Παίρνει τη θέση του Ινφαντίνο ο Θεοδωρίδης

Παίρνει τη θέση του Ινφαντίνο ο Θεοδωρίδης



Ο Τζάνι Ινφαντίνο εκλέχθηκε ως νέος πρόεδρος της FIFA και τη θέση του στην UEFA διεκδικεί ο Θεόδωρος Θεοδωρίδης, ο οποίος μάλιστα θεωρείται φαβορί.

Από το απόγευμα της Παρασκευής (26/2) ο Τζάνι Ινφαντίνο είναι ο νέος πρόεδρος της FIFA, παίρνοντας τη σκυτάλη από τον Σεπ Μπλάτερ. Αυτόματα, ο Ελβετός παράγοντας αφήνει τη θέση του γενικού γραμματέα της UEFA, ωστόσο το κενό αναμένεται να καλυφθεί άμεσα.

Οι πληροφορίες αναφέρουν πως ο Θεόδωρος Θεοδωρίδης, γιός του αντιπροέδρου του Ολυμπιακού, Σάββα, είναι το μεγάλο φαβορί για τη θέση. Στην UEFA μιλούν με τα καλύτερα λόγια για το έργο του Θεοδωρίδη, ο οποίος ήταν αναπληρωτής γραμματέας της Ευρωπαϊκής Ομοσπονδίας και είχε αναλάβει τη διεύθυνση του τμήματος των εθνικών ομοσπονδιών.




Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 26/02/2016 21:45
me to kalo ki enas ellinas...

στις 26/02/2016 21:55
δεδομενο με βαση την χθεσινη διαιτησια

στις 26/02/2016 22:10
Θεοδωρε για πες μας ποιος ειναι ο πραγματικος μπαμπας,ο κυρ Σαββας η ο πρακτορας της σταζι;Θα μεινω με την απορια.Πουτανας γιε κερατα σαββα σου γαμουσανε τη γυναικα και αντι να φυγεις αφου πρωτα τους τα κανεις λιμπα,καθεσαι και γλειφεις για το παραδακι ξεφτιλα.Κριμα που το επωνυμο σου τελειωνει σε ''ιδης'',πραγματικα κριμα,ντροπη του ποντου και του αρσενικου φυλου εισαι ξεκωλιαρη.

στις 26/02/2016 23:48
το νουρ1 δικτυονεται ολο και καλυτερα ειναι πολλα τα λεφτα!

στις 27/02/2016 00:13
Πούτσα παντού,σε όλα τα επίπεδα!!!!

στις 27/02/2016 00:39
Μπραβο σε καθε ελληνα που σε αυτους τους δυσκολους καιρους ψαχνει στο εξωτερικο για ενα καλυτερο μελλον.. Ατιμη κριση, ατιμα μνημινια, καριολα κοινωνια.. Ως ποτε η ελλαδα θα διωχνει τα παιδια της..; οεο..;

στις 27/02/2016 08:11
καταλαβαμε..οπου και ολυμπιακος ειναι και..

στις 27/02/2016 11:00
ena ena mas ta bgazoun...pantou prezempores kai keratades

στις 27/02/2016 14:42
oyst re πουτανοπαιδο....γαμημενε...κωλογαυροι...ερχεται ο ευρωπαικος τιτλος...χαχαχααχ

στις 27/02/2016 19:42
ε...ρε γλεντια τωρα με τον θεοδωριδη.. ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙ ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ 50 Χρονια!!!! (α..Μην το ξεχασω, μην κανετε Μεταγραφες? μια χαρα ειστε εχετε πολυ καλες ομαδες, του χρονου μπορειτε να το παρετε...χα. χα. χα. χα

στις 27/02/2016 22:03
Για μαλακες τους εχεις εκει στο Γαυρο που κραταν τον κυρ Σαββα τοσα χρονια εκει..???Αυτο περιμεναν...Τωρα περιμενετε αλλα 20 χρονια και βλεπουμε.....Μεχρι τοτε αιωνιος πρωταθλητης ο Γαυρος...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.