Με 312 κενά καθίσματα το ντέρμπι

Με 312 κενά καθίσματα το ντέρμπι



Ολοκληρώθηκε το μεσημέρι της Τετάρτης η σύσκεψη στη ΓΑΔΑ για τα μέτρα ασφαλείας του ντέρμπι, όπου αποφασίστηκε να μείνουν κενά 312 καθίσματα, παρά τις αντιρρήσεις του Παναθηναϊκού.

Στη σύσκεψη στη οποία έδωσαν το «παρών» εκπρόσωποι της Ελληνικής Αστυνομίας και του Παναθηναϊκού (δεν υπήρχε εκπρόσωπος του Ολυμπιακού λόγω του ματς Κυπέλλου με τον Φωκικό), αποφασίστηκε να μείνουν κενά 312 καθίσματα.

Η απόφαση ήταν της Αστυνομίας, με τον Παναθηναϊκό να εκφράζει τη διαφωνία του με αποτέλεσμα να μην υπογράψει τα καταστατικά, ξεκαθαρίζοντας ότι «πρέπει να ισχύσει ότι και στο Καραϊσκάκης, όπου μένουν κενές 52 θέσεις».

Παράλληλα θα υπάρχουν δυνάμεις των ΜΑΤ εντός κι εκτός γηπέδου, περισσότερες από κάθε άλλη φορά όπως ειπώθηκε, ενώ πάνω από τον πάγκο του Ολυμπιακού θα τοποθετηθεί ισχυρή αστυνομική δύναμη.

Τέλος, αποφασίστηκε να υπάρξει συνοδεία 15 ατόμων στην τριάδα των διαιτητών από τα αποδυτήρια μέχρι και τη φυσούνα.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
4.753.551.651.751.702.031.221.13
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
4.752.102.151.601.85
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.101.803.0017.00

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 30/10/2013 14:54
pali kala!!!!!!!

στις 30/10/2013 15:23
οτι και να κανουνε οι βαζελοι το αποτελεσμα το ιδιο θα ειναι 0-3

στις 30/10/2013 15:47
skor 0-0 1-1 kanonizmeno metaksy tous opws panta

στις 30/10/2013 15:49
2-3goal

στις 30/10/2013 15:59
ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΙΞΗ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥΣΤΙΑ ΕΞΩΓΗΠΕΔΙΚΗ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ΘΑ ΧΟΡΤΑΣΗ ΓΚΟΛΑΚΙΑ, ΘΑ ΚΑΝΗ ΑΠΟΘΕΜΑ ΣΑΝ ΚΑΜΗΛΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!

στις 30/10/2013 16:37
lipon mages min to pexete 2 auto to mats tha ine to stisimo tou aiona k ola auta gia to stixima giati den yparxi periptosi na mporesi na kontari autos o pao ton gauro k oli tha pesoun sto 2 to ligotero x mi po k 1 k tha kerdisoun poli apo auto etsi ki alios to protathlima ine dedomeno tou gaurou k na po oti ime vazelos oxi olimpiakos.....

στις 30/10/2013 16:38
an pexti to mats kanonika 1-4 xalara

στις 30/10/2013 22:10
Παιδιά είναι ντέρμπι άσχετα αν ο βάζελος είναι για τον π....ο καβάλα.Κανονικά πρέπει να φάει τεσσάρα ξεγυρισμένη αλλά δεν νομίζω οτι θα του το επιτρέψουν γιατί θα πέσει το ξύλο της αρκούδας.Ας περιμένουμε το ματσάκι και βλέπουμε.Εγώ πιστεύω οτι θα 'ρθει Χ για τα μα΄τια του κόσμου.Στο κάτω-κάτω κερδάς τους μπουγατσοκιμάδες και την κάνεις.Υπομονή λοιπόν.

στις 30/10/2013 22:34
ΔΗΛΑΔΗ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΘΑ ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΣΗ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ? ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΝΟΝΙΣΗ ΝΑ ΠΕΣΗ ΣΤΑ ΜΑΛΑΚΑ ? ΟΧΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΑΝ ΓΕΙΝΗ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ!!!!

στις 30/10/2013 23:47
moynopana gayroi poy eiste,,giayto sas lane kafroys,,an eruei dhladh 1os h x to paixnidh einai sthmano,,re de gamieste na sprisete kalytera..taxa na exete th kabntza vpos ta prohgoymena xronia me kati akyrouenta gkol k gkol ofsaint,,arxidia tis lasphs poy eiste,,

στις 30/10/2013 23:49
afoy de kleinei ta matia o ueoylhs na fate kamia poytsa na dv poy ua kryfthte meta,,k ti ua lete..alla sas exei mauei sto papatzilikh o proedro sas...

στις 30/10/2013 23:50
ante geia.......

στις 31/10/2013 00:20
θα κλαψουμε με την διαιτησια παλι

στις 31/10/2013 03:05
pe pedia o gavros xestike gia to pexmidi.tin triti ton kei na kerdisi kai oxi to savato.poio ipologisimo auto einai.16champion eine auto.x gia mena xalaro kai niki 2-0 triti.an kai vazelos efxome niki tin triti.

στις 01/11/2013 09:37
skind13 βγαλει το 13 "βαζελε".

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.