Έκθεση για τιμωρία του Καλογερόπουλου

Έκθεση για τιμωρία του Καλογερόπουλου



Στην παραπομπή του Χαράλαμπου Καλογερόπουλου και του βοηθού του, Αλέξανδρου Γρεβένη προχώρησε ο παρατηρητής του ΑΕΚ-Ολυμπιακός, Δημήτρης Κύρκος.

Προς τιμωρία οδεύει ο διαιτητής του ντέρμπι ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Ολυμπιακό, Χαράλαμπος Καλογερόπουλος, καθώς επίσης και ο β' βοηθός, Αλέξανδρος Γρεβένης από την Χαλκιδική.

Συγκεκριμένα, ο παρατηρητής διαιτησίας, Δημήτρης Κύρκος, μετά το πέρας δύο 24ωρων και κατόπιν της χρήσης του βίντεο, έστειλε την έκθεσή του στην ΚΕΔ με παραπεμπτικό βαθμό στον διεθνή ρέφερι και τον β’ βοηθό.

Να σημειωθεί πως μέχρι στιγμής παραμένει άγνωστο ποια λάθη του καταλογίζει, ενώ δεν έχει γίνει γνωστό και το χρονικό διάστημα που θα μείνει εκτός ορισμών.



Ομάδες που αφορά: ΝΤΕΡΜΠΙ, ΑΕΚ

Σχολιασμός

30 σχόλια:

[+]  stasoumugdala στις 16/02/2016 02:36

στις 16/02/2016 02:43
Ο ιδιος διαιτητης αφησε γκολ χερι του χαρα,εδωσε στο γαυρο ανυπαρκτο φαουλ στο οσφπ παο και ανυπαρκτο πεναλτι στο πανθρακικος οσφπ.Και την μια και μοναδικη φορα που επαιξε τον γκει 50-50 τον στελνουν στα ταρταρα και πιθανον να του καψουν και κανα...φουρνο.Δυστυχως η εγκληματικη οργανωση καλα κρατει για αυτο ελεγα σε ολα τα αδερφια να κρατουμε μικρο καλαθι.Μελισσανιδη εισαι ο μονος που μπορεις αυτη τη στιγμη να καθαρισεις το ποδοσφαιρο καντο με οποιονδηποτε τροπο.Ειμαστε ολοι μαζι σου.Τελειωσε τους εγκληματιες μια και καλη!!!

στις 16/02/2016 03:34
Μεγαλη ΠΡΟΣΟΧΗ παιδια... ο akyros.gr kai o mangas01 δουλευουν στην παε και ειναι βαλτοι να δημιουργουν προπαγανδα.Μην τους απαντατε!

στις 16/02/2016 05:37
den perimename kai kati allo..anamenomeno htan otan pas kontra ston prezempora!a re magkes se ti kosmo zoume...

[+]  lazo1 στις 16/02/2016 09:00

[+]  lazo1 στις 16/02/2016 09:05

στις 16/02/2016 09:06
να αλλαξει χωρα ο παρατηρητης δεν εχει ιδεα με ποιον τα εβαλε.

[+]  lazo1 στις 16/02/2016 09:10

στις 16/02/2016 10:36
AXAAXAXAXAXAXAXAXAX.I TELEYTAIA KLANIA TOYS SYSTIMATOS.FOVITHIKAME.

[+]  EternalPanos στις 16/02/2016 10:43

στις 16/02/2016 11:45
Μια φορά έπαιξε 50-50 ο καλογερόπουλος και αυτήν την φορά τον τημώρισαν μπράβο σας.

στις 16/02/2016 11:53
καλα του κανουν...πως τολμησε να δωσει κοκκινη και αποβολη στο διορισμενο???

ΨΥΧΙΑΤΡΕ γαμω το πειραια.....

στις 16/02/2016 12:41
re gaurakia allo paixnidi vlepate eseis to savvato??

στις 16/02/2016 13:24
NICK1994- ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΝΟΙΑΖΕΣΑΙ? ΩΡΑΙΟΣ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ?

στις 16/02/2016 13:37
Φορτούνη... πέναλντι!

[+]  akyros.gr στις 16/02/2016 13:40

στις 16/02/2016 13:44
swsta na vlepoume ton olumpiako na trwei goal.... ante na sas doume poso megalh omada eiste

στις 16/02/2016 13:52
Αυτο επιβεβαιωνει τον Μελισσανιδη που μιλα για συμορια.Η ΑΕΚ τελικα νηκησε τον Αλη Μπαμπα και τους 40 κλεφτες.

Ο Μελλισανιδης επειδει ηξερε τι θα γινει, εκανε την φραστικη επιθεση πριν το παιχνιδι. Τα γεγονοτα των δικαιωνουν.Ο Μαρινακης ελεγχει την ΕΠΟ και δε μπορει να δεχτει μια διαιτησια οπως του Καλογεροπουλου.

στις 16/02/2016 15:52
NICK-ΒΑΛΕ ΣΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΠΑΛΑ.ΕΜΕΙΣ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΑΚΟΜΗ ΕΥΡΩΠΗ

στις 16/02/2016 16:09
AXXAXAX RE FOYRTOYNAKO POSOS SAS TSOYZEI PIA.O VAGGELAS DEN MPOREI NA FAEI MILAME.AXXXAAAXA.

στις 16/02/2016 17:32
oli h ellada to xarike gamw to peiraia bravo mwrh aekara etsi ekei aksizeis na eise

στις 16/02/2016 18:59
Μολις σας πηγε κοντρα η διαιτησια τα χασατε γαυροι, και θα σας δουμε τι θα κανετε στην Αντερλεχτ εκτος απο πιπες!

στις 16/02/2016 19:06
ΣΙΜΟΕΝΣΟΝ-Η ΤΕΣΣΑΡΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΣΟΥΞΙΜΟ,Η ΜΗΠΩΣ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΕΣ?

στις 16/02/2016 21:01
emena me tsuzei to xeri t hara

στις 16/02/2016 21:07
ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΤΣΟΥΖΕΙ Ο ΚΩΛΟΣ ΣΟΥ,ΣΟΥΡΩΤΥΡΙ ΣΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ.

στις 16/02/2016 23:30
ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

στις 17/02/2016 00:03
Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΚΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΖΗΛΕΥΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΟΠΩΣ.....Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΟΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΝΕΟ ΣΤΟ ΣΕΛΗΝΗ !!!!

στις 17/02/2016 00:25
ΜΟΝΟ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ!

στις 17/02/2016 01:54
;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

στις 17/02/2016 10:40
makari na kerdisei o olybiakos ayrio

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.