Επίσημα παρελθόν ο Άρνεσεν

Επίσημα παρελθόν ο Άρνεσεν



Επίσημα παρελθόν από τον ΠΑΟΚ αποτελεί ο Φρανκ Άρνεσεν, καθώς όπως ανακοίνωσε η ΠΑΕ, η συνεργασία των δύο πλευρών δεν μπορούσε να συνεχιστεί εξαιτίας της διαφορετικής φιλοσοφίας στο χτίσιμο και τη διαχείριση της ομάδας.

Επισημοποιήθηκε το «διαζύγιο» του ΠΑΟΚ με τον Φρανκ Άρνεσεν. Μετά την συνάντηση του με τον Λούμπος Μίχελ, ο Δανός αθλητικός διευθυντής αποχαιρέτισε τους υπαλλήλους στην ΠΑΕ και κατόπιν ανακοινώθηκε η λύση της συνεργασίας τος.

Ο κύριος λόγος της διακοπής της συνεργασίας ανάμεσα στις δύο πλευρές έχει να κάνει με τη βασική διαφορά που υπήρχε στη φιλοσοφία του Άρνεσεν, όσον αφορά τον τρόπο που διαχειρίζονταν την ομάδα και το αγωνιστικό τμήμα.

Η ανακοίνωση:

«Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει τη λύση της συνεργασίας με τον Φρανκ Άρνεσεν, που εργάστηκε από τη θέση του Αθλητικού Διευθυντή στην ομάδα. Δυστυχώς η συνεργασία μας δεν μπορούσε να συνεχιστεί εξαιτίας της διαφορετικής φιλοσοφίας στο χτίσιμο και τη διαχείριση της ομάδας.

Ευχαριστούμε τον κ. Άρνεσεν για την προσπάθειά του και του ευχόμαστε καλή επιτυχία στη συνέχεια της καριέρας του».



Ομάδες που αφορά: ΠΑΟΚ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

10 σχόλια:

[+]  akyros.gr στις 16/02/2016 19:07

στις 16/02/2016 19:09
keros itan

στις 16/02/2016 19:34
στο καλο..

στις 16/02/2016 19:55
Μεγαλη ΠΡΟΣΟΧΗ παιδια... ο akyros.gr kai o mangas01 δουλευουν στην παε και ειναι βαλτοι να δημιουργουν προπαγανδα.Μην τους απαντατε!

στις 16/02/2016 21:14
Εφοσον με ξεσκεπασατε ,μπορω να σας αποκαλυψω απο μονος μου την αληθεια.εχω καλες σχεσεις με τον καραπαπα και τον βερβελε ,τους οποιους τους γνωρισα απο κοντα σε ενα μπαρ.Τελος παντων να μην τα πολυλογω ,ο ιδιος ο καραπαπας θελοντας να με δοκιμασει να δει αν ειμαι καλος με εστειλε στο agones.gr.Αν δει οτι οντως ειμαι

καλος τοτε υπαρχει πιθανοτητα να "στειλει" στην εφημεριδα

ΓΑΥΡΟΣ.

στις 16/02/2016 21:15
Διαδωστε παντου για να μαθει ο κοσμος την αληθεια

στις 16/02/2016 22:09
Επιτέλους το παραδεχτηκες.

στις 17/02/2016 00:15
Tσατσος μεν .... ειλικρινης δε. Αντε ρε, καλη σταδιοδρομια στην εφημεριδα.

στις 17/02/2016 01:55
ακυρε οραιος.

στις 17/02/2016 14:11
παοκ μια ζωη ταλαιπωρια !!!ελατε να προσκηνησεται τον θρυλο να δειται ασπρη μερα ρε μπαοκια....

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.