Τέλος η σεζόν για Νόιερ

Τέλος η σεζόν για Νόιερ

Αφορά τον αγώνα ΜΠΑΓΕΡΝ - ΜΑΪΝΤΖ


Σοκ με Νόιερ στην Μπάγερν. Ο Γερμανός γκολκίπερ έχει υποστεί κάταγμα στο αριστερό πόδι και θα μείνει εκτός μέχρι το φινάλε της σεζόν.

Άσχημα νέα στην Μπάγερν όσον αφορά τον Μανουέλ Νόιερ. Ο διεθνής τερματοφύλακας υπέστη κάταγμα στο αριστερό πόδι στη χθεσινή (18/4) αναμέτρηση με τη Ρεάλ και ως εκ τούτου δεν θα αγωνιστεί ξανά τη φετινή σεζόν.

Όπως αποκάλυψε ο Καρλ Χάιντς Ρουμενίγκε, ο 31χρονος θα μείνει εκτός δράσης για δύο μήνες και έτσι θα χάσει ακόμα και το Κύπελλο Συνομοσπονδιών με την Εθνική Γερμανίας το φετινό καλοκαίρι.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΜΠΑΓΕΡΝ - ΜΑΪΝΤΖ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.127.0010.501.302.60114.2
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.372.858.751.851.65
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
5.752.002.0212.50

Σχολιασμός

24 σχόλια:

στις 19/04/2017 19:14
με τοση δουλεια που ειχε στα δυο ματσ με την βασιλισσα,''τα φτυσε'' ο ανθρωπος!

στις 19/04/2017 19:36
Χαλάρωσε και εσύ και την διαιτησία πέρασες βλακάκο και χαίρεσαι..μπράβο που υπάρχει και τέτοιοι περήφανοι φίλαθλοι, όχι πραγματικά μπράβο..ΒΡΕ ΟΥΣΤ !

στις 19/04/2017 19:36
με * την...!

στις 19/04/2017 19:36
υπάρχουν*!

στις 19/04/2017 19:49
μεγαλο πληγμα για την θνικη μακαρι ο σαντος να το σηκωσει κ αυτο του αξιζει

στις 19/04/2017 20:05
na einai kala oi diaitites na pernei chmpion league real

στις 19/04/2017 20:45
Manos97Bet4 ρε βλακακο παρε ενα χαπι complexon που εχει βγαλει η ρεαλ στην αγορα ειναι ειδικα για τυπους κομπλεξικους σαν εσενα...calma calma τωρα απολαυσε την βασιλισσα να παιρνει το 12ο!Ουστ τωρα κοπρε!

στις 19/04/2017 21:12
to 7o ennoeis vlaka, ta prwta 5 proswpika dn 8a ta anagnwriza, an katalaves p dn nomizw,

V

L

A

K

A

[+]  nickxa στις 19/04/2017 21:23

στις 19/04/2017 22:07
xaxaxaxa, gay alert axaxaxaxa

ka8hsterhmeneeeeeeeee

στις 19/04/2017 22:25
Αφου δεν βαζεις μυαλο... δωσε στην μανα σου χαιρετισματα απο τον μεγαλυτερο πουτσαρα της

στις 19/04/2017 22:37
ρε παλιο μαλακισμένο nickxa βουλεσε το αρχιδακι κολοβλαχε που μας κοτσαρες ενα σημα της ρεαλ και αμολας τις χιλιες δυο μαλακιες. Και μονο τα σχολια σου που διαβασα ειδα ποσο ανιδεος εισαι. Τραβα φιλα τα αρχιδια του κριστιανο στην αφισα που εχεις στο τοιχο σου και ξουτ.

στις 19/04/2017 22:42
nickxa εχετε ενα γκευ στην κολοομαδα σας αφου εισαι τοσο πουτσαρας γαμησε τον πρωτα εκεινον και οτι περισεψει βαλτο στον κολο σου για να μην στον πατησουμε.

στις 19/04/2017 22:52
χαχαχαχα εσεις τωρα τι ρολο βαρατε?Ο αλλος λεει εχω βαλει ενα σημα της ρεαλ και δεν ξερω τι λεω χαχαχαχαχα 17 χρονια στηριζω τη βασιλισσα και τα τελευταια 4 χρονια ειμαι μελος των ultras εδω στην μαδριτη χαχαχαχα μονο για γελια ειστε!!!

στις 19/04/2017 22:54
οσο για σενα dim θα νοιωσει εναν πονο στο κωλο την κυριακη αλλο πραγμα

στις 19/04/2017 22:58
vasilisa dn eisai, e, poutsa 8a fas aaxaxaxaxa

στις 19/04/2017 22:58
δεν μου αρεσει να βριζω αλλα με αναγκαζετε ρε μαγκες,εσεις το ξεκινησατε χωρις λογο...εγω με τον monompallo εχω ενα παρε δωσε σχολιων και αυτος ξεκινησε να βριζει

στις 19/04/2017 23:57
oute egw to suni8izw alla me sena dn ante3a...

στις 20/04/2017 00:03
Εσυ δεν αντεξες και εγω σου απαντησα εγω δεν σε ειπα ουτε βλακα ουτε κατι αλλο,να βλεπουμε λιγο την πραγματικοτητα

στις 20/04/2017 00:48
μεγαλος τερματοφυλακας αλλα παλι δεν μπορεις την ρεαλ respect

στις 20/04/2017 01:49
ένας από τους καλύτερους τερματοφύλακες ο Νόιερ!

στις 20/04/2017 04:19
Μετά λέτε την Μπαρτσελόνα - Ουεφαλόνα...Δείξε ήθος αν έχεις και πες " Μου αρέσει να παίρνω έτσι παιχνίδι, είμαι εγωϊσταρος και δεν το παραδέχομαι". Δεν θα σε περάσουν για τρελό για κανονικό άνθρωπο θα σε περάσουν..αν όχι μάλλον δεν χρειάζομαι εγώ το χάπι για τα κομπλεξ που έχεις φίλε μου.

στις 20/04/2017 04:20
που μου λες*

στις 20/04/2017 04:22
Τζακονατζή ισχύει άπειρα..αν όχι ο καλύτερος. Στο τοπ3 σίγουρα..μακάρι να γυρίσει στην φόρμα που ήταν αυτόν τον καιρό.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.