Να γίνει το ντέρμπι εντός 15 ημερών ζήτησε ο Παναθηναϊκός

Να γίνει το ντέρμπι εντός 15 ημερών ζήτησε ο Παναθηναϊκός



Η ΠΑΕ Παναθηναϊκός κατέθεσε ένσταση ζητώντας τη διεξαγωγή του αγώνα με τον Ολυμπιακό εντός 15 ημερών.

Όπως αναμενόταν, ο Παναθηναϊκός κατέθεσε ένσταση στην Πειθαρχική Επιτροπή της Σούπερ Λιγκας, ζητώντας να πραγματοποιηθεί κανονικά το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό μέσα στο διάστημα των δύο εβδομάδων.

Η ένσταση προβλέπεται να συνεκδικαστεί την προσεχή Παρασκευή οπότε και θα απολογηθεί ο Παναθηναϊκός για τα σοβαρά επεισόδια που έγιναν στη Λεωφόρο. Μάλιστα δεν αποκλείεται την ίδια ημέρα να υπάρχουν αποφάσεις.



Ομάδες που αφορά: ΝΤΕΡΜΠΙ, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Σχολιασμός

24 σχόλια:

στις 24/11/2015 19:30
mia lene tha pame sta dikastiria mia tha feroume xeno dietiti mia klapsomouniazoune mia tha kanoume poria na dixoume poso apelpismeni gia ti blakia pou mas derni eimaste mia ta gamane kai theloun pali na gini o agonas kai an fane akiro tha lene po i kotes kai to sistima tous pou auti ftene pou den egine to mats kai tora de theloun epanalipsi giati kseroun oti th tous gamisoume idika tora pou tha pexei kai o pektaras o essien bravo blakes kompleksiki sinexiste etsi

στις 24/11/2015 19:37
Να τιμωρηθουν οπως πρεπει για την ξεφτιλα και το χαλι αυτο που ειδε ολη η ευρωπη... Αφαιρεση βαθμων κεκλειςμενων και βαρυτατο προστιμο.. Σπασανε ολο το γηπεδο..μπαχαλα μεσα και εξω απο τα ζωα..να τιμωρηθουν και να τους πανε ασαλιωτα... Γτ θελουν ξα γινει το ματς.. Για ναχουμε νεκρους;

στις 24/11/2015 19:48
Stasoumugdala.SIGA THA SKISEIS TO KALSON!!!!

στις 24/11/2015 20:09
ΚΑΛΣΟΝ ΚΑΙ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΕΣΕΙΣ ΦΟΡΑΤΕ ΠΑΛΗΟΑΔΕΛΦΕΣ.

στις 24/11/2015 20:38
Να γίνει το ματς οκ με κόσμο ή χωρίς κόσμο? γιατί πες οτι άμα βάλει γκολ ο Ολυμπιακός θα γίνουν χειρότερα από αυτά που έγιναν

στις 24/11/2015 20:41
Stasoumugdala den sas arese to ksilo?

στις 24/11/2015 20:42
Ksilo kai poutsa se kathe olympiaco

στις 24/11/2015 20:43
Etsi gia na goustaroume

στις 24/11/2015 20:46
Σε ενα σοβαρο κρατος δεν θα ξερατε απο που να φυγετε απο την τιμωρια που θα τρωγατε...εδω στο ελλαδισταν, δεν ξερω.... Ειστε πουταναρες και δεν σας εχω μπεσα.. Οσο για το ξυλο που λεσ λουγκραντισιο με ενδιαφερει το ολο σκηνικο που αφορα την σωματικη ακεραιοτητα των παικτων του θρυλου.. Ουτε για τους λαγους ουτε για τους μπατσους μου καιγεται καρφι..ας αλληλοσκοτωθουν.. Και κριμα που δεν κανανε κιαλλες ζημιες στο κοτετσι τους

στις 24/11/2015 20:47
Λουγκραντισιο ..χαλαρωσε μωρη πορδη...που σε βαρανε τα κοριτσακια στο σχολειο...

στις 24/11/2015 21:11
ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ Κ ΕΓΩ Ο ΑΦΕΛΗΣ Κ ΑΔΑΗΣ, ΤΟ ΜΑΤΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ, Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΞΑΝΑ ΣΕ 15 ΗΜΕΡΕΣ, ΛΟΓΩ ΝΕΡΟΠΟΝΤΗΣ? ΛΟΓΩ ΧΙΟΝΟΠΤΩΣΗΣ? ΛΟΓΩ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑΣ? ΛΟΓΩ ΒΛΑΒΗΣ ΣΤΟΥΣ ΠΥΛΩΝΕΣ ΦΩΤΙΣΜΟΥ? ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ Η ΑΙΤΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΔΙΟΤΙ ΛΕΙΠΩ ΕΔΩ Κ ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ "ΟΥΓΚΑΝΤΑ" Κ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΟΥΝΤΙ?

στις 24/11/2015 21:21
ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Κ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ: ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΒΑΖΕΛΟΣ Κ ΔΕΞΙΟΣ! ΣΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ Η ΣΗΜΑΙΑ ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙ Κ ΣΤΟ ΑΛΛΟ Η ΣΗΜΑΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΥΡΣΟ, ΟΠΟΤΕ ΦΩΝΑΞΕ ΤΟΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ Κ ΤΑ ΚΑΛΑΝΤΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ

στις 24/11/2015 21:22
Κορσο, οι βαζελοι πανε να κανουν το ασπρο μαυρο...λεσ και δεν ειδαν ολοι τι εγινε.. Αν γινοντουσαν τα ιδια απο αλλους θα ειχαμε δικες..και ο καθε ζελας θ μιλουσε με τουπε για απονομη δικαιοσυνης, ηθος και τους χουλιγκανους που καταστρεφουν το αθλημα...τωρα βεβαια που τα εκαναν αυτοι βλεπεις... Θελει ΑΡΧΙΔΙΑ για να παραδεχθεις οτι φταις...κ αποτι φαινεται δεν εχει κανεις τους... Εχουν φαει το σανο αμασητο

στις 24/11/2015 21:26
ΑΜ ΤΟ ΑΛΛΟ... ΔΕΞΙΟΙ Κ ΒΑΖΕΛΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΟΥΝ ΕΣΩΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ Κ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ! ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΚΥΒΕΡΝΗΣΟΥΝ Η' ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ. ΖΟΥΜΕ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΤΡΑΓΕΛΑΦΙΚΕΣ ΓΡΑΦΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!!!

στις 24/11/2015 21:30
ΣΤΑΣΟΥΜΥΓΔΑΛΑ, ΑΣΕ ΡΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΡΙΤΙΚΗ κ ΟΧΙ ΓΑΥΡΟΣ Κ ΠΑΣΟΚΟΣ, ΔΕΝ ΛΕΕΙ...! Χαχαχαχα!

στις 24/11/2015 21:39
ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΜΑΤΣ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΒΑΣΙΚΑ κ ΜΟΝΟ... ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΙΣ ΕΙΣΠΡΑΞΕΙΣ (ΚΑΝΑ 300ΑΡΙ), ΔΙΟΤΙ ΜΕ ΤΑ ΔΙΑΦΥΓΟΝΤΑ ΚΕΡΔΗ, ΤΙΣ ΖΗΜΙΕΣ Κ ΤΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 500 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΕΙ ΜΕΙΟΝ ΒΑΘΜΟΥΣ.

στις 24/11/2015 21:43
ΧΩΡΙΑ ΤΑ ΔΙΑΦΥΓΟΝΤΑ ΑΠΟ ΚΕΚΛΙΣΜΕΝΩΝ... ΟΠΟΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΥΡΙΟ Η ΖΗΜΙΑ. ΔΗΛΑΔΗ ΚΛΑΦΤΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΕ-ΑΛΑΦΟΥΖΕ. Υ.Γ. Κ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΓΑΜΩΤΟ Ο ΕΣΙΕΝ

στις 24/11/2015 21:45
ΛΟΥΠΑΝ, ΣΤΗΝ ΟΥΓΚΑΝΤΑ... ΟΛΑ ΠΑΝΕ! ΕΔΩ ΒΑΖΟΥΝ ΡΩΣΙΚΗ ΣΤΟΝ ΓΥΡΟ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΖΑΤΖΙΚΙ χαχαχαχα!

στις 24/11/2015 23:14
Karaflouze vale tous na ksanavapsoun to gipedo mipos kai hremisoun ta vazelia sou.

στις 24/11/2015 23:41
nai re na gini

στις 25/11/2015 10:16
kala loupan roufa to augo sou re man gt olo kati exeis na peis..! oti goustaroume tha grafoume kai ama s aresei ..! kai min glifeis ta arxidia tou korso se kathe ti pou grafei dn se gamaei ..! ante gt exoume pi3ei stous agamitous papares edo mesa kai mou fenete tha 3ekiniso kai go tis panagies kai ta poustrilikia..!

στις 25/11/2015 12:10
loupan σε πηραν χαμπαρι μωρη τραβελοπουστα... σε γαμαει καλα ο γκομενος σου ο κορσο;

στις 26/11/2015 09:31
XAXAXAXAXAXAX .. AMA THELEI PANTOS EXO ENA FILARAKI POU GAMAEI POUSTRAKIA.. NA TOU DOSO TO NOUMERO ...... KAI LOUPON AMA NTREPESE STEILE MOU SE INBOX DN TREXEI..! GAMAEI KAI NTROPALOUS O FILOS

στις 26/11/2015 09:32
OLUMPIAKARAAAAAA APO KAI PERA ETSI APLA GIA KRAZO TOUS KLAPSES TOU SITE..!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.