Χάνει τον αγώνα με Μαν. Γιουνάιτεντ ο Βαλντέζ!

Χάνει τον αγώνα με Μαν. Γιουνάιτεντ ο Βαλντέζ!

Αφορά τον αγώνα ΟΦΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


Άσχημα νέα στον Ολυμπιακό, καθώς ο Νέλσον Βαλντέζ υπέστη υποτροπή στον μυϊκό τραυματισμό που είχε υποστεί στο ντεμπούτο του με τους «ερυθρόλευκους» και εκτός απροόπτου θα χάσει τον αγώνα με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ για τους «16» του Τσάμπιονς Λιγκ.

Χωρίς τον Νέλσον Βαλντέζ θα αγωνιστεί , όπως όλα δείχνουν, ο Ολυμπιακός στον πρώτο αγώνα των «16» του Τσάμπιονς Λιγκ απέναντι στη Μαντσεστερ Γιουνάιτεντ την προσεχή Τρίτη στο «Γ. Καραϊσκάκης».

Συγκεκριμένα, ο Παραγουανός επιθετικός υπέστη υποτροπή στον μυϊκό τραυματισμό που είχε υποστεί στο ντεμπούτο του με τους «ερυθρόλευκους» και εκτός απροόπτου θα χάσει τον αγώνα με τους «κόκκινους διαβόλους», ενώ φυσικά θα μείνει εκτός αποστολής για την αναμέτρηση του Σαββάτου με τον ΟΦΗ.

Υπενθυμίζεται πως ο Βαλντέζ αγωνίστηκε στον αγώνα του περασμένου Σαββάτου με τον Πανιώνιο και σημείωσε γκολ ως αλλαγή, ωστόσο η προσπάθειά του να καλύψει το χαμένο έδαφος, του στοιχίζει την συμμετοχή στο ματς με τους πρωταθλητές Αγγλίας στο «Καραϊσκάκη».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΦΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12
8.254.351.281.751.702.851.11
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
7.002.401.651.851.60
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.101.803.0017.00

Σχολιασμός

19 σχόλια:

στις 19/02/2014 19:54
eleos

στις 19/02/2014 19:56
ΚΡΙΜΑ ΡΕ ΝΕΛΣΟΝ...ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΑΥΡΟ ΠΑΝΘΗΡΑ,ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΒΕΛΟΣ ΤΟΝ ΟΛΑΙΤΑΝ...ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΓΙΟΥΝΑΙΝΤΕΤ...Η ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΑΣ!

στις 19/02/2014 21:05
Στα παπαρια μας σιγα τον παιχτη. θελει να βαλει και γκολ με την γιουναιτεντ.

στις 19/02/2014 23:56
Ταληροφονιας!!

στις 20/02/2014 01:34
sansan na mas peis ti pineis re........

στις 20/02/2014 01:57
εδωσε τον πανετοιμο μητρογλου για να παρει το παλτο τον βαλντεζ ουυυυυστ ρεεεεε

στις 20/02/2014 03:25
den masame reeeee 8a perasoume...k pion n parei re eksipnades oloi??exete dei kana pextara n exei dikeoma sto tsou lou?8a efeyge kapios apo omada tsou lou gia n paizei sto dko mas prwta8lhma?k n mn mporei n peksi eyrwph?ante geiaaaaaaaa 4 mesa ekso stin man.

στις 20/02/2014 06:17
PAXARE KE SITE ATTACK ANTE GAMI8ITE MOUNOPANA GANMO TN OSFP TN FLORO..K FLORI 8A GRAFO OTI GOUSTARA K DN XRIAZETE N PARO ADEIA APO KANENAN MOUNOPANA E MOUNOPANA..ANTTE GAMI8ITE PIA ..SITE K PAXARA MN DIANOH8ITE N M STILETE MNM K N M VRIZETE GT DN M TROMAZETE FLORI TIS 7

στις 20/02/2014 10:14
siteattack ti epaggeletai i mitera sou?

στις 20/02/2014 14:56
kala siteattack efages prosfata ksylo kai xazepses?na min poulage ton mitroglou o fragofonias o xontros.twra trava vgalta pera me olaitaneous zwntovolo.

στις 20/02/2014 15:17
Διακοπες ηρθε να κανει

ρε γαμοτο!!..

στις 20/02/2014 15:26
μικρο το κακο ετσι κι αλλιως δεν θα εκανε τη διαφορα με τη γιουναιτεντ

στις 20/02/2014 15:37
magkes enas koukos dn ferni tin anoiksi.dn lew oti o dn ekane la8os pou tn edwse alla eine polla ta fraga ..twra r mlk tasaka me8ysmenos eise?re arxidi tn mia mpenis s 8emata k les o site gamaaei k m vrizeis r mounoxeilo gamo to spiti sou flore e flore..kouvadomexa vlaka pes m r vlaka olos o 8rylos vasizete pano ston mitro?an dn eise osfp dn milaw mazi s..quentri eise eksipnos r mounoxeilo?8es n s pw t epagelete h dikia s re floraki ?ante mounopana mazeytikate edw mesa poustrakia..

στις 20/02/2014 16:56
vlaka floriginal m stelnis mnm k m les p eise n er8w n s vro..k molis s eipa p eime oute kan pathses to podi s,floraki e floraki..oste vlka paradexese oti o 8rylos perase me tn aksia tou stous 16..mono ayto h8ela n akouso poustraki..ante geia twraaaa

στις 20/02/2014 17:26
kalitera n pareis til tn mana s gt dn 8a tn vris spiti gt eine sto diko m...re mpastarde les apo panw:auta p kanete edo stin ellada kai legeste omadara na ta 3exasete stin europi zwa edo exete dietisia mazi sas.etsi dn les r mounoxeilo??ara perasame stous 16 me tis arxidares mas(mono s t paradextikes klarino)gia ayto anoikse to stoma s n mpi i poutsa vroma...afou dn exoume diatisia stin eyroph(opos les)perasame me to skliro kayli mas moule..

στις 20/02/2014 17:32
akoma perimeno n er8eis n m klasis ta @@ poustrakiiiii..ela apo volo me tn kolo mouliko..pare tis poustres tis file s k elate na fate poutses mounaki e mounaki....8a perimeno oso goustaris arki n er8eis vlaxadero p 8a m peis emena 8 er8eis..ante nte kotoula...

στις 20/02/2014 18:31
floraki to oti gamame dn se synferei n to peis se synferei n les apo kolofardia..etsi poustraki?ti na to kano vre vlaka to thl s??eise xazadas??s eipa p eime ka8e mera opote goustaris meta tis 8 ela eki p eime k mn kaneis tin kota pia vlaka e mpetovlaka

στις 20/02/2014 18:40
m estile o vlakas to thl tou xaxaxaxax ti vlakas eise re florako s eipa p arazo ela k ase t polla polla. an nomizeis 8a mpo egw stn kopo n er8w volo i opou kalyos esy kaneis la8os gt eise poustra k dn 8a enfanistis pote..opos prox8es p m rwthses p eime k s eipa p na er8eis k akoma s perimenoume...loipon gt kati poustrakia s esena m kourazoun s eipa p eime k an timas ta pantelonia s ela alios moko..H FATSA S AGORI M EXEI MEGALH PLAKA DOSTI M TIS APOKRIES NA KANW TN MALAKA

στις 21/02/2014 17:28
me kourases poustrako dn mporo n asxoloume alo me aplita mounoxeila... to spiti s 8a kano mpourdelo gt eine mpourdelo..k esy h prosopiki m poutana

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.