Φουστέρ: «Στεναχωρημένος και απογοητευμένος, αλλά…»

Φουστέρ: «Στεναχωρημένος και απογοητευμένος, αλλά…»



Ο Νταβίντ Φουστέρ δήλωσε απογοητευμένος που έμεινε εκτός λίστας για τους αγώνες του Ολυμπιακού στο Τσάμπιονς Λιγκ, ωστόσο πρόσθεσε πως θα συνεχίσει να προπονείται σκληρά για την ομάδα.

Ο Μάρκο Σίλβα αποφάσισε να «κόψει» τον Νταβίντ Φουστέρ από την ευρωπαϊκή λίστα του Ολυμπιακού για τα παιχνίδια των «ερυθρόλευκων» στο Τσάμπιονς Λιγκ.

Ο Ισπανός μεσοεπιθετικός εξέφρασε την στεναχώρια του και την απογοήτευσή του για την επιλογή του Πορτογάλου τεχνικού, όμως ο ίδιος έδωσε την υπόσχεση ότι θα συνεχίσει να προπονείται σκληρά και να δίνει τα πάντα για την ομάδα:

«Είμαι πολύ στεναχωρημένος και απογοητευμένος που ενημερώθηκα ότι βρίσκομαι εκτός λίστας Τσάμπιονς Λιγκ φέτος. Φαίνεται ότι κάποιες φορές στη ζωή τα πράγματα δεν έρχονται έτσι όπως πιστεύαμε...Όπως και να έχει όμως, θέλω να σας διαβεβαιώσω ότι θα συνεχίσω να προπονούμαι σκληρά κάθε μέρα και να δίνω τα πάντα για τον Ολυμπιακό μας, τους συμπαίκτες μου και όλους εσάς...», έγραψε χαρακτηριστικά στο Facebook ο Φουστέρ.



Ομάδα που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 02/09/2015 14:59
ο φουστερ επρεπε να μεινει μονο για τα αποδυτηρια....καλος παιχτης μεν αλλα δεν κανει πια...ετσι και αλλιως εχουμε φουρτουνη και τσορι εκει....μερικοι που λενε για πουλιδο οταν στροφαρει θα τριβετε τα ματια σας..εγω τον πιστευω..αποψη μου...θα δειξει

στις 02/09/2015 15:04
ρε φιλε την αποψη μου ειπα τι με βρηζεις πες μου σε τι διαφωνεις...

στις 02/09/2015 15:06
βριζεις*

στις 02/09/2015 15:35
Μεγαλος Νταβιντ Φουστερ οταν μπαινει τα δινει ολα

στις 02/09/2015 15:50
Αν όχι βασικός είναι κατά τη γνώμη μου από τις πιο πολύτιμες αλλαγές του Ολυμπιακού αυτή τη στιγμή...Μπορεί να μην οργανώνει το παιχνίδι όπως Τσόρι αλλά έχει τεχνική και ξέρει να μάχεται και να παίζει για τη φανέλα, ποτέ δεν παρατά τις φάσεις,είναι μέσα στα γκολ,έχει πολύ καλές τοποθετήσεις και ωραία τελειώματα και με τα δύο πόδια...Αυτό που ίσως έχει χάσει σε σχέση με 3-4 χρόνια πιο πριν είναι η ταχύτητα,αλλά έχει αποκτήσει περισσότερη εμπειρία...Προσωπικά δεν περιμένω κάποια αναγέννηση από τον Πουλίδο και θα προτιμούσα η ομάδα μου να είναι με 2 ικανούς φορ και ώστε να έχει και τη συνεισφορά του Φουστέρ στους αγώνες του Champions League!!

στις 02/09/2015 16:26
megalh vlakeia tou olympiakou gnwmh mou

στις 02/09/2015 16:26
yparxoun alloi pou de akzizan na einai sth lista

στις 02/09/2015 16:27
sora auto pou les de einai swsto file gnwmh sou men alla gia mena einai lathos th sevomai omws kai mporei na apodeixtei oti exeis dikio alla egw de symfwnw

στις 02/09/2015 16:51
POUTANAS GIOI OLYMPILAGOI!

στις 02/09/2015 17:26
ela ston PAOK re ti kathesai ekei oute se pairnoun CHL...toso zwa einai

στις 02/09/2015 17:37
Xaxaxxx o allos leei lea ston Paok gt den ton pernoume outer ch.l...toulaxiston Edw 3erei oti h omada tou 8a. Einai kathe. Drink. Ch.l

στις 02/09/2015 17:38
Kathe xrono *

στις 02/09/2015 20:09
Esi MITSOTAKH oi PAPANTREOU ti mounaki eisai,min vrizis Abanies k xores re vlaka karioli!!! Sti THIRA7 Olimpiakares eimaste parapano apo 300 Albani pou dinoume kathe xrono lefta jia ton THrilo mas ok.. Olimpiakares den vrizoune sta sms re karioli antra!!!

στις 02/09/2015 20:52
ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΟ ΚΑΤΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΕΚΟΨΑΝ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΑΙΚΤΗ ΑΠΟ ΤΟ CH.L ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Ο ΝΕΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ.

στις 03/09/2015 11:04
k1n1g0s ΤΟ ΕΛΑΒΕΣ ΤΟ COURRIER ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΞΥΡΙΣΤΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ,ΤΟΝ ΑΦΡΟ ΞΥΡΙΣΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΖΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΖΕΛΙΝΗ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ.ΑΚΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΒΑΤΟ.ΞΥΡΙΣΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΤΗΝ ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΦΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΞΥΡΙΣΤΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΑΔΕΙΑΣΕ ΟΛΟ ΤΗΝ ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΣΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΣΟΥ.ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΕΠΙΒΗΤΟΡΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΟΝΑΧΟ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΙ ΣΟΥ ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΙΣΤΑ ΤΟΥ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΡΕ ΠΡΟΒΑΤΟ!!!ΜΠΕΕΕΕΕ ΓΙΔΟΒΟΣΚΕ.Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΝΕΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΒΑΛΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΣΗΜΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΤΟΥΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΚΟΛΑΙ.ΜΠΕΕΕΕ ΓΙΔΙ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.