Τέλος ο Ολυμπιακός Βόλου

Τέλος ο Ολυμπιακός Βόλου



Μετά τη ματαίωση του τρίτου φετινού αγώνα του Ολυμπιακού Βόλου, η ομάδα της Μαγνησίας αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα της Football League και επιστρέφει στις ερασιτεχνικές κατηγορίες.

Ο Ολυμπιακός Βόλου αποβάλλεται και τυπικά από το πρωτάθλημα της Football League, καθώς το σημερινό ματς με τη Ζάκυνθο είναι το τρίτο φετινό που ματαιώνεται.

Τα μεγάλα οικονομικά προβλήματα του συλλόγου έφεραν την ομάδα της Μαγνησίας στη φετινή κατάσταση, όπου αδυνατούσε να κατέβει στους αγώνες. Το μοιραίο δεν απεφεύχθη και οι «ερυθρόλευκοι» επιστρέφουν στις ερασιτεχνικές κατηγορίες.



Ομάδες που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΖΑΚΥΝΘΟΣ

Σχολιασμός

13 σχόλια:

στις 14/02/2016 14:54
Βλέπουμε πως η οικονομική κρίση κάνει να υποφέρουν ομάδες και να αναγκάζονται να αποχωρήσουν από Πρωταθλήματα για οικονομικούς λόγους! Απλά ντροπή στην ελλάδα!

στις 14/02/2016 15:39
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ, ΤΗΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ. ΕΝΑΣ ΔΟΡΥΦΟΡΟΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟΣ.

στις 14/02/2016 15:47
Η ΠΙΟ ΣΙΧΑΜΕΝΗ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΒΡΩΜΟΠΑΡΑΡΤΗΜΑ. ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ. ΒΑΓΓΕΛΑΚΗ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΙΚΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΕΚ, ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΙΚΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ Β(ΟΛΟΥ) ΑΠΟ ΠΡΩ(Κ)ΤΑΘΛΗΜΑ. ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ Ε; ΕΜΕΙΣ ΦΤΑΙΜΕ ΚΙ ΟΧΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΣΤΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙ ΑΛΟΓΟΟΥΡΑ Η ΣΥΜΜΑΘΗΤΡΙΑ ΜΟΥ. ΩΡΑΙΟ ΣΟΥΚΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΕΜΕΙΣ. ΠΕΡΣΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΡΙΞΑΤΕ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΗΤΑΝΕ ΩΡΑΙΑ ΒΑΓΓΕΛΗ Ε; ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΑΝΕΤΑ ΤΗΝ 5ΑΔΑ; ΓΙΑΤΙ ΚΙ Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ 5ΑΔΑ ΑΛΛΑ ΠΩΣ; ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΙΕΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗ-ΜΠΟΡΟΘΡΗΝΟΥ! ΜΟΝΟ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΡΕ!

στις 14/02/2016 16:10
ΣΤΑ ΣΚΑΤΑ!

[+]  MHTSOTAKHS-7 στις 14/02/2016 16:20

στις 14/02/2016 18:39
ekei ekei,eiste anuparktoi!!mounopana!

paraga tis paragas!!!

στις 14/02/2016 19:45
κριμα για την μεγαλυτερη ομαδα του βολου.. λογικα οσοι κραζετε μαλλον θα ειστε χανουμια που ακομα θυμουνται την ετσσαρα στο οακα που σας εκανε χαβαλε ο μπεος στα ισα... χααχαχαχαχαχχα... πολλα γελια

στις 14/02/2016 21:14
δεν πρόκειται να ξανα ανέβει...καλύετρα να συγχωνευτεί με την νίκη βόλου

στις 14/02/2016 21:39
Αυτά έχουν καταφέρει τα πρωταθλήματα του χοντρου..παλιά πεφταν ομάδες από α σε β και από β σε γ..τώρα κάθε χρόνο έχουμε και 2-3 ομαδες που κλείνουν από τα χρεοι..

στις 14/02/2016 21:50
Στο χιλιο διαολο και ακομα παραπερα να παει η κωλοομαδα του μπεου. Α ξεχασα το κοριοπολις μπηκε στο συρταρι....

στις 15/02/2016 12:09
μιλησε και το παραρτημα το οφακι.. η ομαδα με παρατσουκλι "ο τσατσος του βαρδηνογιαννη"... ε οχι ρε φιλε..

στις 15/02/2016 12:42
Paidia sas ftynoyn den vrexei.

στις 15/02/2016 13:20
simoenson21 η ομαδα σου που ξερει απο μικρες κατηγοριες ας δωσει τις γνωσεις της στον βολο..

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.