Νικάει τον καρκίνο ο Γιεράι!

Νικάει τον καρκίνο ο Γιεράι!



Ο 21χρονος σέντερ μπακ της Μπιλμπάο, Γιεράι Άλβαρεθ είχε επιτυχημένη επέμβαση στα γεννητικά όργανα, δεν θα χρειαστεί χημειοθεραπεία και αναμένεται να επιστρέψει σύντομα στο χορτάρι.

Χαμόγελα ενθουσιασμού σκόρπισε στους φίλους της Μπιλμπάο και όχι μόνο η ανακοίνωση των Βάσκων σχετικά με την κατάσταση της υγείας του Γιεράι Άλβαρεθ.

Ο 21χρονος αμυντικός διαγνώστηκε πρόσφατα με καρκίνο στα γεννητικά όργανα, ωστόσο υποβλήθηκε σε επιτυχημένη επέμβαση και όπως έγινε γνωστό δεν θα χρειαστεί χημειοθεραπεία. Μάλιστα στην ανακοίνωση γίνεται γνωστό ότι σταδιακά θα μπορέσει να ενσωματωθεί στην αποστολή της ομάδας και να παίξει ξανά ποδόσφαιρο!




Στοιχεία για τον αγώνα: ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ - ΑΛΑΒΕΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.453.506.251.901.6011.182.24
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.911.936.252.001.55
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.951.703.3030.00

Σχολιασμός

12 σχόλια:

στις 05/01/2017 21:21
και να φανταστεις ρε τι μυαλο κουβαλανε μερικοι για να την ευχονται που τους θιξανε τις ομαδες ..πραγματικα τραγικο!

στις 05/01/2017 22:01
Na kai ena kalo neo

στις 05/01/2017 22:01
Taxeia anarwsh euxomai

στις 05/01/2017 22:04
Kai to kako einai xtupaei nea paidia hlikias 20-35... Oso gia ta blita pou euxontai karkinous exomai pote na mhn erthoun antimetopoi me authn thn arrwstia kanenas mou dhladh

[+]  t4sos στις 05/01/2017 22:22

στις 05/01/2017 22:27
Κουραγιο σε καθε ανθρωπο που πασχει απο αυτη την θανατηφορα ασθενεια

στις 06/01/2017 00:10
kalh anarwsh euxomai apo authn tin astheneia..tin thanatifora pote epitelous tha anakalifthei farmako na doume gia authn tin arrwstia pou skotonei ekatommuria anthropous!

στις 06/01/2017 00:34
kai an deite sto match mpilmpao barca shmera edeixne auton merikes fwres h camera.

στις 06/01/2017 03:16
Μπράβο και πάλι μπράβο αυτές είναι οι νίκες στην ζωή που είναι υπεράνω κάθε πανηγυρισμού!!

στις 06/01/2017 11:51
ποσο εκατσε εκτος ?

στις 06/01/2017 19:25
ΤΑΣΟ,ΟΥΤΕ ΤΟ 2017 ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΑ.

στις 06/01/2017 23:42
Επιτέλους μια ευχάριστη είδηση! Μπράβο του και ταχεία ανάρρωση του εύχομαι!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.