Πάει «Καραϊσκάκη» ο Σαββίδης

Πάει «Καραϊσκάκη» ο Σαββίδης

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ


Ο Ιβάν Σαββίδης θα μεταβεί στο «Γ. Καραϊσκάκης» για το παιχνίδι του ΠΑΟΚ με τον Ολυμπιακό, όπως ενημέρωσαν οι άνθρωποι του «δικεφάλου του Βορρά».

Από σουίτα του «Γ. Καραϊσκάκης» θα παρακολουθήσει το παιχνίδι του ΠΑΟΚ με τον Ολυμπιακό ο Ιβάν Σαββίδης.

Ο μεγαλομέτοχος του «δικεφάλου του Βορρά» βρίσκεται στο ξενοδοχείο που έχει καταλύσει η αποστολή της ομάδας και οι εκπρόσωποι του συλλόγου ενημέρωσαν για την παρουσία του ισχυρού άνδρα της ΠΑΕ στο φαληρικό γήπεδο, ζητώντας και αυξημένα μέτρα ασφαλείας.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.254.509.001.601.90113
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.572.258.252.001.55
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.751.772.2012.00

Σχολιασμός

14 σχόλια:

στις 07/02/2016 16:12
μη ξεχασεις να παρεις και τον τουντορ μαζι γιατι πολλες φορες ξεχνιετε και καθετε στο σπιτι του

στις 07/02/2016 16:38
mono kai mono pou tha paei sto karai-skaki

o ivan o tromeros 2 o paok! na paroune ta miala mas anapoda! gt min 3exname ama theri niki o paok tha ginis tis kakomiras! kai th anebi ligo i thermokrasia! gt kani poli krio stous -15

[+]  antihooliganos στις 07/02/2016 16:40

στις 07/02/2016 16:40
Τελευταία φορά που ήρθε στο Καραϊσκάκη ο Σαββίδης φάγατε 4

στις 07/02/2016 16:41
Just saying

[+]  antihooliganos στις 07/02/2016 16:43

στις 07/02/2016 17:09
εχεις ψυχολογικα πηγαινε ξαψ'το!!!!

στις 07/02/2016 17:26
Νικη με παρουσια Σαββιδη!!!!!

στις 07/02/2016 18:05
παμε μωρη ΠΑΟΚΑΡΑ, να γινει ενα καλο ματς, και οχι να το βλεπουμε και να βαραμε μυγες

στις 07/02/2016 18:07
Αντιχουλιγκανε σου έχω ξαναπεί ότι σε συμπαθώ. Οι παοκτζηδες είναι αυτοί που θα έπρεπε να σε μισούν όταν καταλάβουν ότι τους δουλεύεις.

στις 07/02/2016 18:07
Αντιχουλιγκάνε δώσε μία τα στοιχεία σου να τα πούμε...

στις 07/02/2016 18:34
Ο Σαββιδης ειναι γκαντεμης. Για δημοσιες σχεσεις παει.

στις 07/02/2016 19:05
Και καλά θα κάνει να πάει,και μακάρι να ξυπνήσουν και οι δύο να κάτσουν παρέα να το δούν. Είναι οι μόνοι που είναι σοβαροί και ρίχνουν λεφτά στο ελληνικό ποδόσφαιρο. Ας αφήσουν τους άλλους να κοροιδέυουν τα πρόβατα τους που κοιμούνται και ξεφτιλίζονται αντί να τους πάρουν με τις κλωτσιές. Οι πορείες με τα μηχανάκια και άλλες παπαριές ανήκουν στην δεκαετία του 80,σε κάτι ταινίες του Δαλιανίδη και του Φώσκολου. ΜΕ ΠΟΡΔΕΣ ΑΥΓΑ ΔΕΝ ΒΑΦΟΝΤΑΙ ΚΥΡΙΟΙ.

στις 07/02/2016 20:24
πουτσα στο γυφτοπαοκακι.. και -30 να παει η διαφορα εσεις εκει.. ΟΥΓΚ ΟΥΓΚ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.