Επέστρεψε στην Ξάνθη ο Γούτας

Επέστρεψε στην Ξάνθη ο Γούτας



Στην Ξάνθη επιστρέφει ο Δημήτρης Γούτας. Οι Ακρίτες ήρθαν σε συμφωνία με τον Ολυμπιακό για τον εξάμηνο δανεισμό του 21χρονου αμυντικού, ο οποίος θα επιστρέψει στην πρώην ομάδα του προκειμένου να πάρει παιχνίδια στα πόδια του.

Τη φανέλα της Ξάνθης θα φοράει για τους επόμενους έξι μήνες ο Δημήτρης Γούτας. Ο 21χρονος αμυντικός αποκτήθηκε από τον Ολυμπιακό το περασμένο καλοκαίρι, ωστόσο δεν είναι στις πρώτες επιλογές του Μάρκο Σίλβα και προτιμήθηκε να επιστρέψει στους Ακρίτες με τη μορφή δανεισμού.

Υπενθυμίζεται ότι ο νεαρός αμυντικός στάθηκε άτυχος στην καλοκαιρινή προετοιμασία του Ολυμπιακού, καθώς αντιμετώπισε πρόβλημα τραυματισμού στους προσαγωγούς.

«Η ΠΑΕ Ολυμπιακός ανακοινώνει τον εξάμηνο δανεισμό, του ποδοσφαιριστή Δημήτρη Γούτα στην ΠΑΕ Skoda Ξάνθη», αναφέρει η ανακοίνωση.



Ομάδες που αφορά: ΞΑΝΘΗ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 23/12/2015 16:23
Eee fysika pou na vrei xrono symmetoxhs me oloklhro siova mesa mpeeeee mexri kai o mikros mou adelfos kalyterh diaxeirhsh tha kane me sas ftanei pia ta rousfetia sti podosfairo anastenoume kathe xrono siova ninh kai oute kathe eksys kai steroume xrono apo nea paidia pou einai talantouxa kai dinontai daneikoi edw kai kei kai meta aporoume gt to 60-70% akolouthoun th poreia vlachodimou fetfatzidi ktlp...kai vale kana ellhna mesa malaka(diamantako kolovo avloniti ton gianouli pou ediwkses ...de ginetai se mia endekada na einai 2 ellhnes to maximum kai an...eukareia meta apo tosa mats na valeis ellhnes kai krata th ypotithemenh kalh endekada gia europa kai kypello milame gia ta autonohta xontroulh

στις 23/12/2015 16:43
Βάλε ρε Σίλβα και κανένα Έλληνα μέσα να παίξει, κράτα και κανένα.

στις 23/12/2015 17:30
μικρος ειναι ακομα.. εχει ταλεντο, οταν επιστρεψει ελπιζω να του δοθουν ευκαιριες και γινει 11δατος.

στις 23/12/2015 17:37
εχασε εδαφος λογω του τραυματισμου που ειχε καλα εκανε και πηγε σε γνωριμα λημερια να παιξει και να γυρισει ετοιμος

στις 23/12/2015 19:00
ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΛΟΓΙΚΟΙ ΓΑΒΡΟΙ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ Ο milko7.ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΙΣΟΥ ΚΙ ΕΣΥ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ stasoumousmoula ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΓΡΑΦΕΙΣ.ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΑΥΡΟΣ Ο ΑΡΑΠΗΣ Ο ΤΑΜ ΤΑΜ ΠΟΥ ΠΗΡΑΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ ΓΙΑ ΣΕΝΤΕΡ ΜΠΑΚ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΤΟΥ ΓΟΥΤΑ?ΔΕΝ ΤΟ ΝΟΜΙΖΩ.

στις 23/12/2015 19:14
ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΧΕΙ ΛΗΞΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ Α' ΓΥΡΟ.ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΣΤΟΝ ΠΑΙΚΤΗ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΕΙ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ.ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ?ΕΤΣΙ ΧΑΝΤΑΚΩΝΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ Ο ΜΠΟΥΧΕΣΑΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ.

στις 23/12/2015 21:56
ΗΡΘΕ ΚΑΙ Ο ΠΟΟΓΙΕΤ ΝΑ ΜΑς ΠΗ ΔΕΝ ΕΙΝΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΥΚΟ ΟΙ ΝΥΚΕς ΤΟΥ ΟΚΥΝΠΙΑΚ9ΟΥ ΓΙΑ ΠΕς ΑΛΕΥΡΙ Ο ΠΛΑΤΑΝΙΑς ΣΑς ΠΕΡΗΜΕΝΗ

στις 23/12/2015 22:11
κανει υποδειξεις και ο τσιμπουκαδωρος.. ενω εσυ μεσα στην αντικειμενικοτητα εισα μωρη χαμουρα

στις 23/12/2015 22:36
stasoulougkra ΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΑ ΚΑΛΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΧΘΕΣ.ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΩΝ ΟΝΕΙΡΩΝ ΣΟΥ!!!ΕΝΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΟΝΗΤΗΣ ΑΠΟ ΛΟΝΔΙΚΟ ΜΕ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΖΙΡΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΤΟΚΛΑΝΙΔΙ ΣΟΥ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑ!!!

στις 23/12/2015 22:37
***ΑΠΟ ΛΟΝΔΙΝΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΑΠΟ ΚΑΜΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΡΣΕΝΑΛ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΜΕ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΑΛΕ ΦΩΤΙΑ!!!

στις 23/12/2015 22:38
ΛΑΔΩΣΕ ΤΟ ΚΟΛΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΜΩΡΗ ΛΟΥΛΟΥ.ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΧΩΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΠΑΤΟΥΡΑ ΣΟΥ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ STRING

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.