Στη β' ομάδα ο Τζαβέλλας

Στη β' ομάδα ο Τζαβέλλας



Άρχισε το «ξήλωμα» από τον Βλάνταν Ίβιτς, καθώς μετά από απόφαση του Σέρβου τεχνικού, ο Γιώργος Τζαβέλλας θα προπονείται πλέον με την β' ομάδα του ΠΑΟΚ!

Η πρώτη απόφαση μετά το χθεσινό μίτινγκ του Ιβάν Σαββίδη με τον Βλάνταν Ίβιτς και τον Λούμπος Μίχελ είναι η αποπομπή του Γιώργου Τζαβέλλα στη β' ομάδα λόγω πειθαρχικού παραπτώματος.

«Μετά την χθεσινή σύσκεψη που ο Ιβάν έδωσε την ευθύνη των κινήσεων στον κ. Μίχελ, ο Γιώργος Τζαβέλλας ενημερώθηκε ότι θα προπονείται με την β´ ομάδα για παραβίαση εσωτερικού κανονισμού σε θέματα πειθαρχίας», αναφέρει χαρακτηριστικά η ανακοίνωση του συλλόγου.

Υπενθυμίζεται ότι ο διεθνής άσος είχε περάσει παρόμοια διαδικασία πριν δύο χρόνια επί Άγγελου Αναστασιάδη πηγαίνοντας και πάλι στη β' ομάδα με προπονητή τότε τον Βλάνταν Ίβιτς.



Ομάδα που αφορά: ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

18 σχόλια:

στις 29/11/2016 13:36
xaxaxa

στις 29/11/2016 13:46
O tzabelas ebale to goal me th bosnia ειναι παιχτουρι

στις 29/11/2016 13:47
Δρομο ρε απο την ομαδα μας.Ενα πρωταθλημα το 2014-2015 χαθηκε απο τον κυριο (Θεος να τον κανει)της φωτογραφιας...Δρομο ρε

στις 29/11/2016 14:13
ΡΕ ΜΗΤΣΟΠΑΟΚ ΠΟΣΟ ΕΔΙΝΕ ΑΣΣΟ ΗΜ ΔΙΠΛΟ ΤΕΛΙΚΟ;ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!

στις 29/11/2016 14:26
Ελα ντε....Ποιος ξερει ποσα παιξανε και τα ειπε ο Ιβιτς στις δηλωσεις εεε??Μπορει απο αυτα λεφτα να πηραν μεριδιο ολοι οσοι ηταν στην αιθουσα για να μη μιλησουν

στις 29/11/2016 14:44
se ka8e omada kanun komado i vedetes,omos sto poak exi paragini(i gnomi mou).Meriki apo aftus,px tzabelas,klaus,epidi kanun to manga stus agones me osfp,kati pou aresi se opadus to paok,nomizun pos ine ta efendika.keros itan na tus dioksun entelos apo to istoriko paok!

στις 29/11/2016 15:09
και με τον ολυμπιακο 2/1 και με ατρομητο 1/2 ενω ειχαν τα ματς για την πλακα . Μες τη μπιχλα βρωμαει ο παοκ στημενα

στις 29/11/2016 15:24
με 500 ευηροπουλα επερνες 50 εκατομυριο στο 2-0

στις 29/11/2016 15:40
Αυτο το κωλοπαιδο ο τζαβελλας πως γινετε να παιζειμπαλα ακομα?να του ξηλωσουν το δελτιο για ανηθικες και αντιαθλητικες επαλαβανομενες συμπριφορες σε παικτες και προπονητες

στις 29/11/2016 16:00
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΣΤΑ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΣΥΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΑΛΛΑ ΟΛΗ Η ΑΜΥΝΑ

στις 29/11/2016 16:30
Φίλος γιο του Σαββιδη, έχει παρέακι στην ομάδα, έχει φίλους κολλητους δημοσιογράφους. Δεν πιστεύω να είναι τόσο εύκολο να τον εξαφανισουν από τον Παοκ. Πιστεύω ότι προτα θα φάνε τον Ιβιτς, θα φάει πόλεμο από τους φίλους του Τζαβελα (δημοσιογράφους). Θέλουν να μείνει Τζαβελας στον Παοκ για να μαθαίνουν από προτο χέρι τι γίνεται στην ομάδα,και να βασιλεύει παρέακι τους έλεγχονδας την ομάδα.

Ομάδα έχανε πέρσι μεσα στην Τούμπα τρώγοντας πολλά γκολ και σέντερ μπακ (Τζαβελας) ήταν MVP,αυτο δεν γίνεται ούτε στην Μοζανμπικι. Αλλά τώρα αυτόν και έναν φίλο του ανανέωσαν συμβόλαια τους, τώρα που έμαθες ότι σε κλέβουν και σε κοροιδευουν Σαββιδη ελέγχουν την ομάδα σου το παρέακι να δω τι θα κάνεις!!!

στις 29/11/2016 16:48
Μονο Τα χειροτερα ευχομαι στο πουτανοπαιδο αυτο...

Και κατι αλλο για σας μπαορκια...

Οταν κανετε θεο τον καθε αμπαλο που πουλαει απλα τσαμπουκα και κλανια-μαγκια και απο μπαλα 0, αυτα θαχετε..λουστητετα..

στις 29/11/2016 17:03
ΠΑΟΚια λέγεται η λέξη ρε ανθρώπινο ον.. (λέμε τωρα)

στις 29/11/2016 17:53
Ο Παοκ φετος εχει παιχταραδες ειναι κριμα να βλεπεις μια καλοστημενη ομαδα να χαραμιζεται απο βεντετες και κλικες!!!

στις 29/11/2016 20:16
Αναστασιαδης Τζαβέλας άσσος ημίχρονο διπλό τελικό

Ιβιτς Τζαβέλας άσσος ημίχρονο... οψόμεθα τελικό!!!

στις 29/11/2016 22:42
stasoumygdala pisteyw ayta pou les kai kratw to sxolio sou.koita omws ton genari i to kalokairi o tzavellas katalixei se kana trilo tis kardias mas...giati meta to mpeee den tha xei oria

στις 29/11/2016 22:49
Αγωνιστικά , οταν η ομαδα χανει φταινε ολοι εκτος του κυριου Ιβιτσ. Εαν εχουμαι στοιχεια τα λεμε μ το ονομα τους και οχι συζητησεις καφενειου.

στις 29/11/2016 23:36
milane kai oi aguroi pou tous gamaei o KOUGIAS re malaka,pou mexri apo thn koula 5ares trwei 2 xronia

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.