Σε απολογία ο Ολυμπιακός για τον αναπτήρα, κίνδυνος βαριάς τιμωρίας

Σε απολογία ο Ολυμπιακός για τον αναπτήρα, κίνδυνος βαριάς τιμωρίας



Η ΠΑΕ Ολυμπιακός κλήθηκε σε απολογία για το συμβάν με τον Κουλιμπαλί στο ματς με τον Πλατανιά και κινδυνεύει με τιμωρία μέχρι και 4 αγωνιστικών κεκλεισμένων των θυρών!

Το Πρωτοβάθμιο Μονομελές Πειθαρχικό όργανο κάλεσε σε απολογία την ΠΑΕ Ολυμπιακός για τη συμπεριφορά των οπαδών του στο εκτός έδρας παιχνίδι με τον Πλατανιά.

Συγκεκριμένα, οι «ερυθρόλευκοι» κινδυνεύουν με πρόστιμο και τιμωρία της έδρας για τον αναπτήρα που πέταξαν οι οπαδοί τους στον Κουλιμπαλί. Οι Πειραιώτες θα απολογηθούν την Παρασκευή και απειλούνται με πρόστιμο έως 70.000 ευρώ και μία έως δύο αγωνιστικές κεκλεισμένων των θυρών. Η όποια ποινή όμως θα διπλασιαστεί αφού ο Ολυμπιακός είναι υπότροπος από το παιχνίδι με τη Βέροια.

Αξίζει να σημειωθεί ότι η κλήση του Ολυμπιακού σε απολογία έγινε με τη χρησιμοποίηση του οπτικοακουστικού υλικού, αφού ο διαιτητής Σπάθας δεν είχε γράψει κάτι στο φύλλο αγώνα.



Ομάδα που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

27 σχόλια:

στις 20/01/2016 19:13
Απα πα τα παιδια για ενα αναπτηρακι 70000 χιλ και 4 αγ.Δεν ντρεπεται η βεζελοπειθαρχικη να τα ταλαιπωρει ετσι τα καθαροαιμα.Ντροπη και αισχος.Ετσι θα ξεκινησει η εξυγιανση.ΝΤΡΟΠΗ.

[+]  stasoumugdala στις 20/01/2016 19:45

[+]  stasoumugdala στις 20/01/2016 19:59

[+]  stasoumugdala στις 20/01/2016 20:00

στις 20/01/2016 20:02
το θεμα δεν ειναι ο αναπτηρας.....το θεμα ειναι οτι ο σπαθας δεν ειδε τιποτα...

στις 20/01/2016 20:03
κλειστο το μπουρδελο Κοντονηηηηηη μηπως και ξεβρωμισουμε απο τον πρεζεμπορα

[+]  Babikos7 στις 20/01/2016 20:08

στις 20/01/2016 20:15
Αξίζει να σημειωθεί ότι η κλήση του Ολυμπιακού σε απολογία έγινε με τη χρησιμοποίηση του οπτικοακουστικού υλικού, Η ΑΝΑΦΟΡΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ....ΣΚΑΊ

[+]  RANGER-4 στις 20/01/2016 20:25

[+]  stasoumugdala στις 20/01/2016 20:29

στις 20/01/2016 20:37
μηδενιστε τους.... και παρτε τους τα 25 μυρια ... αυτη ειναι η ουσιαστικη τιμωρεια τους

στις 20/01/2016 20:38
στασου πουτσαααααα τι σε ποτιζει ρε ο πρεζεμπορας???

στις 20/01/2016 20:47
Oταν τιμωρειται η βρωμοομαδα του σκατοχοντρου η ευνοειται αλλη ομαδα του ποκ τοτε καταλυεται το κρατος.Ταδε εφη το γουρουνοπουλο του Πειραια.Μολις αναλαβει τα ηνια της Επο ο Μελισσανιδης μεχρι και το Καραισκακη θα γκρεμισει.Να το θυμαστε αυτο γαβρακια.

στις 20/01/2016 20:48
Τα ληγμενα σε πηραξαν και στην οραση (stasouμπουφε)με τι εισητηρεια μπενεται ρε κεφαλα που το ταψι ειναι σαν ξεφραγο αμπελι; οσο για το προστιμο σιγα το πραγμα δε βλεπεται χεστικε ο μπουχεσας ο χοντρος με τοσους βλακες γαυρους που εχει!!!!!!!

στις 20/01/2016 21:37
stasou πες μας τι πίνεις και δεν μας δίνεις

στις 20/01/2016 22:33
ara to sumperasma einai 1..o osfp adikeitai fetos .pote 8a to katalabete?

as mn eixe kri8ei to prwta8lima kai s lega egw an 8a timorountan toso varia me to astronomiko poso twn 70000 eyrw kai keklismenwn twn 8irwn sta polu megalhs shmasias kai krisima paixnidia pou erxontai...xipniste reeeee o osfp fetos einai h pio adhkeimenh omada fetos

YG:mn paralipsete na vrisete emena,tnh omada m kai oti allo eseis 8elete!!!

στις 20/01/2016 22:41
Αν κλεισουν ολοι οι συνδεσμοι οχι μονο η 13 ο κυριος Κοντονης θα ειναι ο καλυτερος ολων και θα πρεπει να του κανουν αγαλμα!!!

στις 20/01/2016 23:16
ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΩΣ ΩΤΟΥ ΓΙΝΟΥΜΑΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ.

[+]  stevepintz στις 20/01/2016 23:17

στις 20/01/2016 23:26
malaka stasoumugdala exeis kanei rekor malakias kai arnitikon psifon,min ksanagrapseis edo mesa zoo

στις 20/01/2016 23:32
Στάσου πουτσα έσπασες όλα τα ρεκόρ αρνητικών ψήφων εξαφανίσου ρε μαλακα μην σε ξαναπετυχω εδώ, ζώο όρθιο

στις 20/01/2016 23:34
Σε έχουν πειράξει τα αμύγδαλα που τα τινάζεις κάθε μέρα παλιοβλαχε

[+]  mangas01 στις 21/01/2016 00:52

[+]  mangas01 στις 21/01/2016 00:53

[+]  stasoumugdala στις 21/01/2016 01:07

[+]  GABRILOMANIA στις 21/01/2016 19:22

στις 22/01/2016 08:12
ενω απανταει ο αλλος με επιχειρηματα... χαχαχ γελανε και οι πετρες οχι μονο για τον αναπτηρα στον κουλιμπαλι αλλα και για το οτι ο σπαθας δεν εγραψε τιποτα στο αγωνιστικο φυλλο αυτο ας το αφησουμε ναι;;; το ξεχνατε γαυρακια μου; γιατι δεν μιλαει κανενας για αυτο το συμβαν; γιατι; ο χοντρος θα το φροντισει σκεφτεστε... βρωμικο κωλοπρωταθλημα... ολοι απο τα χερια του Αρβανιτιδη (αλλο θεμα) κρεμεστε...θα συμφωνησω με τον αδερφο αεκτζη πιο πανω.. αμα δεν ειχατε ξεφυγει θα ερχονταν τιμωρια; και ποιο καραϊσκακη γεμιζετε; κοβετε τουλαχιστον 2000 νομιμους φιλαθλους στα ντερμπι; συνελθετε μαγκες μου και οι πρεζεμπορες και οι ρωσοι και οι τιγριδες μας δουλευουν... φιλαθλοι ειμαστε οπαδοι λαοι οχι προβατα!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.