησης αστρονομικές λες και δεν έχουμε Έλληνες προπονητές.

Για τους Γερμανούς μπορεί να κάνει για τον ΠΑΟΚ όσο παρέμενε ζημία του έκανε και τίποτε άλλο. Μας έφερε ένα σωρό παίχτες και όλους του έβγαλε αχρήστους! Γύρισε να πει για τον ΣΑΛΠΙ ότι δεν μπορεί άλλο. Αυτό μου θύμισε τον Αλεφαντο που είχε Βγάλει τον ΜΑΥΡΟ της ΑΕΚ ξοφλημένο παίχτη…

στις 10/03/2014 02:03
Ρε παιδιά έχω μια απορία.τους παίχτες τους έφερνε ο Στέφενς ή τους φέρνανε άλλοι και ο στέφενς έκανε τουμπεκί?

στις 10/03/2014 12:58
Ααα μάλιστα... θα του πάει καλύτερα η Στουτγκάρδη, στο κάτω-κάτω έχουμε ακούσει από insiders τη γνώμη του Στέφενς για τους Έλληνες και το Ελληνικό ποδόσφαιρο. Εδώ ήρθε για λεφτά και διακοπές... καλύτερα με το Γεωργιάδη ρε. Κάποιον που αγαπά τη φανέλα!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.