Μένει στον ΠΑΟΚ ο Τούντορ

Μένει στον ΠΑΟΚ ο Τούντορ



Στον πάγκο του ΠΑΟΚ θα παραμείνει ο Ίγκορ Τούντορ, αφού στη συνάντηση που είχε με τον Ίβαν Σαββίδη μετά το τέλος του αγώνα με τον Ηρακλή (0-1), ο ισχυρός άνδρας του «δικεφάλου του Βορρά» αποφάσισε να δώσει ακόμα μια ευκαιρία στον Κροάτη τεχνικό. Μετά τα μεσάνυχτα αποχώρησαν οι παίκτες του ΠΑΟΚ!

Παρά την έντονη φημολογία που αναπτύχθηκε μετά το τέλος του ματς με τον Ηρακλή, περί απομάκρυνσης του Ιγκόρ Τούντορ, ο Κροάτης τεχνικός θα παραμείνει στον πάγκο του ΠΑΟΚ.

Ο προπονητής του «δικεφάλου του Βορρά» συναντήθηκε με τον Ίβαν Σαββίδη μετά το φινάλε της αναμέτρησης και ο ιδιοκτήτης της ΠΑΕ αποφάσισε να του δώσει ακόμα μία ευκαιρία ώστε να αντιστρέψει το κλίμα.

Αξίζει να σημειωθεί ότι οι παίκτες του ΠΑΟΚ αναχώρησαν από το γήπεδο της Τούμπας λίγο μετά τις 00:30, με τον κόσμο να τους αποδοκιμάζει. Μάλιστα η αποχώρηση έγινε ανά τριάδες με την συνοδεία σεκιούριτι της ΠΑΕ.



Ομάδες που αφορά: ΠΑΟΚ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

17 σχόλια:

στις 15/02/2016 07:32
mpaokia sigi isxuos edw psolia fagate axaxxaxax...

στις 15/02/2016 08:13
Pousti gavre esu tin poutsa tin efages??? ...kai poutsa kai ksylo efages giati auto sas tairiazei koproi......

στις 15/02/2016 12:41
Pw Pw re file akoma kai me ton paok koblex.eidate simera tin martha voyrtsi toy ellinikoy podosfairoy ton kyr savva na klaigete.axaxaxaxax.apolaysi.synithiste tin fapa gay-rakia.fapa kai psaria sta kathismata sas se kathe agwna.megali patenta twn opadwn toy paok.

στις 15/02/2016 13:31
STASOY KYR SAVVA MYGDALA.AXAXAXAXAX.AINTE RE MALAKA NA ASXOLITHEIS ME TON YPERSOYLTANO SOY.

στις 15/02/2016 14:04
KANTE METAGRAFES GIA NA KERDISETE.STASOY MYGDALAAAAAAAAAA

στις 15/02/2016 14:28
Τουντορ γερα παρ'τους τα λεφτα

στις 15/02/2016 15:01
aekaki den se pernei na milas...exei 20 xronia na pareis prwtathima i 22 i 25 poios thymate arage kai an synexisete etsi tha ginoun 30,40,50...Krata mikro kalathi.Epeidi nikises xthes me 100% eunoia diaitisias den simainei oti efthases sto epipedo tou olympiakou.Mathe na sevese tis megales omades gia na sevastoume ki emeis tis mikroteres.

στις 15/02/2016 15:05
Το χα πεί πρίν 2 παιχνίδια ότι έχει 3 αγωνιστικές ακόμα στο πάγκο, μετά δρόμο.

στις 15/02/2016 15:47
Μην ξεχνάτε είμαστε μέσα στους στόχους

στις 15/02/2016 15:53
Μεγαλη ΠΡΟΣΟΧΗ παιδια... ο akyros.gr kai o mangas01 δουλευουν στην παε και ειναι βαλτοι να δημιουργουν προπαγανδα.Μην τους απαντατε!

στις 15/02/2016 17:06
Oi megales omades kai oi spoydaioi opadoi kseroyn na xanoyn.eseis eiste klapsiarides.nai 100% re me pnixto penalty ston zuculini.filakia.

στις 15/02/2016 19:01
την γλυτωσες κουφαλα τουντορ

στις 15/02/2016 20:04
jordan21 8ymase to trito xeri tou xara persi tourkospore? gia tous ygiois fila8lous pou eipes symperilambaneis kai ton eauto sou?

στις 15/02/2016 20:24
ΤΟΥΝΤΟΡ ΤΟΥΛΟΥΜΠΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΠΑ.

στις 15/02/2016 21:40
Ο Πειραιάς πονάει...

στις 15/02/2016 21:56
o peiraias gamai

στις 16/02/2016 15:55
ΘΕΙΟΚΟΤΣΟ-Ο ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΜΟΝΟ ΓΑΜΑΕΙ.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.