Ο Μέσι έγινε… ξανθός (pic)

Ο Μέσι έγινε… ξανθός (pic)



Παρότι είχε άδεια μέχρι την 1η Αυγούστου, ο Λιονέλ Μέσι επέστρεψε πρόωρα στις προπονήσεις της Μπαρτσελόνα και θα ακολουθήσει την αποστολή της ομάδας στην Αγγλία. Βέβαια, η μεγάλη… είδηση έχει να κάνει με το μαλλί του Αργεντινού, ο οποίος έγινε… ξανθός!

Την απόφαση να επιστρέψει πρόωρα στις προπονήσεις της Μπαρτσελόνα πήρε ο Λιονέλ Μέσι. Όπως ενημέρωσαν οι Καταλανοί, ο Αργεντινός θα συμπεριληφθεί στην αποστολή των «μπλαουγκράνα» με προορισμό την Αγγλία, όπου θα πραγματοποιηθεί το πρώτο στάδιο της προετοιμασίας.

Μάλιστα, ο σούπερ σταρ της Μπαρτσελόνα θα εμφανιστεί με νέο... λουκ στις προπονήσεις, καθώς η σύντροφος του, Αντονέλα, δημοσίευσε στο Instagram φωτογραφία του «Λίο» με ξανθό μαλλί!




Ομάδες που αφορά: ΑΓΓΛΙΑ, ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Σχολιασμός

26 σχόλια:

στις 24/07/2016 15:37
Σκετη καταστροφη το νεο λουκ

Σαν ξεφωνημενη λουλα σε κλαμπ της Μυκονου μοιαζει

στις 24/07/2016 16:30
Χαχαχαχαχαχα εχω και γελαω ενα τεταρτο ξεφωνημενη λουλα

στις 24/07/2016 16:51
Xαλια το μαλλι

στις 24/07/2016 16:56
Τον χάλασε η πολύ παρέα με τον νευμαρ...

στις 24/07/2016 17:02
ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟΥ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΑΣ ΚΑΝΕΙ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ!

[+]  t4sos στις 24/07/2016 17:13

στις 24/07/2016 17:53
To neo tou look. Ki o ronaldo twra.

στις 24/07/2016 18:03
ΑΝΤΕ ΒΑΨΕ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΝΙΑ ΣΟΥ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!

στις 24/07/2016 19:30
O ΡΟΝΑΛΝΤΟ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙ ΕΤΣΙ ΑΥΤΟ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ ΜΥΤΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΡΕΑΛ ΜΕ STRING ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΑΕΙ Ο ΡΑΜΟΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ?

στις 24/07/2016 20:34
Meta ton Dani Alves kai ton Neymar sira exei aytos oi 2 omos den to kratisan gia na doume aytos

στις 24/07/2016 21:35
Πω ρε χαλί κ κατρακύλα ο νάνος.

στις 24/07/2016 22:44
η κατρακυλα του δεν εχει ορια

στις 24/07/2016 22:44
σαν λουλης ειναι

στις 24/07/2016 22:46
Αν αυτο εγινε αρθρο, φανταζομαι τι ακολουθει...

στις 24/07/2016 23:08
Esxos Eleos Th Mlkia Malli Einai Auto Re Mwrh Loulou Asto Diaolo

στις 24/07/2016 23:09
Tsakisou kai Allaxe To Pali

στις 24/07/2016 23:23
ο μεσσι οτι και να κανει θα θεωρηθει κακο επειδη θεωρειται το καλυτερο παιδι.

στις 24/07/2016 23:27
αλλα αμα κανει κατι καλο θα πουν οτι ειναι κακο επειδη ειναι καλος .

στις 25/07/2016 07:10
Εγινε ξανθος μαγος..!!

στις 25/07/2016 10:41
Ρε αυτός πρέπει να σαλεψε....μία οι μαλακίες με τα τατουάζ μία το ξανθό μαλλί.....

στις 25/07/2016 17:28
ton eida sthn sugrou na kanei piatsa

στις 25/07/2016 19:40
ΡΕ ΚΟΥΝΑΒΙΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟΚΕΦΑΛΑ...ΛΕΦΤΑ ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙ ....ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΖΟΡΙ ΤΡΑΒΑΤΕ΄??? ΒΛΑΧΟ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΗΔΕΣ.

στις 25/07/2016 23:59
entometaksi exei gkri mali

στις 26/07/2016 09:46
tora o messi den tha kimithi me auta pu lete...e ti perimenete kati tha vriskate na tn vrizete palio kobleksiki

στις 26/07/2016 17:29
σαν πούστης είναι ρε μαλάκες...

στις 31/07/2016 14:42
Ρε Μέσσι, τρεις τελικούς έχασες, θα έμπενες φυλακή, Θα έφευγες από την Αργεντινή και εσυ αλλάζει λουκ!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.