Στην Αθήνα για τον Ολυμπιακό ο Μπέντο

Στην Αθήνα για τον Ολυμπιακό ο Μπέντο



Στην Αθήνα για λογαριασμό του Ολυμπιακού φέρεται ότι βρίσκεται ο Πάουλο Μπέντο. Ο Πορτογάλος τεχνικός θα έχει συζητήσεις με τους ανθρώπους της «ερυθρόλευκης» ΠΑΕ προκειμένου να αντικαταστήσει τον Βίκτορ Σάντσεθ στην τεχνική ηγεσία του συλλόγου.

Ο Πάουλο Μπέντο φαίνεται ότι είναι ο εκλεκτός της ΠΑΕ Ολυμπιακός για τον πάγκο της ομάδας. Σύμφωνα με τις πληροφορίες, ο Πορτογάλος τεχνικός βρίσκεται εδώ και λίγη ώρα στην Αθήνα, προκειμένου να συζητήσει με τους ανθρώπους της ομάδας το ενδεχόμενο ανάληψης της τεχνικής ηγεσίας του συλλόγου.

Εφόσον υπάρξει οριστική συμφωνία, ο πρώην τεχνικός της Σπόρτινγκ Λισαβόνας και της Εθνικής Πορτογαλίας θα πιάσει αμέσως δουλειά, αφού ακολουθούν τα δυο παιχνίδια με την Αρούκα για τα πλει-οφ του Γιουρόπα Λιγκ αλλά και η αναμέτρηση με τον Αστέρα για την 1η αγωνιστική της Σούπερ Λιγκ.



Ομάδες που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΑΡΟΥΚΑ

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 08/08/2016 14:26
Παιδια φετος ο γαυρος εχει 3-4 στανταρ ηττες...Μια στην Τουμπα,2 απο Πανιωνιο και 1 απο Παο...

στις 08/08/2016 14:55
Me arouca tha paiksoyn osoi meinoyne giati oi dilwseis einai mexri simera. Opote tha gelasoyme kai pali me tin gayriela apo ton peiraia. Kako psofo thrylota.

στις 08/08/2016 16:03
o gay de xanei apo nionio. o nionios einai omada tou marinaki opos kai livadeia, xanthi, tripoli, atromitos, veroia, pas, platanias, panaitolikos kai kekryra. apo daytous vathmous de xanei. apo pao, aek, paok kai irakli isos kai na xasei. tetoioi einai oi gavroi. apo arouka tha faei o vaggelas arapiki poutsa kai na to kserei...

στις 08/08/2016 16:34
ΑΔΕΡΦΑΡΑ ,ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΕ ΑΡΟΥΚΑ,ΕΣΕΙΣ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΣΑΣ ΘΑ ΠΑΙΞΕΤΕ.

στις 08/08/2016 16:35
PAIDIA FETOS KLASTEMAS TA ARXIDIA XAXAXA

στις 08/08/2016 16:35
ΠΑΙΔΙΑ ΦΕΤΟΣ ΟΙ ΜΠΟΥΓΑΤΣΕΣ ΕΧΟΥΝ 14-15 ΣΤΑΝΤΑΡ ΗΤΤΕΣ, ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ.

στις 08/08/2016 18:50
Για τις 3-4 εδω θα ειμαστε...οσο για τις 14-15 παλι εδω θα ειμαστε...

στις 08/08/2016 18:59
ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΦΙΛΕ ΔΗΜΗΤΡΗ, ΠΑΝΤΑ ΞΕΚΙΝΑΤΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΕΠΟ, ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΔΑΝΕΙΚΟΙ, ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΦΑΟΥΛ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΔΩΣΕ.

στις 08/08/2016 19:12
Re magkes twra sovara pistevete oti tha parei to prwtathlima alli omada ektos ap ton olympiako???diladi to pisteve auto???An nai,syggnwmi alla xreiazeste epeigontos psixiatro!

στις 08/08/2016 21:28
Εσυ βρε υβριδιο λεκτερ που εχεις και το σημα της Γιουναιτεντ, τρομμαρα σου. Τον Παναιτωλικο τι τον πιανεις στο στομα σου βρε καραγκιοζοπουστα? Ποιο παραρτημα? Πεοκρουστη. Ουστ...

στις 09/08/2016 01:06
χαχαχαχα ωραιος τυπος ο S.G.W. ευτυχως εχουμε και τετοιους.....

στις 09/08/2016 10:14
Megalos proponitaras....Opoy kai an pige ekane tromeres poreies me apokoryfwma to portogalia-albania 0-1. Xoxoxoxo. Episis stin uefa kati kseroyn kai valane ton agwna 23.45. Einai akatallili gia anilikoys i tsonta tis thrylotas. Tha pesei sta 4a kai tha ypotaxtei ston sexy karpoyza tiw arouca. Megala glentia. Oyte i emmanoyela tetoia kozia. Kako psofo thrylota.

στις 09/08/2016 10:15
s.g.w kai norwich poystostoke. Eisai o idios. Pare kana kathrefti . Den xrieazetai na aytoglifese .

στις 09/08/2016 10:16
ΣΙΜΟΝΣΕΝ ,ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΣΕ ΚΡΑΖΟΥΝ?

στις 09/08/2016 11:17
simoenson21.....Εχει καμια 3243232 προφιλ..χααχαχχααχαχ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.