Νοκ άουτ για 2-3 εβδομάδες ο Μέσι

Νοκ άουτ για 2-3 εβδομάδες ο Μέσι

Αφορά τον αγώνα ΣΕΛΤΙΚ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ


Για δύο με τρεις εβδομάδες θα μείνει εκτός δράσης ο Λιονέλ Μέσι, ο οποίος θα χάσει σίγουρα την αναμέτρηση με τη Σέλτικ για το Τσάμπιονς Λιγκ αλλά και τον αγώνα με την Βαγιαδολίδ για το πρωτάθλημα.

Ο Αργεντινός επιθετικός τραυματίστηκε και αντικαταστάθηκε στη χθεσινή αναμέτρηση της Μπαρτσελόνα με την Αλμερία (2-0), και όπως ενημέρωσε η διοίκηση των Καταλανών, ο παίκτης έχει υποστεί μικρό τραυματισμό στο δικέφαλο μηριαίο στο δεξί του πόδι.

Η ανακοίνωση συνεχίζει λέγοντας πως αυτό το πρόβλημα θα τον κρατήσει εκτός για δύο με τρεις εβδομάδες και θα χάσει σίγουρα την αναμέτρηση με την Σέλτικ για το Τσάμπιονς Λιγκ αλλά και τον αγώνα του πρωταθλήματος με την Βαγιαδολίδ στο Καμπ Νου.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΣΕΛΤΙΚ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
1Χ2OverUnder1X12
6.754.751.331.502.002.791.11
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
6.002.601.751.651.80
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.252.002.409.00

Σχολιασμός

13 σχόλια:

στις 29/09/2013 15:46
KALH ANARWSH PAIXTOURA BARCAAAAAAAAAA

στις 29/09/2013 16:01
Den psofaei kalytera! Mas exei zalisei ka8e treis kai ligo travmtizetai kai exei olo 9laseis!

στις 29/09/2013 16:08
καλη αναρωση

στις 29/09/2013 16:15
Psofaa kongee

στις 29/09/2013 16:48
zhleyetaiii epeish vazei ka8e wra GOOOOOOOOAAAAAAAAALLLLLL

στις 29/09/2013 19:17
xaxaxaxax oloi oi koutoi edw mesa eiste mazi me ton messi to polu kalo paidi autos kai o xitler

στις 29/09/2013 20:46
OZIL VRWMILE FAE POUTSA APO ATLENTIKO KAI PAIRNE MOUFO PENALTY KAI MIN MILAS KALH ANARWSH MESSIA MOUUUUUUUU PAIXTOURAAAAA.....!!!! THA ERTHEIS KAI PALI SE 2 EVDOMADES NA TOUS XUSEIS STA GOAL....!!!!

στις 29/09/2013 22:22
ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΩΣΗ ΠΑΓΚΟΣΜΙΕ ΠΑΙΧΤΑΡΑ

στις 29/09/2013 23:55
ATLENTIKO leei xaaxxaxaxaxaxaaxaxxaxaxaxa

στις 30/09/2013 10:00
ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΜΟΥ.ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΤΑΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΠΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ 1 ΡΕΚΟΡ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΑ ΤΑ ΥΠΟΥΛΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΚΡΙΣΤΙΑΝΟ ΡΟΝΑΛΝΤΟ ΣΟΥ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΒΡΩΜΟΠΟΥΣΤΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΑΒΕΣΤΙ ΣΕ ΜΠΑΡ.ΣΕ ΓΑΜΑΝΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΑΒΕΛΙΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΟΛΑΡΑ ΝΑ!

στις 30/09/2013 15:40
BARCAAAA GAMW THN REAALLL KAI -5

στις 30/09/2013 18:21
pw_re_file

exei_gami8ei_stous_traumatismous

ka8olou_kalo_gia_enan

apo_tous_pagkosmiws_

kaluterous_paixtes

sigoura_8a_ton_nteformaroun_sto

telos_areta autoi_oi_traumatismoi...:/

στις 30/09/2013 18:51
DEN EXEI ANAGH FILE !!!! TO 8EMA EINAI NA VAZEI GOAL !! KAI GOAL VAZEI OPOTE MIA XARA!!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.