Το νέο σήμα του ΠΑΟΚ

Το νέο σήμα του ΠΑΟΚ



Το νέο σήμα του που σηματοδοτεί την έναρξη μίας νέας εποχής, παρουσίασε σήμερα ο ΠΑΟΚ σε ειδική εκδήλωση που έλαβε χώρα στην αίθουσα Τύπου του γηπέδου της Τούμπας.

Με τον πήχη πλέον να ανεβαίνει, ο ΠΑΟΚ φιλοδοξεί να βαδίσει σε νέα εποχή με πολύ υψηλούς στόχους και σε αυτή θα έχει νέο σήμα.

Σε αυτό, ο «Δικέφαλος του Βορρά» πλαισιώνεται από ένα χρυσό περίγραμμα το οποίο συμβολίζει τη χρυσή εποχή του ΠΑΟΚ (pic)



Ομάδα που αφορά: ΠΑΟΚ

Σχολιασμός

20 σχόλια:

στις 11/06/2013 13:23
malakia

στις 11/06/2013 13:41
xaxax gamw ton mpak kai ka9e pousti flwro paoksi

στις 11/06/2013 14:06
Mια χαρά είναι το νέο σήμα και έξυπνη η ιδέα με το χρυσό περίγραμμα ωστόσο θα δούμε στη πράξη αν θα έχουμε χρυσή εποχή του ΠΑΟΚ.

Δύσκολο αλλά όχι ακατόρθωτο.

στις 11/06/2013 14:16
mia xara einai to neo shma

στις 11/06/2013 14:51
ΤΙ ΣΥΜΒΟΛΙΖΕΙ; ΤΗΝ ΧΡΥΣΗ ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΠΑΟΚ; ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ...ΝΑ'ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΜΕ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ ΛΙΓΑΚΙ.....

στις 11/06/2013 15:08
Xrysh epoxh tou Mpaok xaxa gelasame me thn 4yxh mas kai shmera...

στις 11/06/2013 15:15
Μιλανε και οι αεκτσιδες!! Επεσες Γ' Εθνικη και μιλας μαλακα!!! Πανιβλακα!!

στις 11/06/2013 16:38
ΚΑΙ ΣΤΗΝ Ω ΕΘΝΙΚΗ ΜΟΝΟ ΑΕΚ

στις 11/06/2013 19:24
ΒΑΖΕΛΙΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ,ΘΑ ΣΑΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΑΝΕΙΚΟ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΤΕ ΦΕΤΟΣ.ΠΑΛΙ 40 ΒΑΘΜΟΥΣ ΑΠΟ Π.Α.Ο.Κ. ΚΑΙ ΟΣΦΠ ΘΑ ΕΙΣΤΕ.ΛΑΓΟΥΔΑΚΙΑ ΑΝΥΠΑΡΚΤΑ.ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΑΛΙ Ο ΕΥΡΩΠΕΟΣ!ΧΑΧΑΧΑ.

στις 11/06/2013 21:28
χρυσές κότες?

στις 11/06/2013 22:52
Gia ton poutso! Xryso, gia thn xrysh epoxh tou Paok kai ta arxidia tous kouniountai...

στις 11/06/2013 23:09
Βρε μαλακες... τι μιλατε;;; Ο Παναθηναικος δεν μπηκε στα πλει - οφφ η αεκ επεσε Γ' Εθνικη και ο Ολυμπιακος παιρνει παιχνιδια με διαιτητες!! Μαλακες!

στις 11/06/2013 23:12
Και οσο για το σημα ειναι γαματο!! Δειχνει την χρυση εποχη του Π.Α.Ο.Κ. την οποια θα δειτε στην επομενη σεζον!! Ο Π.Α.Ο.Κ καποια μερα θα σκισει μες το Καραισκακι!!! Και το εννοω!! Μαλακες!! -Θ4- ρε μουνιααααα!!!!!

στις 12/06/2013 00:03
to palio poio wraio einai.. oso gia xrhses epoxes... auta sto elliniko podosfairo dn yparxoun... oloi kseroume gia poion einai oi xryses epoxes kai gia poio 8a einai gia poly akoma..........

στις 12/06/2013 00:49
1on eine propaganda tis nike to neo shma(me to pou alaksame xorhgo,aftomatos ginete kai allagh shmatos.vlepe everton gia paradeigma)oso gia esena kostaspaoki69 nai gamo to aekaki me omades Γ' katigoria dn asxoloumaste.ton vazelo aston entaksi gt aniksame podia mesa se aftous fetos(2-0 1o mats tou rotsa an thimaste)oso gia ton gauro borei na eunoeite apo tin dietisia(oxi oti dn borei na pernei kai ta mats terastia diafora apo tis upolipes omades)alla kai emeis epishs feton ouko liges fores "sthsame" mats..opote eimaste kai emeis SAN PAOK mesa sta kolpakia mn kathgoroume mono gauro etsi...to opio omos emena prosopika dn m aresei kai thelo na stamatisei.tora tha doume me to neo shma ti tha ginei elpizo na girisoun sto palio.

στις 12/06/2013 01:14
jason esy ti milas gia ton paok r pane des h a.e.k ti kanei b e8niki eiste mhn ksexnas

στις 12/06/2013 10:00
O kathenas me ton pono tou kai o paok me to neo sumvolo :D :D

Oti na'nai..

στις 12/06/2013 13:02
PAOK PANTOY KAI PANTA

PAOK KAI TO MOYNI THS MANAS TOY KA8E FLWROY GAMIOLAS XANOYMIOY...

KOLOGRIA THS A8HNAS...

στις 12/06/2013 15:07
ΚΑΙ Ο ΠΙΟ ΑΣΤΕΙΟΣ Η ΚΩΛΟΓΡΙΑ ΠΟΥ ΞΕΧΑΣΕ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Α ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ 4 ΟΜΑΔΕΣ,ΠΑΛΙ ΤΟ ΜΠΟΥΛΟ ΠΗΡΑΝΕ.ΜΙΛΑΝΕ ΟΙ ΦΛΩΡΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ 1 ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ 1 ΠΕΤΑΛΟ ΤΟΥ ΚΡΑΤΙΚΟΥ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ,ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ ΠΟΤΕ.ΧΑΧΑΧΑ.ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΑΣΤΕΙΕ ΑΝΥΠΑΡΚΤΕ.300 ΑΤΟΜΑ ΟΛΑ ΚΙ ΟΛΑ.

στις 14/06/2013 18:33
paok mia zoh kolopaida

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.