Ουρές για ένα... «μαγικό χαρτάκι» (video)

Ουρές για ένα... «μαγικό χαρτάκι» (video)

Αφορά τον αγώνα ΒΕΡΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


Τεράστιες ουρές σχηματίστηκαν από τους φίλους του Ολυμπιακού στα εκδοτήρια του «Γ. Καραϊσκάκης» για να προμηθευτούν ένα «μαγικό χαρτάκι» για την αναμέτρηση των «ερυθρόλευκων» με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ! Εξαντλήθηκαν σε λιγότερη από μια ώρα τα online εισιτήρια!

Στις 10 το πρωί της Παρασκευής, η ΠΑΕ Ολυμπιακός έθεσε στην διάθεση των φιλάθλων τα εισιτήρια για την αναμέτρηση των «ερυθρολεύκων» με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, ωστόσο αρκετοί φίλοι της ομάδας βρέθηκαν από τα χαράματα στα εκδοτήρια του «Γ. Καραϊσκάκης» για να προμηθευτούν ένα μαγικό «χαρτάκι».

Η φωτογραφία αλλά και το βίντεο που δημοσίευσε το επίσημο κανάλι του Ολυμπιακού στο youtube είναι ενδεικτικά για το τι έγινε στα εκδοτήρια του «Γ. Καραϊσκάκης», ενώ είναι δεδομένο πως το «sold out» είναι θέμα χρόνου.

Μάλιστα, πριν από λίγο η ΠΑΕ Ολυμπιακός ενημέρωσε πως: «τα εισιτήρια μέσω της online διάθεσης για τον αγώνα με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ εξαντλήθηκαν».

Αξίζει να σημειωθεί πως η διάθεση των online εισιτηρίων ξεκίνησε στις 14:00 λόγω της υπερφόρτωσης του συστήματος σήμερα το πρωί!

Οι τιμές των εισιτηρίων είναι: 30€, 40€, 60€, 70 €, 90 €, 100€, 125€, 150€ & 350€ (VIP).





Στοιχεία για τον αγώνα: ΒΕΡΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ21X12
4.604.051.452.151.12

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 07/02/2014 15:23
S'AYTO TON AGWNA KAI GHPEDO 150.000 TSESEWN NA EIXAME THA TO GEMIZAME ANETAAAAAAAA!!!!!

PAME GERA THRYLE MESA STO KAMINI GIA NA LIWSOUME TIN UNITED!!!!

στις 07/02/2014 15:44
ti 150 na gemiseis re kaymene oute 35 dn mporeis

στις 07/02/2014 15:53
ΕΤΣΙ ΡΕΕ!!! Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ!! ΘΡΥΛΕ ΓΕΡΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΑ(ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ:P)

στις 07/02/2014 15:55
MAKΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΗΓΕΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ..ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΟΜΩΣ ΑΘΗΝΑ ΜΕΝΩ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΡΘΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ!

στις 07/02/2014 16:07
paxare krima re

στις 07/02/2014 16:10
ΣΤΡΑΤΕΙΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΡΥΛΟ , ΛΙΓΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΧΟΥΝΕ ΤΕΤΟΙΟ ΚΟΣΜΟ ΣΕ ΟΛΛΟ ΤΟ ΠΛΑΝΗΤΗ.....ΘΡΥΛΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΩ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ!

στις 07/02/2014 16:17
ateleiwti oura ta kokkina lovotomimena provatakia

στις 07/02/2014 16:26
ΠΑΘΟΣ, ΕΚΣΤΑΣΗ, ΤΡΕΛΑ, ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ=ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ!

στις 07/02/2014 16:27
Γαμα τους θρυλε!!

στις 07/02/2014 16:53
xaxaxxaxaxaxax

στις 07/02/2014 16:55
ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΟΤΙ ΤΡΩΤΕ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΤΡΩΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ, ΤΑ ΜΕΝΟΥ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ. ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 07/02/2014 17:05
oti exete mazepsei ektos superligdas den to exei kaneis allos

στις 07/02/2014 17:17
ΟΤΙ ΜΑΖΕΨΑΜΕ Querty ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΣΕ ΕΣΑΣ,ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΟΙ!

στις 07/02/2014 17:32
ΠΟΥ ΜΩΡΕ ΜΕ ΝΙΚΟΥΣΕΣ? ΜΗΠΩΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΣΟΥΝΑ ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΕΣ ΟΝΟΙΡΑ? ΣΑΣ ΤΟ ΞΑΝΑΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΑΛΛΙ ΑΠΟ ΤΟ 2011 ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2013 ΠΟΥ ΞΕΝΙΤΕΥΤΗΚΑΤΕ ΑΡΠΑΞΑΤΕ 16 ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΒΑΛΑΤΕ ΕΝΝΑ,ΜΗΠΩΣ ΕΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΝΙΚΟΥΣΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ? ΑΥΤΟ ΜΑΛΙΣΤΑ

στις 07/02/2014 22:20
des tis fatses tous ta provata ahahahaha

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.