Αποκλείστηκε από το Κύπελλο η Ρεάλ!

Αποκλείστηκε από το Κύπελλο η Ρεάλ!



Εκτός Κυπέλλου έμεινε η Ρεάλ! Η Πειθαρχική Επιτροπή της ισπανικής Ομοσπονδίας αποφάσισε την αποβολή της «βασίλισσας» από τη διοργάνωση μετά την αντικανονική συμμετοχή του Ντένις Τσερίσεφ.

Κύπελλο Ισπανός τέλος για την Ρεάλ! Η «βασίλισσα» πλήρωσε ακριβά την συμμετοχή του Ντένις Τσερίσεφ στο ματς με την Κάντιθ για τους «32» του θεσμού, αφού η Πειθαρχική Επιτροπή της ισπανικής Ομοσπονδίας αποφάσισε να αφήσει τους Μαδριλένους εκτός διοργάνωσης.

Υπενθυμίζεται ότι ο Τσερίσεφ κουβαλούσε τιμωρία από την περασμένη σεζόν με τη φανέλα της Βιγιαρεάλ και μάλιστα ήταν αυτός που άνοιξε το σκορ στο ματς με την Κάντιθ. Οι άνθρωποι της Ρεάλ πάντως δεν το βάζουν κάτω αφού αναμένεται να προσφύγουν στο CAS.



Ομάδες που αφορά: ΚΑΝΤΙΘ, ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ

Σχολιασμός

13 σχόλια:

στις 04/12/2015 20:06
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 04/12/2015 20:20
παντα τετοια...

στις 04/12/2015 20:28
Etsi ki allows pentara tha trwgate apo barcelona

στις 04/12/2015 20:54
χαχαχ ρεζιλια! ουτε ερασυτεχνες δεν τα κανουν αυτα

στις 04/12/2015 21:11
ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΠΑΣ Ο ΜΠΕΝΙΤΕΘ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΙΜΩΡΗΜΕΝΟ ΠΑΙΚΤΗ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ.ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΟΤΙ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΤΙΜΩΡΗΜΕΝΟΣ?ΟΣΚΑΡ ΜΑΛΑΚΙΑΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΡΕΑΛ.

στις 04/12/2015 21:19
Μου θυμιζει λιγο βαζελο

στις 04/12/2015 22:41
Ρε μαλακες χωριατες

στις 04/12/2015 23:20
ego xarika pantos..!

στις 04/12/2015 23:31
Και ο παίκτης φταίει...Πρώτα από όλα αυτός θα έπρεπε να ξέρει οτι είναι τιμωρημένος!

στις 05/12/2015 07:20
ta gidia na feygun bravo

στις 05/12/2015 15:35
επιτηδες το εκανε για να γλιτωσει απο αλλη μια 5αρα απο την μπαρτσα

στις 06/12/2015 19:23
plaka plaka tha xe megalo papari apo tin barcha..! fetos exoun 5 epipeda diafora se poiotita mpalas..! pos einai dinaton dn 3ero alla ti theoro poli ligi tin real fetos..! kai genika poli axoneuti omada gt stis metagrafes ferete san 5xrono pou thelei olo ton JUMBO ..! opote parte kavli malakes..!:)

στις 07/12/2015 10:01
Puta madrid

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.