Τέλος ο Τσιώλης από την ΑΕΛ

Τέλος ο Τσιώλης από την ΑΕΛ



Παρελθόν από τον πάγκο της ΑΕΛ αποτελεί ο Σάκης Τσιώλης, όπως ανακοίνωσε ο σύλλογος! Για διαφωνία στο σχεδιασμό της ομάδας αναφέρουν στην ανακοίνωση τους οι «βυσσινί».

Και… ξαφνικά, η ΑΕΛ βρίσκεται σε αναζήτηση τεχνικού! Οι «βυσσινί» ανακοίνωσαν το «διαζύγιο» με τον Σάκη Τσιώλη, τονίζοντας επισήμως πως «ο λόγος της λύσεως της συνεργασίας είναι η διαφωνία στον σχεδιασμό της ομάδας και στην επάνδρωση του προπονητικού τιμ»!

Μετά από αυτή την εξέλιξη, η διοίκηση της ΑΕΛ ψάχνει τον άνθρωπο που θα την καθοδηγήσει στην πρώτη κατηγορία, στην οποία επέστρεψε μετά από έξι χρόνια παρουσίας στις μικρές κατηγορίες.

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΠΑΕ:


«Πριν από λίγη ώρα με κοινή απόφαση του ιδιοκτήτη της ΠΑΕ ΑΕΛ και του προπονητού κ. Σάκη Τσιώλη αποφασίστηκε η λύση της συνεργασίας της ΠΑΕ ΑΕΛ με τον μέχρι τώρα προπονητή της.

Μεταξύ των δύο υπεγράφη κοινή δήλωση ότι ο λόγος της λύσεως της συνεργασίας είναι ότι υπήρξε διαφωνία τόσο στο σχεδιασμό της ομάδος όσο και στην επάνδρωση του προπονητικού τιμ.

Το Δ.Σ της ΠΑΕ ΑΕΛ και προσωπικά ο κ. Αλέξης Κούγιας ευχαριστούμε τον κ. Σάκη Τσιώλη για τα όσα προσέφερε μέχρι τώρα στην προσπάθεια της ομάδας μας για την επάνοδό της στη Super League και του ευχόμαστε την καλύτερη επιτυχία στην προπονητική του καριέρα αλλά και στην προσωπική και οικογενειακή του ζωή».



Ομάδα που αφορά: ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 02/06/2016 18:18
ai di male chikulata chikita

ELLADISTAN MIA ZWI

στις 02/06/2016 18:31
ΚΟΥΓΙΑ, ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ...

στις 02/06/2016 18:46
Ο ανθρωπος θα ζήτησε μεταγραφες γιατι κακά τα ψέμματα την Λάρισα την ανέβασε ο κόσμος της...ποιος μαρουκάκης τώρα... γενικα το σημερινο ρόστερ της Λαρισας αμα βγάλεις 5 παίκτες οι αλλοι ούτε στην Λαμια δεν παιζουν

στις 02/06/2016 18:59
κουγια σηκω φυγε τωρα

στις 02/06/2016 20:17
Ο ΚΟΥΓΙΑΣ ΕΙΔΑΤΕ ΠΩΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ?

στις 02/06/2016 21:26
κορσο πονας?

στις 02/06/2016 23:45
ΝΑ ΠΟΝΕΣΩ? ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ? ΝΤΙΠ ΒΛΑΚΑΣ Χαχαχαχαχα!

στις 03/06/2016 03:44
αντε με το που ηρθατε το πουλο παλι....τυρογαλα!!!!!

στις 03/06/2016 03:45
ενα πρωταθλημα μια νυχτα ενας νομος....

αντε να επιστρεψουν αρης πανηλειακος καλαματα....αντε ποντικια του μαρινακη

στις 03/06/2016 08:15
krima h ael tha ginei panaxaiki me ayton ton kseftylismeno!emas etsi pou mas katanthse tha paizoume topiko se ligo.ksesikwthite larisaioi exete lao ghpedo!aytos einai katastrofeas.kana fyntani tha ferei pali pou einai toy xerioy tou

στις 03/06/2016 11:07
Ολοι δαυτοι (αρης, λαρισα, παναχαικη, πανηλιεακος, καλαματα) ειναι ποντικια του μαρινακη. Ανεκαθεν ηταν με κουγια γινανε χειροτερα. Ξεσηκωθειτε.

στις 03/06/2016 11:08
Οσο γιαντις ομαδες μη μαλωνετε. Αυτοι οι κουγιες και οι μαρινακηδες θησαυριζουν απο τη φανατιλα σας κι εσεις σαν τελοιοι αυνανιστες που εισαστε καθεστε και μαλωνετε για αυνανιες.

στις 03/06/2016 11:09
Ελλαδισταν ειμαστε.

στις 03/06/2016 12:02
Σκάσε βλάκα αντιχουλιγκάνε, η λάρισα σε έχει ξεκωλιάσει και σου έχει πάρει κύπελλο, γαμώσπιτε...

στις 03/06/2016 17:43
ενα πρωταθλημα μια νυχτα ενας νομος λεει ο αλλος.......δε λεει οτι η ομαδα πετουσε..... δε λεει για μητσιμπονα καραπιαλη δε λεει για το 14-1-0 εντος εδρας λεει για τον τσιγκοφ και την ουσια που ουτε καν ντοπ δεν ηταν.........αλλα τι να πεις εκει που τον ποναει τον καθενα

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.