«Στην Ελλάδα για τον Ολυμπιακό ο Λάζιτς»

«Στην Ελλάδα για τον Ολυμπιακό ο Λάζιτς»

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


Στην Ελλάδα για λογαριασμό του Ολυμπιακού αναμένεται να βρεθεί μέσα στην εβδομάδα ο Μπόμπαν Λάζιτς, καθώς ΜΜΕ από τη Βοσνία αναφέρουν πως ο 20χρονος εξτρέμ θα υπογράψει συμβόλαιο 6 μηνών με τους «ερυθρόλευκους» με την προοπτική ανανέωσης για άλλα 2 χρόνια.

Μόνο τα τυπικά φαίνεται πως απομένουν προκειμένου ο Μπόμπαν Λάζιτς να υπογράψει στον Ολυμπιακό.

Όπως αναφέρουν τα ΜΜΕ από τη Βοσνία, ο 20χρονος Ολλανδο-Βόσνιος εξτρέμ φέρεται να έχει συμφωνήσει με τους «ερυθρόλευκους» για να δοκιμαστεί από τον Μίτσελ τους επόμενους έξι μήνες, και εφόσον ικανοποιήσει τον Ισπανό τεχνικό στη συνέχεια θα υπογράψει διετές συμβόλαιο.

Ο Λάζιτς έπαιζε στη δεύτερη ομάδα του Άγιαξ, με την οποία είχε 10 συμμετοχές και 1 γκολ, ενώ αξίζει να σημειωθεί πως εκπροσωπείται από τον Μίνο Ραϊόλα που έφερε στον Ολυμπιακό τον Βλάντιμιρ Βάις!




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
1Χ212X2
1.384.006.251.132.44

Σχολιασμός

21 σχόλια:

στις 03/02/2014 16:08
o boban pou hr8e na xorepsei la bomba sthn koilia tou xodrou....

στις 03/02/2014 17:55
PEXTARAS MAGKES...O VAGGELAS KANEI AYTO POU MAS YPOSXETHIKE

στις 03/02/2014 18:05
ΘΑ ΑΦΗΣΕΙ ΕΠΟΧΗ.Ο ΝΕΟΣ ΜΑΡΚΟ ΦΑΝ ΜΠΑΣΤΕΝ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΟΥ

στις 03/02/2014 18:20
ti paixtaras re paidia oute sthn prwth omada tou ajax den htan

στις 03/02/2014 18:47
εισαι τοσο ασχετος!αλλαξε ομαδα και ασεμας ησυχους!!!!!!!!!! δεν θελουμε τετοιους φιλαλθους!!

στις 03/02/2014 18:56
ΖΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΜΕΤΑ...

στις 03/02/2014 19:23
barkallon ΟΛΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, Ο ΘΡΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΙΟ ΠΟΛΗ ΚΟΣΜΟ ΩΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΟΙ ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΘΕΛΑΝΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΝΕ

στις 03/02/2014 19:28
ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΕΙ... ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΦΥΓΕΙ. ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!! ΠΟΛΥ ΠΑΡΕΞΗΓΙΑΡΗΣ ΕΙΣΑΙ. Η ΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΣΑΣ...

στις 03/02/2014 19:39
ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΣΥ ΤΟ ΛΕΣ ΕΙΡΩΝΕΙΚΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΣΑΝ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝΕ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΡΑΒΕΣ ΜΕ ΤΣΟΥΒΑΛΙΑ ΤΑ ΝΤΟΛΑΡΣ

στις 03/02/2014 19:42
8 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΡΕ ΕΔΕΣΣΑ..ΜΕΣΑ ΣΤΑ 8 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΛΟΥΣΙΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...ΕΣΕΙΣ ΕΧΤΕ ΓΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΟΝ ΑΛΑΦΟΥΖΟ ΤΟΥ ΣΚΑΙ ΜΕ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟ ΚΑΙ ΣΙΑ ΚΟΣΙΩΝΗ ΧΑΧΧΑΧΑΑ

στις 03/02/2014 20:09
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΤΡΩΜΕ ΥΠΟΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΘΑ ΘΑ, ΟΥΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΕΥΘΕΙΝΕΣ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΜΕ ΣΑΝ ΤΗ ΜΑΡΘΑ ΒΟΥΡΤΣΗ!

στις 03/02/2014 20:23
ΣΙΑ ΚΟΣΙΩΝΗ, ΟΕ ΟΕ ΟΕ, ΟΕ ΟΕ ΟΕ, ΣΙΑΑΑΑΑ ΚΟΣΙΩΝΗΗΗΗΗΗ ΟΕ ΟΕΟ ΕΟ!!!! ΑΛΑΦΟΥΖΖΖΖΖΖ!!!! 8,5 ΕΚ. ΕΙΣΤΕ, ΜΗ ΚΛΕΒΕΙΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Α ΡΕ ΝΑΟΥΣΑ ΤΡΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΠΟΣΟ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΚΙΛΟ ΤΗΣ ΤΡΕΛΑΣ????? ΧΑΧΑΧΑ

στις 03/02/2014 20:23
ΝΑΙ ΑΡΑΒΕΣ, ΦΥΣΙΚΑ!! ΤΟΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ.

στις 03/02/2014 20:27
ΡΕ ΣΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΕΓΕΓΡΑΜΜΕΝΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

στις 03/02/2014 20:32
tha diksi an einai kalos o paiktis!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 03/02/2014 20:44
ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΦΙΛΕ ΜΕ ΠΕΤΡΟΔΟΛΑΡΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ ΠΕΤΡΟΔΟΛΑΡΑ!

στις 03/02/2014 20:49
MAGKES TO XANALEW...DEIXTE EMPISTOSYNI STON VAGGELH...MPOREI NA TON ENDIAFEREI TO XRHMA ALLA POTE MA POTE TWN POTWN DEN THA EKANE ZHMIA STON OLYMPIAKO GIA NA TA OIKONOMISEI...NAI MEN THELEI NA EXEI KERDOS OIKONOMIKA ALLA THELEI NA KANEI KAI KALO STON OLYMPIAKO...MHN TO KSEXNATE

στις 03/02/2014 20:50
EPOMENWS MHN VASANIZETE TON EYATO SAS ME TETOIES SKEPSEIS

στις 03/02/2014 21:48
2-3 ekatommyria kosmo exei o gay-ros se olo tn planhth

στις 04/02/2014 00:01
Θα το πω μια φορά και όποιος κατάλαβε κατάλαβε. Η Εποχή Ολυμπιακού κλείνει σιγά σιγά. Έρχεται και η σειρά των άλλων Δικέφαλοι και Βάζελος.

Αυτό ας το καταλάβουν όσοι γαύροι έχουν μυαλό.

στις 04/02/2014 14:35
ateleiwti paiktara

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.