Πέταξαν φωτοβολίδες σε παίκτες του Ολυμπιακού

Πέταξαν φωτοβολίδες σε παίκτες του Ολυμπιακού



Επίθεση με φωτοβολίδες δέχτηκαν παίκτες του Ολυμπιακού λίγο μετά την είσοδο τους στον αγωνιστικό χώρο. «Δεν παίζουμε σε ζούγκλα» δήλωσε ο Σάββας Θεοδωρίδης.

Στα αποδυτήρια επέστρεψε η αποστολή του Ολυμπιακού, λίγο μετά την είσοδό της για την αναγνωριστική βόλτα!

Οπαδοί του Παναθηναϊκού πέταξαν δύο φωτοβολίδες, η μία εκ των οποίων πέτυχε τον Άλφρεντ Φινμπόγκασον στο χέρι του. Μετά από το συγκεκριμένο περιστατικό, η αποστολή των ερυθρόλευκων επέστρεψε εσπευσμένα στα αποδυτήρια κατόπιν εντολής του Σάββα Θεοδωρίδη. Μάλιστα, ο αντιπρόεδρος του Ολυμπιακού δήλωσε ότι οι παίκτες δεν θα παίξουν σε ζούγκλα:

«Φωτοβολίδες κατευθυνόμενες έπεσαν πάνω στους παίκτες μας. Ο νόμος του κυρίου Κοντονή είναι σαφής, δεν πρέπει να γίνει το παιχνίδι. Τραυματίστηκε ο Φινμπόγκανσον έκαψαν το χέρι του, το ίδιο και ο Μιλιβόγιεβιτς. Εμείς δεν παίζουμε σε ζούγκλα! Κύριοι δεν έχετε το φιλότιμο να παίξουμε ποδόσφαιρο αλά Τσάμπιονς Λιγκ. Θέλετε με άλλους τρόπους να μας κερδίσετε. Περιμένουμε την απόφαση των διαιτητών σύμφωνα με το νέο νόμου. Έπεσαν φωτοβολίδες κατευθυνόμενες. Ο Ολυμπιακός δεν θα παίξει σε ζούγκλα», τόνισε.



Ομάδες που αφορά: ΜΕΤΑ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

14 σχόλια:

στις 21/11/2015 18:48
Κλασικά πράγματα, τα έχουμε συνηθίσει στην λεωφόρο

στις 21/11/2015 18:53
Klasika lougritses.Otan ta kanoun autoi den einai zougla

στις 21/11/2015 19:01
καλα το ειπες δημητρη.

στις 21/11/2015 19:01
αμα χασουν μετα θα λενε για διαιτησια και μαλακιες. δεν κοιτανε τα χαλια τους καθε χρονο

στις 21/11/2015 19:02
κριμα γιατι ακομα και να κερδισει ο παναθηναικος, θα φαει βερια τιμωρια....

στις 21/11/2015 19:20
καλα τους κανανε τους μπασταρδους

στις 21/11/2015 19:25
kai gw pou nomisa tha petagane stefania apo dafnh kai elia xD

στις 21/11/2015 19:32
Αντε ρε κοψτε τις μαλακιες ,,η μπαλα ειναι αθλημα ,την καταντησατε ενα μαυρο χαλι

στις 21/11/2015 20:33
Vazeloi ntropi twn opadwn tpt allo.Ntroph sas

στις 21/11/2015 21:55
Ντροπή σε κάποιους ανεγκέφαλους του ΠΑΟ και...φυσικά για όλα αυτά τα αίσχη φταίει ο Μαρινάκης και η παράγκα του...!

[+]  Skalwma στις 21/11/2015 22:49

στις 22/11/2015 09:02
Άλλος πάλι αυτός ο Θεοδωρίδης... Έλεγα για τον Αλαφούζο που πυροδότησε το κλίμα με τις ανοησίες του, αλλά και στον Ολυμπιακό έχει κάτι μπουμπούκια ανάλογα και χειρότερα! Αυτόν ειδικά, άμα θέλετε να σας παραδεχόμαστε χωρίς ενδοιασμούς, μαζέψτε τον και φιμώστε τον! Ή, επιτρέψτε του να ανοίγει το στόμα του μόνο για να χασμουριέται. Γιατί κάθε φορά που μιλάει, κάνει εμάς τους μη Ολυμπιακούς φανατικούς αντιολυμπιακούς. Και εντάξει, εμένα μου περνάει γρήγορα, στους πιο μικρούς όμως μένει για καιρό. Στο τέλος θα καταφέρει να παίζει ο γαύρος σε ζούγκλες παντού στην Ελλάδα. Τόσο αντιπαθή τον κάνουν άτομα σαν τον Θεοδωρίδη με τις δηλώσεις τους.

Αλήθεια, το Καραϊσκάκης είναι και ήταν πάντα εκκλησία κύριε Θεοδωρίδη;

Και μην βιαστεί κανένας να με ψέξει για την Τούμπα, κι εκεί καθεστώς καφρίλας επικρατεί.

Η μόνη διαφορά του Ολυμπιακού με τους άλλους είναι ότι οι αγώνες που διεξάγονται με δική του ευθύνη δεν διακόπτονται. Ότι και να γίνει!

Θυμηθείτε το πρωτάθλημα που πήρατε στη Ριζούπολη, κύριοι "η

στις 22/11/2015 09:04
κύριοι, "ηθικοί και ενάρετοι".

Άντε και με τον κάθε Θεοδωρίδη, που τον έχετε για να μας σπάει τα νεύρα, να εισπράττετε τέτοιες συμπεριφορές σαν τη χθεσινή και να κερδίζετε τα παιχνίδια στα χαρτιά. Άντε, μαζέψτε τον!

στις 22/11/2015 12:09
skalwma προσεξε μην καψεις κανενα αρχιδι.. πουτσα παλι και φετος ειχε το μενου για την ομαδα σου.. δεν θελατε να δειτε να τρωτε κανενα τετραμπαλο και το ριξατε παλι στα μπαχαλα... ΡΕ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ... τετοια θελετε μουλικα..

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.