Πριμέρα Ντιβιζιόν: Και όμως χάνει η Ρεάλ!

Πριμέρα Ντιβιζιόν: Και όμως χάνει η Ρεάλ!

Αφορά τον αγώνα ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΑΛΑΓΑ


Με γκολ του Γιόβετιτς στο 90+2’ η Σεβίλλη κέρδισε με ανατροπή (2-1) την Ρεάλ στην Ανδαλουσία και έβαλε τέλος στο ιστορικό σερί της «βασίλισσας», που αγνοούσε την για 40 παιχνίδια! Στο -1 από την κορυφή –με παιχνίδι περισσότερο- οι Ανδαλουσιανοί!

«Γλυκιά» εκδίκηση για τον προ ημερών αποκλεισμό της από το Κύπελλο πήρε η Σεβίλλη. Με δύο γκολ στα τελευταία λεπτά (85’, 90+2’), οι Ανδαλουσιανοί κέρδισαν με 2-1 την Ρεάλ στο «Ραμόν Σάντσες Πιθχουάν» και βρέθηκαν στο -1 από την κορυφή, υποχρεώνοντας την ομάδα του Ζινεντίν Ζιντάν στην πρώτη της ήττα μετά από 40 σερί παιχνίδια.

Αυτή ήταν και η πρώτη εφετινή ήττα της Ρεάλ στο πρωτάθλημα, με τους Μαδριλένους να βρίσκονται πλέον στο +1 από την 2η Σεβίλλη και στο +2 από την 3η Μπαρτσελόνα, ωστόσο έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο

Χωρίς σκορ ολοκληρώθηκε το πρώτο μέρος το οποίο είχε ελάχιστες αξιόλογές φάσεις. Η Ρεάλ είχε περιοριστεί σε φλύαρη υπεροχή και στο ξεκίνημα της επανάληψης (54’) χρειάστηκε την επέμβαση του Νάβας σε σουτ του Μπεν Γεντέρ για να κρατήσει το μηδέν.

Η απάντηση της «βασίλισσας» ήρθε στο 63’ με ένα άστοχο σουτ του Μπενζεμά από πλεονεκτική θέση, ωστόσο δύο λεπτά μετά, ο Ρίκο ανέτρεψε τον Καρβαχάλ στην περιοχή και ο Ρονάλντο με εύστοχο πέναλτι άνοιξε το σκορ, φτάνοντας τα 23 γκολ κόντρα στη Σεβίλλη.

Αμέσως, ο Σαμπάολι έριξε στο ματς τους Γιόβετιτς και Σαράμπια και εκείνοι ήταν αυτοί που άλλαξαν το ματς. Μετά από φάουλ του δεύτερου στο 85’ ο Σέρχιο Ράμος υπέπεσε σε αυτογκόλ ισοφαρίζοντας σε 1-1 και στο 90+2’ ο Μαυροβούνιος ολοκλήρωσε την ανατροπή, νικώντας με μακρινό πλασέ τον Νάβας, που βρίσκονταν εκτός θέσης. Δύο συμμετοχές, δύο γκολ (κόντρα στην Ρεάλ) για τον νεοαποκτηθέντα Γιόβετιτς, που επέτρεψε στη Σεβίλλη να πάρει μια μεγάλη νίκη που την φέρνει στο -1 από την κορυφή.





Στοιχεία για τον αγώνα: ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΜΑΛΑΓΑ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.039.2519.001.153.55116.22
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.203.4513.001.851.65
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
6.252.551.817.00

Σχολιασμός

60 σχόλια:

στις 15/01/2017 23:54
καιρος ηταν εγω τουλαχιστον το περιμενα μετα το κωλοφαρδο χ που εφερε με την σεβιλλη στο κυπελλο θα εκαναν τα παντα οι σεβιγιανοι για να νικησουν κ το πετυχαν με τον χειροτερο τροπο για τους μαδριλενους με αυτογκολ ραμος κ με ανατροπη στα τελευτεα 10 λεπτα

στις 15/01/2017 23:55
μισο να παρω ποπ κορν για να δω το κλασικο των σχολιων αναμεσα σε καρμελο τασο vs τζινιους ποιος θα επικρατησει αραγε ακομα στο σιν 2 ειναι ομως η ρεαλ κ με 1 ματς λιγοτερο

στις 15/01/2017 23:57
α αυτος ο γιοβετιτς ΤΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΑΤΣ 2 ΓΚΟΛ ΑΚΑΔΗΜΙΑΡΕΣ Η ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑΡΑ

στις 16/01/2017 00:05
τελικα το ρεκορ του κοντε, με την juventus! των 43 παιχνιδιων χωρις ηττα, δεν το εσπασε η Ρεαλ.

στις 16/01/2017 00:10
XAXAXXAXAXAXXAXAXAXA ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΑΔΡΙΛΕΝΟΥΣ,ΠΟΥ ΗΝΤΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΙ! ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ? Μαλλον με χαπια και αλκοολ μπας και συνελθετε απο το στραπατσο ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΝΟΣ ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΤΗΣ ΡΕΑΛ!

ΜΟΥ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΦΤΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ 50 ΝΙΚΕΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

ΓΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΝΤΙ ΓΛΕΕΕΕΕΝΤΙ! Καλη χωνεψη..

στις 16/01/2017 00:11
Ειναι κριμα να χανουμε απο αυτογκολ του ραμος (επρεπε να ειχε κανει εξοδος ο ναβας) και απο λαθος του μπενζεμα (ο ναβας ειχε κακη τοποθετηση στο σουτ του γιοβετιτσ),αλλα δεν πειραζει τουλαχιστον ξεπερασαμε τα καταλονακια στους σερι αηττητους αγωνες και πλεον με 40 ειμαστε και εδω πρωτοι,το νεο σερι ξεκιναει απο τεταρτη με θελτα.Συνεχιζουμε,εχουμε και ματσ λιγοτερο και πρεπει να το κερδισουμε για να αυξησουμε την διαφορα...hala madrid!!!

στις 16/01/2017 00:31
Αν Αμα Θα Επρεπε... Αν η γιαγια μου ειχε @@@@@@ θα ηταν παππους

ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΩΣΗ !

Η ΟΥΕΦΑ ΘΑ ΘΥΜΩΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΧΑΡΗ χαχαχα

Μετα την ηττα σας ΟΛΟ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΛΕΤΕ μπας και καλυψετε το κ^^^ι που φαγατε ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ,Ο Ραμος σκοραρε ΞΑΝΑ με ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΤΗΝ ΡΕΑΛ χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχχα

ΠΑΤΗΣΤΕ ΝΤΙΣΛΑΙΚ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΣΑΣ ΓΛΕΝΤΑΩ!

Μεα στο μπερναΛΕΟ θα φατε και ενα ΤΡΙΜΠΑΛΟ να λαλησετε τελειως!

OLE OLEEEE OLEEE BARCAAAAAA

στις 16/01/2017 00:34
O κριστιανο ΗΤΑΝ ΠΑΛΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ! ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ θελει και τροπαια το ταγαρι 2ΟΣ για παντα!

ΔΙΤΕ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΧΘΕΣ ,5ΑΡΑ ΕΡΙΞΕ!!! Εσεις ειχατε φερει Χ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

ΠΟ ΠΟ ΠΟ ΓΛΕΝΤΙ ...

"Μα μετα απο 40 νικες λογικο ηταν μια ηττα" - Μααα ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ

ΘΑΑΑ ΘΑΑΑΑΑΑΑ ΘΑΑΑΑΑ νικουσατεΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ

στις 16/01/2017 01:04
Katoxh 57-43 upper sebilh. A re kseftila zidane

[+]  t4sos στις 16/01/2017 01:13

στις 16/01/2017 01:19
Γιόβετιτς Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΑΣ! Μετα το πεναλτυ του πεναλντο ολοι οι μαδριλενοι επλεαν σε πελαγη ευτυχιας μεχρι να γινει η ανατροπη και να χτυπανε ενεσεις ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

ΠΙΟΣ ΧΕΣΤΗΚΕ ΡΕ Τ4ΣΟ ΤΙ ΕΙΠΕΣ Η ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ και νανι ΒΡΩΜΙΛΕΝΟΙ

στις 16/01/2017 01:22
100 ΣΧΟΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ "ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟ" ΤΖΙΝΙΟΥΣ !

ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΣΑΣ ΤΟ ΔΙΝΩ ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ Γιοβετιτς ΕΚΛΕΙΣΕ ΣΠΙΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

στις 16/01/2017 01:24
Καρμελο πιες κανα παυσιπονο δεν μπορω να σε βλεπω να πονας ! Μιλησε μου ΒΡΥΣΕ ΜΟΥ ή ΒΡΥΣΤΕ με ολοι μαζι! ΕΚΤΟΝΟΘΕΙΤΕ ! ΜΕΣΣΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΤΩΝ ΜΑΔΡΙΛΕΝΩΝ!

Αμα φτασω -20ντισλαικ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΛΕΝΤΑΩ ,,,,, ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

στις 16/01/2017 01:39
Genius πεσε για υπνο μπρουμυτα λεω εγω

[+]  2.2.2.2.2 στις 16/01/2017 01:42

στις 16/01/2017 01:44
Ta teleutaia 7 xronia exete parei 1 kai Exeter xalasei 1 dis se metagrafes

στις 16/01/2017 01:47
Λουκανικε ΠΟΝΑΣ? θα φταιει ο ΜΕΣΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ! Η 3αδα για εσας εχει γινει ονειρο,αλλαξε ξανα ομαδα!

H4L4L2 S4S αμα το καταφερετε

Εξηγηστε μου καπιος , ο ροναλντο επαιζε? Ή μπηκε για να βαρεσει το πεναλτυ και ξανα βγηκε? ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

στις 16/01/2017 01:49
Σε πονεσε πολυ ο αποκλεισμος περυσι

στις 16/01/2017 02:20
genious emena o mpampas mou ine o giovetits esena ise o ramos oxoaoxoaooaaoxoaxoax o glentao oore glenti ala auta ine ta dika sou logia ego omos den ime sto epipedo 15xronou ampalou pou ise esi ..lipon gia to mats to pio dikeo tha itan i isopalia ala de pirazi twra to mas to exase o zintan de ginete sto 80 na nikas 0-1 k na vgazis ton kroos k na vazis koavasits xathike olo to kentro o kroos ine o sindetikos krikos se oles tis grames de ginete na ton vgazis eki zintan sto 80 vgazis ton aniparkto cr7 simera k ton aniparkto benzema k mazis kovasits na klisis entelos tous xorous k ton morata xekourasto na piesi mprosta k pernis aneta to matsaki mexri to 80 de sou eknan fasi k alazis to kentro mega lathos simera mou apedixe oti den exi arxidia gia na pari to mts eno arxika to pexe telia k tou evgaza to kapelo mexri to 80 omos auta min anxoeste akoma 1 imaste k me ta 3 ntermi stin edra mas araxte exi dromo akoma k ine sta podia mas kalinixta..

στις 16/01/2017 02:56
Γραψε ενα γραμμα στον Ζινταν λεγοντας του τα παραπονα σου!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ Κερασμενα ολα απο τον Γιοβετιτς!

Ηρθε απο Ιταλια για να γλεντησει τους μαδριλενους ΤΕΛΟΣ

2 γκολ σε 2 ματς μεταξυ τους ειναι αρκετο για να καταλαβει κανεις...

ΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΙ ΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΙ ΜΕΕΕΕΕΕΣΙΙΙΙΙΙΙ μπαμπας της μαδριτης!

στις 16/01/2017 06:43
geni?apla emetikos!kapote tha xaname kai emeis alla xairomai pou prwta sou espasa to rekor kai meta exasa hala madrid 11 CL AAAAAAAANTE GEIA

στις 16/01/2017 07:16
ilias-tiger

ακριβως αυτο, πρωτα σπασαμε το δικο τους ρεκορ, αυτο ειναι το πιο γλυκο , και οχι που δεν το επεκτηναμε...ΜΑΔΡΙΛΕΝΙΚΟ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΛΟΙΠΟΝ , πολυ χολη βγαζουν ολοι λοιπον , τι να κανουμε , ετσι θα ειναι παντα , τον πρωτο θα τον μισουν , καποτε θα χαναμε και εμεις, λογικο ειναι και εγω σε αυτο το παιχνιδι το περιμενα, για αυτο και δεν ασχολουμε αλλο.... πανυγηριζουν σαν να πηραν πρωταθλημα, τι να πει κανεις, βλεπει ποιοι ειναι ι κομπλεξικοι , ολος ο κοσμος το βλεπει, εμεις ας μην γινομαστε σαν αυτους..και genious πανε διαβασε για τις κοκκινες καρτες στο chl και για ενα παιχνιδι (ημιτελικος) με την Τσελδη πριν απο μερικα χρονια, και για τον τροπο που προκριθηκες στον τελικο του 2011 σε βαρος της Ρεαλ..και μετα μιλα για διαιτησια, και εσυ και ολοι σας, γιατι ολοι σας τον ιδιο κομπλεξικο χαρακτηρα εχετε..αυτο ΟΛΟΙ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ , χαρειτε λοιπον με το σταματημο το ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΑΝΕΠΑΝΑΛΥΠΤΟΥ ΣΕΡΙ ΤΟΥ ΖΙΝΤΑΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑΣ ΚΑΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟ ΜΠΕΡΝΑΜΠΕΟΥ...ΟΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ

στις 16/01/2017 07:18
ΤΟΝ ΠΙΟ ΒΡΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΙΟ ΧΥΔΕΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΧΑΣΕΤΕ, ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ, ΕΞΑΛΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΟΥ ΔΕΝ ΜΙΑΛΑΝΕ ΓΙΑ ΣΧΟΙΝΙ ΒΛΑΚΑ!!!

στις 16/01/2017 12:38
δεν μου λες geniusMSN την περιμενες πολυ αυτη την ηττα..να σπασει δηλαδη το σερι, και χαρηκες πολυ με την ηττα μιας αντιπαλης ομαδας...την αληθεια πες μου..

στις 16/01/2017 14:22
Μαλακα msn κρυβεσε όλο το χρόνο και μιλάς για κομπλεξικούς που σχολιάζουν τη μπαρτσελονα και λες χαρακτηριστικά << για να γράφεις σε άρθρα της μπαρτσα φαντάζομαι ποσο πόνο σου έχει δώσει >> αλλά εσύ είσαι ο κομπλεξικός που δεν έχει αφήσει ασχολίαστο άρθρο της ρεαλ και μαζεύει τ λόγια σου όταν τον τρως από 2 ομάδες αλλά όταν πλησιασεις κορυφή βγάζεις τη μάπα σου ξανά και μας σπας τα νεύρα ... ΓΕΛΑΩ ΠΟΛΥ ... Οπαδε της πλάκας ... ΓΕΛΑΩ ΞΑΝΑ

στις 16/01/2017 15:26
bitch [email protected]..ερχομαστε..παμε μπαρτσα

στις 16/01/2017 15:37
Τεο ΜΕ ΟΦΣΆΙΝΤ ΓΚΟΛ ΑΠΈΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΑΤΛΈΤΙΚΟ, πήρατε τσου λου βρωμιάρηδες !

Πάκο who cares για την γνώμη σου ρε βλαμενε? Είσαι άσχετος με το αθλημα ΆΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑ

ΕΓΩ ΧΆΡΗΚΑ ΠΟΥ ΧΆΣΑΤΕ τώρα ΓΙΑΤΊ ΜΠΟΡΟΎΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΛΗΣΙΆΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΊΑ φαααααααααααααααααπ

στις 16/01/2017 15:40
Ο Ραούλ συνεχάρη τον Μέσι που ισοφάρισε το ρεκόρ του! ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΔΡΙΛΕΝΟΙ ΚΛΑΊΝΕ ΚΑΙ ΚΡΆΖΟΥΝ ΦΑΑΑΑΑΑΑΠ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΩΝΕΨΗ..

Γιοβετιτς ο μπαμπάς των μαδριλενων!!

στις 16/01/2017 15:40
erxete i barca kriftite!

στις 16/01/2017 15:43
Ο παικταράς ο πεναλντο(περα απο την πλακα) ΠΟΥ ΉΤΑΝ? Πάλι νεύρα είχε εχθές άκουσα χαχαχα Ο "σήκωσα όλα τα τρόπαια" ΆΦΑΝΤΟΣ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΦΑΝΤΟΣ

Παρακαλώ πείτε μου με μια δόση απελπισίας παρακαλωρ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 16/01/2017 17:17
μαλακα τζινιους κανεις λες και πηρες τρεμπλ ηρεμισε λιγο ειστε στο -2 κ με 1 ματς λιγοτερο η ρεαλκαι σας περναει κ η σεβιλλη για 1 βαθμο , στο γηπεδο σας δε καταφερατε να την κερδισετε την ρεαλ η φετινη μπαρτσα δεν ειναι των πρωηγουμενων ετων μην τρελενεσε για 1 ηττα δεν θα εκανες ετσι ουτε αμα γινοσουν πατερας βαζω και στοιχημα αραξε ρε μεγαλε χΔ εχει ακομα 18 ματς πιος ζει ποιος πεθαινει μεχρι τοτε

στις 16/01/2017 17:52
εχασε η ρεαλ και πλησιαζει παλι η μπαρτσα τι θες να κανει να κλαιει?...ο καθε fan της ειναι λογικο να πανιγυριζει... εσυ τι ζορι τραβας?

στις 16/01/2017 19:58
-2 με 1 ματς λιγοτερο και να κανει λες και πηρε τρεμπλ ? ενω ειναι 3η η μπαρτσα ηταν 1η ηττα της ρεαλ καποτε θα γινωταν στην 2η να βγουμε με καπνογωνα στην ακροπολη δηλαδη ? κρατηστε το σε 1 επιπεδο ρε μαγκες εχει δρομο το πρωταθλημα δεν ειναι ελληνικο π τελειωνει απο τον αυγουστο

στις 16/01/2017 20:02
Άρια μην ρωτας μαλακιες ρε φίλε είπαμε.. ΧΆΣΑΝΕ και το ΧΆΡΗΚΑ ΔΕΌΝΤΩΣ.. και όπως είπε το παιδί ,φυσικό είναι να χερομαι γιατί τους πλησιάζουμε!

ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ μαδριλενοι ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΖΙΝΙΟΥΣ Ο ΜΠΑΜΠΆΣ ΣΑΣ.

ΔΕΝ βλέπω ντισλαικ και στενοχωριέμαι!

VAMOS BARCA

PUTA UEFA M4DRID

στις 16/01/2017 20:05
OOOOOOOOOO CAMPEOOOOOOONES CAMPEOOOOONES OLE OLE OOOOOOOLE BARCAAAAA BARCAAAAA BAAAAAAARCA

στις 16/01/2017 20:07
-τζινιους δεν σκας ρε μαλακισμενο μας τα έκανες τσουρέκια?

-τζινιους βουλωσετο ρε κομπλεξικε

-τζινιους κατάντησες αηδία

-τζινιους 11 τσου λου κλάψε τώρα

-τζινιους?...

ΆΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ

στις 16/01/2017 20:09
ΧΑΧΑΧΑΧΑΑ δωστουυυ

στις 16/01/2017 20:12
δε βλεπω φαν της ρεαλ οεο

στις 16/01/2017 20:45
Κρύφτηκαν αλλά ξέρω ότι βλέπουν το γλέντι που τους κάνω!

ΚΑΡΜΕΛΟ??? Πατωωωωωωνεις? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 16/01/2017 20:45
Β

στις 16/01/2017 20:46
Ρ

στις 16/01/2017 20:46
Ω

στις 16/01/2017 20:46
Μ

στις 16/01/2017 20:46
Ι

στις 16/01/2017 20:46
Λ

στις 16/01/2017 20:46
Ε

στις 16/01/2017 20:46
Ν

στις 16/01/2017 20:46
Ο

στις 16/01/2017 20:46
Ι

στις 16/01/2017 20:47
ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ

στις 16/01/2017 20:47
ΘΈΛΩ ΠΟΛΛΆ ΝΤΙΑΛΑΙΚ δειχτε μου; τον πόνο σας ΓΙΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΜΕ

στις 16/01/2017 21:05
Who cares ? Για τη γνώμη μου ? Έτσι κατάλαβενω πως έχω αποστομώσει τα παιδάκια ΓΕΛΑΩ ΠΟΛΥ ... Η μαλον αφού σαρεσουν και τα αγγλικά IM LAUGHING SO HARD RIGHT NOW και αν και δεν ειμαι υποστηρικτής κάποιας ομάδας μακάρι να το πάρει η ρεαλ για να δω την αντίδραση σου και μόνο μαλακα

στις 16/01/2017 21:45
Καλα πατα κανα ΝΤΙΣΛΑΙΚ,μεχρι εκει εισαι καλος γιατι απο μπαλα αμπαλος..!

Αποστομωσες? ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Μαλακιες ακουω καθημερινα αλλα εσυ ειπες την καλυτερη ! ΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΠ που θες να δεις και reaction kid !

Κρυφορεαλιτσα εισαι αλλα μετα την ηττα σας ντρεπεσαι ΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ κριμα...

στις 16/01/2017 21:57
Ραμοοοοοοοοοοοοοοος καιιιιιιιιιι ΑΥΤΟγκοοο ο ο οολ ΩΧ!

Κριστιανοοοοοοο...ειναι ετοιμος να βαρεσει το πεναλτυ! ΟΠΑ πιανει την μπαλα με τα χεεεεερια και την πεταει στον γυρισμενο Βιτολο.. Αναψαν τα αιματα στο ματς καθως συμπαικτες ,αντιπαλοι και διαιτητης προσπαθουν να του εξηγησουν οτι παιζουνε ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ και οχι ΧΑΝΤΜΠΟΛ.. εκτος εαυτου ο Κριστιανο ,μια διχασμενη προσωπικοτητα δεν ξερει τι να πιστεψει.. ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ ο κριστιανο σκοραρειιιιι κυριες και κυριοι..!!!!!

στις 17/01/2017 02:36
H alhtheia einai pws ipostirizw Barca alla genius poso xronwn eisai palokari mou... Apo osa grafeis mallon se exoun ponesei polu oi Madrilenoi... San kakogamhmenh gkomena kaneis

στις 17/01/2017 12:36
geniusMSN- μας επριξες τα σηκοτια παλι , αλλα απαντησε μου για το ρεκορ των κοκκινων καρτων στο chl και για τον ημιτελικο του chl το 2011 βασικα πες μονο την ηλικια σου ..μονο αυτο..χωρις πλακα, ποσο χρονων εισαι , την αληθεια ομως, και θα σου πω και εγω..

στις 17/01/2017 14:37
Ιδέα δεν έχει το παιδί ρ τεο τι να σου πει δεν βλέπεις τα σχόλια του γεμάτα πόνο και πουτσα ? Βάζει και πολλαααααααααα γράμματα σαν μαλακας δεστον ... Κλάψε κλάψε

στις 17/01/2017 14:40
Και δεν νομίζω να κρύβονται οι της ρεαλ γιατί ουτε από μικη ομάδα χασανε ( σε αντίθεση με εσένα ) και είχαν και ένα σερί 40-0 ( κάτι που δεν έχεις ) μαθε ρ αγόρι μ λίγο και μετά πετα τις μαλακιες σου και ιδικά με πολλά γραμμαααααααααττττααααα μαλακα σκατομωρο

στις 17/01/2017 19:15
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ δεν ξέρετε τι να πείτε λέγοντας μου πόσο είσαι,τι πονοε έχεις γαμιεσαι ,είσαι μωρό..τέτοιου είδους μπούρδες χαχαχα..

Κοιτα ΤΕΟ,δεν ήθελα να το πω δημοσια αλλά είμαι...δε δε δεε δεεε κκκκκ αα α α ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 17/01/2017 19:17
Ταξιδιώτη θα έπρεπε να κλαίς εσύ από χθες και όχι να ασχολείσαι με το τι λέω! Αααααν κατάλαβες που νομίζω κατάλαβες

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.