Μόλεστιν: «Δεν ξέρω αν θα παίξει με Μαν. Γιουνάιτεντ ο Μήτρογλου»

Μόλεστιν: «Δεν ξέρω αν θα παίξει με Μαν. Γιουνάιτεντ ο Μήτρογλου»

Αφορά τον αγώνα ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. - ΦΟΥΛΑΜ


Κλειστά άφησε τα χαρτιά του ο τεχνικός της Φούλαμ, Ρενέ Μόλεστιν όσον αφορά το θέμα της συμμετοχής του Κώστα Μήτρογλου στον αγώνα της Κυριακής με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.

Οι φίλοι της Φούλαμ περιμένουν το ντεμπούτο του Κώστα Μήτρογλου με τη φανέλα της ομάδας, ωστόσο είναι αβέβαιο εάν ο Έλληνας φορ θα πραγματοποιήσει την πρώτη του συμμετοχή με τους «κότατζερς» στον αγώνα με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στο «Όλντ Τράφορντ».

Και αυτό διότι ο τεχνικός της ομάδας, Ρενέ Μόλεστιν δεν θέλησε να αποκαλύψει στην συνέντευξη Τύπου εάν θα χρησιμοποιήσει τον πρώην επιθετικό του Ολυμπιακού, τονίζοντας πως ακόμα βρίσκεται σε περίοδο προσαρμογής:

«Δεν μπορώ να σας πω με σιγουριά αν θα παίξει. Προσπαθούμε να φέρουμε τον Κώστα στο επίπεδο που χρειάζεται, ερχόμενος από την Ελλάδα. Προπονείται σκληρά, βελτιώνεται συνεχώς, αλλά δεν γνωρίζω πόσο ακριβώς διάστημα θα χρειαστεί για να είναι έτοιμος».

Ο ίδιος θα επιστρέψει για πρώτη φορά ως αντίπαλος στο «Όλντ Τράφορντ» καθώς ήταν για χρόνια βοηθός του Σερ Άλεξ Φέργκιουσον στην Γιουνάιτεντ, με τον ίδιο να τονίζει: «Νιώθω φανταστικά. Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ είναι ένας ιδιαίτερος σύλλογος για μένα. Έχω πολλούς φίλους εκεί και θα ευχαριστηθώ κάθε λεπτό στον αγώνα της Κυριακής».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Γ. - ΦΟΥΛΑΜ
1Χ2OverUnderX2
1.156.259.501.402.203.77
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.352.8010.001.751.70
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
5.002.102.206.50

Σχολιασμός

35 σχόλια:

στις 07/02/2014 20:29
ΒΑΛΤΕ ΤΟΝ ΑΡΧΟΝΤΑ ΜΕΣΑ ΡΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΑΛΕΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΓΚΟΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΛΥΤΩΣΕΤΑΙ!

στις 07/02/2014 20:34
ΑΜΑ ΠΑΙΞΕΙ Ο ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ ΘΑ ΠΑΙΞΩ ΤΗΝ ΦΟΥΛΑΜ ΔΙΠΛΟ...ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ Ο ΜΗΤΡΟΓΛΙΝΙΟ ΤΟΥΣ ΓΚΕΙ ΔΙΑΒΟΛΟΥΣ

στις 07/02/2014 20:36
AXXAAXAXAX POION MITROGLA RE PATE KALA XAAXAXAX

στις 07/02/2014 20:41
ΡΕ ΣΚΑΤΙΑΡΗ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΧΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ?ΣΕ ΚΑΙΕΙ ΠΟΛΥ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε?ΑΝΤΕ ΠΑΝΕ ΦΑΕ ΚΑΝΑ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙ ΜΕ ΦΡΟΥΤΑ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΧΕΣΤΟΠΑΙΔΟ

στις 07/02/2014 20:52
δεν θα κανει τιποτα.δεν εινε ελαδα εκει

στις 07/02/2014 20:54
kalos paiktis eine ala i premier league eine poli dyskoli.den exei veria k kaloni

στις 07/02/2014 21:08
allo Super League kai allo Premier League...alla euxomai na ta paei kala

στις 07/02/2014 21:54
ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ = Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΚΟΟΟΟΟΟΛ!!!!!!!!!!!!!!

στις 07/02/2014 22:02
Μ

στις 07/02/2014 22:02
Η

στις 07/02/2014 22:03
Τ

στις 07/02/2014 22:03
Ρ

στις 07/02/2014 22:03
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

στις 07/02/2014 22:03
Γ

στις 07/02/2014 22:07
Λ

στις 07/02/2014 22:07
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

στις 07/02/2014 22:07
Υ

στις 07/02/2014 22:08
ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Ο ΜΗΤΡΟΓΛΟΥΥ ΝΑ ΡΗΞΕΙ ΓΚΟΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΘΡΥΛΟΟ!!

στις 07/02/2014 22:14
Μακαρι να παιξει και να ανοιξει λογαριασμο με τη μια απεναντι στη Γιουν.

στις 07/02/2014 22:22
ton valeis dn ton valeis poutsa tha fateee APLA

στις 07/02/2014 22:27
kai na min peksei o mitroglou i united einai ikani na xasei apo moni tis! Aaxaxaxaxaxaxa

στις 07/02/2014 23:05
alex simfwnw re file mazi sou xaxaa

VALTON RE MALAKA TEXNIKE MPASTARDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ASTON NA DIKSEI TI AKSIZEI AMA PAIKSEI KARFI 2PLO KAI AS TO XASW. PISTOLERO REEE

στις 08/02/2014 00:51
o kwstakhs den tha mporei na valei oute kleidi se porta sthn agglia... ekei pezoun mpala oxi sthmenes faseis (sthmena penalti klp)

στις 08/02/2014 01:01
kai poios tha tou vgalei assist to ampali o karagounhs? o arxontas ths parakmhs kai ths toumpas?

στις 08/02/2014 04:14
PES TA THOMA

στις 08/02/2014 05:55
οαοι ανοιγετε το στομασας και δεν ξερετε τη λετε παρτε τα εγκλεζικα σαιτ να δητε τα εγκομια του κοστα σταματησε τους ρουμανου τους εκλησε το σπιτι γιαυτο καθηστε να δητε την παιχτουρα αυριοκαι να μην λετε μαλακιες οιο ξενες ομαδες δεν πετανε λεφτα, για σου ρε μεγαλε μητρογλου.

στις 08/02/2014 08:54
με τον μιτρογλου πεταμενα λεφτα εινε.δεν εινε για πρεμιερ.αλλο κινα αλλο αθινα

στις 08/02/2014 09:52
Ρε σεις αμπαλοι που αμφιβαλλω αν εχετε δει εστω και 5 αγωνες του Μητρογλου που εκανε χατ τρικ στο τσαμπιονς λιγκ;Εσεις λετε ο Μητρογλου να εγινε γνωστος για τις εμφανησεις του με την καλλονη και τον πανθρακικο.Μαλλον οχι εγινε γνωστος με τις εμφανισεις του στην ευρωπη.Αλλα ετσι ειναι ποναει γιατι αλλοι παιρνουν ισαουραλδε και αλλοι παιρνουν βαλντεζ και ρομπερτο και επεται και καμπελ...Κλαιτε απο τον καναπε σας ρε εμεις παμε στους 8 και σεις πατε στον ....

στις 08/02/2014 10:30
paidia...iremia..kontos jalmos alilouia..tha doume an enas kalos for stin ellada mporei na travixei stin premier..as afisoume ton kwsta na doume ti mporei na kanei kai meta milame

στις 08/02/2014 11:45
σωστα.αν κ δεν θα κανει τιποτα.

στις 08/02/2014 12:15
paidia pia i fulam? paixtaras opos o olumpiakos tha einai...ta goal tis fulam tha ta vazei aftos!

στις 08/02/2014 16:32
stis proponhseis tha fwrtwnei ta antipala dixtya ths u-18 nai... sta ghpeda ths premier tha fwrtwnei ton pago giati ekei tha kathete kai tha fwrtwnei kai ta antipala dixtya me mpoukalia me nero gia tous termatofylakes, giati goal evaze mono stous troxonomous ths elladas...

στις 08/02/2014 17:11
johnara poso ampalo eisai re pane asxoleisou me xokey epi pagou kai ase tn mpala dn sou paei

στις 08/02/2014 18:20
ασχετα που ειμαι αντιολυμπιακος ευχομε να παει καλα το παιδι εκει περα η αληθεια ειναι οτι δυσκολα θα τα βρει γιατι η ομαδα εχει μεγαλη πιεση για να σωθει και ολοι θα περιμενουν απο αυτον να βγαλει το φιδι απο την τρυπα

στις 09/02/2014 17:02
kala ti ton pirane tote

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.