Βεζυρτζής: «Ο ΠΑΟΚ θα πάρει παίκτες που θα τον ανεβάσουν επίπεδο»

Βεζυρτζής: «Ο ΠΑΟΚ θα πάρει παίκτες που θα τον ανεβάσουν επίπεδο»



Ο αντιπρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ, Νίκος Βεζυρτζής αναφέρθηκε για την αναβολή του αγώνα στα Πηγάδια καθώς και για το «ναυάγιο» της μεταγραφής του Γιώργου Γκαλίτσιου, τονίζοντας πως ο «δικέφαλος» του Βορρά οφείλει να παίρνει μόνο παίκτες που είναι καλύτεροι από αυτούς που έχει στο ρόστερ.

Το ματς της Ξάνθης με τον ΠΑΟΚ αναβλήθηκε και ο Νίκος Βεζυρτζής τόνισε: «Αναβλήθηκε το ματς, ήταν λογικό να υπάρξει αναβολή. Είμαστε στην Ελλάδα, αν ήμασταν σε άλλη χώρα υπάρχουν οι υποδομές που θα μπορούσε να γίνει το ματς. Τώρα δεν μπορεί να γίνει... Το άσχημο είναι πως θα μπορούσε η ομάδα να αποφύγει την ταλαιπωρία γιατί ξέραμε από το πρωί πως δεν θα γίνει το ματς. Θα πρέπει να δούμε τι θα λέει ο κανονισμός και να τον αλλάξουμε.

Τώρα ο Αθανασιάδης θα πρέπει να μείνει ως τις 17.15, να βγει ο διαιτητής και να υπογράψουν το φύλλο αγώνα. Πρέπει να φύγει η ομάδα για την Μυτιλήνη, έχουμε την Τετάρτη τον αγώνα Κυπέλλου με την Καλλονή. Ο αγώνας θα γίνει την πρώτη διαθέσιμη Τετάρτη, ίσως στις 20 Γενάρη. Είναι δύσκολο για εμάς γιατί στις 23 παίζουμε με την ΑΕΚ. Θα δούμε τι θα γίνει... Είναι κρίμα που δεν έγινε το ματς, θα διεξαχθεί σε άλλη ημερομηνία αλλά με προβληματίζει η ταλαιπωρία που υπήρξε για την ομάδα».

Για το θέμα του Γιώργου Γκαλίτσιου και γενικά για τα μεταγραφικά είπε: «Οι μεταγραφές θα γίνονται πάντα με γνώμονα το συμφέρον του ΠΑΟΚ. Εχω πει και θα ξαναπώ ότι ο ΠΑΟΚ θα παίρνει μόνο παίκτες που είναι καλύτεροι από αυτούς που έχει και θα μπορούν να τον ανεβάσουν επίπεδο. Επίσης η ομάδα θα πάρει παίκτες που θα μπορούν μέσα σε μια εβδομάδα να παίξουν. Είμαι ξεκάθαρος σε αυτό, αυτό επιτάσσει το συμφέρον του ΠΑΟΚ».



Ομάδες που αφορά: ΠΑΟΚ, ΕΛΛΑΔΑ

Σχολιασμός

30 σχόλια:

[+]  Zz_AmNeZia7 στις 03/01/2016 18:47

[+]  g.4 στις 03/01/2016 18:57

στις 03/01/2016 19:15
ρουλα φωναζουμε τη μανα σας οταν σκαμε μυτη στο νησι και την παιρνουμε τρενακι...πουθεναδες τον ψοφη σας μεσα. του χρονου ερασιτεχνικο

στις 03/01/2016 19:17
Έρχεται μεγάλη μεταγραφή από Τύρναβο.

στις 03/01/2016 19:28
Νωρίς ήρθε η πρωταπριλιά φέτος!

στις 03/01/2016 20:34
ναι θα παρει και τον φαλκαο που λεγανε και θα δωσει τον περπατοφ στην μπαρτσελονα και θα παρει τον μεσσι

στις 03/01/2016 20:34
αρε μπαοκια καθε χρονο πολλα λογια λετε

στις 03/01/2016 20:35
η πρωταπριλια λεει ο αλλος χχαχχχαχ

στις 03/01/2016 21:15
san ton mesto tou pao..! tous kratane krifous tetoious pextarades min tous klepsoun alloi..!

στις 03/01/2016 21:16
Ο Σαββίδης λεφτά βάζει αλλά οι επιλογές είναι κακές

στις 03/01/2016 22:00
ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΡΧΕΤΑΙ, ΚΑΙ Η ΨΩΛΗ ΤΟΥ ΚΡΕΜΕΤΑΙ ΑΑΑΑΑΣΠΡΟ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΟ ΠΑΠΑΡΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΑΡΑ ΤΟΝ ΑΡΗ..... ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!!!!

στις 03/01/2016 22:05
Ολοι οι αρειανοι ζηλεουν τον ΠΑΟΚ και για αυτο δειχνουν τοσο ενδιαφερον.Αυτοι ας κοιταξουν πρωτα να νικανε τον Καμπανιακο και την Ζεστη Βρυση και να ανεβουν στην κανονικη τους κατηγορια (Β Εθνικη).Ολοι οι αρειανοι εχουν γινει Ολυμπιακοι γιατι η Γ εθνικη δεν εχει ενδιαφερον.Να σας πω την αληθεια και εγω Αρης ειμαι απο Γ Εθνικη.Απο Α ειμαι ΠΑΟΚ.

στις 03/01/2016 23:16
Ti na zhlepsoume ton baok?pou exei 10 titlous se ola ta epaggelmatika athlimata?Pou meta to gavro einai kathara h pio eunoimenh omada apo th diethsia?Pou tou exoun xaristei 60 ekatomuria xreh enw o arhs epese gia 10?Pou kovei ligotera eishthria apo osa kovei o arhs sth g ethnikh?Poy einai h omada gia to 3eplhma xrhmatwn diaforwn politikwn-vlepe tsoxatzopoulo?Pou kathe xrono paei gia prwtathlima kai me to zori paei play off?Pou htan pro savidh pararthma tou pao,kai twra kanei sumaxia gia th katharsh tou prwtathlimatos pou kai o idios vromizei?Gia pes detectiv gia th apo ola na zhlepsw?

στις 03/01/2016 23:16
Οι Αρειανοί Ολυμπιακοί ήτανε ανέκαθεν...

στις 03/01/2016 23:24
dimisthessalonika, manolis.S3, [email protected], billmaz, Psofios, detectiv, Felipe_1957 και Zz_AmNeZia7 μπορείτε να το βουλώσετε όλοι σας; Αίντε. Ο Άρης είναι παράγκα του γάβρου. Δύναμης σου ο θείος παράρτημα του θείου! Ρούλη παράγκα του χοντρού! Μόνο με τους g.4 κι ο pirlo84 συμφωνώ. ΠΑΟΚΑΡΑ ΚΑΙ ΟΦΑΡΑ ΜΙΑ ΖΩΗ! Δύο ομάδες υπάρχουν μόνο στην Ελλάδα! Ε ρε κάνω όνειρα να έρθει ο ΟΦΗ στη σούπερ λίγδα και να πάρει πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ. Για το ότι ο ΠΑΟΚ είναι στο -22 από το γάβρο και για το ότι ο ΟΦΗ είναι γ εθνική φταίνε ο Μαρινάκης, ο Κόκκαλης, ο Γκαγκάτσης, ο Γκορτζίκης, η διαιτησία, τα παραρτήματα, ο Άρης, τα λαμόγια, οι Αμερικανοί κ.α.

στις 03/01/2016 23:33
Antihooligane malakhnsh?

στις 03/01/2016 23:49
kai kapou edo erxonte oi e3ogihnoi me ta piou piou kai kataktan ton planiti antihool.>! emeis tha skasoume otan kati ampaloi san esena tha stamatisoun na viazoun ta matia mas me auta pou diavazoume..! kapos etsi nmz..! piou piou s leooooooooooo

στις 03/01/2016 23:59
kai sorry kiola magkes alla pios gamaei ton ari plaka mas kaneis?

στις 04/01/2016 00:19
Παρτε κιάλια να μαθετε μπαλιτσα απο βεζυρτζι το λοιπόν χοχοχο κοροιδο Σαββίδη φατα μουτρακια σου γλυκουλι

στις 04/01/2016 00:23
Psofie esy me thn opisten

KAi poloi alloi san ton antihooligano pou exoun komplex kai sterhsh apo th psolara tou autokratora

στις 04/01/2016 00:55
dimis epidi eisai xazos kai dn katalaves pos to pa ..! ennow oti kaneis dn asxolite me ton ari..! gt auti einai i pragmatikotita..! twra an esi thiktikes gt theorei ton ari megali omada eno einai deuteri xronia ekei pou ti na po ..! kalos ampalos eisai kai si :)

στις 04/01/2016 01:01
ekei pou einai ..!

στις 04/01/2016 13:23
προσεξτε μην σκισετε κανενα καλσον ρε βουλγαροι

στις 04/01/2016 14:23
ζηλευουμε τον μπαοκ λεει χααχααχαχαχαχ! ρε βλακα τους παικτες που εχω φερει εγω σε ποδοσφαιρο και μπασκετ εσυ στον υπνο σου τους εβλεπες

στις 04/01/2016 14:25
και ποτε δεν ειμασταν ολυμπιακοι ! εσεις το αποδειξατε αυτο στο μπαραζ του βολου και λιγο αργοτερα οταν υποβιβαστηκαμε που βγηκατε και πανηγυριζατε σαν τρελοι

στις 04/01/2016 14:46
Astous re manwlh ti asxoloumaste.Olh thimomaste to paixnidi tous me th kalamaria pou ekatsan kai exasan gia na pesei o arhs.Toso komplex.Evale goal o mietsel kai ton guiouxaran an thimame kala.Mpaokia..

στις 04/01/2016 18:16
μιλανε ολοι μιλανε και τα σκουληκια...

στις 04/01/2016 18:26
Edw milas esy aougkane.Ade me kathe flwro pou petaei aerologies pisw apo mia othonh

στις 04/01/2016 18:59
Βαρειμαι

στις 06/01/2016 03:20
kai sas leei h mama sas tourkos einai tourkos einai mpampas sas roulhdes.. kala kratane ta trakter sthn g... o allos leei eunohmenh omada.. se ligo tha pei oti stinoume kai to prwtatlhima kai oti o stasou mugdala einai pisw apo thn dioikhsh tou paok... kala milame otan aneveite b

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.