Αδικαιολογήτως απών από την προπόνηση της ΑΕΚ ο Τζεμπούρ

Αδικαιολογήτως απών από την προπόνηση της ΑΕΚ ο Τζεμπούρ



Ο Ραφίκ Τζεμπούρ δεν εμφανίστηκε στα Σπάτα το πρωί της Τετάρτης (12/8) και μάλιστα δεν είχε ενημερώσει κανέναν για την απουσία του. «Δεν ήξερα ότι είχαμε προπόνηση», τόνισε!

Θέμα με Ραφίκ Τζεμπούρ προκύπτει στην ΑΕΚ. Ο Αλγερινός επιθετικός δεν έδωσε το «παρών» στην πρωινή προπόνηση της «Ένωσης» στα Σπάτα και μάλιστα δεν είχε ενημερώσει τους ανθρώπους της ομάδας για την απουσία του.

Ο Τζεμπούρ βρίσκονταν στο σπίτι του και μετά από αρκετά τηλεφωνήματα, πήγε στα Σπάτα, όπου έκανε ατομικό πρόγραμμα μετά από εντολή του Τραϊανού Δέλλα.

Ο ίδιος σε επικοινωνία που είχε με τον ΣΠΟΡ FM 94,6 τόνισε ότι όλα είναι μια παρεξήγηση και ισχυρίστηκε ότι δεν γνώριζε ότι η προπόνηση της Τετάρτης ήταν προγραμματισμένη για το πρωί!

Πλέον, ο Τζεμπούρ θα κληθεί να δώσει εξηγήσεις για την απουσία του και η διοίκηση θα αποφασίσει για το αν θα τιμωρήσει τον Αλγερινό επιθετικό.

Υπενθυμίζεται ότι πριν δύο εβδομάδες, ο «τρομοκράτης» υπέπεσε σε άλλο πειθαρχικό παράπτωμα, καθώς είχε κλωτσήσει παίκτη της Ανόρθωσης σε φιλικό παιχνίδι των δύο ομάδων. Μάλιστα, το νέο ατόπημα του πιθανότατα συνδέεται με τη δυσαρέσκεια που υπήρχε απ’ την πλευρά του για τις αποδοκιμασίες που άκουσε στο φιλικό με τη Σεβίλλη.



Ομάδες που αφορά: ΑΕΚ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

25 σχόλια:

στις 12/08/2015 14:40
tsampa metagrafi... olo provlimata kai apo mpala liga pramata

στις 12/08/2015 14:44
Τον ψαχνανε στο Αμπελαλε και τελικα βρεθηκε σπιτι του με κανα 10 γκομενες

στις 12/08/2015 15:10
Μέτριος κι αργός.Αλλά Σαββίδης-Μελισσανίδης-Αλαφούζος-Κωστούλας συμμαχία για να νικηθεί η κόκκινη παράγκα του "Θείου" και του χοντρού.

στις 12/08/2015 15:13
"MHTSOTAKHS-2015" ο Τσουκαλάς είναι ένας ανώμαλος που βγαίνει και κάνει αίσχη.Είναι δυνατόν να κάνει αυτά τα αίσχη;Ο χοντρός τον πληρώνει.

στις 12/08/2015 15:55
Παλι καλα που δεν τους ειπε οτι μπερδευτηκε και πηγε στου Ρεντη για προπονηση χαχαχαχαχαχααχα Μονο στην αεκ γινονται αυτα χοχσοχοχοχοχο

στις 12/08/2015 16:01
ΧΑΧΑΧΑ ΣΙΓΑ ΜΩΡΕ ΠΩς ΚΑΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΛΙΩΜΑ ΑΠΟ ΞΕΝΥΧΤΙ ΗΤΑΝ Κ ΕΙΠΕ ΚΕΙ ΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ

ΛΕς Κ ΑΜΑ ΕΡΧΟΤΑΝΕ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΘΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΠΡΩΤ/ΜΑ

χα0χ0αχ0αχ0α0χα0χαχ0αχ0α0αχα00χα0χαχ0α

στις 12/08/2015 16:02
mono elada

στις 12/08/2015 16:02
ellada*

στις 12/08/2015 16:30
babaspy sou xw pei re poustoflwre sthn e8niki sou esi mazi me ton ofh....epeidh den anevazoun gia to mpourelo sou prepei na asxolhsei me thn aek kompleksike

στις 12/08/2015 16:33
Μολις αρχισει να παστελωνει γαυρο βαζελους ολοι σας θα λετε τι παιχταρας ειναι???

στις 12/08/2015 16:47
ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ.

στις 12/08/2015 16:49
LEROK-ΜΕ ΤΗΝ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΙΖΕΤΕ?

στις 12/08/2015 18:37
Kαλο παικτακι ο Ραφικ κανενα Παοκ ,κανενα Αστερα θα παστελωνει απο Ατρομητο και πανω παιδια και ατρομητο δηλαδη ΟΣΦΠ,ΠΑΟ τις μεγαλες ομαδες εκει λιγο δυσκολο φιλε lerok,,,..Καλα για ΟΣΦΠ δεν τιθεται θεμα συγκρισης θα ειμασταν κωμικοτραγελαφικοι αν μπαιναμε σε τετοια διαδικασια χαος διαφορας των δυο ομαδων...Ειναι σαν να συγκρινεις την Θελτα με την Ρεαλ Μαδριτης επακριβως οπως το γραφω σε διαφορα μεγεθους!!!Για οσους ξερουν μια σταλια εστω μπαλιτσα...

στις 12/08/2015 18:39
Φετος δινω απο τωρα τριτη ομαδα ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ τον Μα'ι'ο του 2016 εκτος αν εχει μαγειρεματακια παλι οπως τα προπερσινα που γινανε καπιοι πλουσιοι εκει στο Περιστερι χαχαχαχα

στις 12/08/2015 19:26
Η φετινή βαθμολογία έχει ως εξής:

1)χοντρός (γαύρος)

2)Αλαφούζος (Πανάθα)

3)Μποροβήλος (Αστέρας Τρίπολης)

4)ΠΑΟΚΑΡΑ Ιβάν

5)Σπανός (Ατρόμητος)

6)Αγρινιάρα 7)Τίγρης (ΑΕΚΑΡΑ) 8)ΠΑΣ 9)Αρβανιτίδης-Βέροια 10)Πανόπουλος-Ξάνθη 11)Καλλονάρα 12)Πάνθραξ 13)Πλατανιάς (χωριό Βαγγέλα) 14)Αρηκλής (Άρης+Ήρακλης) 15)Κομπότης-αρχιλαμόγιο-κοκάκιας-παιδερραστής (Λειβαδιά) 16)Νιόνιος (πουλημένος)

στις 12/08/2015 19:37
*παιδεραστής*

στις 12/08/2015 19:44
dimitrisO ΠΑΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΤΑ ΠΛΗΚΤΡΑ ΚΟΥΡΑΔΟΣΤΟΥΜΠΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 12/08/2015 19:53
χαχαχαχαχαχα

στις 12/08/2015 20:09
antihooliganos σοβαρα τωρα?πηρες αθλητικο διευθυντη κανονικο προπονητη αλλαξες σχεδον ολη την ομαδα εκανες 8 και βαλε ακομα μεταγραφες για να βγεις 4ος?περσυ ρε φιλε με το μπουρδελο που αυτοαποκαλουσασταν ως ομαδα βγηκατε τριτοι(στην κανονικη διαρκεια)ποιος ο λογος τοτε γι'αυτο που γινεται στην παε?

στις 12/08/2015 23:00
kala ta leei o filos mou o hooligan...pios o logos;;etsi re cristiano...na paizoune tinkolokithia metaxy tous na pernaei i wra

στις 12/08/2015 23:07
ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΨΑΧΝΕΙ ΓΙΑ ΟΜΑΔΑ Ο ΤΖΙΜΠΟΥΡ ΤΕΛΗ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.ΘΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ Ο ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗΣ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ.ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΛΟΞΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΑΜΕ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ ΣΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΤΗΣ ΚΑΡΡΙΕΡΑΣ ΤΟΥ ΤΖΙΜΠΟΥΡ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΟΣΕΡ.ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Ο ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΟΝ ΕΔΙΩΞΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΤΑ ΑΠΟΔΥΤΗΡΙΑ.ΑΥΤΟΣ ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ Η ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ, ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΟΛΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΠΟΥ ΚΟΥΡΕΥΕΙ ΤΟ ΓΚΑΖΟΝ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ...ΚΟΛΟΣ.ΣΚΕΤΟ ΧΩΡΑΦΙ.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΡΑΒΟΥΣΑΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΤΟΥΣ ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΤΗΣ ΟΣΕΡ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΡΕΛΛΑΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ.

στις 12/08/2015 23:26
αν μπορουν ας τον διωξουν...αποζημιωση..γνωστος τσογλαναρας ο τζεμπουρ ουτε οταν ηταν οσφπ τον πηγααινα

στις 13/08/2015 00:00
δεν μπορω να τον καταλαβω τον ανθρωπα!

στις 13/08/2015 04:14
siga sto gipedo tha vulosi stomata

στις 13/08/2015 11:10
"arias34567" πότε έγινες Πάνθραξ;

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.