Μένει στον Παναθηναϊκό ο Αναστασίου

Μένει στον Παναθηναϊκό ο Αναστασίου



Στον πάγκο του Παναθηναϊκού μένει οριστικά ο Γιάννης Αναστασίου, καθώς η διοίκηση του «τριφυλλιού» αποφάσισε να στηρίξει τον Έλληνα τεχνικό, παρά τη νέα «σφαλιάρα» από τον Πανιώνιο.

Την στήριξη της στον Γιάννη Αναστασίου εξέφρασε η διοίκηση του Παναθηναϊκού, κάτι το οποίο αποφασίστηκε στη σημερινή σύσκεψη κορυφής στην ΠΑΕ, στην οποία έδωσαν το «παρών» οι Γιάννης Αλαφούζος, Τάκης Φύσσας και Λεωνίδας Βόκολος.

Το μέλλον του Έλληνα τεχνικού ήταν αμφίβολο μετά την ήττα από τον Πανιώνιο στη Νέα Σμύρνη (1-0), ωστόσο όλοι τους συμφώνησαν ότι θα είναι καλό να συνεχίσουν τη συνεργασία, προκειμένου να μην καταστραφεί το πρότζεκτ που ξεκίνησε πριν από τρεις σεζόν.



Ομάδες που αφορά: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

10 σχόλια:

στις 14/09/2015 20:14
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ, Ο ΣΒΕΡΚΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ.

στις 14/09/2015 21:02
megalo lathos (olympiakos)

στις 14/09/2015 21:23
Που να δινει αποζημιωση ο Αλαφουζος εδω με το ζορι λυθηκε το συμβολαιο του Σπυροπουλου ( πηγε Καλλονη ) ενω ο Μεντες ακομα δεν εχει φυγει λογω αποζημιωσης

στις 14/09/2015 21:33
ΑΛΑΦΟΥΖΕ ΚΟΥΦΑΛΙΤΣΑ, ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΣ, ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ "ΑΕΡΑ" ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΟΝ... ΑΛΕΦΑΝΤΟ ΜΕ ΒΟΗΘΟ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΟΥΛΙΓΚΑΝΟ Κ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΕΡΑΝΕΙΣ ΟΛΟΥΣ! ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΓΝΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΟΣΗΡΟ ΣΟΥ ΣΧΕΔΙΟ. ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ, ΑΝΤΙΧΟΥΛΙΓΚΑΝΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ Κ ΤΟΝ ΑΛΕΦΑΝΤΟ ΒΟΗΘΟ ΤΟΥ :-P

στις 14/09/2015 21:39
Τρίζει η καρέκλα του Αναστασίου.

στις 14/09/2015 21:59
ΑΛΑΦΟΥΖΕ ΓΑΜΙΕΣΕ ΚΑΡΙΟΛΙ

στις 14/09/2015 21:59
45 giannides enos kokorou gnwsh...

στις 14/09/2015 23:19
milko7 ta pes ola

στις 14/09/2015 23:34
Για τον Σπυρόπουλο μου τα'πε η φίλη μου η Κων/να Σπυροπούλου που τώρα όπου να'ναι θα της έρθει ο πελαργός. Πάντως σ'εκείνη τη διαφήμιση που περπατούσε στη Θες/νίκη λες και ήτανε η γυναίκα γίγαντας θεά έ; Ο φίλος μου ο συνταξιούχος που κάνει κόρσο τί λέει; Πού εγώ πήγα και του είπα καλά λόγια για την ομάδα του κι αυτός τις απαντήσεις μου δεν τις δέχεται στα μηνύματα; Και ο "antihooligan" μου έχει κάνει συχνά παράπονο.

στις 15/09/2015 08:56
ΤΟ ΠΟΛΥ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΝΑΡΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.