Τα έβαλε με τους συμπαίκτες του ο Φαν Πέρσι!

Τα έβαλε με τους συμπαίκτες του ο Φαν Πέρσι!



Με τους συμπαίκτες του τα έβαλε ο Ρόμπιν Φαν Πέρσι μετά την ήττα της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ από τον Ολυμπιακό.

Μιλώντας σε τηλεοπτικό Μέσο της πατρίδας του, ο Φαν Πέρσι κατηγόρησε τους συμπαίκτες του, δηλώνοντας πως παίρνουν τη θέση του στο γήπεδο και κάνουν δύσκολο το έργο του:

«Οι συμπαίκτες μου βρίσκονται στις θέσεις που προσπαθώ να παίξω. Αυτό μου κάνει πολύ δύσκολο το έργο μου. Με αναγκάζουν να αλλάζω την τακτική μου και να βγαίνω από τη ζώνη του παιχνιδιού μου» δήλωσε ο Ολλανδός επιθετικός και πρόσθεσε:

«Παίξαμε αργά και δεν μπορούσαμε να δημιουργήσουμε πολλές ευκαιρίες. Δεν είναι εύκολο αλλά είναι στο χέρι μας να αλλάξουμε τα δεδομένα» δήλωσε μεταξύ άλλων ο Φαν Πέρσι.




Σχολιασμός

28 σχόλια:

στις 26/02/2014 02:21
Δικαιολογιες του κωλου. Αν εχεις την κλαση δειξτο.

στις 26/02/2014 03:27
teliosane reeeeeeee tous pathse kata tratos o 8rylos etsi petame gia 8 twra gatakia!!

στις 26/02/2014 04:44
THRYLIKH KYRIARXIA

στις 26/02/2014 10:37
O KARKINOS TOY MARINAKI EPI DEKAETIES APOZOUMEI TO ELLINIKO PODOSFAIRO GIA NA KATAFEREI META APO 40 XRONIA PARAGAS ALITEIAS KAI SAPILAS NA KANEI TIN PRWTI TOU EURWPAIKI NIKI. AUTOS EINAI THIASOS KYRIOI. AKSIOTHEATO!

στις 26/02/2014 11:19
Ρε μαλάκα Querty πάλι ληγμένα από τον χαπάκια τον Κοκάκια πήρες; Ποια πρώτη ευρωπαϊκή νίκη ρε αρχίδι; Άντε μπες στην τρύπα σου πάλι, καραγκιόζη, που μιλάτε και για παράγκες!

στις 26/02/2014 12:04
Querty ΠΕΡΝΑ ΕΞΩ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ.

στις 26/02/2014 13:52
stimeno htan o marinakis plirose tous diaithtes oloi to katalavan ektos apo tous gaurous ahhahaha.....asteio bravo ston osfp tous gamise pragmatika

στις 26/02/2014 14:37
OI PELATES EXOUN PANTA DIKEO !!

στις 26/02/2014 15:28
originalftw21 ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΙΣ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΤΙΣ ΑΕΚ ΡΕ, ΣΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΣΕΙ ΕΤΣΙ Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΙΡΕΤΕ ΤΗ ΣΗΜΑ ΝΑ ΠΡΟΤΩΑΛΑΞΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΕΤΕ,ΧΑΑΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑ!

στις 26/02/2014 15:40
FAN PERSI THA TOUS PHDHXOUME MESA STO OLD TRAFORD MN ANYSHXEIS 5-0 EKEI MESA

στις 26/02/2014 15:46
mbravo sto gayro poy kerdise ton ilithio ayto proponiti alla se mia ebdomada mallon tha klapsete gia o tsixlas dn tha afisei oyte tin omada oyte tin epilogi toy etsi.kratiste to ayto giati mallon o kooyts tha einai ser 7 meres.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 26/02/2014 15:51
bravo ston olymbiako ekane megalh nikh elpizo na prokrithei stous 8 kai na pesei me tin poutana tin bayern na tis kleisei to spiti ;)

στις 26/02/2014 15:57
sosta lei o aggelos

στις 26/02/2014 16:10
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΜΠΑΛΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΒΡΩΜΙΑΡΙΔΕΣ ΗΤΑΝ Ο ΠΕΡΣΗΣ...ΕΙΧΕ ΕΥΚΕΡΙΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙ ΓΚΟΛ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΟΥΤ!! ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΚΡΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΟΛΟΙ ΕΤΣΙΙ!!!

στις 26/02/2014 16:10
ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στο θρυλο.ελπιζω να αρχισουμε και μεις να ζουμε μεγαλες χαρες.

στις 26/02/2014 16:24
Μετά από 17 χρόνια καταστροφής ελληνικού ποδοσφαίρου σε όλα τα επίπεδα, καθολικό έλεγχο διαιτησίας οργάνων αθλητικής δικαιοσύνης, καταστροφή ομάδων, ολοκληρωτική διάλυση των ανταγωνιστών με κάθε μέσο (Παο Αρη Αεκ) αγωνιστικό - επίδειξη δύναμης - νταβατζηλίκι κοκ, οργάνωση πρωταθλήματος με μαγαζάκια κοκ, οργάνωση πρωταθλήματος με μαγαζάκια (Βέροια, Λεβαδιά, Πλατανιά, Ατρόμητους κοκ), εξασφάλιση των 30 μύριων με κάθε κόστος. καμιά ηθική και κανένα fair play...με χιλιάδες οπαδούς των άλλων ομάδων να αγανακτούν και να χαλάν τις Κυριακές του μετά από εκατονταδες στημενα ματς πεναλτυ αποβολες.......(Βέροια, Λεβαδιά, Πλατανιά, Ατρόμητους κοκ) εξασφάλιση των 30 μύριων με κάθε κόστος. καμιά των άλλων ομάδων να αγανακτούν και να χαλάν τις Κυριακές του μετά από εκατονταδες στημενα ματς πεναλτυ αποβολες....... ο "Τζοχατζόπουλος" του ελληνικού ποδοσφαίρου καταφέρνει επιτέλους να στήσει μια όντως σοβαρή ομάδα και να κάνει μια επιτυχία στο champions league... και υπάρχουν άνθρωποι υγιώς σκεπτόμενοι ε

στις 26/02/2014 16:26
και υπάρχουν άνθρωποι υγιώς σκεπτόμενοι είτε Ολυμπιακοί είτε άλλης ομάδας που συχγαίρουν αυτό το έκτρωμα.... ή οπαδοί του Ολυμπιακού που λένε"κομπλεξικούς" όποιους δεν πανηγυρίζουν μαζί τους.. Ευχαριστούμε "εμείς" δεν θα πάρουμε.

ΥΓ Ο Ολυμπιακός και ο Μιτσελ έδειξαν ότι εχουν κότσια κ

Αλλα Υπάρχει συνείδηση και μνήμη

στις 26/02/2014 16:48
Σωστος Οζιλ.

στις 26/02/2014 17:02
polu swstos o ozil ta eipe opws pragmatika einai ta pragmata wraios

στις 26/02/2014 17:06
Paroti ipostirizo olybiako tora pou pezi chl sostos o ozil

στις 26/02/2014 17:14
sas lypamai magkes,pragmatika to misos sas gia ton olympiako sas exei kanei parafrones kai zhlofhones...den mporeite na deite tipota ma tipota distyxws..o theos na sas kanei kala...oso gia ton olympiako apedeixe akomi mia fora giati theoreite mia apo tis kalyteres omades tou planiti auti tin stigmi.BRAVO KAI KSANA BRAVO STON OLYMPIAKO

στις 26/02/2014 17:49
MANGA EISAI PIO VLAKAS KAI APO TA BETA AXAXAXA TN POUTANA THS EURWPHS LEEI OTI EINAI MIA APO TIS KALYTERES TOUPLANHTH TN TZOULIA RE AXA0X0A0X0AX0A0X0A0X0AX00AX0A0X0AX0A0X0A0X0AX0A0X0AX0A0X0A0X0AX THN TZOULIA RE A0X0AX0A0X0A0X0AX0A00X0A0X0A0X0AX0A0X0000 POUTANAS GIOI OLUMPIAKOI

στις 26/02/2014 17:49
Η ΝΥΧΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Η ΠΟΥΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΗ

ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕ ΚΩΛΟΓΑΥΡΟΙ ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕ ΛΑΓΟΙ

ΔΕΝ ΒΑΖΕΤΕ ΜΥΑΛΟ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΡΧΙΔΙΑ

ΠΑΛΙ ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΡΝΟΥΜΕ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΣΤΑ ΙΣΙΑ

ΤΗΝ ΠΑΘΑΤΕ ΕΔΩ ΤΗ ΠΑΘΑΤΕ ΕΚΕΙ

ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΘΑΡΘΕΙ Ο ΧΑΡΟΣ ΝΑΣ ΒΡΕΙ

ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΚΥΖΗ ΞΥΛΟ ΣΤΗ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΩΛΟΓΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ

στις 26/02/2014 18:08
ΜΩΡΗΗΗΗΗΗ ΤΟ ΣΤΡΙΓΚΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΡΩΣΕΣ, ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΑΛΑΞΕΙΣ ΤΟ ΣΤΡΙΓΚΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΤΟ ΕΚΑΝΕ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΧΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΕΛΛΑ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΩΡΗ!!!

στις 26/02/2014 20:44
MARKIZ TSIMPA ENA ARXIDI TZOULIA

στις 26/02/2014 21:35
ΧΑΡΟΥΛΑ ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΚΑΣΜΟ ΜΩΡΗ ΖΑΡΤΙΕΡΑ

στις 27/02/2014 00:13
re pousti kazol...kita min erthi i bayern edo kai klisi to dikosou to spiti...apo germanous mia zoi poutsa tha trote...den ftete esis...einai i mira tou POUSTI fenete!!!

στις 27/02/2014 14:20
i poreia tis united ston cl teleiwnei edw distixws...kali epitixia ston gauro gia to epanaliptiko...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.