Ανακοίνωσε Στοχ ο ΠΑΟΚ

Ανακοίνωσε Στοχ ο ΠΑΟΚ

Αφορά τον αγώνα ΜΕΤΑΛΙΣΤ - ΠΑΟΚ


Σε συμφωνία με την Φενέρμπαχτσε για τον μονοετή δανεισμό του Σλοβάκου μεσοεπιθετικού Μίροσλαβ Στοχ ήρθε ο ΠΑΟΚ όπως ανακοίνωσε μέσω της επίσημης ιστοσελίδας του.

Ο ΠΑΟΚ ανακοίνωσε πως ήρθε σε συμφωνία με την Τούρκικη ομάδα για τον μονοετή δανεισμό του Μίροσλαβ Στοχ, με τον δικέφαλο του Βορρά να έχει μάλιστα το δικαίωμα να αγοράσει τον παίκτη με την ολοκλήρωση του δανεισμού του, με τη ρήτρα του να αγγίζει τα 5 εκατ. ευρώ.

Ο 24χρονος Σλοβάκος μεσοπεθιτεκός αναμένεται στην Ελλάδα ώστε να περάσει τις ιατρικές εξετάσεις και να υπογράψει συμβόλαιο με την ομάδα.

Ο Στοχ ήταν εκτός βασικών πλάνων της Φενέρμπαχτσε, με τον ίδιο να είχε 32 συμμετοχές σε όλες τις διοργανώσεις την περσινή σεζόν, ενώ συνολικά μετράει 99 συμμετοχές και 15 γκολ σε τρία χρόνια που έχει αγωνιστεί με την Τούρκικη ομάδα.

Ξεκίνησε την καριέρα του στην Τσέλσι το 2008 όπου είχε μόλις 5 συμμετοχές και εν συνεχεία παραχωρήθηκε δανεικός στην Τβέντε την επόμενη σεζόν, πετυχαίνοντας 12 γκολ σε 45 συμμετοχές, για να πάρει ύστερα μεταγραφή στη Φενέρ.

Παράλληλα, είναι 37 φορές διεθνής με την εθνική ομάδα της Σλοβακίας μετρώντας 4 γκολ.

Αναλυτικά η ανακοίνωση του ΠΑΟΚ:


«Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει ότι ήρθε σε συμφωνία με την Φενερμπαχτσέ για τον ετήσιο δανεισμό του Μίροσλαβ Στοχ. Ο ΠΑΟΚ διατηρεί το δικαίωμα αγοράς μετά το πέρας του δανεισμού. Η συμφωνία θα ολοκληρωθεί όταν ο ποδοσφαιριστής περάσει ιατρικές εξετάσεις και υπογράψει το συμβόλαιό του».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΜΕΤΑΛΙΣΤ - ΠΑΟΚ
1Χ2OverUnder12X2
1.453.855.501.751.701.152.26
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.852.255.001.751.70
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.101.803.0017.00

Σχολιασμός

25 σχόλια:

στις 07/08/2013 14:52
Καλός παίκτης, όπως και ο Βάις του Οσφπ.

Μεγάλα ταλέντα που δεν έκαναν την μεγάλη καριέρα που αναμένονταν λόγω συμπεριφοράς και ατίθασου χαρακτήρα.

Παρόλα αυτά, στο ελληνικό πρωτάθλημα άνετα παίζουν μπαλάρα.

στις 07/08/2013 15:04
ΕΤΣΙ! ΠΑΙΚΤΑΡΑ! ΙΒΑΝ ΓΑΖΩΝΕ!

στις 07/08/2013 15:06
ΟΚ ΠΗΡΕ ΣΤΟΧ

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΜΕΤΑΛΙΣΤ? ΚΑΙ ΟΚ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑ ΑΠΟ ΜΕΤΑΛΙΣΤ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΕΛΠΙΔΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΦΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΕΙ Η ΟΥΕΦΑ.Ο ΣΤΟΧ ΠΑΙΧΤΕΙΣ ΓΙΑ ΟΜΙΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ Ο ΣΤΟΧ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΟΝΟΣ ΤΗΣ ΜΠΑΛΑΣ.

στις 07/08/2013 15:09
ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΦΕΝΕΡ ΓΙΑΤΙ ΔΑΝΕΙΖΟΥΝ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΤΗΣ ΠΕΧΤΕΣ? ΓΙΑΤΙ Ο ΣΤΟΧ ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΕΧΤΕΣ ΤΗΣ ΦΕΝΕΡ ΝΟΜΙΖΩ Ε ΚΑΛΑ ΔΑΝΕΙΖΟΥΝ ΠΑΙΧΤΗ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΟΥΤΕ 1 ΕΥΡΩ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΜ ΜΑΛΙΣΤΑ ΩΡΑΙΑ ΜΥΑΛΑ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΥΣΧΙΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΠΗΡΕ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ...ΝΤΡΟΠΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

στις 07/08/2013 15:11
Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΗΝ ΦΕΝΕΡΜΠΑΞΕ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΕΧΘΡΟΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΞΑΦΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΝΤΑΛΑΒΕΡΙΑ??

στις 07/08/2013 16:27
παμε ρε σαββιδαρεεεεε.παχαρε δεν εχει σχεση αυτο που λες.και η μπαρτσελονα αμα ειναι δεν πρεπει να περνει παιχτες απο ρεαλ η το αντιθετο.αντε ρε παιχταρα ο νεος βιειρινια εισαι.

στις 07/08/2013 16:44
Δεν επαιζε καθολου στην φενερ μονο στο κυπελλο και στα φιλικα εψαχναν να τον δωσουν γιατι στην τουρκια λεγοταν οτι δεν μπορει να προσαρμοστει επισης δεν επιτρεπετε να παιζουν πανω απο 6 παιχτες σε μια εντεκαδα για το τουρκικο πρωταθλημα 6 μεσα και 4 στον παγκο μαλλον η φενερ θα παρει η καρντοζο η εμενικε.

στις 07/08/2013 16:46
εξι ξενοι παιχτες και τεσσερις τουρκοι εβαλαν κανονισμο στην τουρκικη ομοσπονδια ποδοσφαιρου.

στις 07/08/2013 16:49
αχαχα βαλαν και ρητρα εψαχναν πως θα τον δωσουν και αντι η φενερ να δωσει και λεφτα εβαλε και ρητρα 5 εκατ. ευρώ.

στις 07/08/2013 16:53
κινεζε ο βαις στην εθνικη ειναι αναπληρωματικος του.ενα απο τα μεγαλυτερα αστερια της χωρας του και μολις 23 χρονων.νταξει ετσουξε ο κωλος σου αλλα μην τον βγαλεις και παλτο ειπαμε.

στις 07/08/2013 16:56
μαγκες μην σας δουλευουν αν ηταν παιχταρας δεν θα τον αφηνε η φενερ οποιος ερχετε στο ελληνικο πρωταθλημα η ως δανεισμο η ως ελευθερος και στον ολυμπιακο τα ιδια μιας και ειναι η ομαδα μου δεν πληρωσαμε σε καμια ομαδα λεφτα για να αγορασουμε καποιον αξιολογο παιχτη ηταν ολοι στα αζητητα.

στις 07/08/2013 17:00
αστα φιλε γιατι ο βαις ειναι καλυτερος να ξεκινηση το CL και τα λεμε αλλα και τωρα απο τα φιλικα εχεις μια ιδεεα!! αλλα εσυς εκει στον παοκ εχετε ιδεεα και απο επισημα εγω μιλαω στα ισα ο καλυτερος παιχτης ειναι ο σαλπι ολοι οι αλλοι ειναι για ομαδα δευτερης κατηγοριας.

στις 07/08/2013 18:29
ναι υπαρχει μια τεραστια διαφορα.ο ενας επαιζε φενερμαχτσε και ο αλλος τελευταιες ιταλιας.αν μπεις στη σελιδα του ΠΑΟΚ γραφουν μερικοι τουρκοι οτι δεν θελουν να φυγει.χαζοι ειναι δηλαδη?ΒΓΗΚΕ ΝΟΜΟΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΝΔΕΚΑΔΑ 5 ΤΟΥΡΚΟΙ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ 4.ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΑΚΟΜΑ ΟΠΟΤΕ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩΣΟΥΝ.ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙ 5 ΕΚ ΡΗΤΡΑ.http://www.youtube.com/watch?v=WEQWAMX9GC8

http://www.youtube.com/watch?v=UOwKuUVxjbw

ΚΑΤΣΕ ΚΑΙ ΔΕΣ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΙΣ

στις 07/08/2013 18:31
KALO SOUT EXEI AYTOS.KALA AKOYGOTAN TELEYTEA,OTI META TON GAYRO THA KANEI METAGRAFH O PAOK.

στις 07/08/2013 18:35
KAMIA SXESH ME TON VAIS,YURI APOTI AKOYGOTAN AYTOS HTHELE NA FYGEI,KATATHLYPSH EIXE PATHEI

στις 07/08/2013 18:36
Φετος η ουεφα ψηφισε ος καλυτερο γκολ της χρονιας ενα γκολ τ στοχ στ τουρκικο πρωταθλημα.Ειναι πολυ καλος παιχτης με καλη τεχνικη κ σιγουρα πολυτελεια γ τν παοκ κ τ ελληνικο πρωταθλημα

στις 07/08/2013 18:40
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥΤ ΦΙΛΕ ΔΕΣ ΤΓΑ ΒΙΝΤΕΟ.ΙΔΙΟΣ Ο ΒΙΕΙΡΙΝΙΑ ΕΙΝΑΙ.

στις 07/08/2013 18:46
O STOH DEN HTAN STA PLANA THS FENER,KAI O IDIOS EIXE DHLOSEI POS AN DEN TON YPOLOGIZOYN BASIKO THA FYGEI.PAIXTRONI EINAI,TI NA LEME TORA

στις 07/08/2013 18:50
PAIXTARAS EINAI KSERO

στις 07/08/2013 19:23
MEGALH PAIXTOYRA AN KAI EIMAI OLYMPIAKOS 8A H8ELA ENA PRWTA8LHMA STO PAOK FETOS H TOYLAXISTON NA DOYME ENA DERBY ALLA "DERBY" KAI STHN ELLADA.... KAI AS KOITA3OYME NA FTIA3OUME KANENA PRWTA8LHMA KAI AS AFHSOYME TIS KONTRES OLYMPIAKOS PANA8HNAIKOS PAOK MEXRI NA AXIZOUN AYTES OI OMADES NA TIS STHRI3EIS PRAGMATIKA!!!

στις 07/08/2013 19:48
SPY-7,OLOI AYTO THELOYME,ALLA DEN PROKHTE NA GINEI POTE,OSO YPARXOYN SYMFERONTA KAI MALISTA POLHTHKA

στις 07/08/2013 23:31
http://www.youtube.com/watch?v=6HTQ-VdQoCM

στις 07/08/2013 23:32
polu kali metagrafi!i fener ton afise epeidi den mporouse na exei parapanw apo 6 ksenous

στις 07/08/2013 23:40
loipon o miroslav stoch.. thetika: polu grigoros me tin mpala,kali tripla, polu kalo sout. Arnitika:den voithaei tin amyna,egoistis kai den anexetai na min einai stin endekada i na ton kanoun allagi

στις 08/08/2013 12:57
RAXARE,MIAS KAI EISAI GAYROS,GIA TA NTALABERIA POY LES,NA SOY THYMHSO OTI TOYS OKKA KAI GEORGIADH APO MAS TOYS PHRATE.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.