Μελισσανίδης: «Σήμερα νικήσαμε τον Αλή Μπαμπά με τους 40 κλέφτες»

Μελισσανίδης: «Σήμερα νικήσαμε τον Αλή Μπαμπά με τους 40 κλέφτες»



Για μεγάλη νίκη που έδωσε χαρά στον κόσμο έκανε λόγο ο Δημήτρης Μελισσανίδης, τονίζοντας πως «σήμερα η ΑΕΚ κέρδισε τον Αλί Μπαμπά με τους 40 κλέφτες». Αναλυτικά οι δηλώσεις του:

«Κερδίσαμε μια μεγάλη ομάδα και δώσαμε χαρά στον κόσμο. Ήταν ένα ωραίο παιχνίδι, μία ΑΕΚ από τα παλιά με 50.000 κόσμο. Ήταν μία μεγάλη νίκη, δεν ήταν νίκη-απάτη. Με αντίπαλο τον Ολυμπιακό, ο ΑΕΚτζής αισθάνεται διαφορετικά», δήλωσε αρχικά ο Δημήτρης Μελισσανίδης, ο οποίος αναφέρθηκε και στο ελληνικό ποδόσφαιρο:

«Το ποδόσφαιρο θα αλλάξει είτε το θέλουμε είτε όχι. Όσοι το αγαπούν θα το αλλάξουν. Και ο πρωθυπουργός και ο υφυπουργός αθλητισμού θέλουν να αλλάξουν το ποδόσφαιρο. Μόνο εσείς οι δημοσιογράφοι δεν το βλέπετε ίσως γιατί κάποιοι είναι στο πέι ρολ. Σήμερα δεν πρέπει να πω ότι κερδίσαμε τον Ολυμπιακό, αλλά τον Αλή Μπαμπά και τους 40 κλέφτες».



Ομάδες που αφορά: ΑΕΚ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

16 σχόλια:

στις 13/02/2016 23:11
σκουλικια θα πεθανετε

στις 13/02/2016 23:12
σταυρουπολη

στις 13/02/2016 23:14
GLENTA TON VAGELLAKI TIGRI.EINAI MIKROS AKOMA MPROSTA SOY.KLAPSTE KAI ALLO GAY-RAKIA .

στις 13/02/2016 23:19
Γελοία αυτά που λέει , τον ακούω από την αρχή της σεζόν όλο μαλακίες λέει

στις 13/02/2016 23:23
Τίγρη γαμημενε ο θρύλος δεν πεθενει

στις 13/02/2016 23:31
Θεατρο παιδες σαν τα κοματα τσιριζα νδ πασοκ ολοι μαλωνουν και μετα τρωνε μαζι ,ολα στημενα και για τα ματια του κοσμου μαλωνουν,ολοι γαμηση θελουν απατεωνες σκουλικια

στις 13/02/2016 23:48
φελιπε1957....εσύ δεν έχεις το μυαλό να καταλάβεις, είσαι νοητικά ανάπηρος, δηλ. κάφρος. Ναύπλιογκέϊτ7, ¨πεθένει¨, γράφεται έτσι¨πεθαίνει¨.... αγράμματε κάφρε... τσούζει το 50-50? μαζέψτε τώρα τα αίματα της ψεύτικης παρθενιάς σας.... χαχαχα γαυροσκούληκα...

στις 14/02/2016 00:22
Λέτε πολλά και στο Κύπελο βλέπω ντόρτια και 6άρες...

στις 14/02/2016 01:01
Προσωπικά το αήττητο δεν με ένοιαζε ποτέ..Από την αρχή φαινόταν ότι ο Ολυμπιακός θα το έπερνε χωρίς πρόβλημα ..Αυτό που με νοιάζει από τα χτιστούγεννα και μετά είναι μία καλή πορεία στην Ευρώπη και τελικό ή με Άεκ ή με Πάοκ

στις 14/02/2016 02:38
Τιγρη σημερα αποδειχτηκε οτι η παραγκα τους δεν ειναι ανικητη.Τελειωσε τους,μονο εσυ μπορεις!

στις 14/02/2016 11:15
ΣΗΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ & ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ!!!

Κε Πρόεδρε μην ακυρώνεις την ΜΑΓΚΙΑ ΣΟΥ που ειναι δεδομένη ως ΣΤΑΣΗ & ΟΡΑΜΑ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!!!

στις 14/02/2016 13:04
πηρανε και οι κλαψες μια χαρα στην ζωη τους..αχαχαχαχαχ ε ρε καταντια.. μπραβο τιγρη.. μειωσες στο -16.. με λιγη τυχη μπορει να φτασει και στο μονοψηφιο η διαφορα ρε θηριο..αχχααχαχαχαχαχαχ

στις 14/02/2016 16:39
Τον Αλι Μπαμπα και τους 40 κλεφτες !!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧ .... Δεν παιζεσαι ρε κουφαλα !!!

στις 14/02/2016 16:57
axaxaxaxaxaxa.....γελανε και οι τοιχοι,πλακιτσα σας κανανε μωρε χτες,και δε το αντιλαμβανεστε.πλακιτσα,σας κανει ο βαγγελας οποτε το θεληση,με 9''ο ολυμπιακος,και δεν μπορουσανε να βαλουνε τα στουρναρια γκολ......axaxaxaxax...αρε βαγγελα χορεψε τους και αλλο στο ταψι.μπραβο στην αεκ για τη μεγαλα μπαλα,που μας προσφερε χτες...σε δυο βδομαδες,παζουνε,οι κουφοι/αναπυροι-με τους στραβους ΑΜΕΑ.χωρις να θιγω,τους πραγματικα ανθρωπους που εχουν προβλημα.σεβασμος!!οχι σε σεβασμος,σε αυτους,τους χουλιγκανοπαδους του παο-αεκ.που δε βλεπουνε τα στραβα τους και τα αναποδα τους.παντα φταιει ο βαγγελας...οσο για το χτες το πηγαινανε για ενταση.για τα ματια του κοσμου.εμας μας ενδιαφερει τι θα κανουμε στο παιχνιδη με την αντερλεχτ.μπορουμε η παλι loozers.μια ζωη;;

στις 14/02/2016 17:01
οτι πρεπει ηταν αυτο που εγινε (σφαγη!)ΤΩΡΑ Μαρινακη γαμα τους για ακομα 20 χρονια!! ΤΙ να πουν για διαιτησια?? ΕΧΟΥΜΕ αλλοθι.

στις 15/02/2016 11:29
ΑΕΞΑΡΕΣ,ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ,ΠΟΙΟΣ ΚΛΑΙΕΙ?

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.