Ούτε λέξη ο Πογιέτ

Ούτε λέξη ο Πογιέτ



Ο Γκουστάβο Πογιέτ επέλεξε να μην μιλήσει στους ποδοσφαιριστές του για όσα έγιναν στη Λιβαδειά, θέλοντας να περάσει το μήνυμα ότι θα πρέπει να συγκεντρωθούν πλήρως στον αγώνα με τον Ατρόμητο για το Κύπελλο.

Βαρύ ήταν το κλίμα στη σημερινή (18/4) προπόνηση της ΑΕΚ, μετά τη χθεσινή ντροπιαστική ήττα με 3-0 στη Λιβαδειά. Τόσο ο Γκουστάβο Πογέτ, όσο και ο Ντούσαν Μπάγεβιτς που επίσης ήταν στα Σπάτα, δεν μίλησαν στους παίκτες για το παιχνίδι με τον Λεβαδειακό.

Ο Ουρουγουανός τεχνικός είχε αναφερθεί στη χθεσινή συνέντευξη Τύπου ότι προτιμά να ασχοληθεί με το επόμενο παιχνίδι και σήμερα έκανε πράξη τα λεγόμενα του, θέλοντας να περάσει το μήνυμα στους παίκτες ότι θα πρέπει να συγκεντρωθούν στο παιχνίδι με τον Ατρόμητο για το Κύπελλο.

Απών από την προπόνηση ήταν ο Έλντερ Μπαρμπόσα, ο οποίος υπέστη μια διάταση στον αριστερό προσαγωγό στο ματς με τους Βοιωτούς και η κατάστασή του θα εκτιμηθεί αύριο. Η προπόνηση της Τρίτης είναι προγραμματισμένη για τις 10.00.



Ομάδες που αφορά: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ, ΑΕΚ

Σχολιασμός

19 σχόλια:

[+]  t4sos στις 18/04/2016 16:32

στις 18/04/2016 16:33
δικο μας*

Ο,τι

στις 18/04/2016 16:35
Οταν τρωει 3 στο χαλαρο απο τον λεβαδειακο, τι να πει και ο κακομοιρης.. παλι καλα που δεν επαιξε με φουλ τις μηχανες και σας σεβαστηκαν αλλιως το σκορ θα ξεφευγε..

στις 18/04/2016 18:23
ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ.

στις 18/04/2016 18:44
Nai ksafnika mas ftaiei o poyet.ekei stin dioikisi as ksypnisoyn kai as steiloyn kati servoys spiti toys giati nomizoyn oti eimaste stin dekaetia toy 80' .

στις 18/04/2016 18:56
Ρε παληκαρια θα δειτε μια αεκ απο εφω και μπρος που θα τρίβετε τα ματια σας....να το θυμαστε στα πλει οφ...

στις 18/04/2016 19:47
εγω βλεπω παναθηναικος 1ος στα πλει οφ όχι γιατι έχει καμια ομαδάρα αλλα επιθετικά λετο-βιγιαφάνες-μπεργκ βρίσκονται ευκολα...ο Πάοκ είναι για γέλια, της Άεκ της τελείωσε η ρέντα και πας ή πανιώνιος θα το παλέψουν αλλα...

στις 18/04/2016 20:21
Felipe αυτά που γράφεις είναι για γέλια.

στις 18/04/2016 20:29
αυτη εινε η μοιρα της χανουμισες μονο με την αγια ελεουσα κερδηζουν ελατε την τεταρτη να δητε το δελα καβαλαρη οσο για τον πογετ εινε ιδιος ο τουντορ θα παρη διαζυγιο πρην τα πλευ οφφ.

στις 18/04/2016 22:23
Αμα μπορεις βγες δευτερος δεν με πειραζει...αλλα εδω νικας τον λεβαδειακο στο 80 φευγα εντος εδρας και δεν μπορεις να κανεις διπλο στον πλατανια την ωρα που ο προεδρος σου σου εδωσε και πριμ για το αυτονοητο(την εισοδο στα πλει οφ)

στις 18/04/2016 23:02
stasoumugdala?Sugnwmh milas?milas?Re fagate thn poutsas sas fetos kai xalarwsate,apo thn koula re aderfe,sas gamise h koula re aderfe,ase na milhsei kanenas allos,mia htta eixes fetos kai auth apo thn koula gamw to!!!Araxe giati sou phre thn parthenia fetos

στις 19/04/2016 00:42
Ρε μαλακα πες μου οτι τρολαρεις..αλλιως εχεις προβλημα..να το κοιταξεις...ξερεις οτι τερματισες καμια τριανταρια βαθμους πισω ετσι..; η ξεχνας την τεσσαρα που σε κερασαν ρε νεοφωτιστε..;

στις 19/04/2016 00:55
Γιατι να πει κατι αφου ολα κανονισμενα ηταν!!! Παντως ο felipe εχει απολυτο δικιο!!! 1ος και ανετος ο Παο 2η η Αεκ και θα παλεψουν για 3η-4η οι αλλοι 2.

στις 19/04/2016 02:13
Ρε χανουμια τι μαλωνετε με τους γαυρους??Εκτος του οτι τους βλεπετε με κυαλια δεν υπαρχει καμια συγκριση μεταξυ Ολυμπιακου και ΑΕΚ μην γραφουμε κωμωδιες παλι...Και εδω ειμαστε εμεις θα σας γαμησουμε καλα στα πλει οφφς μου βγαλατε γλωσσιτσα φετος γιατι μου ηρθατε δευτερα...Η Παοκαρα ειναι εδω με την βουρτσα στο χερι...Και μουγκα ο Πογιετ μετα..

στις 19/04/2016 02:16
Καταλαβες αστο τον γαυρο κοιτα να περασεις εμενα τον πεμπτο οπως με λες και μετα το σκεφτομαστε για γαυρο κοκκινιστο...

στις 19/04/2016 14:07
Μαλακα mariner σε ακουω λιγο μπουκομενο

στις 19/04/2016 23:33
Καταρχην ο Πογιετ εχουμε ξαναπει ειναι μεγαλος καστανεμπορας και κατα δευτερον και τον Τραπατονι να σου φερει ο Τιγρης ο σπαγγος ομαδα χωρις ποδοσφαιριστες δεν εχει φτιαχτει ποτε στην ιστορια του παγκοσμιου ποδοσφαιρου...Με μπουονανοτε και ντολτσεβιτα ,Πεκχαρντ και Ζουκουλινι οτι προπονητη και να εχεις δεν παει μπροστα το θεμα...Ποσο μαλλον με τον καστανα τον ΠΟγιετ...Δεν πειραζει δεν τρεχει και τιποτα Κυρ Πογιετ στα παπαρια μας και καλη ανταμωση

στις 19/04/2016 23:37
@b-a-r-c-a ρε συ για βγές έξω στο μπαλκόνι και δές... άφησα τις παντόφλες μου πάλι σπίτι σας??

@beavis έχεις δίκιο ρε μάγκα όπως συνήθως αλλά εξακολουθώ να σε γαμάω όπως συνήθως...Ωραία τα γράφεις πάντως συμφωνώ ξέρετε μπαλίτσα έσεις τα γαυράκια..

στις 21/04/2016 02:58
Poulo vlaka kiklothimike,pou hkseres esu ti shmainei A.E.K,diprosope pou den eixes t arxidia na paradexteis pws apofasises na fugeis kai den to eipes stous paixtes sou alla to mathane apo to gazzeta,kiklothimike apo thn arxh den mou gemnises to mati,oso gia proponhths kalos eisai polu kalos!!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.