Στην Λίβερπουλ ο Γκούγιτς

Στην Λίβερπουλ ο Γκούγιτς



Παίκτης της Λίβερπουλ θα πρέπει να θεωρείται ο Μάρκο Γκούγιτς. Ο Ερυθρός Αστέρας επιβεβαίωσε ότι ήρθε σε συμφωνία με τους «κόκκινους» για την παραχώρηση του νεαρού άσου, ο οποίος θα παραμείνει στους Σέρβους ως δανεικός μέχρι το φινάλε της σεζόν.

Την πρώτη του μεταγραφή ως προπονητής της Λίβερπουλ ολοκλήρωσε ο Γιούργκεν Κλοπ. Όπως γνωστοποίησε ο Ερυθρός Αστέρας, οι δύο πλευρές ήρθαν σε συμφωνία για την πώληση του Μάρκο Γκούγιτς στους «κόκκινους», έναντι του ποσού των 7 εκατ. ευρώ.

Ο 19χρονος κεντρικός μέσος είναι διεθνής με τις μικρές Εθνικές ομάδες της Σερβίας και ήταν μέλος της ομάδας που κατέκτησε το Παγκόσμιο Κύπελλο Νέων το περασμένο καλοκαίρι. Έκανε το ντεμπούτο του στον Ερυθρό Αστέρα σε ηλικία 17 ετών και τη φετινή σεζόν μετράει 5 γκολ και 7 ασίστ σε 21 παιχνίδια πρωταθλήματος.

Όπως αναφέρεται στην ανακοίνωση των Σέρβων, ο Γκούγιτς θα παραμείνει στον Ερυθρό Αστέρα ως δανεικός μέχρι το φινάλε της σεζόν προκειμένου να πάρει περισσότερα παιχνίδια.



Ομάδα που αφορά: ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ

Σχολιασμός

12 σχόλια:

[+]  stasoumugdala στις 23/12/2015 18:25

στις 23/12/2015 19:10
ΕΛΑ ΡΕ mousmouliari ΕΓΡΑΨΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΩΣΤΟ ΣΧΟΛΙΟ.ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΥ ΣΕ ΑΘΛΗΤΙΚΟ site.ΕΓΩ ΤΟ ΓΡΑΦΩ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΧΟΛΙΟ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΑΙΡΝΕΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΚΟΛΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΣΟΕΠΙΘΕΤΙΚΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΤΥΠΗΣΕΙ ΤΙΤΛΟ Η ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΟΥΤΕ ΣΕ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΙΤΛΟ.Η ΟΜΑΔΑ ΘΕΛΕΙ 3-4 ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΤΥΠΟΥ ΛΟΥΙΖ ΣΟΥΑΡΕΖ ΜΕ ΠΡΩΤΟΚΛΑΣΣΑΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΑΛΛΑ ΟΙ 2 ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΦΑΝΟΥΜΕ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΕ ΑΡΣΕΝΑΛ,ΜΑΝ.ΣΙΤΥ ΚΛΠ.ΜΕ ΑΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΒΑΘΙΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΑΛΕΥΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ 4η-5η ΘΕΣΗ.

στις 23/12/2015 22:14
μην εχεις ελπιδες.. θα χορτασεις φαπες και απο την νεα σεζον.. θα κανεις πολλα χρονια ακομα να δεις χαρα απο την λουζερπουλ.. ;)

στις 23/12/2015 22:19
α... και που εισαι μπουκαπορτα...

http://www.sport24.gr/football/diethnes-podosfairo/porta-sth-liverpoyl-apo-ton-patera-toy-gkrougits.3832026.html

αυτο λεει πολλα.. ερχονται χλεπες απο παντου.. ακομα πιο μαυρες μερες για την ΛΟΥΖΕΡπουλ ερχονται..

στις 23/12/2015 22:33
ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΣ mousmoulo.ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΑΥΤΑ ΧΘΕΣ.ΤΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ ΑΛΛΗ ΑΓΓΛΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΟΥΝ.ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΜΕ ΤΑ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΑ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΗΝ ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ.ΠΑΛΙ ΜΕ ΜΙΣΗ ΟΜΑΔΑ Η ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΣ ΕΣΚΙΣΕ ΤΗΝ ΠΑΡΘΕΝΟΡΡΑΦΗ ΤΟΥ ΚΟΛΟΥ ΣΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΗΓΑΝΙ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 24/12/2015 01:31
φιλικα παντα! bookadoros οι τιτλοι που λες ,οταν τους κερδιζε η λιβερπουλ δεν νομιζω να υπηρχες αν λεω σωστα!

στις 24/12/2015 10:16
geniusMSN ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΜΟΥΝ ΠΑΡΩΝ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΛΑΝ.ΟΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΒΡΕΦΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΣΟΥΝ ΕΣΥ ΟΤΑΝ Η ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΚΑΤΑΚΤΟΥΣΕ ΤΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ!

στις 24/12/2015 12:54
Τοτε παω πασο διοτι ξερεις οντως περισσοτερα σορρυ!

στις 24/12/2015 15:41
το μονο που ξερει ο τσιμπουκαδωρος ειναι οτι δεν θα δει ποτε ξανα τιτλο απο την λουζερπουλ..αυτο το μπουρδελο που υποστηριζει

στις 26/12/2015 06:41
ενω θα δει ο πουστογαυρος... εε ρε φαπες που σας χρειαζονται..

στις 26/12/2015 12:34
stasoupoustra ΓΛΥΨΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΤΟΥ ΖΙΡΟΥ.ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟΣ ΜΠΟΝΑΜΑΣ ΣΟΥ.ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ThodorisPaok73 ΘΑ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΟΥΜΕ.ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΔΙΑΣΗΜΗ ΜΩΡΗ ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ.ΧΑΧΑΧΑ ΠΟΥΣΤΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΑ

στις 27/12/2015 01:36
stasoumugdala εισαι η ντροπη του Πειραια...που και να διαβασω μπαινεις μεσα και γραφεις ασυναρτησιες και προκαλεις...και οσο για την Λιβερπουλ που λες ..ποσο λουζερ ειναι...εκτιθεσαι..γελαει ο κοσμος με αυτα που γραφεις...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.